Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5513615 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı kutalmis.pinar

dakika skor

150-168 semer

9-42 kedi yolu :halay:

yarin 1 vinc kedi yolu takmaya gececek semer isi yarin bitecek cati 4 ocak gunu tam bitmis olacak  :sevinc
evet Perşembe'den itibaren gelsin membran  :halay: :ishock:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı cursedofdragon

Herkese merhaba, uzun zamandir takip ediyorum. Uye olmak bugune kismetmis. Kirlilik olmasin simdiden hosbulduk :)

:hosgeldin

Çevrimdışı dessocu

Herkese merhaba, uzun zamandir takip ediyorum. Uye olmak bugune kismetmis. Kirlilik olmasin simdiden hosbulduk :)

işte bu :) hoşgeldin.  :lol:

Çevrimdışı ers1903

Hava tahminine guncelleme ve uyari geldi carsambadan itibaren ctesiye kadar yogun kar yagisi veriliyor,yarinda calisma olur ondan sonra mecburi 4 gun ara verilir.

Çevrimdışı cursedofdragon

yarın bütün semerler biter.Kedi yollarına son gaz devam :) 4-5 ocak gibi çatı tamamen biter mebran kaplaması başlasın sonra :)
[ Son Düzenleme: 28 Aralık 2015, 17:26:10 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Necmi

18 takılmamış saydım 2 tane de şüpheli en fazla 20 kalmış
Kedi yolu 9
ben 19 takılmamış saydım :D

Çevrimdışı poyraz37

çatıcılar nazar değmesin maasallah cok iyi iş cıkardılar

Çevrimiçi Necmi

Hoşgeldin :)

Çevrimdışı dessocu

kar yağışının, görüşü engellemezse semer/kedi yolu takımına bir etkisi olmaz diye düşünüyorum.

Başkan ne kadar haklıymış;Çatının kalkışıyla yokuş aşşağı ineceğiz demişti.Biz freni patlamış kamyon gibi gidiyoruz.Semerlerde bitiyor  :eyes :eyes :halay: :halay:

Çevrimdışı anarchist_penguen

1 ARALIK 2015 - 28 ARALIK 2015 VODAFONE ARENA ÇATI ŞOV ! foto via : @yeniinonustadi

maşşallah 41 kere:D

Çevrimdışı CanEmre

Küfekiciler de yeni açıkta boş kalan bölüme iskele kurmaya başlamış
Tekrar yeni açığa geçecekler herhalde
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı cadavra

Bu haliyle orumcek agi gibi.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı canergiray77

1 ARALIK 2015 - 28 ARALIK 2015 VODAFONE ARENA ÇATI ŞOV ! foto via : @yeniinonustadi

süper ilerlemiş 41 kere maşallah  :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :ishock: :halay: :halay: :halay: :sevinc :sevinc :sevinc
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı Mahmut

Yuksek oldugundan dolayı semer takılmayacak bir sıra vardı deniyordu, onlar neresi oluyor tam olarak yoksa orası da mı takıldı ??

Çevrimdışı cisse557

Yapılan herhangi bir stada bakıyorum sonra bir başkasına daha bakıyorum. Sağdakine de bakıyorum soldakine de. Yok arkadaş hiç bir stat bizimkinden güzel görünmüyor gözüme. Bu kadar çok sahiplendigim için kuzguna yavrusu kartal mi görünüyor yoksa gerçekten de çok iyi bir stat mi yapıyoruz artık bilemiyorum objektifligimi yitirdim.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı TTurk

Eger membran icin vincler disaridan calisacak ise, aydinlarma, isitma, ses, wifi vb gibi gerekli ekipmanlar catiya nasil cikartilacak? Onlar da mi disaridan yapilacak? Bilgisi olan???

Çevrimdışı canergiray77

Yapılan herhangi bir stada bakıyorum sonra bir başkasına daha bakıyorum. Sağdakine de bakıyorum soldakine de. Yok arkadaş hiç bir stat bizimkinden güzel görünmüyor gözüme. Bu kadar çok sahiplendigim için kuzguna yavrusu kartal mi görünüyor yoksa gerçekten de çok iyi bir stat mi yapıyoruz artık bilemiyorum objektifligimi yitirdim.

bana da öyle geliyor gerçekten... dürüst olmak gerekirse torku arenayıda beğeniyorum ben :tabe: @cisse557
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı martin40

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Tabi ki ilmek ilmek zor şartlarda yaptığımız için bize olduğundan daha fazla güzel geliyordur bu kesin ama  stat bitmeye yakın en azılı Beşiktaş düşmanları bile yavaş yavaş kabul etmeye başladı stadın kalitesini... Kesinlikle Türkiye'de 1. stat olacak. Avrupayı düşünürsem benim en çok kıskandığım stat Estadio San Mames .
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı canergiray77

bir konyalı olarak rahatlıkla söyleyebilirim eline su dökemez torku arena bizim stadın, o taraftar kimliğinide bulamazsın konya da zaten, tarihin gördüğü en güzel stadı yapsalar yine olmaz bizim ordan :)
kardeşim zaten bizim staddan güzel demiyorum türkiyede en güzel stad  bizimki. 2.3. tartışılır ama beğendiğim stadlar arasında ondan bahsetmek istedim  :icool: :D @nusretaslanturk
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı Efe

gercekten cok iyi iyi degil mukemmel nerdeyse kusursuz tebrik etmek gerek emegi gecenleri
Şampiyon Beşiktaş JK

Eger membran icin vincler disaridan calisacak ise, aydinlarma, isitma, ses, wifi vb gibi gerekli ekipmanlar catiya nasil cikartilacak? Onlar da mi disaridan yapilacak? Bilgisi olan???

Onları küçük vinçler yapacak.

Çevrimdışı ikarus

Arkadaşlar membrian+ışıklandırma+ses sistemi ne ne zaman başlanır?

Çevrimdışı aoguzd

Bu işlemleri yapabilmek için çatıya kediyolu dediğimiz yürüyüş platformları monte ediliyor.