Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş
Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 08.02.2024 Saat : 20:45 Stadyum : Corendon Airlines Park Antalya Stadı Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Candaş Elbil -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 4787 defa] Ziraat Türkiye Kupası 6. Tur Antalyaspor 1-2 Beşiktaş

Çevrimiçi uğur07

O kadar kötü takım ki. Çok üzgünüm bu kadar olamaz ya. Birde amir oxlade sakatlandı. Bence gedson da gitsin. Yalancı bahar. Yaza çok işimiz var. Tek umut semih 40 mn euro falan giderse onun parasıyla birsey olur.

SM-X200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Talisca1903

Yazın olacakları söyleyeyim.

Kupa var diye zaten transfer durur.
Biz Avrupa'da transferin kapanmasını bekleriz.
Sonra artık ne denk getirirsek.

Maalesef yönetim söyledikleri ile örtüşen en ufak bir iş yapmadı.
Çok ayıp ettiler madem alamayacaktınız ne demeye atıp tuttunuz

Çevrimiçi Necmi

panikle birini alırlar en azından iyi oldu :D
kupada gittikten sonra alsalar ne olacak panikle alacakları adamın gelecek sene işe yarayacağını sanmıyorum
Şu maçta elenmek daha çok işlerine geliyordur

Çevrimiçi Mehmet57

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=46

Çevrimiçi levitate

kupada gittikten sonra alsalar ne olacak panikle alacakları adamın gelecek sene işe yarayacağını sanmıyorum
Şu maçta elenmek daha çok işlerine geliyordur

taraftarın %60'ı ohooooo olacağı için işe yarayacaktır

no-name düz stoper geldi millet kafayı yedi mesela
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

taraftarın %60'ı ohooooo olacağı için işe yarayacaktır

no-name düz stoper geldi millet kafayı yedi mesela
sırf transfer olsun alalım alalım diyen ciddi kitle var kimin alındığının önemi yok

Çevrimiçi Samet Demir

Değişikliklere bak aynı Şenol kafası. İlk yarı oyuna yanlış 11 ile başla 2. Yarı doğruyu bulmak için uğraş.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Gerekirse cebimden verip alacağım ne yapayım diyen adamı böyle konuşuyor diye yerin dibine soktuk
Cebinden vermeyince alınamıyor işte sponsor felan bir şekil bağlayacaksın Erden Timur neler yapıyor

Çevrimiçi levitate

sırf transfer olsun alalım alalım diyen ciddi kitle var kimin alındığının önemi yok

tüketime bayılıyoruz :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Gerekirse cebimden verip alacağım ne yapayım diyen adamı böyle konuşuyor diye yerin dibine soktuk
Cebinden vermeyince alınamıyor işte sponsor felan bir şekil bağlayacaksın Erden Timur neler yapıyor

erden timur'un yaptıklarının maaşlarını ödeyeceğiz diye 30 milyona adam sattılar hala yetmiyor :D

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Samet Demir

erden timur'un yaptıklarının maaşlarını ödeyeceğiz diye 30 milyona adam sattılar hala yetmiyor :D

😁😁😁😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

iyi o zaman gözüm bu şekil devam edelim
Muhasebecimiyiz biz taraftar mı

Çevrimiçi levitate

iyi o zaman gözüm bu şekil devam edelim

fb şekli takılalım adamlar gayet güzel idare ediyor bence satıyorlar alıyor dönüyor bir şekil

Çevrimiçi Talisca1903

fb şekli takılalım adamlar gayet güzel idare ediyor bence satıyorlar alıyor dönüyor bir şekil
10 yıldır bekliyor adamlar fenerde akıl ne arıyor

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi levitate

10 yıldır bekliyor adamlar fenerde akıl ne arıyor

bu sene onlarda bence

bizden zekiler o kesin son 4 yıl 100 m satış temiz

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu maç dönmez, Antalya daha tempo yapmadı bile.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Santosda kaçar gibime geliyor

Niye kaçsın ki?
Parasını kuruş kalmayacak şekilde almadan gitmez.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu maç dönmez, Antalya daha tempo yapmadı bile.

Güleceksin belki ama Antalyaya ters oynuyoruz şuan. Aslında ileriye uzun oynasak gol atma şansımız epey var. Cenki çıkarmamız lazım bunun içinde.

Çevrimiçi Talisca1903

Yabancı A sınıf hoca  onuda beğendiremiyoruz

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Necmi

Rakip atağa çıkarken top kaparsan rakibi dengesiz yakalarsın ama biz topu kapınca geri dönüp merte veriyoruz animatak yaptığımızdada rakip orta sahada durup savunmanın yerleşmesini bekliyoruz

Çevrimdışı mellfred

Etiketler: