5.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş
5.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş Skor : Gençlerbirliği 1-1 Beşiktaş Tarih : 21.09.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Ankara 19 Mayıs Stadı Hakem: Fırat Aydınus Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş  [Okunma sayısı 81556 defa] 5.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş

Çevrimdışı legendmaster

beck burada beğeniliyor da ben aynı fikirde değilim kafamdaki hücum etkinliğini yaratacak tarzda değil

Çevrimdışı Onur Küçük

Kanatları özellikle sol kanatı yeterince kullanamadık. Sağ kanatta ancak Cenk Tosun oyuna girdikten sonra etkinlik kazanabildik . Merkez orta sahada Atiba yalnız kalıyor. Quaresma oyuna girecekse ikinci yarıda girmeli . Bunu artık herkes anlamalı. ilk 11'de başladığında  Quaresma takımdan ayrı kendi bildiği gibi oynuyor . Takımdan ayrı kendi başına bireysel çabalarla oyunu yönlendirmeye çalışıyor. Buna gücü yetmiyor ve bu oyun tarzı takıma zarar veriyor. Adeta kendisi ayrı takım ayrı bir maçta oynuyor. Gomez kendini aşırı baskı içine sokuyor . Bu da istediği oyunu ortaya koyamamasına neden oluyor. Tosic elde olan sol beklerin şu an en iyisi . Düşünün artık durumu . Transfer döneminde gerekli hamleler yapılsaydı ne Trabzon ne de Gençlerbirliği maçlarında böyle puan kayıpları gerçekleşmezdi.

Çevrimdışı Kadir G.

Hala hücumcu beke ne gerek var bekin önceliği defanstır onu yapsın diyenler var. Oyunda bekin yoksa koca bir hiçsin.

Geçen sezon real madridde maç içinde kaç atak marcelo ile soldan başladı sayamazsın. Marcelo aldı pas verdi değil doğrudan etki etmesinden bahsediyorum. O takımda  rodriguezler ronaldolar bulunuyor bekini oynatmazsa da istediğini alabilir. Peki soruyorum SENİN LÜKSÜN NE?

Çevrimdışı Kalyoncu

Ya kusura bakmayın beyler ben bizim taraftar kadar skor taraftarı görmedim bir beraberlikte şu yazılanlara bak ya diliniz herşeye dönmüş maşallah

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Eylül 2015, 22:14:27
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
@can1903 bir kez daha uyarmayacağım. Fenerbahçe hayranlığın varsa izleyebilirsin maçlarını.

Ha değilse burada devamlı Fenerbahçe'nin oyuncularını, sosyal medyasını zırtını pırtını övüp Beşiktaş'ı yerin dibine sokmayacaksın.

Eleştireceksen takımını eleştir. Fenerbahçe'yi konuşacaksan topiğinde konuş bu son uyarı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Motta'nın çabukluğuna ihtiyacımız var böyle maçlarda.

Hadi onu sildiyseniz Beck'i oynatalım orda, Serdar sağ tarafta olsun.

Tosic nefret ettirdi bu maç..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı cursedofdragon

Tosic,quaresma,gomez Muhteşem 3'lü.

Bu sene demba ba'yı çok arıycaz belli oldu.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Eylül 2015, 22:15:50
  • Beşiktaş / Bodrum
Ya kusura bakmayın beyler ben bizim taraftar kadar skor taraftarı görmedim bir beraberlikte şu yazılanlara bak ya diliniz herşeye dönmüş maşallah

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Söylenen çoğu şey şimdi değil sezon başı söylendi.

Her hafta kazanırken de söylendi. Quaresma Tosic ve ortasaha  diyip duruldu. Şimdi yine söyleniyor yeni olan bir şey değil. Maalesef değil.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı GÖRKEM

Asil sorun Gökhani dogru dürüst kullanamamakta. Normalde sürekli Gökhani cizgiye dogru göndermeliyiz. Sürekli cizgiye yakin yerden Orta yapmali veya firsat bulunca oradan iceriye katetmeli. Ne yazik ki Gökhan'i Oyun kurucusu gibi kullanmak zorunda kaliyoruz. Kanattan dogru kaleye cabuk giden bir Gökhan ancak gercek kalitesini gösterebilir.

Çevrimdışı kartal43

Şenol hoca Bursa ve Trabzon'da bizden daha iyi orta sahalar ile oynattı. Adamın sistemi bu anlayışı bu. Necip Atiba demek düz orta saha demek Şenol hoca bunu yapmaz. Ama senin başkanın çıkıp getirdiği hocanın felsefesinden habersiz Veli döncekmişte şampiyon yapacak havasında. He bu senede kupa gelmez yine hoca yollarız ama başkanlar hep baki.bir 12 sene bastırmadan değişmez

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 21 Kasım 2016, 21:48:46 atalay ]

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Derbi öncesi oyuncu kaybetmekten korkarken puan kaybettik.

Bakalım haftaya neler olacak..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı can1903

beck burada beğeniliyor da ben aynı fikirde değilim kafamdaki hücum etkinliğini yaratacak tarzda değil
Bir orta kes be kardeşim.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı MehmetRKıratlı

Valla şaka gibisin Mehmet. Yanıldım demek zor değil bu kadar.

İyi yaptığı bir şey bile yok Tosic'in kafanda neler oynadıysan artık herhalde Töre pasları atsa Tosic 3 asist ile bitirecekti maçı.
Tosic'i bugün neyi kötü yaptı?Takım olarak vasattık.Gol atmasına rağmen devreleri atmış,ne yaptığını bimeyen bir Töre vardı o hiç konuşulmuyor mesela.

Yanlış kullanılan saçma sapan yerlerde denenen ve alacağımız verimin yüzde 10'unu alamadımız Sosa vardı.

Gomez-Olcay-Kerim-Ersan-Necip hepsi çok kötüydü ama bir tek Tosic konuşuluyor.Çünkü yeni transfer ve ismi yok diye.Almışsınız elinize sopaları yanlış pas atsada vursam diye bekliyorsunuz.

Beck-Rhodolfo-Atiba-Tosic-Cenk bu oyuncular dışında bir şey göremedim takımda.Şenol Güneş ise dibe vurdu gözümde hafta sonu alacağı galibiyetle umarım bu hatalarının tesadüf olduğunu gösterir.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Eylül 2015, 22:17:08
  • Beşiktaş / Bodrum
Şenol Güneş de hatalıydı. Bir kez kumar oynadı ve bence bu son oldu.

Quaresma Sosa nasıl olur diye denemek zotrundaydı bir maçta. Gençleri uygun gördü ama görüldüğü gibi olmadı.

Bundan sonra denemez kadro hep aynı çıkar ligde sakatlık çıkmazsa. Oğuzhan Atiba ya da Necip Atiba önde Cenk.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı legendmaster

gomez geldiğinde acayip havaya girmişti taraftar oynamadan kimseyi gözünde büyütmeyeceksin işte şu ana kadar almeidadan beter
[ Son Düzenleme: 21 Eylül 2015, 22:19:53 legendmaster ]

Çevrimdışı aa1903

beyler tosic ve quaresma transferlerine nasıl karşı çıktığımı bilenler biliyordur ama bugünkü oyun onlarla açıklanamayacak kadar kötüydü. yahu gomez'in içinden koca bir pektemek çıktı bu maçta, gözlerime inanamadım. onun haricinde olcay sağda oynayamıyor, gökhan ise sağ kanatta daha etkili oynuyor. niye maç boyunca gökhan töre hiç sağa geçmedi mesela anlayamıyorum.

hücumda herkes durağan, duran top kullanma diye bir özelliğimiz yok, inanılmaz pas hataları yapıyoruz. belki bir maçlıktır diyeceğim ama skenderbeu maçı da bunun aynısıydı.

atiba'ya acıyorum, gerçekten acıyorum. bu adam bu şekilde ligi tamamlayamaz.

Çevrimdışı Kadir G.

Töre'yi halen pas atmamak ile eleştiren var sosyal medyada.

Hadi diyelim Futbol organizasyonun içinde değilsiniz.

Hiç okul yada sınıf turnuvası da mı oynadınız?

Pas atılacak oyuncu var; atılmayacak oyuncu var. Geri alamadığın bir pas opsiyonunu yada oyun opsiyonunu tercih etmezsin. Töre şu pas alış verişini yapabilecek bir takımın parçası olsa emin ol zaten o topu çıkarır. Kaç kere Tosic'e pas çıkarmadı.  :kop:

Katılıyorum. Öyle aman aman bir takım değil sadece pas atabilen aynı maçta 7-8 hata yapmayan oyunculardan kurulu bir avrupa takımında oynasa durdurulması çok zor.

Çevrimdışı MehmetRKıratlı

Töre'yi halen pas atmamak ile eleştiren var sosyal medyada.

Hadi diyelim Futbol organizasyonun içinde değilsiniz.

Hiç okul yada sınıf turnuvası da mı oynadınız?

Pas atılacak oyuncu var; atılmayacak oyuncu var. Geri alamadığın bir pas opsiyonunu yada oyun opsiyonunu tercih etmezsin. Töre şu pas alış verişini yapabilecek bir takımın parçası olsa emin ol zaten o topu çıkarır. Kaç kere Tosic'e pas çıkarmadı.  :kop:
3-4 pozisyon var Tosic soldan bindirdi.Ortada 2 forvet bekliyor.Gökhan hepsini olumsuz kullandı.Olumlu kullansa eleştirilmez o pas vermediği pozisyonlar.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Eylül 2015, 22:19:45
  • Beşiktaş / Bodrum
Tosic'i bugün neyi kötü yaptı?Takım olarak vasattık.Gol atmasına rağmen devreleri atmış,ne yaptığını bimeyen bir Töre vardı o hiç konuşulmuyor mesela.

Yanlış kullanılan saçma sapan yerlerde denenen ve alacağımız verimin yüzde 10'unu alamadımız Sosa vardı.

Gomez-Olcay-Kerim-Ersan-Necip hepsi çok kötüydü ama bir tek Tosic konuşuluyor.Çünkü yeni transfer ve ismi yok diye.Almışsınız elinize sopaları yanlış pas atsada vursam diye bekliyorsunuz.

Beck-Rhodolfo-Atiba-Tosic-Cenk bu oyuncular dışında bir şey göremedim takımda.Şenol Güneş ise dibe vurdu gözümde hafta sonu alacağı galibiyetle umarım bu hatalarının tesadüf olduğunu gösterir.

Tabi ki de yeni transferi konuşacağız. Bu adam yeni çünkü. Yeni adam niye alınır? Eskisinden daha iyi diye alınır eğer doğru transferse tabi. Ki sen doğru diyorsun.

Adam lig başından beri vasat altı. Yok işte ederi bu. Seric'ten farkı yok. Sıfır. Devamlı arkasına top attılar, topları iyi kullanamadı ortalar vasat hiçbir şey yok kısacası yaptığı.

Ersan Necip yerine adam al demedik mi? Bunlarla yürümez demedik mi? Yeterli diyen ben miydim sen mi? Hepsi iyi transfer kadro yeterli, al sana yeterli kadro ve iyi transferler.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Şenol güneş konusuna da değinmek lazım.

Eldeki kadro yetersiz tamam kabul ama eldeki oyunculardan en iyi şekilde faydalanmalı.Quaresma ve Tosic(özellikle) haftalardır ben bu takımın topçusu değilim diye bağırıyor ve bu oyuncular 11 başlıyor.Tamam devre arası çok doğru değişiklikler ile 1 puanu kurtardık ama kaybolan bir 45 dk gerçeğini göz ardı etmemek lazım.

Tosicin yerine koyacağımız adam da İsmail köybaşı olabilir ama yine de tosicten iyidir.

Derbide Tosic(18 dışı) ve Quaresmanın (yedek kulübesi) olması dileğiyle.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 24 Kasım 2016, 02:16:59 atalay ]

Çevrimdışı can1903

@can1903 bir kez daha uyarmayacağım. Fenerbahçe hayranlığın varsa izleyebilirsin maçlarını.

Ha değilse burada devamlı Fenerbahçe'nin oyuncularını, sosyal medyasını zırtını pırtını övüp Beşiktaş'ı yerin dibine sokmayacaksın.

Eleştireceksen takımını eleştir. Fenerbahçe'yi konuşacaksan topiğinde konuş bu son uyarı.

Eşleştirme yapmakta mı suç? Neyse size kolay gelsin.

Mbia-Dzsudzsak överken sıkıntı olmaz ama  :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı aa1903

Hala hücumcu beke ne gerek var bekin önceliği defanstır onu yapsın diyenler var. Oyunda bekin yoksa koca bir hiçsin.

Geçen sezon real madridde maç içinde kaç atak marcelo ile soldan başladı sayamazsın. Marcelo aldı pas verdi değil doğrudan etki etmesinden bahsediyorum. O takımda  rodriguezler ronaldolar bulunuyor bekini oynatmazsa da istediğini alabilir. Peki soruyorum SENİN LÜKSÜN NE?

kesinlikle katılıyorum. modern futbol bu işi çözeli yıllar oldu ama biz yıllardır anlamamakta direniyoruz.

Çevrimdışı cursedofdragon

gomez geldiğinde acayip havaya girmişti taraftar şu ana kadar bana almeidayı hatırlattı

inanırmısın bunuda yadım :)  Bütün mesajlar duruyor

Beck cavanda'dan kötü dedim çağrı bekle daha erken zamanı var dedi halen zamanını bekliyorum.
Tosic yerine ismail oynasın diye bangır bangır bağırdım ismail değil motta'ya bile razıyım yeter ki tosic oynamasın.
Almeida ile gomez'i bir tuttum 2 side hantal,2 side kolay pozisyonları kaçırıyor zor posiyonları atıyorlar dedim.
Quaresma konusunda bende olumlu düşünmüştüm belki akıllanmıştır dedim orda hata ettim quaresmanın geldiği güne lanet olsun!

Toplam 5 tane oyuncu transferi yaptık.
1 tane adam gibi adam rhodolfo var.

Etiketler: