2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Özgür Gültekin, hasankale, gokhans, Renton, Talisca1903, qp 383, levitate, blackeagle35, tolga1903, BlackEagle16, bp190384, Cihan1903, murat, eryigitcaner, kartalizma190399, İsmail Özyurt, MUSTAFA_, Savaş, Umutcan Kaya, kartal meriç, NioHH, underworld, İbrahim, uno_bjk, Yancos, cornelius, admsngl898, golazokartal ve 134 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 45933 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Mehmet57

Bizle de yazan oldu da feyenord almış sanırım.

Almadilar, sadece 3.5 teklif etmisler kulubune. Basina gore biz de yarisa dahil olmusuz.

Çevrimiçi Samet Demir

Başkanın sağ bek ve stoper haberi yakında basına düşer demesinden sonra bol bol isim duyarız artık :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Almadilar, sadece 3.5 teklif etmisler kulubune. Basina gore biz de yarisa dahil olmusuz.
Teknik ve bilekleri çok iyi, genel istatistikleri de güzelse bu paralara bizim kolaylıkla çıkmamız lazım
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi kartalizma190399

Berghuis bazi muhabirler ve twitter tayfa tarafindan acayip hype'laniyor. Neden anlamiyorum.
3-4 sene evvel Ajax ve Feyenoord'u karsi karsiya getirecek kadar iyiydi, ama o donem bile su anki hype'in karsiligi degildi bence.
Son 2 sene performansi dustu. Kotu giden takimda lakayit ve rahat tavirlari, salmasiyla baya tepki de cekti. Istatistiklere bakarsak fena gibi gozukmuyor, ama 3 buyukler Hollanda'da 4-5 macta bir zaten 4-5-6 gollu galibiyet aldigi icin istatistikler kendiliginden sisiyor. Tadic de Hollanda'daki istatistiklerinin ve performansinin yanindan gecmiyor mesela.
Fena oyuncu degil ama hypelandigi kadar iyi degil, hele bizdeki prime Ghezzal'in falan karsiligini asla veremez bence.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Muhtemelen Aston Villa dir.
Oyuncudan bağımsız bu kadar kısa sürede iki katı fiyat bence satılır.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi levitate

krasnodar'da aldığı skorlar hoşuma gitmedi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş, Az Alkmaar'da forma giyen 23 yaşındaki Japon sağ bek Yukinari Sugawara ile ilgileniyor. (Fotomaç)

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş, Az Alkmaar'da forma giyen 23 yaşındaki Japon sağ bek Yukinari Sugawara ile ilgileniyor. (Fotomaç)
fotomaça kadar düştünmü samet 😂

Çevrimiçi Samet Demir

fotomaça kadar düştünmü samet 😂
Hiç haber yok ne yapalım abi :) maçda konuşamıyoruz takım malum. Magazine geçmeyiz inşallah

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimdışı Sefa Kara

oyuncudan ziyade hocaya bakmalıyız ilk hoca değişikliği hocaya göre kadro kurulumu daha mantıklı olacaktır.

Terzic getirebilirsek efsane olur.

Çevrimiçi Samet Demir

Avrupa kupasına giderde iyi performans gösterirse yazın Semihi takımda tutamayız..

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimdışı Sefa Kara

Avrupa kupasına giderde iyi performans gösterirse yazın Semihi takımda tutamayız..

almazlar semihi parlayıp satıp para kazanmamızı istemez "bylokcu".

Çevrimdışı Sefa Kara

shiki kiralamaya calısıyormusuz.

Çevrimiçi Samet Demir

Panathinaikos, Fatih Terim’in yerine gelecek sezon takımın başına Fernando Santos’u getirmeyi düşünüyor.(Takvim)

😁

Çevrimiçi kartalizma190399

Guzel paradoks. Her turlu bi Schick'i alacagiz yani, alamamis olsak bile.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi levitate

Panathinaikos, Fatih Terim’in yerine gelecek sezon takımın başına Fernando Santos’u getirmeyi düşünüyor.(Takvim)

adalar sizde kalsın santosu alın
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

iyi topçu gelsiiin

bu olursa colley gider herhalde

Etiketler: