Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 259 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5154732 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yunus yanlış konusuyorsun.. bugun Lensin uzerine o kadar yüklendin maçı izlerken çok yazmam ama şöyle bir şeyi kaçırıyorsun..

Q7 ye sürekli eleştirdiğini iddaa ediyorsun.. Bugün lense yüklendiğin kadar ne zaman yüklendin q7 ye tek satırla geçiştirdin..

bugun adamın topu direkten döndü haspinallah dedin ki orda quaresma olsa direğe bile carpmazdı çünkü vurmayıp çalım atmaya çalısırdı..

bugün lens.. quaresmanın 2 sezonda girmediği gol pozisyonuna girdi. girse ne olacak gol olmadıktan sonra gibi bişey demiştin sanırım bugun.. bugun olmaz yarın olmaz ama elbet olur..

bu kadar yüklenme bence.. bende maç sırasında bişeyler dedim sinirden ama senin ki sinir değil takıntı.. karıştırma bunları..

quaresma bu takımın bariz el freni.. artık sıkıldım bende bu muhabbetlerden ama bugun algının anasını aglattıgın için yazıyorum.. sürekli lensi kötü gibi gösteriyorsun..

tmm çok iyi değil bu hali bile senin aşkından daha fazla pozisyon buluyor..
Yahu abi aşk mask yok cikarın onu aklınızdan

Quaresmanin el freni olduğunu bende söylüyorum 34 yaşında gitmiyor artık , en büyük özelliği hızı ve diriplingi ile adam gecmeziydi yaşı itibari ile bu özelliği epey köreldi tamamen fizigi ile ve yeteneği ile oynuyor artık

Ben takmadim Lense falan 3 maçtır oynuyor ve neredeyse tamamında oynadı süre olarak , sıfır katkı

Hala süre alırsa daha iyi olacak diye avutuyor insanlar kendini

Ben Lens düşmanı değilim , Q7 sporlu hiç değilim , Lensi en çok isteyenlerin başında ben geliyorum forumda açın eski mesajları bakın kimseye yalan borcum yok bende çok büyük hayal kırıklığı Lens o hayran olduğum adam gitmiş yerine Tabiri caizse ( Kazma ) bir adam gelmiş  hakaret olarak algılanmasın Kazma sozu.

Aslolan Besıktaş , yani degil Quaresma & Lens kimseyi tanımam bu konuda

Futbolcular , yonetimler , Hocalar gelip geçicidir Aslolan Beşiktaş ve büyük Beşiktaş taraftarıdır
[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2018, 00:15:49 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Aslında buna cevap bile vermemem gerekiyor Sen hala sorunun q7 & Lens olduğunu sanıyorsun sana ben ne anlatayım Allah aşkına
senin sorunun bu ama bu akşam lensi eleştiren iki kişi var biri sen diyeri @ALI RIZA
ikinizde nedense quaresma sevdalısınız.

Çevrimiçi Necmi

bugun q7 girdiği gibi sacma sapan bi top kaptırdı yine pozisyon yiyorduk az daha ..
quaresmanın o tip toplar kaptırması çok normal orta sahaya gelip aldığı her topu kaptırır
çünkü artık top sürüp adam geçemiyor. orta sahada topu aldığında gidemediği için geri dönüyor döndüğünde baskı yiyor ve topu saçma sapan şekilde ayaktan çıkarıyor çoğunluk rakibe gidiyor. Dikkat edin orta sahada geldiğinde bütün topları kaptırdığını göreceksiniz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi hep @tangaz ve @mylife1903 mu adam gömecek birazda ben gömeyim :bandit:
Alakası yok, bu artık Serhat'ın Mitrovic takıntısı gibi oldu.

Son 20 mesajını oku ve ne demek istediğimi daha iyi anla.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

Tamam abi Hepiniz haklısınız

Lens mükemmel bir maç çıkardı

2 metreden boş kaleye Gol kaçırmadı

20 metreden frikikte topun başına geçip topu stadın dışına yollamadı

Vida sağbekte onun yüzünden Perişan olmadı

Haklisiniz hepiniz bir tek ben görmüşüm bunları çünkü ben malım durdük yerde kendimi yıpratıyorum

Bu konuyu da kendi açımdan kapatıyorum kimseye cevap vermeyeceğim :)

bırak şimdi manipülasyon yapmayı

haftalardır hiç bu kadar yazmıyordun forumda sırf lensi gömmek için özel olarak programlamışsın kendini bu çok belliydi bugün neredeyse tomas müllerin sakatlanmasını bile lense bağlayacaktın, işin şakası bir yana lensde lens lens de lens bunalttın milleti

sonra arada bir ben q7de iyi demiyorum çok eleştiririm 34 yaşında keşke lens iyi olsa die timsah gözyaşı döktün arada ama kimse yemedi

q7 eleştiriyormuş, hadi ordan 3 senede q7ye yapmadığın eleştiriyi sırf bu maçda yaptın lense

millet sana boşuna quaresmasporlu demiyormuş bugün bunu gördük, sırf q7nin rakibi die lensi hak etmediği halde yerden yere vurdun bugün lens bence en iyi maçını çıkarmış, ortada zihnen bitirilmiş bir oyuncu var
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

quaresmanın o tip toplar kaptırması çok normal orta sahaya gelip aldığı her topu kaptırır
çünkü artık top sürüp adam geçemiyor. orta sahada topu aldığında gidemediği için geri dönüyor döndüğünde baskı yiyor ve topu saçma sapan şekilde ayaktan çıkarıyor çoğunluk rakibe gidiyor. Dikkat edin orta sahada geldiğinde bütün topları kaptırdığını göreceksiniz.
Aynen öyle

Diripling ve hizi ile adam gecmesi en büyük özelliklerinden biriydi Yaş itibari ile bu özelliği epey köreldi tamamen fizigi ve yeteneği ile oynuyor

İşin kötü tarafı o bunu kabul etmiyor hani Lens gibi Töre gibi GOT de yok ki , koysun Gotunu rakip ile top arasına kimse alamasin o topu

Sonra kaptıriyor hoydaaa kontra :bandit: Yada koyuyor çelmeyi hooopp sarı kart

Çevrimiçi Necmi

Yahu abi aşk mask yok cikarın onu aklınızdan

Quaresmanin el freni olduğunu bende söylüyorum 34 yaşında gitmiyor artık , en büyük özelliği hızı ve diriplingi ile adam gecmeziydi yaşı itibari ile bu özelliği epey köreldi tamamen fizigi ile ve yeteneği ile oynuyor artık

Ben takmadim Lense falan 3 maçtır oynuyor ve neredeyse tamamında oynadı süre olarak , sıfır katkı

Hala süre alırsa daha iyi olacak diye avutuyor insanlar kendini

Ben Lens düşmanı değilim , Q7 sporlu hiç değilim , Lensi en çok isteyenlerin başında ben geliyorum forumda açın eski mesajları bakın kimseye yalan borcum yok bende çok büyük hayal kırıklığı Lens o hayran olduğum adam gitmiş yerine Tabiri caizse ( Kazma ) bir adam gelmiş  hakaret olarak algılanmasın Kazma sozu.

Aslolan Besıktaş , yani degil Quaresma & Lens kimseyi tanımam bu konuda

Futbolcular , yonetimler , Hocalar gelip geçicidir Aslolan Beşiktaş ve büyük Beşiktaş taraftarıdır
biraz daha devam edersen nopost yiyeceksin. :D Seninki eleştiri falan değil
gayet iyi oynadı bir kanat nasıl oynarsa öyle oynadı ortaları isabetliydi love biraz düzgün vursa birde babel 3 asisti olurdu maçta
bilmem farkındamısın öyle orta falan değil direk ayağa yaptı asistleri canerde korner atışlarını
gayet iyi kullandı bilmem farkındamısın hani quaresmanın sahada olsa canere attırmayacağı kornerlerden bahsediyorum :D
lensin şu maç yaptığı net asist pasları ligin başından beri quaresma yapamadı
hiç kasma bence ne olduğunu sende iyi görüyorsun ama işde adam oynarsa quaresma kesilecek.
bence çok iyi bir maç çıkarttı ben gol kaçırmalara laf etmem quaresmada kaçırınca laf etmedim hiç
gir pozisyona dene kaçarsa kaçar bizim derdimiz o pozisyonların bile olmaması bu gün kaçar yarın girer.
denemezsen girme ihtimali hiç olmaz.lensin iki maçta girdiği gol pozisyonlarına 17 maçta cenk girmedi sen neyin kafasındasın daha
pozisyona girmek önemlidir.gol olsun olmasın rakipleri bozar korkutur gelen hocalrın oyun planlarını değiştirir
şimdi quaresmayı tutmuyorlar bile bom boş duruyor ama lens öyle değil atmasın tehlikeli olduğunu görüyorlar buda bekleri ve stoparleri üstüne çektirir göbekte love negredo talisca rahat eder.

Çevrimdışı tangaz

Abi hep @tangaz ve @mylife1903 mu adam gömecek birazda ben gömeyim :bandit:

benim maç oynanırken falan yaptığın 1 ya da 2 yorum olur negatif anlamda

sen lensle yattın lensle kalktın

bizim 1 sezonda tüm takıma yaptığımız işlemi sen bu akşam lense yaptın

üstelik bunu millet quaresmayı gömüyordu dur lens oynarken şuna bir fokuslanayım kıvamında yaptın millet işte bu nedenle seni quaresmasporlu ilan ediyor.

sen alın size lens derken quaresma yerine layık gördüğünüz adamı işte görün mesajı veriyordun.

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

bırak şimdi manipülasyon yapmayı

haftalardır hiç bu kadar yazmıyordun forumda sırf lensi gömmek için özel olarak programlamışsın kendini bu çok belliydi bugün neredeyse tomas müllerin sakatlanmasını bile lense bağlayacaktın, işin şakası bir yana lensde lens lens de lens bunalttın milleti

sonra arada bir ben q7de iyi demiyorum çok eleştiririm 34 yaşında keşke lens iyi olsa die timsah gözyaşı döktün arada ama kimse yemedi

q7 eleştiriyormuş, hadi ordan 3 senede q7ye yapmadığın eleştiriyi sırf bu maçda yaptın lense

millet sana boşuna quaresmasporlu demiyormuş bugün bunu gördük, sırf q7nin rakibi die lensi hak etmediği halde yerden yere vurdun bugün lens bence en iyi maçını çıkarmış, ortada zihnen bitirilmiş bir oyuncu var
Bende sorun yok abi ben yeterince açık ve detaylı şekilde herşeyi yazdım açık açık bunlar benim gorusum

Sizlerin gözünde ben Quaresmayi seviyorum diye Lensi kötüleyince otomatik olarak Q7 yı övuyormusum hıssi uyanıyor

Etiketlerden kaçınalım hiç sevmedigim şeydir

50.kere yazdım Hiçbiri babamın oğlu değil , Hocalar-futbolcular- yönetimler gelip geçidir Aslolan Beşiktaş ve büyük Besıktaş taraftarıdır NOKTA.

Daha bunun üzerine söylenecek söz yok.

Ben bu hafta 27 yıllık kardeşim dediğim kuzenimle birbirimizi girtlakladik , sırf Besıktaşa laf attı hakemlerle şampiyon oldunuz dedi diye bunu söyleyen adam Feto ile şampiyonluklar kazanan takımın taraftarı olunca Freni patlamış kamyon gibi bindim tepesine.

Çevrimdışı yoruk

Larin neden girmedi demekten cok ben egredo Love / Love Talisca / Negredo Pektemek gibi hamleleri görmek isterdim ,Ların neden girmedi diye değil hocaya eleştirim.Eleştirim bu ikili denemeleri neden yapmak istemedi.Vida sağ bek olarak denemek istemesi olumluydu mesela.
Larin girmiş girmemiş pek birşey katmayacak bize 2 aylık sürede,Bu yüzden girmemesi bence eleştirilmez .Biz sadece kendimiz istediğimiz için eleştiriyoruz ama amatörce bakıyoruz işte.Şu anda takımda onlarca soru işareti var önce onların cevapları lazım , oynamayan oynamayacak oyuncuların cevapları değil.

Diğer bir sıkıntı da Tolgay Ozi birlikte hücum hattının tamamının formsuz oluşu.Bireysel olarak çok kötüler.Bır an evvel toparlanmaları lazım .Takım olarak da aksıyoruz.Bazen bireyler kötü olur ama takım olarak baktığında bir sıkıntı yoktur.Bu sefer böyle değil.

Öyle bir his var ki içimde , sanki uçurumdan hızlıca yuvarlanacakmışız gibi,Zirvedeyiz ama hızla kaos ortamına düşüceğiz gibi.Bilmiyorum seneye sonrakı sene için plan var mı ? Yoksa yemişim şampiyonluğu her sene şampiyon olacağız diye bir kural yok.Genç var mı diye bakıyorum ? Fatih var Hüseyin var o kadar.Atınç dedik 1 yıldır ne Leipzig arıyor soruyor ne biz adamın durumunu biliyoruz.
[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2018, 00:44:19 yoruk ]

Çevrimiçi Necmi

Aynen öyle

Diripling ve hizi ile adam gecmesi en büyük özelliklerinden biriydi Yaş itibari ile bu özelliği epey köreldi tamamen fizigi ve yeteneği ile oynuyor

İşin kötü tarafı o bunu kabul etmiyor hani Lens gibi Töre gibi GOT de yok ki , koysun Gotunu rakip ile top arasına kimse alamasin o topu

Sonra kaptıriyor hoydaaa kontra :bandit: Yada koyuyor çelmeyi hooopp sarı kart
çelme değil direk tekme :bandit:

biraz daha devam edersen nopost yiyeceksin. :D Seninki eleştiri falan değil
gayet iyi oynadı bir kanat nasıl oynarsa öyle oynadı ortaları isabetliydi love biraz düzgün vursa birde babel 3 asisti olurdu maçta
bilmem farkındamısın öyle orta falan değil direk ayağa yaptı asistleri canerde korner atışlarını
gayet iyi kullandı bilmem farkındamısın hani quaresmanın sahada olsa canere attırmayacağı kornerlerden bahsediyorum :D
lensin şu maç yaptığı net asist pasları ligin başından beri quaresma yapamadı
hiç kasma bence ne olduğunu sende iyi görüyorsun ama işde adam oynarsa quaresma kesilecek.
bence çok iyi bir maç çıkarttı ben gol kaçırmalara laf etmem quaresmada kaçırınca laf etmedim hiç
gir pozisyona dene kaçarsa kaçar bizim derdimiz o pozisyonların bile olmaması bu gün kaçar yarın girer.
denemezsen girme ihtimali hiç olmaz.lensin iki maçta girdiği gol pozisyonlarına 17 maçta cenk girmedi sen neyin kafasındasın daha
pozisyona girmek önemlidir.gol olsun olmasın rakipleri bozar korkutur gelen hocalrın oyun planlarını değiştirir
şimdi quaresmayı tutmuyorlar bile bom boş duruyor ama lens öyle değil atmasın tehlikeli olduğunu görüyorlar buda bekleri ve stoparleri üstüne çektirir göbekte love negredo talisca rahat eder.
anlatamıyorum derdimi ben bu hafta Quaresmanin bomboş pozisyonda vermediği 3 tane net Golluk pasin resimlerini paylaştım burada ve gomdum pas vermedi diye ama sizin gözünüzde bunları gösteriş için yaptım sizin gözünüzü boyamak için yaptım

Sizin gözünüz de ben ne desem boş sanki babamin oğlu adam ya

Neyse herkese iyi geceler daha fazla birbirimızı kırıp germemimizin anlamı yok

Çevrimdışı tangaz

Bende sorun yok abi ben yeterince açık ve detaylı şekilde herşeyi yazdım açık açık bunlar benim gorusum

Sizlerin gözünde ben Quaresmayi seviyorum diye Lensi kötüleyince otomatik olarak Q7 yı övuyormusum hıssi uyanıyor

Etiketlerden kaçınalım hiç sevmedigim şeydir

50.kere yazdım Hiçbiri babamın oğlu değil , Hocalar-futbolcular- yönetimler gelip geçidir Aslolan Beşiktaş ve büyük Besıktaş taraftarıdır NOKTA.

Daha bunun üzerine söylenecek söz yok.

Ben bu hafta 27 yıllık kardeşim dediğim kuzenimle birbirimizi girtlakladik , sırf Besıktaşa laf attı hakemlerle şampiyon oldunuz dedi diye bunu söyleyen adam Feto ile şampiyonluklar kazanan takımın taraftarı olunca Freni patlamış kamyon gibi bindim tepesine.

kimse sana beşiktaşlı değilsin demiyorki aynı zamanda quaresmasporlusun diyor

bu biraz şuna benziyor hani bir takım vardır mesela giresunspor adam giresunludur ama fenerlidir soranlara fenerliyim der giresun süperlige yükselir fenerliyim ama giresunsporluyum der sonra giresun düşer tekrar fenerli olur, hah işte sende bölesin quaresma varken beşiktaşlıyım ama quaresmasporluyumda durumları  :evillol: herif gitse üstünden baskı kalkacak rahatlayacaksın başta biraz bocalayacaksın depresif olacaksın ama zamanla normalleşeceksin  :evillol:

Çevrimdışı tangaz

anlatamıyorum derdimi ben bu hafta Quaresmanin bomboş pozisyonda vermediği 3 tane net Golluk pasin resimlerini paylaştım burada ve gomdum pas vermedi diye ama sizin gözünüzde bunları gösteriş için yaptım sizin gözünüzü boyamak için yaptım

maçlar oynanırken bugün lensi gömdüğünün 1/4ü kadar quaresma gömmüşlüğün yok yalandan bi eleştiri getirip kafanı duvara vurma imojisi koyuyorsun ardından ilk olumlu işinde nasıl öveceğini şaşırıyorsun bugün lensin belkide en güzel hareketi direkte patlayan topuydu ona bile al işte direğe nişanladı dedin artık nasıl bir nefret besliyorsan adama. ondan sonrada tarafsız eleştiriyorum ikisinede şöleyim böleyim deyince samimi gelmiyor kimseye

Çevrimiçi Necmi

yoo bizim kırıldığımız gerildiğimiz falan yok :evillol:

kimse sana beşiktaşlı değilsin demiyorki aynı zamanda quaresmasporlusun diyor

bu biraz şuna benziyor hani bir takım vardır mesela giresunspor adam giresunludur ama fenerlidir soranlara fenerliyim der giresun süperlige yükselir fenerliyim ama giresunsporluyum der sonra giresun düşer tekrar fenerli olur, hah işte sende bölesin quaresma varken beşiktaşlıyım ama quaresmasporluyumda durumları  :evillol: herif gitse üstünden baskı kalkacak rahatlayacaksın başta biraz bocalayacaksın depresif olacaksın ama zamanla normalleşeceksin  :evillol:
Heee Quaresma yokken ben Sinopsporu tutuyordum zaten :bandit:

Abi ben 27 yaşındayım ve kendimi bildim bileli fanatik Beşiktaşlıyım 6 yaşından beri diyelim ona 21 senedir quaresma Besiktas da oynamıyor yanlis konuşuyorsun yanlış ifadelerde ve ithamlarda bulunuyorsun

Biz babadan oğula Besiktasliyiz ben Besıktaş semtinde Besıktaslilarin arasında büyüdüm , Babam 35 senelik Besiktaş esnafıdır

Rica ediyorum bana bu tarz ithamlarda bulunma kalp kırmayalım gece gece

İyi geceler

Çevrimdışı tangaz

benim maç oynanırken falan yaptığın 1 ya da 2 yorum olur negatif anlamda

sen lensle yattın lensle kalktın

bizim 1 sezonda tüm takıma yaptığımız işlemi sen bu akşam lense yaptın

üstelik bunu millet quaresmayı gömüyordu dur lens oynarken şuna bir fokuslanayım kıvamında yaptın millet işte bu nedenle seni quaresmasporlu ilan ediyor.

sen alın size lens derken quaresma yerine layık gördüğünüz adamı işte görün mesajı veriyordun.

şu koyulaştırdığım yeride bi izah et bakalım o zaman güzel kardeşim alın size lens die tüm foruma cephe alırcasına yaptığın itham neydi?

alın size lens derken  amacın neydi?

Çevrimdışı tangaz

Heee Quaresma yokken ben Sinopsporu tutuyordum zaten :bandit:

Abi ben 27 yaşındayım ve kendimi bildim bileli fanatik Beşiktaşlıyım 6 yaşından beri diyelim ona 21 senedir quaresma Besiktas da oynamıyor yanlis konuşuyorsun yanlış ifadelerde ve ithamlarda bulunuyorsun

Biz babadan oğula Besiktasliyiz ben Besıktaş semtinde Besıktaslilarin arasında büyüdüm , Babam 35 senelik Besiktaş esnafıdır

Rica ediyorum bana bu tarz ithamlarda bulunma kalp kırmayalım gece gece

İyi geceler

senin  beşiktaşlı olman kolaymış ortam seni hayatın olağan akışı çerçevesinde beşiktaşlı yapmış

ben cinconlu bir babanın oğlu olarak 7 yaşında kendi kendime hiç bir baskıyı tanımaksızın allah bana akıl fikir vermiş elbetteki beşiktaşlı olmalıyım kararını verebilmiş biriyim  :bandit:

kırılacak darılacak bişey yok öpüşür barışırız  :-*

bu akşam sırf quaresmayı sürekli millet gömüyor bende yerine oynayan lensi gömeyim dürtüleriyle yaptın naaptıysan hatta bunun zeminini de yapıyordun zaten quaresmayı eleştirirken hoca naapsın yerine oynayan lensde bişey yapamıyor hoca katlanıyor die yazdığın 10 tane mesajın var forumda bugünde eline fırsat geçmiş gibi daha kaçırdığı ilk golde alın size lens dedin.

şu koyulaştırdığım yeride bi izah et bakalım o zaman güzel kardeşim alın size lens die tüm foruma cephe alırcasına yaptığın itham neydi?

alın size lens derken  amacın neydi?
..

Çevrimdışı tangaz

..

benim sana etiket falan taktığım yok ben daha bu foruma üye değilken sen o etiketi yemişsin

quaresmasporlusun die bi iletim yok bunları yaptığın için quaresmasporlu etiketi yiyorsun die açıklamalar yapıyorum sana

ama senin alın size lens derken ne amacın oldugunu süzebilecek yetideyim çok şükür.

senin  beşiktaşlı olman kolaymış ortam seni hayatın olağan akışı çerçevesinde beşiktaşlı yapmış

ben cinconlu bir babanın oğlu olarak 7 yaşında kendi kendime hiç bir baskıyı tanımaksızın allah bana akıl fikir vermiş elbetteki beşiktaşlı olmalıyım kararını verebilmiş biriyim  :bandit:

kırılacak darılacak bişey yok öpüşür barışırız  :-*

bu akşam sırf quaresmayı sürekli millet gömüyor bende yerine oynayan lensi gömeyim dürtüleriyle yaptın naaptıysan hatta bunun zeminini de yapıyordun zaten quaresmayı eleştirirken hoca naapsın yerine oynayan lensde bişey yapamıyor hoca katlanıyor die yazdığın 10 tane mesajın var forumda bugünde eline fırsat geçmiş gibi daha kaçırdığı ilk golde alın size lens dedin.
Ya çok kolaydı Besiktasli olmam 7 sülale Fb-GS karışımı :D

Ben - Babam bide Dedem kız kardeşim bile Fb li :akuma:

Küçükken bana formalar Eşofmanlar aldılar Kırmızıli olandan giymedim :D

Hic unutmam 6-7 yaşlarındayim benim Büyük eniste ve oğlu fanatik GS li , oğluna para vermiş Gidin GS formasi , top falan alın diye tabi ben mağazaya girer girmez Besiktas formasına saldırmisim , Forma- şort- top tam takım , hayal meyal hatirliyorum ilk formam oydu , resimlere bakınca hatiriyorum sen bilirsin Beyaz forma kollarının üstü siyahti sanırım kaç yılının formasiydi o ? Beyazlar üzerinde şerit vardi galiba önde Beko tabiki

Her neyse eve geldik eniste beni bi gordu şok oldu adam rahmetli  bu ne lan bizim paramızla Besıktaş forması almış essolesek dediydi hiç unutmam :evillol: :evillol:

Mağazaya GS formasi alcaz diye girdik artık orada ben ağladım mi ne yaptım nasıl Besıklas forması aldım top falan aldım onu hatirlamıyorum abi orası yok bende aklıma gelmiyor
[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2018, 01:16:35 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı tangaz

Ya çok kolaydı Besiktasli olmam 7 sülale Fb-GS karışımı :D

Ben - Babam bide Dedem kız kardeşim bile Fb li :akuma:

Küçükken bana formalar Eşofmanlar aldılar Kırmızıli olandan giymedim :D

Hic unutmam 6-7 yaşlarındayim benim Büyük eniste ve oğlu fanatik GS li , oğluna para vermiş Gidin GS formasi , top falan alın diye tabi ben mağazaya girer girmez Besiktas formasına saldırmisim , Forma- şort- top tam takım , hayal meyal hatirliyorum ilk formam oydu , resimlere bakınca hatiriyorum sen bilirsin Beyaz forma kollarının üstü siyahti sanırım kaç yılının formasiydi o ? Beyazlar üzerinde şerit vardi galiba önde Beko tabiki

Her neyse eve geldik eniste beni bi gordu şok oldu adam rahmetli  bu ne lan bizim paramızla Besıktaş forması almış essolesek dediydi hiç unutmam :evillol: :evillol:

bi karar ver allah aşkına az evvel babadan oğula beşitaşlıyız beşiktaşlılar arasında büyüdüm babam 35 yıllık beşiktaş esnafı dien sen değilmiydin  :alala: hem senin baban gurbetçi değilmiydi yavrum berlinin beşiktaş semtinin esnafımı  :evillol:

işine gelince siyah gelmeyince beyaz ohh ne alaa

bu git gellerle mi bana laf yetiştireceksin?

daha 40 fırın ekmek yemen lazım  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

neyse sözün özü; lens iyi maç çıkardı vagnerde, ikisininde tek eksiği gollerdi lige sakladılar bunlar nazar boncuğuydu dielim

herkese iyi geceler

sana da iyi geceler quaresma sempatizanı  :D

bi karar ver allah aşkına az evvel babadan oğula beşitaşlıyız beşiktaşlılar arasında büyüdüm babam 35 yıllık beşiktaş esnafı dien sen değilmiydin  :alala: hem senin baban gurbetçi değilmiydi yavrum berlinin beşiktaş semtinin esnafımı  :evillol:

işine gelince siyah gelmeyince beyaz ohh ne alaa

bu git gellerle mi bana laf yetiştireceksin?

daha 40 fırın ekmek yemen lazım  :bandit:
Babam 10 yıldır yurt dışında abi öncesinde 35 senelik Besıktaş esnafi dönemin en büyük kuaforlerinden birinde yıllarca çalisti eskiler bilir : Damat Bey

Sonra Berberler odası başkanı şükrü beyin yanında

Kendi dükkanı da oldu aralarda sonrası zaten hep kendi dükkanı olarak devam etti

Beşıktasda oturmadim ama sürekli oradaydım babam sürekli götürüyordu yaş büyüdükçe Tatil dönemlerinde hergün götüruyurdu çıraklik yaptırmaya

7 Sülalem GS-Fb  karışımı abi yalan mı soyliyim yani beni renkli yapmaya çalışan çok oldu.

Sadece Babam - Ben ve dedem Besiktasliyiz

Babamda maclara çok gidermiş eskiden ama abartısız 20 senedir falan gitmiyor hep beni gönderiyordu arkadaşlarıyla :icool:

Annem anlatır hep ben daha 40 günlükken yolda babam boynuma Besıktaş atkısı dolayıp havaya kaldırmıs benim oğlum kara kartal olacak demıs ogün bugün Besiktasliyiz işte :D

Annemde GS lidir bu arada

Ayrıca Babam Berlin değil Sututgartta zaten onlada aram bozuk 1 senedir konuşmuyoruz...
[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2018, 01:42:45 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bu forumda yazanlarin Beşiktaş'lılıgını sorgulayamayız. Hepimiz Besiktasın iyi olmasinı istiyoruz. Ara sıra yaptıgımız tartısmaların sebebi bu. Yeter ki Besiktas en iyi yerlere gelsin.

Etiketler: