Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 130 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5092623 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Efe

ayıp olmazsa ben bu yerdeki kedi yollarının nereye takılacagını çözemedim.bide kedi yolları 4 tane beklerken niye böyle arttı.
4 tane beklemiyorduk ki 16 tane bekliyordu o 4 taneye ulaşım için enine takılacak her 4 köşeye 3 er adet enine 12 adet 4 tanede normalde takılacaktı 16 3 tanesi takıldı kaldı 13
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı quentine83

4 tane beklemiyorduk ki 16 tane bekliyordu o 4 taneye ulaşım için enine takılacak her 4 köşeye 3 er adet enine 12 adet 4 tanede normalde takılacaktı 16 3 tanesi takıldı kaldı 13
saol kardeşim .şimdi anlaşıldı.
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı tangaz

şayet misafir tribünü yeni açıkta kalacaksa en azından şu yapılmalı yeri değiştirilebilen paravanlar ile tribün ayrılmalı. maça 1 gün kalaya kadar bilet satışına izin verilir satılan bilet kadar bölüm ayrılıp paravanlar sabitlenir abaküs raylı sistem koltuklarımız buna rahatlıkla olanak sağlar.  Anadolu takımlarının taraftarları sonuçta en fazla 200-300 kişi geleceği için 1 blok dahi kaplayamazlar ve yeni açık tribün bütünlüğü korunmuş olur... hatta bilet fiyatını 250 TL yaparsın 10 kişi gelirler sadece 1 sütun yere manga gibi dizilirler alın size efsane yeni açık tribünü çözümü :evillol: :evillol: :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yigit_Gelir

Misafir takıma yani tribüne Pembe Koltuk mu taksak? :D

Çevrimdışı emre1

Değiştiremezler mümkün değil :D
eski açığın bütünlüğünü bozdurmayacağız :bandit:
ah necmi abi ah :) :)

[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2016, 01:26:43 ayhantatar ]

Çevrimdışı idil

hakikaten aklıma geldi şu an, deplasman tribünün fiyatına klüp karar veriyor di mi? bir üst sınır var mı? neye göre ayarlanıyor :alala:
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

şayet misafir tribünü yeni açıkta kalacaksa en azından şu yapılmalı yeri değiştirilebilen paravanlar ile tribün ayrılmalı. maça 1 gün kalaya kadar bilet satışına izin verilir satılan bilet kadar bölüm ayrılıp paravanlar sabitlenir abaküs raylı sistem koltuklarımız buna rahatlıkla olanak sağlar.  Anadolu takımlarının taraftarları sonuçta en fazla 200-300 kişi geleceği için 1 blok dahi kaplayamazlar ve yeni açık tribün bütünlüğü korunmuş olur... hatta bilet fiyatını 250 TL yaparsın 10 kişi gelirler sadece 1 sütun yere manga gibi dizilirler alın size efsane yeni açık tribünü çözümü :evillol: :evillol: :evillol:
Dostum bi yazı bir harika ;)  Fikrine bayildim Ver deplasmana paparayi, gelmesinler stada pizivinklir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

hakikaten aklıma geldi şu an, deplasman tribünün fiyatına klüp karar veriyor di mi? bir üst sınır var mı? neye göre ayarlanıyor :alala:

üst sınır konusunda yasa veya sınır nedir denklemini bilmiyorum ama cavcav ankarada kendi kendi maraton tribününe 25 liraya bilet satarken kale arkasında bize 100 liraya bilet satmışlığı var...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı arda

üst sınır konusunda yasa veya sınır nedir denklemini bilmiyorum ama cavcav ankarada kendi kendi maraton tribününe 25 liraya bilet satarken kale arkasında bize 100 liraya bilet satmışlığı var...

teknoloji meknoloji konfor monfor bıdı bıdı + Boğaz manzarası, bir denklemi üst sınırı yoksa çok elim sonuçları olur.

$kapalı üst$ * 4 + %25 boğaz manzarası + %10 siftah payı = maaşın yarısı :D
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı LeventKuru

Taraftar grupları hangi tribünde yer alacaklarını açıkladılar mı? Özellikle eski İnönü'de kapalı kutu'da bildiğimiz Çarşı grubu?

Çevrimdışı osman1903

Taraftar grupları hangi tribünde yer alacaklarını açıkladılar mı? Özellikle eski İnönü'de kapalı kutu'da bildiğimiz Çarşı grubu?
Kapalıda çarşı var da ne kadar etkili olacaklar zaman gösterecek yeni açıkta antipati eski açıkta asya kartalları karagümrük kartalları var

Çevrimdışı Gonzo

peki birde şöyle söyleyeyim orda iki tane restoranın var kartal yuvan var müzen var
vodafone iletişim merkezi var hadi maç günü moda merkezi çalışmaz orayı deplasman tribünü yaptığında üst kısım ve giriş çıkışlar maç günü beşiktaş taraftarına kapatılır
bunun sonucu bir restoranlar maç günü kapanır müze kapanır vodafone iletişim merkezi kapanır
localarda sıkıntı olur stadın en değerli yerini çatışma alanı haline getirirsin birde bunu ne için yapıyorsun
staddaki ikinci en büyük tribününü bölerek yapıyorsun onu yapmanın hiç bir mantığı yok onu yapana kadar numaralı üstlerden
bir tarafı yap daha mantıklı eski açıkta kaybedeceğin parayı numaralıda kaybetmezsin yani eski açığı hep eski staddaki gibi düşünüyorsunuz
ama şu anda en değerli tribün orası locaların üçte ikisi eski açıkta 92 tane loca var orda her santimetrekaresi para kazanıyor.
en değerli tribününü deplasmana bırakmak hangi mantık içersinde yer alıyor. Eski açık kulübe en çok para kazandıran en değerli tribündür
taraftar olarakta stadın ikinci büyük tribünüdür. her şeyden önemlisi rakip taraftarı oraya yayarak sahaya muazam etki etmesinide sağlayacaksın
çünkü kısa olduğu için sahaya yakın tribün. tepeden direk senin kalecinin üstünde olacaklar baskıyı vereceksin rakibe orda 2500 rakip taraftar yayıldığında kale arkasını komple kaybedersin ama yeni açıkta deli dolu genç taraftarın içine soktuğunda yok edersin rakip etkisini yani hiç bir yönden eski açık uygun değil
siz eski açığı hep eskiyle çağrıştırıyorsunuz orda 8 katlı bina yüksekliğinde eski yeni açıktan daha etkili olacak bir tribün var
sen iki kale arkasınıda etkin altına almak varken birini hangi mantıkla rakibe teslim edeceksinki

Durumu çok iyi özetlemişsin ihtiyar; ayrıca bu artık stadın işletmesi için anlaşılan firmanın inisiyatifinde; kulüp kendi başına hareket edemez diye biliyorum. Tıpkı Stadın isminde "Süleyman SEBA"nın olup olmayacağına Vodafone'un karar vereceği gibi.

Sonuçta yeni açıkta yekpare tribün fikri hoş ama hayatta hiçbir şey mükemmel değil malesef.

Çevrimdışı Gonzo

Ayrıca loca sahipleri yanıllmıyorsam en az 3 senelik kiraladılar locaları, ciddi rakamlara; bu insanları derbilerde yerlerinden feragat etmeye nasıl ikna edeceksin?

Çevrimdışı Türkay

Bu stat neden bitmiyor ya?  Sanki sonsuza kadar inşaat sürecekmiş gibi  :lol:
[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2016, 05:25:56 Türkay ]
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı betoo38

bence semerlerde 3. sira olmayacak. semerlerin farkli boyutlarinin nedeni ekte belli oluyor
1 nr daha kücük 2ye göre

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Çarsı nerede olacak peki ?Bir Açıklama yaptılar mı?
çArsi: Kapali ust

Antipati : Yeni Acik ust

Karagumrukluler : Eski acik Ust

Asya Kartallari : Eski acik Alt

Besiktas Arena : Eski acik alt

@Orhan @LeventKuru
[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2016, 07:54:08 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Bu senin dedigin sistem San Mames Baria da uygulaniyor @tangaz abi

Deplasman tribunu kapasitesi Gelen rakip taraftar sayisina gore 1 blok ile 3 blok arasi değişiyor.

Mesela 1 blokluk taraftar geldi senin dedigin gibi 1 blok sonrasi hemen rayli ayrim ile kapatiliyor ve geri kalan kisma Atletik bilbao taraftari alınıyor ve bu sekillde o stad hic bos kalmiyor

Dolu dolu rakip taraftar geldigindede 3 blok sonrasi kapatiliyor paravan sistemle

Simdi ben yazarak pek anlatamadim ama @ahmetx abi resmini paylasmisti bi ara bir daha paylasirsa daha net anlaşılır..

Çevrimdışı selçukaras

Arkadaşlar çarşının yerini tartışmamız bence çok anlamsız. Kapalida olupta o kombine parasini verecek insan cok az. Carsinin belki 10 tane hadi de en fazla 50 tane lideri ileri geleni falani filani var. Gerisi gariban taraftar. Artik bitti kapali devri bence. Kimse veremez yazik gunah o parayi nasil verecekler. Onun için bence konusmaya hic gerek yok. Tabiki goruslerinize sonsuz saygim var.

Çevrimdışı tangaz

Bu senin dedigin sistem San Mames Baria da uygulaniyor @tangaz abi

Deplasman tribunu kapasitesi Gelen rakip taraftar sayisina gore 1 blok ile 3 blok arasi değişiyor.

Mesela 1 blokluk taraftar geldi senin dedigin gibi 1 blok sonrasi hemen rayli ayrim ile kapatiliyor ve geri kalan kisma Atletik bilbao taraftari alınıyor ve bu sekillde o stad hic bos kalmiyor

Dolu dolu rakip taraftar geldigindede 3 blok sonrasi kapatiliyor paravan sistemle

Simdi ben yazarak pek anlatamadim ama @ahmetx abi resmini paylasmisti bi ara bir daha paylasirsa daha net anlaşılır..

Günaydın Forum :)

teşekkür ederim @Yunus Emre Dökmeci . @ahmetx 'in paylaşımını hatırlıyorum. dün baktım herkes şikayetci misafir tribününden hem hatırlatayım dedim Ahmet'in paylaşımını hemde biletleri pahalı yapalım 10 kişi gelsinler bir manga gibi yukardan aşağı sıralarız falan diyerek küçük bir espri ile hepimizin yüzünde bir tebessüm oluşsun istedim  :)

Çevrimdışı ZEKI

Gunaydin Besiktas Arena
bugunde calismalar tam gaz devam etsn artik subatin ilk haftasi su vincler sahadan cikinlar.

Çevrimdışı Mehmet92

Gunaydin Besiktas Arena
bugunde calismalar tam gaz devam etsn artik subatin ilk haftasi su vincler sahadan cikinlar.

Günaydın Zeki abi

Çevrimdışı ahmet türken