Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 99 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372253 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sercan Dikme , Kalede FABRI oynayacak diyor

Ins doğrudur..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

ooo ekürim @mylife1903 gelmiş hoşgelmiş şimdi geriden okuyarak gelir ve konuyu toparlar birazdan  :bandit:
Hehehhe :eyes
Geliyorum abi geliyorum

Forumu da gocerttiniz ben yokken, kac gundur giremiyorum. Acayip mesgulum hic sevmiyorum bu is seyehatlarini. Ben erken emekli moduma gecmeliyim hemen. Pazartesi gunu spider soliter acip, kahvemi yudumlarim ofiste.  :akuma:

Isin kotu yani mac saati hizli trende olacagim turkiye saati ile eve gelmem gece1 olur, ara ara yakalarsam internet takip ederim maci.

Ayrica muslera icin siparis verdigim vudu kuklasini evde unuttum. Artik kuklasiz falan bizim arkadasin gumus semsiye ile idare edeceksiniz.

Maci seyredenler icin tekrar edeyim.

Tvde muslera ekrana girdigi anda, ne o kadraj mi ne diyor herifler ona hah muslera ona girince bizde smartfondan musleraya giriyoruz, hemen tiklamaya basliyoruz kafasina yuzune, hatta parnaklarimizla muslerayi ufaltiyoruz, bu zinerji toplaniyoe, vodafone arenaya ucuyor ve musleraya giriyor, yani musleradan cikani yeniden musleraya koyuyoruz

Balotelli olayinda daha cok aglanacak goz yasi var bunlar bisi degil. +18lik hardcore cekimlerle 25plas yapacak baloteli orda. Dedim ama taaaaaa gecen sene mart ayinda yazmisim, mario gomez falan ugrasmaya gerek yok, diger mario, diye.
Evini yakiyormus ta
Sigara iciyormusta
Ev sahibi dusunsun
Anasini dusunsun

Dedik ama vodafone arenada gsye 35mden sokusturup, formayi cikartip, ortasahanin orta noktasinda strit faytirdan cikma blanka gibi durdugunda o stadi yeniden yapmak gerekir.

Simdi uzaklardasin, hayallerdesin, ruyalardasin

Çevrimdışı ilhan mansız

Necmi abi, c.tesi maçka parkında mı toplansak?  :)

Çevrimiçi murat

Yabancı kararı 1 bu 2 yemin ediyorum. Yanağımıza fiske atana öbür yanağı uzatıyoruz..
yabancı yasağı kalktıda ne olsu serhat.onlar ellerine yüzlerine bulaştırdı biz karlı çıktık.

Çevrimdışı Berat

Anadolu Ateşi derbide gösteri yapacakmış. :)

Çevrimdışı cursedofdragon

onlar kim :D

Bide yeni beste yapmışız galiba taraftar stadta o çalıcak mış :)

Çevrimdışı Fatih_

Derbinin sifresini acikliyorum :D
Taliscaya istedigi paslari Inlermi, Ozimi atabilir.
Benfica macinda verilmeyen penalti poziayonunda Inler atmisti o pasi, Akhisar macindada yine Inler atti. Ozi bunu daha iyi yapabilirmi.

Çevrimiçi Samet Ç

Bahsedilen sürpriz buymuş demek ki. Kaç gündür merak ediyordum.  :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bence derbinin sürprizi fabri oynayacak

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı TURKahvesi

mesela süper kupa finalinde cinconluların yaptığı tiribün terörüne en büyük tepkiyi muslera koydu adam bileğini kıracaktı neredeyse. sonuç = 1 maç seyircisiz! pekii tam tersini düşünelim bizim tiribünler aynı barbarlığı yapsa sizce 1 maçla yırtabilirmiydik???
k.bakma ama sen ve senin gibilerle işimiz var  :akuma:
artık eski (kirli) dönemler bitti
mevcut başkan ve yönetim olduğu müddetçe öyle 3 maçlık ceza hayallerini unutun
biz Beşiktaşlılar yapmayız böyle barbarlığı
diyelim yaptık 1 maç verilirdi adım gibi eminim
artık kendinizi yenileyin
hele bir maç oynansın ondan sonrasına bakılır gereği yapılır
burada iş Beşiktaş taraftarına düşüyor sadece ve sadece evimizde oynadığımızı bilerek onun bilincinde takımlarını desteklesinler kafidir
oraya gelecek deplasman taraftarını tribünde yokmuş gibi davranmalıyız
neyse...

Çevrimdışı Orhan

Hocanin kalede Tolgayla baslamasi olasi degil pek. Taraftar zaten firsat kollayacak en kucuk hatasinda. O noktadan sonra gerl donusu olmyan seyler yasanabilir.

kaç gündür merak ediyon daha başkan dün söyledi süpriz olucak diye :D

Çevrimiçi Samet Ç

kaç gündür merak ediyon daha başkan dün söyledi süpriz olucak diye :D
Twitter'da denk gelmiştim 3 gün önce biri yazmıştı.

Twitter'da denk gelmiştim 3 gün önce biri yazmıştı.

sallamıştır bende sallasam tutturum arenada ilk derbi sonuçta özel birşeyler olur diye düşünür insan :)

BTD'ye kalsa stadta kartal uçurucaz ama anadolu ateşi gösteri yapıcakmış :)

Sallamak bedava nasıl olsa :)

Çevrimiçi murat

Çevrimiçi Samet Ç

778977813802123265[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]

Bahsedilen beste buymuş. Ne dedikleri anlaşılmıyor ben çözemedim. 

Çevrimdışı RevivaL

Maçı atlatırsak havaları söner

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu arada bu beste aşağıdaki videodaki beste ile aynı gibi.

Baya iyiymiş yalnız :icool:

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Çarşı grubu yaklaşık 3000 büyük boy bayrak ile görsel bir şov hazırladı, Ayrıca Anadolu Ateşi grubu ve bir kaç özel süpriz de taraftarlarımızı bekliyor.

#DerbiyeDoğru #BJKvsGS
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

Baya iyiymiş yalnız :icool:
Daha neler var neler tribün konusunda söylenilenin aksine aslında çok gerideyiz.  :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Haka dansı yapalım en iyisi o.

Kamate kamate ka ora ka ora :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

k.bakma ama sen ve senin gibilerle işimiz var  :akuma:
artık eski (kirli) dönemler bitti
mevcut başkan ve yönetim olduğu müddetçe öyle 3 maçlık ceza hayallerini unutun
biz Beşiktaşlılar yapmayız böyle barbarlığı
diyelim yaptık 1 maç verilirdi adım gibi eminim
artık kendinizi yenileyin
hele bir maç oynansın ondan sonrasına bakılır gereği yapılır
burada iş Beşiktaş taraftarına düşüyor sadece ve sadece evimizde oynadığımızı bilerek onun bilincinde takımlarını desteklesinler kafidir
oraya gelecek deplasman taraftarını tribünde yokmuş gibi davranmalıyız
neyse...

eski kirli dönemler bitti mi? güldürmeyin beni bu ülkede renkliler özelliklede cincon var olduğu sürece kirli dönemler bitmez. cincon bittikçe bir el atılıyor bir omuz veriliyor ve tekrar ayaklandırılıyor ve siz hala bitti sanıyorsunuz. komik buluyorum böyle pozitif düşünceleri, çok iyimsersiniz.

bu yönetim zamanında biten nedir? halen en çok tiribün kapatma ve/veya para cezası ödeyen takım biziz. bu yönetim zamanında olimpiyatta cincon maçı ve sonrası 3-5 maç ceza işlerini yaşayan biz değilmiyiz? hani bu yönetim zamanında bişi olmazdı? daha geçen sene kar kıyamet ertelemeleri olurken istediğimiz tarihlere maçları aldıramamıştık. daha şu günlerde maç tarihleri cincona göre ayar çekiliyor bize ise ellerinden geldiğince sıkıştırılmış fikstür ayarlanıyor ama siz diyorsunuz  ki kirli işler bitti eskidendi. bırakın allah aşkına bu toz pembe rüyaları bişeyin bittiği yok. güldürmeyin beni...

bakın günlerdir farkında olduğum ama burada hiç dillendirmediğim birşeyi yazacağım. bu sene cinconun belini doğrultma senesi derin güçlerin. 15 temmuz sonrası fetöcü cincon, cincon fetö sayesinde başarılı olmuştur cümleleri sıksık dillendirildi. bu seneki operasyonun adı cincon fetösüz de şampiyon olur, başarılı olur senesidir. ilk adımı da süper kupa finalinde atıldı net penaltımız verilmedi hakem net hatalıydı ama dillendirilmedi. sahi bu yönetim zamanı kirli işler olmazdı değil mi? peki süper kupa kirliliği hangi yönetim zamanı oldu  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Bu bizim yapıcak olduğumuz ile aynısı bide tribünden değilde saha kenarından nasıl duyuluyor diyorsanız burdan dinleyebilirsiniz gayet gaza getiriyor :D

Yerli yam yam müzüğü gibi :D gs'yi çiğ çiğ yiyeceğiz :D  :evillol:

http://www.youtube.com/watch?time_continue=94&v=8nyg4WLh7IU

Etiketler: