Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

Kapkarakartal, NioHH, sEuL, sozkul, sting1981, Sinan66, uğur07, yorgo_d(geodem) ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 301462 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimdışı Beşiktaş Arena

Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili düşüncelerini ve gelişmeleri mevcut başlıkta paylaşabilirler.

Transfer başlığı dışında yapılan eleştirilerde Beşiktaş oyuncuları hakkında değerlendirmeler ancak performans üzerine olmalı, sözleşmesi bulunan oyuncuların takımla ilişkisinin kesilmesine ya da farklı kulüp oyuncularıyla anlaşılmasına dair farazi yorumlardan uzak durulmalıdır.

Forum Kuralları

Üyeler forum yönetimi ya da işleyişiyle ilgili taleplerini, itirazlarını, sorularını kişisel ileti ile @Beşiktaş Arena hesabı ya da Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler başlığı vasıtasıyla yöneticilere bildirmelidir. İlgisiz başlıklarda forum alanına taşınan istek ve şikâyetler konu dışı olarak işlem görür.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Egos

hayırlısı ile şampiyonluk olsun.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu mesajım Totem olsun..

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hayırlı olsun. Yolun sonu şampiyonluk olsun.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sozkul

Hayırlı ya da hayırsız hiç farketmez süperlig şampiyonluğu ve konferans çeyrek finali olsun.
Yeter de artar bana.

Çevrimdışı KAP

hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi sozkul

Yahu nedir bu adaletsizlik, vodafonun açılışından  beri elimde tuttuğum kombinemi terketmek zorunda kaldım, numaralıda bana 23500 dedikleri lokasyonun simetriği kapalıda 12500,  Trend geçen yıl değişmişti daha önce batı-doğu rakamları aynıydı. Çarşı o kıyağa rağmen indirim istedi kapalı için.

Çevrimiçi Necmi

Hayırlı ya da hayırsız hiç farketmez süperlig şampiyonluğu ve konferans çeyrek finali olsun.
Yeter de artar bana.
istemişken azla neden yetiniyorsun konferans finali türkiye kupası falan ekle bence vereceği tutar fırsat kaçırırız 😂

Çevrimiçi Necmi

rakam neden söylemiyorlar kaçmış o belirlenen sayı

Çevrimiçi MUSTAFA_

rakam neden söylemiyorlar kaçmış o belirlenen sayı
Ben kombinelerin bu kadar çabuk bittiğine inanmıyorum. Onun için rakam teleffuz etmemişler bence.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Sanırım çebi avrupa kupalarındaki ilk galibiyetini almış tebrik ederim

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

Bu senede yalan oldu geçmiş olsun çarşı ali cabbar falan devam bu taraftar ve bu yönetimle eski günlere döndük çok şükür.

Çevrimiçi Talisca1903

Hoca açık açık Onana felan istemezken 4.2 vermek
Geçmişi sakatlık riskiyle dolu ( kaliteyi tartışmıyorum) Ox a 3 gömmek ki 1.7 diye piyasayı ısıtıp durdun
Rebic isteyen biri olarak o da çok pahalı gelene gidene yıllık 3 veriyorum niye adamlar hazır değil
Tadiç 4.2 vermiyorum anlaşılmaz bir durum

Tek temennim Hoca bu adamları hale yola koyup sahaya indirebilsin yine hocaya çok iş düşecek

Çevrimiçi Samet Ç

Geçmişi sakatlık riskiyle dolu ( kaliteyi tartışmıyorum) Ox a 3 gömmek ki 1.7 diye piyasayı ısıtıp durdun
Rebic isteyen biri olarak o da çok pahalı gelene gidene yıllık 3 veriyorum niye adamlar hazır değil

Tek temennim Hoca bu adamları hale yola koyup sahaya indirebilsin yine hocaya çok iş düşecek
Hoca yarıştırır ama sonu gelmez o durumda bunların işine yarar bundan sonra her maç 90 dakika yönetime çalışmak lazım ama bizim taraftarda nerde o adamlar geçen maç 90 dakika istifa diye bağıracaklarına gsye sövdüler golü yiyince istifa diye bağırdılar :D

Çevrimiçi tolga1903

Hiç kusura bakmasın onana konusunda özellikle hoca haksız. Oyuncudan bahsederken  "yahu transfer yapmasak kızıyorlar" gibi epic fail bi açıklama yapan kendisi. O açıklaması ile yönetimi korudu ama aslında ne alaka bu oyuncu gibi de konuştu. Ya sen bu takımın hocasısın, 4.2 milyon euro gibi bizim için ciddi bir bedel ödenmiş nasıl hiçbir beyanatından oyuncuyu isteyip istemediğin anlaşılmaz? Şimdi de kiralık postalayacaklarmış. Devre arası bilmem kaç milyon euro zaten amir'e bağlamışsın takımın bunca eksiği varken onana mı elzemdi diye ne bu kulübün hocası soruyor ne futbolu yönetmeye çalışanlar soruyor. Ha şu da var oyuncu net şekilde adaptasyon sorunu yaşıyor çünkü ya 75'den sonra merkez orta saha için oyuna alınıyor ya da kendi yerinde oynatılıp 45'de çıkarılıyor. Bu kadar kötü oyuncu olduğunu düşünmüyorum ben ama eminim ki geldiğinden o da pişmandır.

Çevrimdışı Ravenman

Ne bunlar istifa eder, nede muhalefetten bir aday çıkar.

Fikret Orman, Hasan Arat, Serdar Adalı, Serdar Bilgili.

Yıldırım Demirören'e bile razı ettiler beni.

Ama kimseden ses çıkmıyor.

Çevrimiçi kartalizma190399

Yahu muhalefet niye ugrassin ki.
Serdar Bilgili'yi nasil gonderdiler biliyoruz.
Fikret Orman kulubu nasil bir vizyonla yonetti gorduk, hirsiz imasiyla gonderdiler.
Herseyden evvel onur kirici birsey bu. Seba'ya bile hakaret etti bu taraftar.
Boyle bir taraftar toplulugu varken kim neden riske girsin?
(...) Veya nemalaniyorlar, bilmiyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

?t=B0j8YQV7D5EL2s3Z1eIm4g&s=19

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Savaş

Adamlar hicbirsey yapmiyor ve yüzsüz gibi orda durmaya devam ediyor.

Hakikaten deliricem ya.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

- Tarihin en zor şampiyonluğunu sahiplendiniz..
- Ertesi seson hocayla anlaşamayıp 40 gün hocayı beklediniz, gruplarsa sıfır çektiniz
- CK'ya takımı emanet ettiniz adını daha önce duymadığımız bir hocadan canlı yayında red yedik.
- Eski yönetimin aldığı oyuncular haricinde başarılı transferiniz yok.
- Larini elini kolunu sallaya sallaya 8 milyona sattılar. Siz bedavaya yolladınız. Emirhan, Rıdvan yemek parasına gitti.
- Tff / Hakemler sahada biçti, sesiniz çıkmadı. Dün terkedilen sevgili gibi büyükekşiye mektup yazdınız.
- 10 aydır stad sponsoru belli değil.
- Tribün isim sponsorlukları yenilenmedi.
- Yapılan transferlerim Rachica harici hiç birisi hazır değil. Onana takıma uygun değil. Ox gerekli bir hamle değil.
- Sene başında takımın eksiği neyse Eylül ayına girdik halen aynı eksiklikler mevcut.
- Onca olumsuzluğa rağmen başkan ortalıkta yok.

Sizden son bir onurlu davranış bekliyoruz.. Oda varsa...

Çevrimiçi Talisca1903

?t=B0j8YQV7D5EL2s3Z1eIm4g&s=19

FOPN kadar saçma sapan bir argüman olamaz demiştim. Hatta Demirören için bile bu imalar hoş değil demiştim Adam Milangazla sponsor olmuş baskete harikalar yaratıyor takım sen adama tribünden sallıyorsun akla mantığa aykırı adam da çekti sponsorluğu.
FOPN Öyle bir şey olabilir mi yahu ? X futbolcu 10 liraya alınmış  sen diyorsunki yok 5 tl neye göre kime göre

Keşke FO dönse ama sanmıyorum bu saatten sonra bu topa girmez bu yönetimde zaten bu durumda yönetimi bırakmaz hatta artırıyorum seçime girseler bu yönetim kazanır
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2023, 11:26:57 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Samet Demir

FOPN kadar saçma sapan bir argüman olamaz demiştim.Hatta Demirön için bile bu imalarhoş değil demiştim.Öyle bir şey olabilir mi yahu ? X futbolcu 10 liraya alınmış  sen diyorsinki yok 5 tl neye göre kime göre

Keşke FO dönse ama sanmıyorum bu saatten sonra bu topa girmez bu yönetimde zaten bu durumda yönetimi bırakmaz hatta artırıyorum seçime girseler bu yönetim kazanır
Bu durumu biz hak ettik. En çokda sizin düşüncenizdeki taraftarlar yüzünden. Ahanda Şenol Güneş geldi. Daha neye tepki gösteriyorsunuz ki abi? Kurtarsın şimdi tek başına bizi bu bataklıktan.

Etiketler: