2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 48 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3499261 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

onlar mı gönderdi biz mi geri çağırdık net bir bilgi varmı?
Ha onlar yolladı ha bi z çağırdık. Fark eden bir şey yok. Adam 2 senedir hiç bir takımda bir iş yapamadı.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mylife1903

Basın sözcüsü, başkan ve teknik direktör dışında kulüpteki herkese konuşmayı yasaklarsak bir yerlere gelebiliriz sanki   :money:
Basin sozcusunu goremiyoruz uzundur

Çevrimdışı tolga1903

onlar mı gönderdi biz mi geri çağırdık net bir bilgi varmı?

https://www.google.com/amp/m.milliyet.com.tr/amp/yilmaz-vural-orkan-i-besiktas-a---2805489-skorerhaber/

"Çok yetenekli ama adaptasyon sorunu yaşadı". Geri çağırdıysak bir nebze üzüldüğünü falan ifade etmesi gerekmez mi?

Çevrimdışı cursedofdragon

Uğur Karakullukçu: "Bir transfer haberi vereyim... Pepe ve Negredo gibi olmayacak, Babel'in yerine oyuncu alınacak. Beşiktaş'ın Konoplyanka için çok ciddi girişimleri var."

Çevrimiçi sozkul

Cinsel tercihini elestirmiyorum be sozkul abi
Benim icin iyi insan kotu insan var
Renk irk cins din ayrimi yapmiyoruz ama supheleniyorum yani kirik biraz bence
Bi de oara para para diye tutturup onun var benim niye yok tiriplerine girince iyice suphelendim

Bak yapmıyorum deyip yine aynı şeyi yaptın, karaktersizliği başka bir alandaki tercihi ile bağlantılayıp genelleme yapmış oluyorsun..
Ben aynı karaktersizliği yapan kaçtane straight futbolcu gösteririm sana, onları neye bağlayacağız?

Çevrimdışı alimm

ligde 22 gol 11 asist iki yılda avrupada 6 gol bir asist
iki yılda toplam 28 gol 12 asist hiçde verimsiz değildi
geldiği sene şampiyonluğun mimarlarından oldu.
beğenmediğin verimsiz dediğin adamdan daha iyisini bulabilecekmiyiz acaba iyisini geçtim aynı ayarda olanını bulabilirmiyiz
hiç sanmıyorum. bonservissiz geldi 2 M ise bu kadar kazandırıp gidiyor bereket versin
aldığı maaşıda performans olarak geri verdi.

@Necmi abi sen tüm iki senelik performansından bahsediyorsun fakat benim zararı açıkladığım kısım önceki mesajımda da anlaşıldığı üzere brezilya transferinin yatması ıle başlayan süreçti...  ha bu zamndaki gösterdiği performans gayet verimliydi diyorsan haziranda sözleşmesini uzatırız malum kendisini kiralamışız...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı scarfright

Her ne kadar karaktersizlik yapsa da son zamanlarında, epey katkı verdiği genel anlamda bize. Bi fenere attığı gol ile bi de saçma bi kırmızı görmüştü onunla hatırlayacağım babeli.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı f_madida

Uğur Karakullukçu: "Bir transfer haberi vereyim... Pepe ve Negredo gibi olmayacak, Babel'in yerine oyuncu alınacak. Beşiktaş'ın Konoplyanka için çok ciddi girişimleri var."

zor ama gelirse muazzam transfer olur.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Üzerime gelme bak inanırım  :by2:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

zor ama gelirse muazzam transfer olur.

Shalke 17/18 sezonunda 12.5M Euro vererek almis Kono'yu.
Bonservisini alabilecegimizi pek sanmiyorum ama belkide kiralik bir sekilde olabilir. Cok zor!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

tamam işte herif uyanık kendini fulhama bağlamıyor 6 ay oynayacak sonra free oyuncu olarak çarşısına bakacak. fulham küme düşerse hadi eyvallah der masaya bile oturmaz. sonra artık epl.de mi kalır çin mi olur arabistan mı mu olur arpasına göre bir yol bulur kendine
Adam akıllı abi 6 aylık sözleşme imzalamış

Eğer Fulham küme düşerse serbest kalıp başka yere transfer olacak
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi levitate

her an hersey olabilir de demis mi?
bi ton şey söylemiş abi tam hatırlamıyorum. ama kiralık yolladık tekrar görüşeceğiz tarzı bişey dedi

bu arada çok boş yapmış sürekli aklanma çabaları
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Shalke 17/18 sezonunda 12.5M Euro vererek almis Kono'yu.
Bonservisini alabilecegimizi pek sanmiyorum ama belkide kiralik bir sekilde olabilir. Cok zor!
Konoplyanka olmadi da Chuppo Moting oldu oda olumlu :tabe:

Tam istediğimiz tarzda işte Kanat Forvet :eyes

Çevrimiçi levitate

Konoplyanka olmadi da Chuppo Miting oldu oda olumlu :tabe:

Tam istediğimiz tarzda işte Kanat Forvet :eyes
kono daha mantıklı abi piyasası falan var ilerde birine satarsın

bu moting krdş babel v2 gibi yine iş çıkar sonra
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sozkul

6 ay kiralık gitmek ne demek?

Demek Fulham da adama sözleşme bağlamak istemedi, ya da Babel yazın yine serbest kalıp imza parası kovalamak istiyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir nedenide vergi düzenlemesi olabilir. Fulham ile küme düşmeme şartı ile opsiyonlu kontrat imzalamış olabilir. Fulham buna bir imza parasıda ateşlemişdir ama onun vergisinide burda ödeyecektir. Yüzde 15 :)
Eğer ingilterede  182 gün den az kaırsa orda vergi beyannamesi vermesine gerek yok.

Şenol hoca basın toplantısında, Quaresma ayrılacaktı şartlarda anlaşamadı dedi bugün kulübün avukatı hücrelerine kadar bizimle kalmak istiyor diyor. Bu dediğim sadece bir örnekti.. Birinin ak dediğine diğeri kara diyor.. bu kadar bilgi kopukluğu olamaz.

kono daha mantıklı abi piyasası falan var ilerde birine satarsın

bu moting krdş babel v2 gibi yine iş çıkar sonra
Olm bende Konoplyanka olmazsa dedim zaten :D

Çevrimiçi levitate

Olm bende Konoplyanka olmazsa dedim zaten :D
tam istediğimiz tarzda dedin ya o yüzden :D

sanki kono değilde bu olsa daha mantıklı olur dedin gibi bişey çıkardım :D

tam istediğimiz tarzda dedin ya o yüzden :D

sanki kono değilde bu olsa daha mantıklı olur dedin gibi bişey çıkardım :D
Yok la

Konoplyanka olmadi da Cuppo oldu oda olumlu dedim , Yani = Kono olmazsa Cuppo olsun oda olur dedim :tabe:

Çevrimdışı mylife1903

ben arfa ismi hic gundeme gelmedi ilginc

Çevrimdışı ALDENYX

Eski futbolcumuz Alvaro Negredo, Al Nasr ile olan sözleşmesini feshetti.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı cursedofdragon

Eski futbolcumuz Alvaro Negredo, Al Nasr ile olan sözleşmesini feshetti.

hemen çökelim al nasr'a da love'u satalım :D

Çevrimiçi Samet Demir

Fm 2018 de lowe u bir türlü yollayamıyordum. Burada da aynısı oldu. Adam başımıza bela oldu.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Tek Büyük Beşiktaş

Etiketler: