5.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş
5.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş Skor : Gençlerbirliği 1-1 Beşiktaş Tarih : 21.09.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Ankara 19 Mayıs Stadı Hakem: Fırat Aydınus Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş  [Okunma sayısı 81556 defa] 5.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş

Çevrimdışı f_madida

Quaresma ve Gomez sirf ismi var diye forma giyen iki oyuncu.

Transferdeki beceriksizlikler acikca sahaya yansiyor su an, sen bir ortasaha oyuncusu alama, sonra boyle duduk gibi kal ortada. Yahu bu haftaici macta neyi gordun de su Gomez'i Quaresma'yi ilk 11'e koydun tekrar.. Tolga desen ayri bir skandal, gol oncesi adam telgraf cekti sut geliyor diye zar zor kendini yere birakti da topu disari celdi, o da bilerek degil hani, cok rahat iceri de girebilir o top.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı F1903

Seversiniz sevmezsiniz bilmem ama elin oglu Ridvan bile olayi cozmus; ortasahada ustunlugu alip rakibi kendi sahasina hapsetmek icin Q17'yi cikarip Necip'i almali hoca.

Necip hic sevmem ve begenmem ama takimin suanki halini gorunce gozume Pogba gibi Yaya Toure gibi gozukuyor Necip.

Çevrimdışı Kadir G.

Takımın gole ihtiyacı vardı Gomez i çıkarıyor sunuz . Gomez hiç bir şekilde çıkmaz yanına cenk konulur

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 forvet koyunca golleri yazmıyorlar tabelaya.

İkisi birden olmuyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Tosic harika transfer. Harika! Savunmaya devam.

bunuda söylemiştim ama ipleyen yok ki bizi.İsmail, motta tosic'ten iyidir dedim.yok tosic'i canlı saha içinde izle yok bilmem ne dendi alın izliyoruz.Ben hatta tosic'i lizbon maçında izlemek istiyordum.Tosic anadolu topçusu ne yazık ki her top bam güm.

Çevrimdışı Onur Bey

Olcay bir koca 45 dakikayi daha cöpe atdi. Sari kart gördü, pas hatalari, birebirde beceriksizligi, tek bir orta acmadi.  Olumlu yaptigi tek sey Gomezle ver kaci oldu,orada da topu kaleye vuracagina gidip bir pas daha verdi.

Hoca Olcayi cikartip Necipi oyuna almasi gerek. Sosa yerine gecip bu oyunu ceviririz. Ilerleyen dakikalarda Frei Quaresmanin yerine,Cenkte macin gidisatina göre Gomezin yanina gecebilir.
O        NU        R!
 O      N  U      R  !
  O    N    U    R    !
   O  N      U  R      !
    ON        UR        !

Çevrimdışı Tolga

Takımın gole ihtiyacı vardı Gomez i çıkarıyor sunuz . Gomez hiç bir şekilde çıkmaz yanına cenk konulur

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 forvetle oynayınca gol atarız düşüncesi çok basit bir düşünce.

O zaman Pektemek'te girsin 4-3-3 e dönelim bakalım kaç tane pozisyona giriyoruz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı f_madida

Iste bu yuzden Gomez'le baslamamali, simdi takimin gole ihtiyaci var geyigine cevirdi millet. Halbuki cift forvete gecsen ileriye topu getirmek iyice imkansizlasacak bunu hesaba katmiyor kimse.

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 11:30:38 atalay ]

Çevrimdışı Savaş

Takımda herkes dökülüyor bu ne dağınıklık? Adam gibi hücum varyasyonu yapamıyoruz. Sanki taktik yok. Alan gitsin calim atsin gibi bi oyun var.

Allah askinda ileride ortada kim oynuyor kim anladı? Quaresma'nin cikip Necip'in girmesi lazım. Sosa da yerine gecsin toparlasin takim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı legendmaster

şansa mansa atamazsak iş zor mağlubiyet bağıra bağıra geliyor

Çevrimdışı GÖRKEM

Bu isi nasil cözecez bilmiyorum. Tek sansimiz tam Saha pres yaparak rakibi yormak.

Necip girmeli. Quaresma cikmali. Olcay'in yerine Kerim düsünülebilir. Kerim bu macta is yapabilir gibi görünüyor.

Gomez biraz daha Sahada tutulabilir. 60a kadar kipirdama yoksa yerine Cenk alinsin.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Eylül 2015, 20:59:27
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Herkes birbirine karşı kullandığı üsluba dikkat etsin arkadaşlar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cursedofdragon

çok yanlış bir kadro ile çıktık bugün maça.Quaresma çıkıp necip girmek zorunda.

Atiba-necip-sosa-töre-olcay-gomez böyle devam etmeliyiz.

Çevrimdışı sabriozyurt

Su gokhani para ederken sataydik bu sene iyiydi.Elimizde kaldi :bandit:
Besiktaslisin sen!!   GururLAN

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bakin ben Quaresma kotu oynayinca kotu oynadi diyorum
Buraya iskenderbey macinda kotu oynadi hayal kirikligina ugradim diye yazdim
Sizde Olcayi savunmayin suan , Bugun suana kadar takimin en kotusu Olcay !!
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf

Cenk-Gomez de denememiz gereken ikili olacak muhtemelen ilerleyen dakikalarda. Gomez yalnız olduğu için sürekli geri geliyor,Tosun girerse en azından rakip ceza sahası çevresinde kalabalık yaratabiliriz. Hocanın kesinlikle takımı 10-15 metre ileri çekmesi gerek. İlerde basmak gerek böyle teknikten yoksun takımlara karşı.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Eylül 2015, 21:00:58
  • Beşiktaş / Bodrum
Su gokhani para ederken sataydik bu sene iyiydi.Elimizde kaldi :bandit:

O Gökhan Avrupa'nın en çok asist yapan 5 oyuncusundan biri şuan.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Eylül 2015, 21:01:41
  • Beşiktaş / Bodrum

Olcay kötü Yunus Emre.

Ama normal formasyona dönersek Olcay'ın gol atma ihtimali varken Quaresma'nın iyi oynama şansı yok kanatta.

Bu yüzden çıkacak Quaresma.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı aa1903

içime su serptin. iyi ki olcay kötü oynuyor, yoksa quaresma'ya laf gelirdi. hep böyle kötü oynasın da quaresma'ya kimse bir şey diyemesin.

Çevrimdışı atalay

Şut atın kaleci kötü dedik. İsabetli şutumuz yok.

Çevrimdışı Çağatay

Olcay sol beke geçsin sol önde de kerim oynasin madem tosic bu kadar batiriyor
Quaresma da neciple degissin
Ama hemen gomezi cikarmaz bence
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı f_madida

Yahu Tosic'i de gectim ama bu Ismail nereden cikti arkadas, biz kurtulamayacak miyiz bu adamdan? Ptt 1.lig kalitesinde adami kadroya almissin sampiyon olacagiz diyorsun, gulerler.

Çevrimdışı F1903

Goruldugu gibi aklin yolu bir;

Hemen herkes Quaresma Necip degisikligi gerektigi fikrinde. Bakalim Senol Hoca beklenen degisikligi yapacak mi?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Olcayin ilk yari performansi :
Gomezle verkac yapiyor onu bombos vursana kaleye gitti 3 ksiinin arasindaki Gomeze atiyor topu
Orta sahadaki hatali pasiyla kontra yedik
Cok pas hatasi yapti..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: