8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor
8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor

Beşiktaş Forum|8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor Skor : Beşiktaş 1-0 Çaykur Rizespor Tarih : 18.10.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem: Alper Ulusoy Yayın :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor  [Okunma sayısı 79977 defa] 8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ekim 2015, 21:55:54
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Atiba nin sözleşmesi tartışıldı bu forumda ve herkes futbol profesöruydu

Sözleşmesi 1.75 milyon eurodan 3 yıllık +1 milyon euro imza parası istediği için tartışıldı kardeşim.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bugun Sahanin en iyileri Mario Gomez ve Quaresmaydi
Bencil dediniz kotu dediniz Asagiladiniz ama hepinizin Agzina tikti laflarinizi ADAMSIN QUARESMA !!
Bugun Maci aldi..
Ama size kalsa Olcay Oynamali tabiki..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Sarp

Başım çatlıyor arkadaşlar ölüyorum ....
Öldüm gerilmekten

Çevrimdışı Rasim

maç bittikten sonra hakemin suratında sanki görevini yerine getirememiş gibi ifade vardı sanki  :busted_cop:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Çağatay

Hatada yapacak !!!

Anlamiyor musun

Her insan hata yapar ama her insan gereksiz hareket yapmaz
Bir yapar iki yapar üçüncüyü yapmaz
Töre yi daha cok severim ama bugun tam anlamiyla batırdı, sıvadı...
Ben sevsem bile bir adam kötü oynadiginda kötüydü diyebiliyorum. Bazilarinin aksine...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Ersoy

Quaresma çok iyi oynadı bu maç yalan yok. Ayrıca ofsayt verilen gol kesinlikle ofsayt değil bence

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ekim 2015, 21:56:38
  • Beşiktaş / Bodrum
İsmail... Kendine çelme taktı.  :kop:

İbrahim Üzülmez'e çok benzemeye başladı gerçekten gerginken güldürüyor adamı  :kop: :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı GÖRKEM

Çevrimdışı Kadir G.

Bencil dediniz kotu dediniz Asagiladiniz ama hepinizin Agzina tikti laflarinizi ADAMSIN QUARESMA !!
Bugun Maci aldi..

Laflarına dikkat et. Milleti ayrıştırma. Quaresmayı seven kadar sevmeyen de gole sevindi.

Çevrimdışı f_madida

Bugun hakemin Besiktas lehine duduk calmama israrina ragmen kazandik cok onemli bir galibiyet bu acidan.

Su da var, taraftar bu takima cok buyu ayip ediyor. 6700 kisi ne demek yahu? 13 milyonluk Istanbul'da lider Besiktas'i destekleyecek 17000 kisi yok mu yani?

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı onder23

Quaresma yi ilk defa begendim gol attığı için değil takımı canlandırdığı tanımı öne çıkardığı için

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet K

Bugün tam da Vedat Okyar'ın dediği gibi hakemi de yendik.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ekim 2015, 21:58:32
  • Beşiktaş / Bodrum
Bugun Maci aldi..

Yunus Emre yine abartıyorsun. Dengeyi bulsan her şey daha kolay olacak.

Bugün maçı Quaresma aldı. Maçında Atiba'dan sonra en iyi oyuncusuydu belki.

Ancak kimsenin lafını ağzına tıktığı yok. Hala bencillik yapıyor, yapacak da. 1 maç aldı 7 maç döküldü. Bu 1 maç o 7 maçı da değiştirmiyor hep böyle oynayacak.

En azından 4 maçın 3 ünde böyle oynayacak ki biz o oynasın diyelim. Sen de o bunu yaparken abartmamayı öğreneceksin.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ZEKI

q17 nin hep boyle oynamasi lazim, mac icinde hatada yapacak. Olumlu hareketleri hatalairndan fazla oldugu muddetce benim kabulumdur. Ama artik fanatik taraftar gozlugu ile bakmayalim. Hepsi bizim futbolcumuz.
Hakem 3 lusu cok kotuydu her iki takiminda birer golunu vermedi. İnceden inceye calistilar. Frikik pozisyonu olabilecek pozisyonlardaki faullerin hepsini gectiler.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Her insan hata yapar ama her insan gereksiz hareket yapmaz
Bir yapar iki yapar üçüncüyü yapmaz
Töre yi daha cok severim ama bugun tam anlamiyla batırdı, sıvadı...
Ben sevsem bile bir adam kötü oynadiginda kötüydü diyebiliyorum. Bazilarinin aksine...
Bizde söyleriz bunu zaten olması gereken o ama bugün q7 baya iyi oynadı kardeşim şut cekmeyebilirdi ama boşver cımbızla çekmeyin hatalari

Yapmasi gerekenler zaten onlar
Anlamiyor musun hala
Gol de yapacak asist de yapacak
Gereksiz hareketler yapmayacak
Adam topu topu 1 tane pas vermeyip Sut cekti bir tek onu mu gordu gozun Yuh diyorum artık
Olcayin ezdigi toplari , Gokhanin 50 tane pas hatasini gormeyip bu adamin 1 tane hatasini bulup Bel asagi vurmak..
Yazik gerçekten yazik..

Çevrimdışı Tolga

İbrahim Üzülmez'e çok benzemeye başladı gerçekten gerginken güldürüyor adamı  :kop: :kop:
O da evinde yıkanırken sakatlanmıştı zamanında, 6 ay yoktu hey gidi günler hey :bandit:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ekim 2015, 21:59:03
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı atalay

Atiba bilindik işlerini yaptı lakin göbekten oynarken yaptığı küçük kesme pasları, çok basit gibi dursa da çabuk hücum etmemizi sağlıyor.

Laflarına dikkat et. Milleti ayrıştırma. Quaresmayı seven kadar sevmeyen de gole sevindi.
Ondan supheliyim cok açık sekilde soyluyorun bunu
Ilk 11 e girecek diye bugun oynadigi futbola sevinmeyenler vardir adim gibi eminim buna

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Ersan baya iyi oynadı rhodolfo aynı şekilde necip in formu iyiye gidiyor mario munih günlerinden bi esinti verdi. Atiba kusursuza yakın oynadı..

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Bizim Brampton'li Atiba hatasiz 90dk bitirdi. Helal olsun, cok disiplinli bir sporcu.

Besiktas takir takir oynadi. Q17'nin ilk defa bu kadar yardimlasarak oynadigini gordum.

Derbi fobisini de attik ustumuzden, bu yil sampiyon olmamiz lazim artik.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ekim 2015, 22:01:03
  • Beşiktaş / Bodrum
Atiba bilindik işlerini yaptı lakin göbekten oynarken yaptığı küçük kesme pasları, çok basit gibi dursa da çabuk hücum etmemizi sağlıyor.

İnanılmaz bir oyun vizyonu var. 360 dereceye yakın bir vizyon ile oynuyor.

Yeteneği kısıtlı olmasa bu oyun zekası ile gerçekten çok büyük futbolcu olabilirmiş.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Maçı 30 saniye fazladan uzatması bile eyyam.

Uzun zamandır bu kadar kötü hakem üçlüsü görmedim ben.
Terbiyeesiz hakem yaa.Top bizde  galibiz  biz  saldırıyoruz,top kaptırmıyoruz  hala  ne uzatıyorsun.Bu arada  sanırım haklısın ağır çekim tekrarını  göredim ama  yayınlanan  fotolardan  gördüğüm  attığımız  2. gol  temiz.

Çevrimdışı legendmaster

derbi haftasına lider girmek önemliydi o maç da berabere biterse farkı biraz daha açabiliriz her ikisiyle de

Etiketler: