2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 196 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3477999 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Eski futbolcumuz Alvaro Negredo, Al Nasr ile olan sözleşmesini feshetti.
Bu zombinin yerine malmeyda malini alaydik gene daha iyiydi

Çevrimdışı mylife1903

Ne koparsak kardır. Şöyle 200 bin € ceza verelim.
Icerideki alacagi kadar ceza keserler
Fifalik oluruz

Çevrimdışı yoruk

Şimdi kamp kadrosuna ve 2.yarı başlayacak olan kadroya baktım .Ortada feci bir plansızlık var gibi.Şöyle ; kamp kadrosuna alınmayanlar kimler ? Töre-Orkan-Tolgay-Love Gidenler kimler ? Babel Gitmesi muhtemel olanlar ? Medel-Vida
 Babel gitti. Orkan geri dönecek Töre tekrar takıma katılacak.İyi peki ama arkadaş bu isimler zaten yetersiz ? Yani kamp görmeleri şart kere şart olanlar ? Sen bu adamları nasıl 2.yarı takıma sokacaksın ? Bu nasıl bir planlama ?
 İletişim falan yok mu teknik ekip yönetim arasında anlamıyorum ki ? Hoca bilse Babel gidecek kadroya almaz mı şu adamları ? Alır tabi, nasıl haberi olamaz.Nasıl Babel'i göndermeyi düşünüyoruz diyerek bir alternatif plan hazırlanmaz.
 Kimsenin kimseden haberi yok neredeyse .Sağ bek lazım kampa görmedi.Kamp gören Babel gitti yerine adam alınacak mı belli değil ?

Çevrimiçi Samet Demir

Şimdi kamp kadrosuna ve 2.yarı başlayacak olan kadroya baktım .Ortada feci bir plansızlık var gibi.Şöyle ; kamp kadrosuna alınmayanlar kimler ? Töre-Orkan-Tolgay-Love Gidenler kimler ? Babel Gitmesi muhtemel olanlar ? Medel-Vida
 Babel gitti. Orkan geri dönecek Töre tekrar takıma katılacak.İyi peki ama arkadaş bu isimler zaten yetersiz ? Yani kamp görmeleri şart kere şart olanlar ? Sen bu adamları nasıl 2.yarı takıma sokacaksın ? Bu nasıl bir planlama ?
 İletişim falan yok mu teknik ekip yönetim arasında anlamıyorum ki ? Hoca bilse Babel gidecek kadroya almaz mı şu adamları ? Alır tabi, nasıl haberi olamaz.Nasıl Babel'i göndermeyi düşünüyoruz diyerek bir alternatif plan hazırlanmaz.
 Kimsenin kimseden haberi yok neredeyse .Sağ bek lazım kampa görmedi.Kamp gören Babel gitti yerine adam alınacak mı belli değil ?
Bence kanat transferi de pazarlıkta bizimkiler ve kanat ihtiyacımız ortaya çıkmasın ve elimiz zora girmesin diye kanat almayacağız diyorlar. Yani umarım öyledir

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı kyiv

Şenol Güneş, Orkan'ı bundan birşey olmaz diye mi gönderdi yoksa süre alamayacak bari futbola sıcak kalsın ilerde işimize yarar diye mi ? İlki ise işimiz iş. Yedeklere kaldıysak hamle şansımız azalacak.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Ocak 2019, 22:36:59
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Beşiktaş, Fiorentina'da kiralık olarak forma giyen ve bonservisi Juventus'ta olan Marco Pjaca'yı gündemine aldı.

🔗@TRTSpor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Beşiktaş, Fiorentina'da kiralık olarak forma giyen ve bonservisi Juventus'ta olan Marco Pjaca'yı gündemine aldı.

🔗@TRTSpor

Duyunca inanmamıştım çok zor transfer.
Olursa muhteşem olur.

Çevrimdışı kyiv

Olursa muhteşem olur.

Daha 23 yaşındaymış.Juventus aldıysa boş adam olmaz. Fiorentinada forma şansı bulamamış. Acaba neden?

Çevrimiçi levitate

🔗@TRTSpor
çok ilginç hamleler yönetim şaşırtıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Şenol Güneş, Orkan'ı bundan birşey olmaz diye mi gönderdi yoksa süre alamayacak bari futbola sıcak kalsın ilerde işimize yarar diye mi ? İlki ise işimiz iş. Yedeklere kaldıysak hamle şansımız azalacak.
açıklamalarından anladığım 2.si ama gittiği yerlerde sorun çıkarmış sanırım
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

çok ilginç hamleler yönetim şaşırtıyor
Gelirse @atalay göbek atar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kyiv

açıklamalarından anladığım 2.si ama gittiği yerlerde sorun çıkarmış sanırım

Orkan kim ki sorun çıkaracak? Ne zaman " adam oldu " da problem çıkarıyor. Önce bir gittiği takımlarda formasını kapsın.Sonra problemini çıkarsın.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Dybala yi ne zaman yazicaklar? Baskan iyi ki italyaya gitti he.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Olursa muhteşem olur.
Neresi muhtesem olur abi???? Larinin hırvat versiyonu, hatta Larin inan bana bundan 1 gömlek üstün. hayatımda gördügüm en becereksiz forvetlerden biri. 2 yil önce kimsenin anlamadigi bir sekilde 23 milyona juveye kakaladılar, tamamen menejer oyunu. Dinamo zagrebde bile adam akilli performansi yok. Milli takima yedek diye bile alinmiyor artik. Schalke ve fiorentina juveden kiralik aldilar ve sadece beceriksiz ve disiplinsiz hareketleriyle hep gündem oldu.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı tuncaboylu

Üzerime gelme bak inanırım  :by2:
Prostar menajerlik firması ile çalışıyor ise, uzak durmakta fayda var.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı alimm

Bir Not :  Marco Pjaca geçen sene çapraz koparmış...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı kyiv

Muhayer Oktay kim? 1999 doğumlu...Son dakika diyorlar.

Çevrimiçi levitate

Orkan kim ki sorun çıkaracak? Ne zaman " adam oldu " da problem çıkarıyor. Önce bir gittiği takımlarda formasını kapsın.Sonra problemini çıkarsın.
hocanın sözleri abi :ı çok şikayet var demiş

Çevrimdışı cursedofdragon

🔥🔥🔥SON DAKİKA: Beşiktaş, Fortuna Düsseldorf forması giyen 19 yaşındaki orta saha oyuncusu Muhayer Oktay’ı transfer etti.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Muhayer Oktay... Yetiştirme bedeli 210 bin euro, oyuncuya aylık 8 bin euro maaş. Son aşamaya gelindi (YasaklıSite - Murat Özen)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Potanın dişi kartalları Gs ye koymuş 65 - 52 :D :bandit:

Ellerinize sağlık :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Muhayer Oktay... Yetiştirme bedeli 210 bin euro, oyuncuya aylık 8 bin euro maaş. Son aşamaya gelindi (YasaklıSite - Murat Özen)

sürekli gelen var giden yok  :alala:

ayrıca orta sahaya adam almcıaz 6-7 tane oyuncu var denmiyor muydu   :alala:

giden mi oldu acep  :alala:
[ Son Düzenleme: 14 Ocak 2019, 00:17:30 cursedofdragon ]

Çevrimdışı saricasi

Bu oyuncu önümüzdeki sene ve ilerisi için alındı şuan oynaması çok zor.
[ Son Düzenleme: 14 Ocak 2019, 00:17:42 cursedofdragon ]
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yabancı sayısı düşürülecek diye genç oyuncuları topluyoruz. Ümit Milli takımın 9 numarası Güven Yalçın ve 10 numarası Muhayer Oktay'ı alarak buna yönelik çalıştığımızı gösteriyoruz  :tabe: Kötü çıksa, tutmasa bile fazla bir zararımız yok. En azından gençlerle oynarsak daha mutlu oluruz. Yaşlı para peşinde koşan yabancılardansa genç oyuncuları tercih ederim.
[ Son Düzenleme: 14 Ocak 2019, 00:17:59 cursedofdragon ]

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ümit Milli takımın 9 numarası Güven Yalçın ve 10 numarası Muhayer Oktay  :icool:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: