2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Akil Emre, admsngl898, Renton, COB, Mehmet57, hasankale, Samet Demir, kartal meriç, kartalizma190399, BlackEagle16, İsmail Özyurt, Yancos, Samet Ç, tolga1903, Savaş, uğur07, cornelius, qp 383, c3c2k, golazokartal, pinehitman, Cihan1903, İbrahim, zafkan, mellfred, Sinan23 ve 146 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 52108 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Svenson beğenmeyen onur bulut izlesin :)

Dediğin gibi sabır şart hiç birşey bir anda olmuyor malesef,

Çağdaş veya Nuri artık yönetimin kısa sürede bu işi netleştirip hızlı bir biçimde kadroyu boşaltıp oyuncu alımına geçmemiz lazım.

taraftar öyle bir durumdaki sergen gelse ne işi var şenol gelse ne işi var. çağdaş gelse dünkü çocuk nuri gelse tecrübesi yok. bak buraya yazıyım Hansi flick gelse Münihten başka tecrübesi yok, milli takımda sıçtı derler. :)
Son 2-3 maçtır Svenson acaba dedirtmeye bile başladı. 😁😁😁

Şaka bir yana arka 4lüyü bu sene komple değiştirip, stoperlerin ayağı iyi, beklerinde çiğersiz olanından alırsak takımın çehresi bir anda değişecek.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi kartalizma190399

Sagbekte harcamayacaklari para daha iyi bir santrfora, stopere, kanada gideceksen Svensson kalsin, yedegi de Onur ve Tayfur olsun ben raziyim.
Andreas Beck, Serkan Balci, Sabri Sarioglu'yla sampiyon olan gordum de kotu santrforla hic hatirlamiyorum.
GS ilk yariyi solbeksiz, ikinci yariyi sagbeksiz gecirdi, ama yapa yapa geldiler bu gunlere.
Bence Masuaku-Emrecan-Svensson-Onur-Tayfur 5'lisi o kadar da kotu degil.
Rosier'i bilerek saymadim.

Çevrimiçi Mehmet57

Senolcular icin Senol haric kim gelse zaten karsi cikarlar. Nuri'de tecrube yok, Cagdas hoca kucuk takim calistiricisi, yabanci hoca ligin dinamiklarini bilmiyor.

Sahsen, bence Cagdas hoca gelirse iyi bir hamle olur.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Senolcular icin Senol haric kim gelse zaten karsi cikarlar. Nuri'de tecrube yok, Cagdas hoca kucuk takim calistiricisi, yabanci hoca ligin dinamiklarini bilmiyor.

Sahsen, bence Cagdas hoca gelirse iyi bir hamle olur.

Bence de Çağdaş hocaya güvenip güzel kadro ile yola çıkmamız lazım.

Şimdi baktımda Başakşehir in kadrosu hem yaşlı hem de öyle iyi bir kadro değil, geçtiğimiz yıllarda bölgesinin iyi adamları olurdu Başakşehir de

Piatek dışında adam akıllı ekleme bile yoki, 36 yaşında Josef ve geçen senelerde oynayan Davidson ve pelkas. 
[ Son Düzenleme: 13 Mayıs 2024, 15:41:36 ONUR KOLCU ]

Çevrimiçi Samet Demir

Sagbekte harcamayacaklari para daha iyi bir santrfora, stopere, kanada gideceksen Svensson kalsin, yedegi de Onur ve Tayfur olsun ben raziyim.
Andreas Beck, Serkan Balci, Sabri Sarioglu'yla sampiyon olan gordum de kotu santrforla hic hatirlamiyorum.
GS ilk yariyi solbeksiz, ikinci yariyi sagbeksiz gecirdi, ama yapa yapa geldiler bu gunlere.
Bu saydığın 5 kişi arasından sadece Svensona güvenebiliriz. Oda 5,5-6,5 arası oynar. Ne eksik ne fazla. Diğerlerinin kondisyon olsun, defansif açıdan olsun bir özelliği diplerde. O nedenle bu 5li bizim için yeterli olmaz.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

beck kötü bir bek değildi, bi tık ağırdı ama beton gibiydi. Svenson'dan ziyade rosier'in mental olarak iyileştirip ilk geldiği zamandaki verimi alırız umudu var hala içimde. Bayern'e 30milyona çakılan boey, gerçek rosierin tırnağı etmez. Asıl sağ bek için hızlı dinamo bek lazım bize.. Dün masuaku'yu delik deşik ettiler, kaç pozisyonda geri dönemedi, muhteşem ayağı var, birebirde çok iyi, teknik ama savunma yönü biraz zayıf kalıyor. Onun açığınıda kapatabilecek bir sol stoper gelmeyecekse, sol bek bence şart.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

beck kötü bir bek değildi, bi tık ağırdı ama beton gibiydi. Svenson'dan ziyade rosier'in mental olarak iyileştirip ilk geldiği zamandaki verimi alırız umudu var hala içimde. Bayern'e 30milyona çakılan boey, gerçek rosierin tırnağı etmez. Asıl sağ bek için hızlı dinamo bek lazım bize.. Dün masuaku'yu delik deşik ettiler, kaç pozisyonda geri dönemedi, muhteşem ayağı var, birebirde çok iyi, teknik ama savunma yönü biraz zayıf kalıyor. Onun açığınıda kapatabilecek bir sol stoper gelmeyecekse, sol bek bence şart.
Herkes Svensonu Beck ile mukayese ediyor ama ikiside farklı profiller bence. Benzer tarafları ise ikiside takım oyuncusu.

Çevrimiçi tolga1903

Hala mı tayfur onur yedekte olsun? Yahu yedek dediğin adam her an oynama ihtimali olan adam, önündeki sakatlanır 5 maç üst üste oynatmak zorunda kalırsın nasıl hala tüğleriniz diken diken olmuyor şu isimleri zikrederken ben kafayı yiyeceğim. Bakın necip dahil muleka dahil onuru tayfuru umutu bilimum bu sene kadroda görür görmez insanın içini ekşiten herkesi defetmezse hoca moca getirmesin yönetim, tarihin en büyük gerizekalılığını yapar şu oyuncu grubunu tasfiye etmeden bir hoca eklemesi daha yaparsa. Bu iğrenç futbolcu demeye bin şahit istenecek kişilere ekmek yedirdigi sürece bir halt olmaz bu kulüpten.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu akşam monza - fiorentina maçına bir bakın diyorlar 🤔

Çevrimiçi levitate

Oyuncuyu tanımıyorum şahsen, ama başımıza ne geliyorsa bu joker tarzı oyuncular yüzünden geliyor.

Umarim her pozisyona sadece o pozisyonun topçusu alınır. Yoksa Bahtiyar gibi kendi bölgesi dışında neresi varsa oynar, artık kendi bölgesi neyse
Aman, sakin oraya buraya alacagimiz oyuncular gelmesin.
Solbek alinacaksa Masuaku'dan tartismasiz iyi biri gelsin gelecekse, solbek olsun baska birsey olmasin (ki ben oyle birini bulacagimizi hic zannetmiyorum, neyse).
Stoper de kalitesi tartisilmayacak, gelir gelmez formayi alacak tecrubeli, kaliteli, lider, ayagi duzgun, yanindakileri yukari cekecek adam gelsin.
Ujfalusi, Song, Pepe kalitesinde, profilinde birini bulamayacaklarsa biraksinlar zaten bu isi.
joker değil ya sağlam adam, sakatlandı bvb'ye geçince
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Bu akşam monza - fiorentina maçına bir bakın diyorlar
palladino vs italiano

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Akil Emre

İlk 11 tamamını değiştirsek bile yedek olarak necip, mert, tayyip, onur, demir ege, colley, amir falan kalıyor. Yani yedekten gitip fark yaratacak kimse yok, nasıl bir kadromuz varsa bnce rezalet ötesi malesef seneye de şansımız çok az, fb seçim ayağına mourinyo ile söz kesti, gs zaten iyi kadrosuna ekleme yapacak, bizimkiler hala necip, svenson falan güzellemesi yapıyor. Başkana da çok inancım kalmadı, bu yıl eurolig bütçesinide ekleyip kimleri alacak merakla bekliyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi sozkul

Ligi biliyor, camiayı biliyor ve başarılı bence. Alanya kayseri ve istanbulda oynattığı oyunlar tamamen kadroya göre şekillenen esnek oyunlar. Başarılı olma ihtimali olmama ihtimalinden yüksek. Zaten şu hocayı getireceğim ve başarılı olacak gibi kesin bişey yok.

İngilizce de biliyormuş, Gelsin başlasın!

Etiketler: