24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor
24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor Tarih : 04.02.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Arda Kardeşler - İbrahim Çağlar Uyarcan - Süleyman Özay - Turgut Doman

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor  [Okunma sayısı 4961 defa] 24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor

Çevrimiçi gokhans

Sakatlanmadan önce 10 numaraydı. Hatta boyu nedeniyle de yeni Taliscamızı bulduk diyorduk. Sakatlıktan sonra 8 e çektiler şimdi 6 ya evirmeye çalışıyorlar. Maticya da atiba gibi birisi olsaydı çok iyi rol model olabilirdi. Demir Ege ya iyi yere gelecek ya da futbol hayatı 2.lige kadae düşecek.
ne zamanki şu statik oyun anlayışından daha hareketli bir anlayışa geçer, savunma ve pozisyon bilgisini üst düzeye çeker, güçlenirse efsane olur. Top saklayan birebirde adam geçen nokta pas atan hareketlii, güçlü ve kesici bir 6, bugün dünya futbolunda aranan bir profil.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

Dusan Hocamın olduğu her yerde galibiyet var adam Winner

Çevrimiçi Necmi

demirege zaten 6 değilki. 6 numarada oynayan adamın çok iyi kesici ve pozisyon bilgisi üstdüzey olmalı. Amir’de, ege’de çift 6’lı oyunda ya regista ya da merkez ortasaha oynar. Ege 6’ya evrilebilir ama daha önünde çok yol var.
demiregenin en iyi oynayacağı mevkii hücuma dönük 8 olur ondada ne kadar yeterli olur göreceğiz çok çalışması pozisyon bilgisini arttırması gerekiyor ve hızlı olabilmeli hız koşu anlamında değil o iş sonradan kazanılmaz ama hızlı düşünüp çabuk oynayarak bunu kapatabilir tabi sakatlık sonrası ne kadar geri gitti bunu bilmek lazım alt yapıdaki oyunuyla değerlendirme doğru olmaz belki bazı tutukluklar sakatlıktan kalmadır oynadıkça düzeltir.
kesinlikle yetenekli oyuncu ama biz alt yapıdan orta saha çıkaramıyoruz eğitimin en ufak emaresi olmuyor gelen oyuncuda

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk, 80 dakikalık TS performansı;

35 topla buluşma
%61 pas
0/2 orta
0/1 uzun top
0/1 top sürme
1/7 ikili mücadele
0/1 hava topu
0/1 şut
15 top kaybı
2 faul
2 kilit pas

Adamım istatistik kasmış.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Cenk, 80 dakikalık TS performansı;

35 topla buluşma
%61 pas
0/2 orta
0/1 uzun top
0/1 top sürme
1/7 ikili mücadele
0/1 hava topu
0/1 şut
15 top kaybı
2 faul
2 kilit pas

Adamım istatistik kasmış.
buluştuğu topların yarısını kaybetmiş zaten birtane ikili mücadele kazandı vaybe demiştim bu sene ilk oluyor 😂 daha önce hatırlamıyorum

Çevrimiçi Samet Demir

buluştuğu topların yarısını kaybetmiş zaten birtane ikili mücadele kazandı vaybe demiştim bu sene ilk oluyor 😂 daha önce hatırlamıyorum

Onu tutan Mehmetcan 7.6 puan ile takımın en iyi ratingini almış.

Hocada Cenk çok çalıştı arkadaşlarına alan açtı diyor. Yorum yapamıyorum..
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

hücum bölgesini işgal etmeyince orda alan açılmış oluyor hoca doğru söylemiş

Çevrimiçi Samet Demir

hücum bölgesini işgal etmeyince orda alan açılmış oluyor hoca doğru söylemiş
😁

Çevrimiçi Necmi

esas önemli olan durup dururken cenki konuştuğuna göre yapılan eleştirilerinde performansınında farkında
elbette çıkıp taraftar gibi oyuncuyu gömecek değil bahsetmiş olması bile aslında herşeyi açıklıyor
aslında bunu cenki övme olarak okumuyorum ben. tam tersine cenkin farkında olduğunu okuyorum
zaten bizim tv başında gördüğümüzü onun sahada görmemesi pek mümkün değil üstüne maçtan sonra tv dende maçı izliyordur
ben hoca olsam izlerim sakin kafayla daha iyi değerlendirme yaparım

Çevrimiçi Necmi

hiç konuşmaya gerek bile yok aslında cenkle semihin yerini değiştirmesi bile maçın kazanılmasına yetti
hücumda top atacağın topa hamle yapabilecek oyuncu olmayınca her gönderdiğin top bumerang gibi geri döner
rakip ataklarının üstüne senin ataklarında sana geri dönünce dünyanın en iyi defansı bile dayanamaz buna bizim ilerde top tutabilen savunmayı rahatsız eden oyuncumuz olmayınca mağlubiyette fark yemekte kaçınılmaz oluyorhiç oynamayan cenkle hiç oynamayan abu dahi aynı değil abu dururken iki savunma oyuncusunu sırtına alıyor cenkin savunma oyuncusunu rahatsız edecek birşey yaptığı yok ulan gücün yoksa suratına tükürür yine etkiler insan top kaptırmaktan  kendini yere bırakmaktan başka birşey yaptığı yok koşamayacağını bildiği için her seferinde rakibede faul yapıyor bugün üç yada dört kez yaptı topu rakibe vermekle rakibe faul yapmak aynı şey yeminle takımın yorgunluğunun en az %30 u cenk yüzündendir. bütün takımı tüketiyor boşa giden hücumlarla ve kaptırılan toplar yüzünden geriye atılan deparlarla

Çevrimiçi Samet Demir

hiç konuşmaya gerek bile yok aslında cenkle semihin yerini değiştirmesi bile maçın kazanılmasına yetti
hücumda top atacağın topa hamle yapabilecek oyuncu olmayınca her gönderdiğin top bumerang gibi geri döner
rakip ataklarının üstüne senin ataklarında sana geri dönünce dünyanın en iyi defansı bile dayanamaz buna bizim ilerde top tutabilen savunmayı rahatsız eden oyuncumuz olmayınca mağlubiyette fark yemekte kaçınılmaz oluyorhiç oynamayan cenkle hiç oynamayan abu dahi aynı değil abu dururken iki savunma oyuncusunu sırtına alıyor cenkin savunma oyuncusunu rahatsız edecek birşey yaptığı yok ulan gücün yoksa suratına tükürür yine etkiler insan top kaptırmaktan  kendini yere bırakmaktan başka birşey yaptığı yok koşamayacağını bildiği için her seferinde rakibede faul yapıyor bugün üç yada dört kez yaptı topu rakibe vermekle rakibe faul yapmak aynı şey yeminle takımın yorgunluğunun en az %30 u cenk yüzündendir. bütün takımı tüketiyor boşa giden hücumlarla ve kaptırılan toplar yüzünden geriye atılan deparlarla

Bunları hoca görüyor neden hala bu dizilimde ısrar ediyor anlamıyorum. Ghezzal ve Cenk olmadan kanatsız çift forvetli dizilime geçse, özellikle iç saha maçlarında çok faydalı olur. Ghezzal ve Cenk arkalarında ki adamları da aşağıya çekiyor. Ghezzal bir nebze rakip kanat oyuncusuna basıyor ama cenkde oda yok.

Cenk çok sevdiğim bir oyuncuydu benim ama vücudu futbolu bırakmış artık. Israr etmemezi lazım. Birde bu oyunla 2 milyon maaş falan istiyor. Kesinlikle uzatmasınlar.

Çevrimiçi Samet Demir

Az kalsın Halil geliyordu takıma. Babası efsane kıyak yaptı. Yoksa Semih den haberi olmayacaktı bir çok taraftarın...

Bir teşekkür de Serdar hocaya. Ondan önceki bir çok hocanın cesaret edip oynayatamadığı Semihe forma verdiği için.

Çevrimiçi Necmi

Bunları hoca görüyor neden hala bu dizilimde ısrar ediyor anlamıyorum. Ghezzal ve Cenk olmadan kanatsız çift forvetli dizilime geçse, özellikle iç saha maçlarında çok faydalı olur. Ghezzal ve Cenk arkalarında ki adamları da aşağıya çekiyor. Ghezzal bir nebze rakip kanat oyuncusuna basıyor ama cenkde oda yok.

Cenk çok sevdiğim bir oyuncuydu benim ama vücudu futbolu bırakmış artık. Israr etmemezi lazım. Birde bu oyunla 2 milyon maaş falan istiyor. Kesinlikle uzatmasınlar.
içerde ne olduğunu bilemeyiz biz sadece ikram edilen yemeği görüyoruz mutfakta nasıl piştiğini be malzeme kullanıldığını içinde nelerin eksik nelerin alternatif malzeme olduğunu bilme şansımız yok sadece önümüze konan yemeği yiyor iyi olmuş kötü olmuş diyebiliyoruz
Takımla alakalı konuşmak hem çok yersiz hemde sonuçları kötü olacak baskı oluşuyor bu takım anca gelecek sene konuşulur şu anda maçlara çıkacağız alanildiğimizi alıp diğerlerini kaybedeceğiz avrupa gurubunun içinde kalmaya çabalayacağız seneye avrupaya gitmenin tek yolu bu takıma kupada falanda umut bağlamayın çok sıradan bir takıma elenip gideriz

Çevrimiçi Samet Demir

içerde ne olduğunu bilemeyiz biz sadece ikram edilen yemeği görüyoruz mutfakta nasıl piştiğini be malzeme kullanıldığını içinde nelerin eksik nelerin alternatif malzeme olduğunu bilme şansımız yok sadece önümüze konan yemeği yiyor iyi olmuş kötü olmuş diyebiliyoruz
Takımla alakalı konuşmak hem çok yersiz hemde sonuçları kötü olacak baskı oluşuyor bu takım anca gelecek sene konuşulur şu anda maçlara çıkacağız alanildiğimizi alıp diğerlerini kaybedeceğiz avrupa gurubunun içinde kalmaya çabalayacağız seneye avrupaya gitmenin tek yolu bu takıma kupada falanda umut bağlamayın çok sıradan bir takıma elenip gideriz

Antalya maçı çok kritik olacak gibi duruyor. O maçı alırsak hedef açısından birşeyler konuşabiliriz gibi geliyor. Şu dakikadan itibaren asıl 3.lüğü vermememiz lazım.

Çevrimiçi Necmi

Antalya maçı çok kritik olacak gibi duruyor. O maçı alırsak hedef açısından birşeyler konuşabiliriz gibi geliyor. Şu dakikadan itibaren asıl 3.lüğü vermememiz lazım.
bence hiç önemi yok kazansan ne olacak kaliteyle alakalı değil bitik takım mental olarak düzelmezse hiç birşey olmaz üçüncülük daha önemli şu an en azından ts bizden kötü ama arkasından gelenler var gs maçına kadar seri yakalarsak o zaman üçüncülük konuşuruz

Etiketler: