Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5302250 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Serkan7738

Serkan bu senmisin eğer sen isen ne olmuş sana:=)

Nolmuş @ONUR KOLCU  :D iş iyice konu dışına sarıyo  :evillol:

Çevrimdışı selçukaras

@keremfrat1 gökhan türkmen nerede bu arkadaşlar.
@SEDAÖYKÜ hanımda yok o da eklemiyor foto.
artık kimse foto da paylaşmıyor bu arada.
dün gece @bjk_mabet rampa fotosu eklerim demişti sabahleyin.
bi güzellik yapsanız, güzel olacak.  :) :) :)

Çevrimdışı TØLGA

Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı Serhat Akkaya

sonisphere konserinden zemine yapılan uygulama
O konserlerde 3 gün oradaydım ve zemin ondan sonra berbat hale geldi çünkü direk çime değiyordu konan platformlar. Ayrıca üstünde içilen şeyler direk platformun arasından zemine aktı, zemin çamur oldu.
[ Son Düzenleme: 06 Mart 2015, 13:26:26 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serkan7738

O konserlerde 3 gün oradaydım ve zemin ondan sonra berbat hale geldi çünkü direk çime değiyordu konan platformlar.

aslında platformların koyulduğu seyirci olan yerlerde çok bişey yoktu düzgündü ama sahnenin konduğu eski açık tarafı mahfolmuştu @Serhat Akkaya

Çevrimdışı Serhat Akkaya

aslında platformların koyulduğu seyirci olan yerlerde çok bişey yoktu düzgündü ama sahnenin konduğu eski açık tarafı mahfolmuştu @Serhat Akkaya
Hatırladığım tüm stat zeminin çok kötü hale geldiğiydi ama şu da var 3 gün non stop bir konser vardı belki 1 gün olsa bu kadar etki etmez ama 3 gün üste üste ve hayvani bir kalabalık olunca stadın o hale gelmesi normal.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serkan7738

Hatırladığım tüm stat zeminin çok kötü hale geldiğiydi ama şu da var 3 gün non stop bir konser vardı belki 1 gün olsa bu kadar etki etmez ama 3 gün üste üste ve hayvani bir kalabalık olunca stadın o hale gelmesi normal.

yani neler döndü orda biliyosun birdaha gelmez öyle bi konser  :icool: :evillol: @Serhat Akkaya

Çevrimdışı Serhat Akkaya

yani neler döndü orda biliyosun birdaha gelmez öyle bi konser  :icool: :evillol: @Serhat Akkaya
Öylesini daha yaşamadım @Serkan7738  :evillol: Bana bi bel ağrısına sebep olmuştu ama sonuna kadar değdi   :super:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serkan7738

Öylesini daha yaşamadım @Serkan7738  :evillol: Bana bi bel ağrısına sebep olmuştu ama sonuna kadar değdi   :super:

o sezon bizde saçma sapan sakatlıklar başladı zaten daha da kurtulamadık  :icool:

Çevrimdışı YunusEmre

o sezon bizde saçma sapan sakatlıklar başladı zaten daha da kurtulamadık  :icool:

zaten o gün bu gündür bu takım iflah olmuyor.. sinan engin büyüden bahsetmişti en büyük büyü o günlerde oldu büyük ihtimal  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı keremfrat1

@keremfrat1 gökhan türkmen nerede bu arkadaşlar.
@SEDAÖYKÜ hanımda yok o da eklemiyor foto.
artık kimse foto da paylaşmıyor bu arada.
dün gece @bjk_mabet rampa fotosu eklerim demişti sabahleyin.
bi güzellik yapsanız, güzel olacak.  :) :) :)
stada yokum malesef

Çevrimdışı KUMANOVALI

BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ErsinA.

Club Brugge rövanş maçında olimpiyatı komple doldurursak kulübe sağlam gelir olacak yine.

Satılmayan koltukları düşersek yaklaşık 6.000.000 TL kasaya koyacak sadece bilet satışından.

6 Milyona stadda ne işler hallolur.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Club Brugge rövanş maçında olimpiyatı komple doldurursak kulübe sağlam gelir olacak yine.

Satılmayan koltukları düşersek yaklaşık 6.000.000 TL kasaya koyacak sadece bilet satışından.

Kombine ve Sponsor biletlerini duştukten sonra 5.000.000 tl net gelir Kalıyor , Tıpkı Liverpool maçındaki gibi.. :halay: :halay:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ALI RIZA

6.000.00 tl direk stat a gidiyor... borc harca gidiyor... Ama statta hala yavaş iş yapılıyor...

Eğer Uefa da Finale kadar gidersek Stadı Temmuzda bile açabiliriz , Her şey paraya baglı :iscrewy:
Olimpiyattaki her maç 5.000.000 tl gelir demek , Reklam + Tv + Urun + Uefa Maç başı gelirlerini saymıyorum bile :icool:
Allah O Kupa yı İstanbula getirmeyi nasip etsin bize...

Çevrimdışı ErsinA.

Kombine ve Sponsor biletlerini duştukten sonra 5.000.000 tl net gelir Kalıyor , Tıpkı Liverpool maçındaki gibi.. :halay: :halay:

Liverpool maçında biletler 10 TL daha ucuzdu. Brugge maçında fiyatların artması +1.000.000 TL fark oluşturdu neredeyse.

Bir üst turda daha da artarsa fiyatlar UEFA elemelerinden elde ettiği gelirle çatıyı yapmış olacak başkan  :evillol:

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Mart 2015, 14:04:18
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Eğer Uefa da Finale kadar gidersek Stadı Temmuzda bile açabiliriz , Her şey paraya baglı :iscrewy:
Olimpiyattaki her maç 5.000.000 tl gelir demek , Reklam + Tv + Urun + Uefa Maç başı gelirlerini saymıyorum bile :icool:
stat için kredi çekildi zaten para var ödeme yapılıyor.
uefada ilerlemeyle stadın yapımının hiç alakası yok.
böyle yazıyon sonra necmi abi niye kızıyon diyorsun.
@Necmi abi gelir bak saklan :evillol:
bana mazlumu getirin der :tabe:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı ilhan

İstanbul'a zaten geldi lenn bizim müzeye gelsin de öyle dua mı olur?  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı ALI RIZA

Foto Yok mu Foto  :alala: Bu aralar Foto kesintisi var  :alala: :alala:

stat için kredi çekildi zaten para var ödeme yapılıyor.
uefada ilerlemeyle stadın yapımının hiç alakası yok.
böyle yazıyon sonra necmi abi niye kızıyon diyorsun.
@Necmi abi gelir bak saklan :evillol:
bana mazlumu getirin der :tabe:
İşte burada buyuk bir yanlışın var :iscrewy: Kredi Çekilmedi , Kredi anlaşması yapıldı yani Aktif bank Kulübe para vermiyor , İnşaattaki Firmaların Parasını oduyor , Bu 100 milyonu biz buyuk ihtimalle odemeyecegiz çünkü Tribunlerden birini Aktif bank Tribünü yapıp krediyi bu şekilde odeyecegiz Yüksek ihtimal :biggrinking:
Ayrca Çatının değeri 17 milyon € , Biz 8 milyon € sunu peşin verdik zaten geriye 9 milyon € kaldı :bandit:

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı Fatih

Beşiktaşlılık acı çekmektir...