Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371851 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı kartalBaz

Bayazit abi hoşgeldin, son saatlerde rahatça giriyoruz foruma. Sende de düzelme var mı?
Hoşbulduk berat kardeşim. Valla 3-4 saat önce düzeldi bende ama 2-3 gündür bir tuhaflık vardı. Hehalde düzeltildi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gslilerin sayısı 2000'li yılların başındaki o süslü dönemden ötürü günümüzde baya fazla ve sesleri de çok çıkıyor.

Eğer bir renkli -özellikle de turunculu- geçmiş yıllardan istatistik sunuyosa önünüze ve sizi ezmeye(!) çalışıyosa; futbol bilgisi zayıf, gelecekten umutsuz ve şuan ki halden ötürü özgüvensizdir. He he diyip geçin derim.

Bakıyorum bazıları hala onların sesinin çok çıkmasından ötürü kendi içinde karamsarlığa düşüyor. Buna gerek yok. Umutlu olacak taraf biziz. Yeni nesil ve bizim gibi genç taraftarlar da bu çerçevede şekillenmeli bana göre.

Çevrimiçi Necmi

Maçımız ertelenmedi.Federasyonda fikstürü düzenleyen eleman Gsli çıktı.Gs'li eyyamcı Ali Palabıyık maça atandı.Bunlar yetmezmiş gibi valinin geçen hafta net bir şekilde yasak kalkmayacak demesine rağmen deplasman yasağı kaldırılması birden gündeme girdi ve 3 gün sonra,yani derbiden 2 gün önce yasak kaldırıldı.Kimse bana bunların normal olduğunu söylemesin

normal olmayan şey senin yalan yanlış konuşman :alala:
bir şeyi biliyorsan iddia et bilmiyorsan kesin konuşma elemanın
Beşiktaşlı olduğunu sağır sultan biliyor bir senmi öğrenemedin
birde fikstür gibi önemli bir şeyi bir kişininmi yaptığını sanıyorsun.
Ali palabıyığın gsli olduğunu biliyormusun yoksa buda bilmeden sallamamı
deplasman yasağının kalkma mevzusu bir senedir var ve fikstür çekilmeden kulüpler birliği ortak karar
aldı ilk derbi bizle olmasaydı bizim maça denk gelmezdi bu tip bir yasak kaldıracaksan
bunu ya ilk maç yaparsın yada hiç yapmazsın  sezon başındayız bana gayet normal geliyor
şimdi olmazsa mecburen seneye kalır seneye ilk derbi kimin arasında olursa piyango ona çarpar
Beşiktaş taraftarıyım diyorsanız artık öyle davranın her şeyin altında komplo teorisi aramakta
eziklik oluyor. cumartesi ceza alacağımız bir olay olursa bunu yapan Beşiktaş taraftarı olur.
yoksa gelecek 1900 kişinin ne sahaya etkisi olur nede taraftara olumsuz etkisi olur tam tersi
Beşiktaş taraftarınıda sürekli oyunun içinde tutar laylaylomu keser biraz maçla ilgilenir.

Çevrimdışı Bishamon

Bu arada Fifa 17'de oyuncularımızın potansiyelleri açıklanmış.Ozzy'nin 87 potansiyeli var oyun içinde baya yüksek.

http://sofifa.com/team/327

Çevrimdışı Berat

Bu arada Fifa 17'de oyuncularımızın potansiyelleri açıklanmış.Ozzy'nin 87 potansiyeli var oyun içinde baya yüksek.

Diğer Ozzy de 80 :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Adamım

Çevrimdışı Berat

Çevrimiçi Necmi

Hoşbulduk berat kardeşim. Valla 3-4 saat önce düzeldi bende ama 2-3 gündür bir tuhaflık vardı. Hehalde düzeltildi.

yok dün bakıma aldık o nedenle girilemedi ama bakımıda yapamadık anca yedeği çıkarabildik bakım hafta sonu olabilir
güncelleme yapılacak. elimize yüzümüze bulaştırıp çökertebiliriz diye sağlam bir yedek alalım dedik. oda bir gün sürdü. @kartalBaz
bu arada geçmişte ıslatmakla doğru yapmışım demekki böyle vura vura size büyük pencereden bakmayı öğreteceğim :D
at gözlüğü takıp bakmayın artık olaylara hiç bir olay o anda baktığın gibi değerlendirilmez gelişen bir olayın bir çok farklı penceresi
bilinmeyeni farklı farklı edinimleri vardır. bazen büyük parçayı yemek için küçük parçayıda feda edebilirsin bu olay öyle demiyorum
ama Başkan bunun peşinde bu kadar koşuyorsa kafasında bir plan vardır artık sonucunu ilerde görürüz.
Başkanı bir çok konuda eleştirebiliriz bu hakkımız ama eleştirmeyeceğimiz tek şey Beşiktaşlılığı ve her Beşiktaşlı kadar
Beşiktaşın menfaatini düşüneceği ha bunu yaparken hatada yapabilir. Elbette menfaate haraket edeyim derken zararda
verebilir. mümkün ama bunu kasten yapacak değil.
Sebada attığı adımlarda kimseye kulak asmazdı o zaman herkesin onu alkışladığınımı sanıyorsun sürekli birilerini dinleseydi
bu gün o yaptıklarının hiç birini yapmamış olurdu. Fikret Ormanda birilerini dinleseydi Beşiktaş şu anda inönüde oynuyor
ve stadın birileri tarafından gasp edilirmi diye düşünüyor olurduk. Fikret orman sadece stad yapmadı aynı zamanda oranın
Beşiktaşda kalmasını sağladı. Artık orası dokunulmaz oldu kimse hayal kuramaz.
sizler Beşiktaş taraftarısınız bu şekilde bütüne bakmadan düşündüğünüzde sığ düşünen renklilerden ne farkınız kalır.
bazen şaşırıyorum nasıl olurda göremezler şunu dediğim oluyor :bandit:
kimisi vatana hizmet için işgal kuvvetleriyle maç yapar kimiside bu vatanın gençlerini spora teşvik etmek gençlik ve spor bayramını
yaratır. Büyük kulübün taraftarıda büyük olur Öyle etrafına at gözlüğüyle bakmaz. heleki gelecek 3-5 renkli ergendende korkmaz :bandit:
ben dün Başkan dimdik deplasman yasağının kalkmasını sağladım derken yanında gs başkanı ezik şekilde duruyordu.
Mahmut usluya laf çakması bile zeka doluydu. öyle cümleki her şeyi anlatıyor ama karşındakine hiç bir şekilde
cevap hakkı vermiyor. Mahmut şimdi gireni çıkartmak için kıvranıyordur ama çıkmaz o laflar.
Beşiktaşlı zekasına sahip bir başkanımız var ne mutlu bize gerçi bunu arada bir bize karşıda kullanıyor ama
olacak o kadar :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Gslilerin sayısı 2000'li yılların başındaki o süslü dönemden ötürü günümüzde baya fazla ve sesleri de çok çıkıyor.

Eğer bir renkli -özellikle de turunculu- geçmiş yıllardan istatistik sunuyosa önünüze ve sizi ezmeye(!) çalışıyosa; futbol bilgisi zayıf, gelecekten umutsuz ve şuan ki halden ötürü özgüvensizdir. He he diyip geçin derim.

Bakıyorum bazıları hala onların sesinin çok çıkmasından ötürü kendi içinde karamsarlığa düşüyor. Buna gerek yok. Umutlu olacak taraf biziz. Yeni nesil ve bizim gibi genç taraftarlar da bu çerçevede şekillenmeli bana göre.
yok ya onların pek sesi çıkmaz onlar sinsidir hep alttan alta yapar Delikanlı adamın sesi gür çıkar.
ben hayatım boyunca gs yi hiç bir zaman rakip görmedim onların bize rakip olacak ne geçmişleri var nede
karakterleri. Bir tarafları sıkıştığında hemen fenerin etekleri altına saklanırlar. fener büyük kardeşdir. Oda
hemen koruma altına alır. Bu yüz yıldır böyle değişmez.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı Berat

Devre arası Çin ?

Sat sat sat sat sonra yine sat :D Tamamen olumlu, hatta ikimiz birlikte götürelim.

Çevrimdışı cursedofdragon

gs forumundaydım hiç üşenmedim baştan sona bütün yazdıklarını okudum herkesin %80'ni galibiyet beklemiyor beraberlik iyidir diyor :D

Ha totem de yapıyor olabilirler :)

%20 lik kısım da ergen tayfa futbol anlamayan kişiler :)

Çevrimdışı kartalBaz

yok dün bakıma aldık o nedenle girilemedi ama bakımıda yapamadık anca yedeği çıkarabildik bakım hafta sonu olabilir
güncelleme yapılacak. elimize yüzümüze bulaştırıp çökertebiliriz diye sağlam bir yedek alalım dedik. oda bir gün sürdü. @kartalBaz
bu arada geçmişte ıslatmakla doğru yapmışım demekki böyle vura vura size büyük pencereden bakmayı öğreteceğim :D
at gözlüğü takıp bakmayın artık olaylara hiç bir olay o anda baktığın gibi değerlendirilmez gelişen bir olayın bir çok farklı penceresi
bilinmeyeni farklı farklı edinimleri vardır. bazen büyük parçayı yemek için küçük parçayıda feda edebilirsin bu olay öyle demiyorum
ama Başkan bunun peşinde bu kadar koşuyorsa kafasında bir plan vardır artık sonucunu ilerde görürüz.
Başkanı bir çok konuda eleştirebiliriz bu hakkımız ama eleştirmeyeceğimiz tek şey Beşiktaşlılığı ve her Beşiktaşlı kadar
Beşiktaşın menfaatini düşüneceği ha bunu yaparken hatada yapabilir. Elbette menfaate haraket edeyim derken zararda
verebilir. mümkün ama bunu kasten yapacak değil.
Sebada attığı adımlarda kimseye kulak asmazdı o zaman herkesin onu alkışladığınımı sanıyorsun sürekli birilerini dinleseydi
bu gün o yaptıklarının hiç birini yapmamış olurdu. Fikret Ormanda birilerini dinleseydi Beşiktaş şu anda inönüde oynuyor
ve stadın birileri tarafından gasp edilirmi diye düşünüyor olurduk. Fikret orman sadece stad yapmadı aynı zamanda oranın
Beşiktaşda kalmasını sağladı. Artık orası dokunulmaz oldu kimse hayal kuramaz.
sizler Beşiktaş taraftarısınız bu şekilde bütüne bakmadan düşündüğünüzde sığ düşünen renklilerden ne farkınız kalır.
bazen şaşırıyorum nasıl olurda göremezler şunu dediğim oluyor :bandit:
kimisi vatana hizmet için işgal kuvvetleriyle maç yapar kimiside bu vatanın gençlerini spora teşvik etmek gençlik ve spor bayramını
yaratır. Büyük kulübün taraftarıda büyük olur Öyle etrafına at gözlüğüyle bakmaz. heleki gelecek 3-5 renkli ergendende korkmaz :bandit:
ben dün Başkan dimdik deplasman yasağının kalkmasını sağladım derken yanında gs başkanı ezik şekilde duruyordu.
Mahmut usluya laf çakması bile zeka doluydu. öyle cümleki her şeyi anlatıyor ama karşındakine hiç bir şekilde
cevap hakkı vermiyor. Mahmut şimdi gireni çıkartmak için kıvranıyordur ama çıkmaz o laflar.
Beşiktaşlı zekasına sahip bir başkanımız var ne mutlu bize gerçi bunu arada bir bize karşıda kullanıyor ama
olacak o kadar :bandit:
O kadar olacak necmi abi yaşımıza ver. Biz hiç güçlü beşiktaş göremedik doğru dürüst. Birşey olunca hemen paniğe kapılıyoruz yinemi diye. Yavaş yavaş kurtuluyoruz bu durumdan. Bunun en büyük payı başkanın tavırları. Özgüven aşılıyor hepimize.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Abi bakımdan önce haber verin kendimizi hazırlayalım. Öbür türlü elinden dondurması-şekeri-çikilatası alınmış bebe gibi kalıyoruz :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı kartalBaz

gs forumundaydım hiç üşenmedim baştan sona bütün yazdıklarını okudum herkesin %80'ni galibiyet beklemiyor beraberlik iyidir diyor :D

Ha totem de yapıyor olabilirler :)

%20 lik kısım da ergen tayfa futbol anlamayan kişiler :)
25. Dakikadan sonra tek kale olacak haberleri yok.  Ilk dakikaları sacmalamadan atlatırsak gerisi kolay. Rezil ederiz onları.

Çevrimdışı kartalBaz

Abi bakımdan önce haber verin kendimizi hazırlayalım. Öbür türlü elinden dondurması-şekeri-çikilatası alınmış bebe gibi kalıyoruz :D
Saldırı oldu sandım ben. Renklilerden herşey beklenir. Derbi öncesi sunlara saldıralım filan demiş olabilirler. Baya bir sinirlendim. Allahtan bizle alakalıymış.

Çevrimdışı cursedofdragon

25. Dakikadan sonra tek kale olacak haberleri yok.  Ilk dakikaları sacmalamadan atlatırsak gerisi kolay. Rezil ederiz onları.

yok bazıları farkında 15-20 dk onemli diyorlar :)

Sneijder,eren,bruma'yı kitlerse başka bi oyunumuz yok diyorlar :)

Yasin,sabri'nin olduğu kanat otoban olur diyorlar :)

1 puanı öpüp'te başımıza koyalım diyenlerde var :)

Bilinçli olanlarıda var dediğim gibi ergen olanlarıda :)

Bizi bu stadta yenebilecek takım daha yok tabi onun farkında değiller :)

Herkese iyi geceler :)

Çevrimiçi Necmi

Saldırı oldu sandım ben. Renklilerden herşey beklenir. Derbi öncesi sunlara saldıralım filan demiş olabilirler. Baya bir sinirlendim. Allahtan bizle alakalıymış.

saldırı hep oluyorda iyi korunuyoruz.
saldırı alıp göçsek bile tekrar geri gelmek o kadar sıkıntı değil
sürekli yedek alıyoruz. Forum uzun zamandır bakıma alınmadı
geçen sene stad bitiyor takım şampiyonluğa yürüyor derken hiç kesinti yapmadık.
Ritmi bozmayalım dedik aslında yazında yapabilirdik bu seferde transfer dönemi derken biraz
tembel davrandık :D Artık zamanı geldi elimizde kalmadan sağına soluna çeki düzen vermek gerekiyor.
arka planda kullandığımız yazılımların güncellemeleri birikti. Şimdilik sakinken ortalık yapmak lazım  @kartalBaz

Çevrimdışı Egos

ben kullanmam @Egos  cimbom la alay etmek için çıkarılmış geçmiştede kullanılan bir kelime
eskiden böyle dalga geçmek için kibar kelimeler kullanılırdı.
zaten cim bom kelimeside zaten taraftarı olmaya renklinin küçük çocukların aklında kalmak ilgisini
çekmek için bulunmuş bir kelime yanlış hatırlamıyorsam 70 lerin başıydı. bunu bulup birde tanıtımını
yaptıklarını hatırlıyorum o zamanda komiğime gitmişti. halada gider ergenlerle dolu kulübünde anca
böyle bir tanıtımı olur. sanırım cinconu çıkaran da fenerdi. Biz uğraşmayız böyle çocukca şeylerle.

pardon necmi ağabey, aşağılamak için kullanılacağına tam olarak inanmadığımdan forumun eskileri arasında bir şaka olabileceğini düşündüm. cim bom bom fena değil, ben de "j'aime bon bon"dan geldiğini okumuştum sözlükte.

cincon kısımları olayı biraz gölgelese de tangaz'ın dikkat çekmeye çalıştığı tehlike son derece kayda değer. zaten forumun amacı biraz da bunları konuşmak, komplo teorilerinde boğulalım demiyorum; fakat geçen sene bizim dışımızda kasımpaşa'ya, trabzonspor'a yapılanlar ortada. hiç rakibimiz yokken bir tane peydahladılar, adamları da el birliğiyle dibe ittiler. aslında ikisi de çoktan hak etmişlerdi; fakat bunlar hak eden, etmeyen ayrımı yapmıyor. ne bize, ne rakiplerimize iltimas geçilsin. başkalarının zarara uğratılmasını görmezden gelirsek ucu mutlaka bize de dokunur, doğruyu kollamalıyız.

Çevrimiçi Necmi

haber verelimde olmuyorki işimiz gücümüz var bir anda boşluk bulup yapıyoruz
anca twitterden haber verebiliyoruz. sunucu geçişleri anca planlı olabiliyor. sistem bakımı çok zaman alıyor
o nedenle ancak fırsat yarattığımızda oluyor. bakım zaman almıyorda yedekleme zaman alıyor.
güncelleme yapıldığı için bir şeyler ters giderse diye mecbur yedek almak zorundayız :D

Çevrimiçi Necmi

pardon necmi ağabey, aşağılamak için kullanılacağına tam olarak inanmadığımdan forumun eskileri arasında bir şaka olabileceğini düşündüm. cim bom bom fena değil, ben de "j'aime bon bon"dan geldiğini okumuştum sözlükte.

cincon kısımları olayı biraz gölgelese de tangaz'ın dikkat çekmeye çalıştığı tehlike son derece kayda değer. zaten forumun amacı biraz da bunları konuşmak, komplo teorilerinde boğulalım demiyorum; fakat geçen sene bizim dışımızda kasımpaşa'ya, trabzonspor'a yapılanlar ortada. hiç rakibimiz yokken bir tane peydahladılar, adamları da el birliğiyle dibe ittiler. aslında ikisi de çoktan hak etmişlerdi; fakat bunlar hak eden, etmeyen ayrımı yapmıyor. ne bize, ne rakiplerimize iltimas geçilsin. başkalarının zarara uğratılmasını görmezden gelirsek ucu mutlaka bize de dokunur, doğruyu kollamalıyız.

işte hep büyük pencereden bakmıyorsunuz derken bunu söylüyorum
geçen sene ts ve kasımpaşaya yapılanlar neden ve kimler tarafından yapıldı.
peki mhk neden komple görevden alındı :D şimdi siyasete girmek istemiyorum.
bu konuyuda siyasete girmeden anlatmanın yolu yok. tesadüfe bakın ts ve kasımpaşa
geçen sene doğranırken tek bir takıma karşı doğranmadılar. Onları doğrayanda onlardan
daha fazla nefret ettiği bir kulüp olduğumuz için bizim maçlarda olmadı bu.
Bu nefret seba dönemlerine kadar giden bir nefret diyelim gerisini söylemiyelim.
ts yeni yönetim yeni yapılanmaya gitti. kasımpaşa nerdeyse kendini lavetti.
ne yapalım bataklıkta dolaşan batar. bunu futbolla özdeşleştirmeyin. ülkede birileri
bedel ödüyor kimisi açık açığa ödüyor kimisi kapalı kapıların ardında sessizce ödüyor.
geçen sene futbolda kapıların ardında gizli bir savaş vardı.
Birilerinin sırtındaki destek çekildi birileride birilerini desteklediği için saldırı altında kaldı.
koşullar eşitlenince bizde şampiyon olduk. Şu anda ülkede kimin şampiyon olacağına
kimse karar vermez ülkede aynı zamanda futbolda daha derin kavgalar ve infazlar var.
federasyonun yarısından çoğunun kellesi gitti. Dünün düşmanları bu günün dostları oldu :evillol:
hiç farkında değilmisiniz renkliler süt dökmüş kedi gibiler geçmişlerinde çok fazla günah var
ve kefaretini ödeme zamanı geldi. Bizim alnımız ak bizim içimizde paralel gidişler hiç olmadı
sürekli doğru gittik. şimdi futbolda çok boşluk açılıyor birilerinin o boşluğu doldurması gerekiyor
Türkiye konjöktörünü bir düşünün kimlerin doldurduğunu görürsünüz.
bu işler her ne kadar boşluğu dolduran başakşehir osmanlı konya gibi takımlar olsada ülke futbolunun
bir amiral gemisine ihtiyacı var. Kim olacak geçmişte pisliğin içine boğazlarına kadar batmış renklilermi.
Düşünün geçen sene bize kapılarını kim açtı tesadüfe bak yukarda ismini yazdığım takımlar :D
biz yıllardır polisden dayak yemeden stada giremezdik bu sene tesadüfe bak nerdeyse polis görmüyoruz :)
Dostlar bu yaz öyle şeyler yaşandıki artık hiç bir şey geçmişdeki gibi olmayacak. biz sebadan beri
organize saldırı altındaydık. Artık böyle olmayacak elbette futbolun içinde olan haksızlıklar olacaktır ama
bu lokal kalır. kişisel şeyler büyük haritayı değiştiremez. Benim gördüğüm artık üç büyük olgusu kalkacak
güçlenen anadolu takımları olacak Bakalım ne ne kadar başarılacak ama deprem oldu düşenler düştü
kaçı ayağa kalkabilecek yada eski gücüne ulaşacak. Hep birlikte göreceğiz. önümüzdeki yıllarda
anadoludan yeni şampiyonlarda görebiliriz.

Çevrimdışı murat baltacı

gs nin tek olayı brumanın aldırdığı serbest vuruşlardan erenle gol yapmak olacak beklerimizde caner ve gökhan oynarsa brumanın çokta etkili olacağını sanmıyorum stoperlerde beklere yardıma gelirse bruma etkili olamaz canerde gökhanda hızlı oyuncular beck,serdar,ismail,necip gibi zor duruma düşmezler. snajder bitik selçuk bitik orta sahalarını tolga topluyo tek ön libero atiba veya inler bile yapsak yeterli olur ikiside tolgayı yer zaten iç sahada hucum oynayacağımız maçta atiba inler yapmaz hoca benim tercihim inler ozi talisca olur baktık orta sahada zayıf kalıyoruz o zaman atiba oyuna alınır ama ben bu üçlünün hem pas oyunu hem mücadele anlamında yeterli olacağını düşünüyorum.

q7 yedek başlayıp sonradan tercih edilebilir hem fizik hem oyun olarak iyi değil şuan işler istediğimiz gibi gitmezse son yarım saat etkili olur.sağ kanatta hazırsa aras değilse adriano solda olcay oynasa iyi olur ama mutlaka kalede fabri olmalı eren gibi hava hakimiyeti olan oyuncuları var tolga kaleden çıkmazsa gol yeme ihtimali yüksek fabrinin zamanlaması toplara çıkması daha iyi oyunuda güzel başlatıyo tolga oynarsa sabri bile prese geliyo.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

gs nin tek olayı brumanın aldırdığı serbest vuruşlardan erenle gol yapmak olacak beklerimizde caner ve gökhan oynarsa brumanın çokta etkili olacağını sanmıyorum stoperlerde beklere yardıma gelirse bruma etkili olamaz canerde gökhanda hızlı oyuncular beck,serdar,ismail,necip gibi zor duruma düşmezler. snajder bitik selçuk bitik orta sahalarını tolga topluyo tek ön libero atiba veya inler bile yapsak yeterli olur ikiside tolgayı yer zaten iç sahada hucum oynayacağımız maçta atiba inler yapmaz hoca benim tercihim inler ozi talisca olur baktık orta sahada zayıf kalıyoruz o zaman atiba oyuna alınır ama ben bu üçlünün hem pas oyunu hem mücadele anlamında yeterli olacağını düşünüyorum.

q7 yedek başlayıp sonradan tercih edilebilir hem fizik hem oyun olarak iyi değil şuan işler istediğimiz gibi gitmezse son yarım saat etkili olur.sağ kanatta hazırsa aras değilse adriano solda olcay oynasa iyi olur ama mutlaka kalede fabri olmalı eren gibi hava hakimiyeti olan oyuncuları var tolga kaleden çıkmazsa gol yeme ihtimali yüksek fabrinin zamanlaması toplara çıkması daha iyi oyunuda güzel başlatıyo tolga oynarsa sabri bile prese geliyo.
ben daha farklı düşünüyorum orjin kanata ihtiyacımız yok bence onun yerine teknik kapasitesi yüksek
hızlı paslaşan orta sahalar olmalı maç başlığında yazdığım gibi geride GG Marcello Tosiç Caner
önde atiba ve inler  onların önünde adriano ozi talisca en öndede aboubakar adriano ile talisca
hem kanat oynayıp hemde orta sahayı takviyeleyebilirler Beklerimiz zaten kanat oyuncusu :D
orjini kanat olmayan oyuncularla çok rahat oynayabiliriz. Atiba inlerinde çok fazla ileri çıkmasına ihtiyaç olmaz
GG Caner Tosiç ve inlerle gerekli savunma sertliği sağlanır Ben Marcelonun erene hava hakimiyeti bırakacağını sanmıyorum
gs golü süpriz isimlerden gelir buda orta sahadan şutla falan olur işte burda tolgamı yoksa fabrimi tartışılır
kesin bildiğim bir şey Tolga gelen şutlarda iyi bir kaleci ama bu konuda fabriyi bilmiyorum.
gs nin bize karşı gol bulmada tek becerisi uzaktan atılan şutlar olacak işte burda hangi kaleciyi tercih etmek gerekiyor.
bu şekilde yapılanmayla orta saha üstünlüğünü ele geçiririz savunma zaafiyetide olmaz ama ceza sahası dışında fazla faul atışı sağlayabilirler
birde içeri giremeyecekleri için çok şut deneyebilirler. Tolga daha iyi bir seçenek olabilir yada fabrinin bu
özelliğine güvenme durumunda kalabiliriz. 4-2-3-1 bence en temiz taktik gibi duruyor. ama quaresma olmamak koşuluyla
adriano olabilir yada olcay olur. Ama pas oyununu iyi oynayacak oyuncuları ilerde tutmak gerekiyor.
adriano veya olcay ozi talisca aboubakar dörtlüsü bayıltır gs defansını onlar ilerdeyken defans ne çıkabilir nede
atak başlatabilir tolgada geri çekilir. ileri hatla defans bağını kopartırız. geride atiba tosiç inler bunları bitirir
marceloda hava toplarını toplar. burda Ozi on değilde sekiz gibi oynayacak orta saha pas trafiğini sağlayacak Adriano ve talisca
serbest olacak kanat on numara gibi takılacaklar ilerde serseri mayın gibi dolaşacaklar ortada ozi kanatlarda bekler besleyecek onları
gs defansı çok ağır ve sürekli hata yapan bir defans birde ilerde musleradan korkmayacak üçlü olacakki hemde vuruş teknikleri çok temiz
ayaklar ozi cenk muslera karşısında çuvallıyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Forum temelli düzeldi mi artık?

Çevrimiçi Necmi

Etiketler: