2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 257 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6183416 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
15 Ağustos 2016, 13:17:12 »
Yerel rakiplerimizden iyi olmamız bir şey ifade etmiyor. Bizim geçen sezon ki Beşiktaş'tan iyi olmamız gerekiyor!

Bunu, naçizane farklı şekillerde gerek saha içi gerek saha dışı açısından, aynı zamanda yeterlilik ve rakipleri ölçü almanın sıkıntıları üzerinden defalarca anlattım. Bunu, bu takımın teknik direktörü de ifade ediyor. Zaten etmek zorunda. Her zaman bir öncekinden daha iyisini talep edeceksiniz elbette. Etmeyenlerin, kendini yeterli görenlerin akıbeti ortada.
[ Son Düzenleme: 15 Temmuz 2017, 10:33:55 atalay ]

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Zafer55

iyide benim hassas olduğum kadar herkesin Beşiktaşa hassas olması lazım
orda bir mesajla gitmedi zaten eleştirisini yapıyordu bende cevap yazıyordum kalktı
aynı mesajda hem Beşiktaşın şampiyonluklarını hafife aldı hemde insanları ve beni biat
etmekle yancılıkla suçladı Beşiktaşın oyuncusu savunuluyor diye kimse biat etmekle
yancılıkla suçlanamaz senin gibi düşünmeyen yönetim yanlısı olmakla suçlanıyor hoş
Beşiktaş yönetiminin yanında olmak suçmuş gibi bakış açısında bile zihniyet kötü
kelimeleri yanlış seçmek farklı bir şey bunu anlayabiliyoruz ama burda kötü niyet vardı.
karşındakini ezmeye çalışma vardı.
bakın Beşiktaşın oyuncusuna eleştiri tepkiyle karşılanır bu normal ama bir Beşiktaş sitesinde
Beşiktaşın oyuncusunu savunuyor diye kimse aşağılanamaz biri Beşiktaşın oyuncusunu savunuyor diye
biat etmekle yancılıkla suçlanırsa bunu yapan atılır Burası Beşiktaş forumu
hem Beşiktaşın şampiyonluğuna dil uzatacak hem Beşiktaşın oyuncusunu savunuyor diye karşısındakine hakaret edecek
hemde ondan sonra bu forumda kalacak.
Bu arkadaş bunu ilk defa yapmıyorki benmi savunmak zorundayım burda Beşiktaşı siz ne iş yapıyorsunuz
ben sizden daha fazla Beşiktaşlı değilim. daha öncede Beşiktaş oyuncusuna hakaret etti.
neymiş kulaktan duyma sözle Töreyi itham ediyormuşum ne ithamı kongrede gündem oldu bunun kulaktan dolmasımı
var. Ben bu kadar Beşiktaş oyuncusunu korurken burda ismail ve pektemeği bile korumuşken Töreye
ihanet etti diyorsam beni kulaktan duyma sözlerle eleştireceğine oturup düşünmesi lazım burda herkes bilirki
ben hiç bir şeyi kulaktan duymam çok kesin olmadıkçada hiç bir şeyi konuşmam Beşiktaşa zararı olacağını düşündüğüm bir
şeyide asla dillendirmem insanlar dillerini tutmayı öğrenecek yok öyle istediğim şeyi söylerim demek
burda bilgi veren birini kaynağını söylemiyor diye aşağılayarak burdan gönderdiler adamın kaynağı ali naibiydi
nasıl söylesin kaynağını. Burda Çebinin yeğeninin arkadaşınıda aynı şekilde gönderdiler biri duyum verdiğinde hemen
bu ergen akıllılar ortaya çıkıp püskürmeye başlıyor böyle böyle burda duyum vermeye cesaret eden kimse kalmıyor.
bıktırdı artık bu ergen tripleri bende dahil artık kimse aldığı bir bilgiyi burda söylemek istemiyor bu ağızlarından çıkanın ne olduğunu
bilmeyen insanlar yüzünden sessizce pm yoluyla bir kaç kişiyle paylaşıyor geçiyoruz. burda bu tipler yüzünden bir çok
insanda bilgiye mahrum kalıyor.
insanlar ne dediğini bilecek bilmeyende burda yazmasın az olsun öz olsun Beşiktaş üzerindende kimse algı yapmasın
Beşiktaşlı olduğunu söyleyip sadece Beşiktaşı kötülemek için yazanlardan bıktım artık
Beşiktaş üst üste şampiyon oluyor başlığa bak sadece Beşiktaş oyuncuları gömülmek için kullanılıyor.
Elbette elindeki her oyuncudan daha iyisini istersin elimizdeki oyuncular en iyiler değil ama bunu şampiyon kadrondaki
oyuncuları çöp yapmadan istersin Beşiktaş için yeterli değil demek var bu oyuncu kötü demek var.
Beşiktaş oyuncusu için mesela ikinci lig topçusu ne demek sen bu lafla algı yaparsan satmak istediğinde o oyuncuyu
satabilirmisin. Kimse holoskodan ders çıkartmıyor. Pektemek mesela bizim dışımızda ligdeki bütün takımlarda oynar havada kapılması lazım
başakşehire gitti aldığı kısıtlı sürede takımın en golcü oyuncusu oldu. ama öyle gömülüyorki adam sanki çöp
kimin eline ne geçiyor Beşiktaş oyuncusunu karalayınca Mitrovic yeni aldık 4 yıl bizde bunun kötü olduğunu söylemek kime ne kazandıracak
bu neye hizmet ediyor.
Abi siz bu arkadaşla otursanız 2 bardak çay söyleseniz çaylarınız bitmeden mitrovic konusunda uzlaşırdınız.
 Birde sosyal medyada gördüğüm tipler var ki 2 koca semaveri bitrisen birşey anlatamazsın..
   İkinizde iyi gününüzde değildiğiniz.O da kelimelerini iyi seçemedi.Sen de...Sen 19 yaşında bir gençle tartıştığını unuttun o 51 yaşındaki bir abisiyle.
  Ben hala cezanın çok ağır olduğunu düşünüyorum.Neyse artık hayırlısı olsun diyerek kendi adıma konuyu kapatıyorum

Çevrimdışı Ensar

Beşiktaş'ın transfer listesindeki ilk isimlerden biri olan Diego Costa, siyah-beyazlı taraftarların gönlünü kazanmaya devam ediyor. Beşiktaşlı taraftarlar, İspanyol forvetin instagram hesabına birkaç gün içeresinde 3 milyon 600 bini aşkın 'Come to Beşiktaş' yorumu yaptı. Bu rakamla instagram yorum rekorunu eline geçiren Costa için siyah- beyazlı taraftarlar aynı çağrıyı İngiltere'de farklı bir yolla yaptı. Beşiktaşlılar, Costa'nın evinin önüne "Come to Beşiktaş" yazdı.

UZAK DOĞUYA GİTMİYOR

Yazı, İngiltere'de gündem olurken, Channel 4'te canlı yayına çıkan ev sahibi yazıyı yazanların güvenlik kameraları tarafından tespit edildiğini, kamu malına zarar vermek suçlamasıyla metropolitan polisine başvuracakları anda Costa tarafından durdurulduğunu itiraf etti. Evin sahibi, Costa'nın kendisine, "Gerekli düzenlemeyi yapın, faturayı da bana gönderin. O yazı benim için değerli" dediğini itiraf etti. Bu arada, Uzakdoğu turuna çıkacak Chelsea, Diego Costa'ya takım kadrosuna almadı.

Haber Kaynağı: Fotomaç

Çevrimdışı Zafer55

Fabri
Gönül Pepe Mangala Adriano

Atiba Oğuzhan

Quaresma    Talisca   Babel

Costa

Ön taraf allah allah allah..arka taraf gel de göriim laa. :halay:

Çevrimiçi underworld

Fikirlere kurşun işlemez motto'suyla yola çıkıp forumdan da uzaklaştırılmamasi tarafindayim.
@necmi abi ,@brkntcnr  arkadaşımizin tekrar geri alınmasını talep ediyorum.

Çevrimdışı atalay

Geçenlerde @ekrembaser ile Atınç ve Matej'in kafa toplarındaki sıkıntılarını yazmıştık. Şenol Güneş, gördüğüm kadarı ile bu hususta oyuncuların kas hafızasını güçlendirmek için antrenman yaptırıyor. Yalnız Gönül'ün de bu antrenmanlara ihtiyacı var.

Çevrimdışı Ensar

Geçenlerde @ekrembaser ile Atınç ve Matej'in kafa toplarındaki sıkıntılarını yazmıştık. Şenol Güneş, gördüğüm kadarı ile bu hususta oyuncuların kas hafızasını güçlendirmek için antrenman yaptırıyor. Yalnız Gönül'ün de bu antrenmanlara ihtiyacı var.
sen olsan pepe-mitrovic ile sezona başlar misin ?

Çevrimdışı abdusta

@underworld  hoş geldin

Teknik olarak silinen bir kişi geri alınırmı bilmiyorum.
Ancak kişinin forumdan kırmızı kartla diskalifiye edilmesi son aşama olduğuna göre
hakem Necmi bey in kararına saygı duymamız gerek,mutlaka işin öncesi
uyarıları,sarı kartı varki,şüphe götürmeksizin arkadasi forumdan uzaklaştırdı.

Arkadasımızında kızgınlık ve şaşkınlık içinde forumu hala takip ettiğini sanıyorum,kendisine naçizane tavsiyem
bir sure sonra daha sakin olunca yeni bir nikle yeni bir beyaz sayfa açarak forumdaki yazılarına devam etmesidir.
hayatta hepimiz düştük,kalktık silkindik ve yolumuza devam ettik.

saygılar

Çevrimdışı mylife1903

@underworld  hoş geldin

Ancak kişinin forumdan kırmızı kartla diskalifiye edilmesi son aşama olduğuna göre

Arkadasımızında kızgınlık ve şaşkınlık içinde forumu hala takip ettiğini sanıyorum,kendisine naçizane tavsiyem
bir sure sonra daha sakin olunca yeni bir nikle yeni bir beyaz sayfa açarak forumdaki yazılarına devam etmesidir.

saygılar
Daha guclu kalkmak icin dusmezmiyiz zaten @abdusta abi

Çevrimdışı cagdas44

Allah'ını seven üstümüze Santrofor atsın

Çevrimdışı Savaş

@atalay geçen gün bir yerde okumuştum. Cengiz bizim maçta atmış olduğu golü daha önce çizdiğini söylemişti bir röportajda. Yani adam kağıda çizdiği golü bize atmış. Bu sanırım Altınordu altyapısında öğrenilen bir durum. Sen de orada çalıştın diye hatırlıyorum. Bu metodu biliyorsundur kesin.

Bu çalışma şekli bizim altyapılarımızda kullanılıyor mu? Yaygın kullanılan bir çalışma şekli mi bu? Yoksa Altınordu'ya özel miydi?
[ Son Düzenleme: 15 Temmuz 2017, 11:29:14 Savaş ]

Çevrimiçi Samet Demir

@atalay geçen gün bir yerde okumuştum. Cengiz bizim maçta atmış olduğu golü daha önce çizdiğini söylemişti bir röportajda. Yani adam kağıda çizdiği golü bize atmış. Bu sanırım Altınordu altyapısında öğrenilen bir durum. Sen de orada çalıştın diye hatırlıyorum. Bu metodu biliyorsundur kesin.

Bu çalışma şekli bizim altyapılarımızda kullanılıyor mu? Yaygın kullanılan bir çalışma şekli öi bu? Yoksa Altınordu'ya özel miydi?
Tolgay ve oguzhan bu egitimi aldı diye söylemişti atalay daha önce. Ya da buna bence birsey.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı atalay

Bunu cevaplamak için Beşiktaş teknik direktörü olmam lazım. Fakat teknik ve mali açıdan bakmak lazım. Belli ki Milo ve Pedro düşünülmüyor. Fikrim net olumsuz olsa da, elde maç oynama pratiği yüksek ve Güneş'in tercih ettiği Tosic var. Ve her şeyden önce o pozisyonu 4+1 diye planlamak lazım. Sadece Mitrovic için değil, Atınç için de aynı soru sorulabilir. Sezon sonu itibariyle dışarıdan bakarsak oraya bir transfer lazım. Ayrıca transfere rağmen Mitrovic ve Atınç'ın rotasyonda şans bulması gerektiğini düşünüyorum. @Ensar

Çevrimdışı Ensar

@underworld  hoş geldin

saygılar
teknik olarak mümkün tecrübe ile sabittir :)

Çevrimdışı atalay

Jira eğitimi alan her antrenör bu metodu biliyor. Kullanıp-kullanmadıklarını bilmiyorum. @Savaş

Ünder: "Beşiktaş deplasmanında attığım golü, 1 gün öncesinde deftere çizmiştim. Aynısını o maçta attım."

Alıntı yapılan: atalay
29 Eylül 2015, 23:44:28
Şimdi bizim kulübün çocukların hayal gücünün ve oyun opsiyonu yaratma becerisinin gelişmesi için bir methodu var lakin söylemeyeyim deşifre olmayalım.

Sadece Serpil Hamdi Tüzün hocanın Sergen Yalçın için uyguladığı bir method var. Onun epey gelişmiş bir versiyonu. Bunu Türkiye'de kaç kulüp yapıyor bilmiyorum fakat Avrupa'da saygın altyapılar bu methodu kullanıyor. Jira eğitiminin bir parçası.

Metodoloji önemli. Zaten bunu da bizde öğrendi. Artık görev almadığım için problem yok.

Çevrimdışı abdusta

Mangala

Dün akşam Mangala ile anlaşıldı haberi hepimizi heyecanlandırdı
ancak
Mangala ile Mendes aracılığı ile fiatında ve Beşiktaşta oynaması konusunda anlaşıldı
fakat
Manchester City Mangalayı 20milyon pound gibi bir rakamla bonservisiyle yollamak istiyor
geçen yıl Valencia yada 20milyon Euro satın alma opsiyonu ile kiralanan Mangalayı
Valencia yıl sonunda ekonomik durumunu bahane ederek satın alamayacağını ancak
tekrar kiralamak istediğini belirtmiş.Tabi sonucunda M.city valenciyaya kol saati hediye etmiş.

Bu nedenle Lyon Mangalayı takıma katamadığı için daha ucuz şartlarda Marceloya yöneldi.
PSG de kiralamak için çabalıyor,
Beşiktaşında şansı eger M.City satacak klup bulamaz ve kiralama yöntemine başvurursa olacak

saygılar

Çevrimdışı Ensar

Bunu cevaplamak için Beşiktaş teknik direktörü olmam lazım. Fakat teknik ve mali açıdan bakmak lazım. Belli ki Milo ve Pedro düşünülmüyor. Fikrim net olumsuz olsa da, elde maç oynama pratiği yüksek ve Güneş'in tercih ettiği Tosic var. Ve her şeyden önce o pozisyonu 4+1 diye planlamak lazım. Sadece Mitrovic için değil, Atınç için de aynı soru sorulabilir. Sezon sonu itibariyle dışarıdan bakarsak oraya bir transfer lazım. Ayrıca transfere rağmen Mitrovic ve Atınç'ın rotasyonda şans bulması gerektiğini düşünüyorum. @Ensar

evet atınç için de ayni sey sorulabilir hatta soracaktim ama mitrovic daha çok para yatırılan bir oyuncu olduğu için onu merak ettim  , pepe den yararlanıp bu iki oyuncudan en az birini kazanmak gerek diye düşünüyorum,  inşallah onlar da sıkı çalışır ve oynarlar

Çevrimdışı Zafer55

Mangala

Dün akşam Mangala ile anlaşıldı haberi hepimizi heyecanlandırdı
ancak
Mangala ile Mendes aracılığı ile fiatında ve Beşiktaşta oynaması konusunda anlaşıldı
fakat
Manchester City Mangalayı 20milyon pound gibi bir rakamla bonservisiyle yollamak istiyor
geçen yıl Valencia yada 20milyon Euro satın alma opsiyonu ile kiralanan Mangalayı
Valencia yıl sonunda ekonomik durumunu bahane ederek satın alamayacağını ancak
tekrar kiralamak istediğini belirtmiş.Tabi sonucunda M.city valenciyaya kol saati hediye etmiş.

Bu nedenle Lyon Mangalayı takıma katamadığı için daha ucuz şartlarda Marceloya yöneldi.
PSG de kiralamak için çabalıyor,
Beşiktaşında şansı eger M.City satacak klup bulamaz ve kiralama yöntemine başvurursa olacak

saygılar
City kiralasın işte bize.Pepe ile tandem olacaklar ŞL oynayacak ligde şampiyon olacaklar, avrupa macerasında AL de devam ederse Kupanın favorilerinden olacak.Gösterdiği performansla milli takımı ile dünya kupası oynayacak..daha ne olsun piyasası iyice yükselir.City güzel bir paraya rahatça satabilir.Daha yaşı da genç..Kendim için bişey istiyosam ne olim.Herşey citynin para kazanması için.Bu sene 10-15 e satacağına seneye 20-25 e satar.

Çevrimdışı Ereninanoğlu

City diyodur pepede var mangalayida verirsek en iyi tandem olur bize karsi oynarlarsa isimiz zor bunlari dusunuyodur cakallar dogrusu her takim dusunur agueroyu pepe tutuyo dusunsene 😄hahaha

Çevrimiçi murat

Beşiktaş'ın transfer listesindeki ilk isimlerden biri olan Diego Costa, siyah-beyazlı taraftarların gönlünü kazanmaya devam ediyor. Beşiktaşlı taraftarlar, İspanyol forvetin instagram hesabına birkaç gün içeresinde 3 milyon 600 bini aşkın 'Come to Beşiktaş' yorumu yaptı. Bu rakamla instagram yorum rekorunu eline geçiren Costa için siyah- beyazlı taraftarlar aynı çağrıyı İngiltere'de farklı bir yolla yaptı. Beşiktaşlılar, Costa'nın evinin önüne "Come to Beşiktaş" yazdı.

UZAK DOĞUYA GİTMİYOR

Yazı, İngiltere'de gündem olurken, Channel 4'te canlı yayına çıkan ev sahibi yazıyı yazanların güvenlik kameraları tarafından tespit edildiğini, kamu malına zarar vermek suçlamasıyla metropolitan polisine başvuracakları anda Costa tarafından durdurulduğunu itiraf etti. Evin sahibi, Costa'nın kendisine, "Gerekli düzenlemeyi yapın, faturayı da bana gönderin. O yazı benim için değerli" dediğini itiraf etti. Bu arada, Uzakdoğu turuna çıkacak Chelsea, Diego Costa'ya takım kadrosuna almadı.

Haber Kaynağı: Fotomaç

keşke alsaydı kadroya, hazır getirmişken çinde bizim kampa bırakırdı. :D

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Talisca'dan haber var mı?
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı cagdas44

Talisca'dan haber var mı?

Şimdi kulüp paylaştı abi, sabah antremanına katılmış

Etiketler: