Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5500557 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

kombine fiyatları ne zaman artar @Necmi abi @Efe  bilginiz ya da fikriniz var mı?
sezonunu bitişeyle tabiki :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

vay A.RIZA geldi demek  :evillol: pazartesi bi yenilirsek hedef belli :evillol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

Ben asiri olmamasi kosuluyla pixeli savunanlardanim Benim kızdıgım esas noktasi pixeli hic kimse istemiyormus gibi lanse edilmesi. İstemeyen oldugu kadarda isteyen var. Dedigim gibi maketteki gibi serpistirilmesine hayir demem.
bizim piksel gerçekden diğer piksellere göre daha iyi ama tek rengin asaleti bir başka yahu
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı denilanz

valla bende demek istiyorum ama çok semer var diyemiyorum günde 10 tane taksalar bile diye miyorum 42 tanede kedi yolu takılacak çünkü :bandit: :D
Kedi yolları 41 değil mi? Çemberde 42 halat var. 42-1=41 kedi yolu olmuyor mu?

Çevrimdışı ahmetx

@ALI RIZA orta çıkışlar için orta çıkışda oturma eylemi yaparsın artık.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Emre.Guler

valla bende demek istiyorum ama çok semer var diyemiyorum günde 10 tane taksalar bile diye miyorum 42 tanede kedi yolu takılacak çünkü :bandit: :D
Neden 42 kediyolu? 21 olmasın o? Yani tamamen fikir yurutuyorum da iki boru arasına 1 kedi yolu gelmeyecekmi?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ahmetx

İç halkayla dış halka arasındaki kedi yollarını da unutmayın.

Çevrimdışı ALI RIZA

vay A.RIZA geldi demek  :evillol: pazartesi bi yenilirsek hedef belli :evillol:
Niye ben... semtte izleyeyim bari benden bilmeyin...
Yada @Efe tezahürat et kazaniriz

Çevrimdışı ALI RIZA

@ALI RIZA orta çıkışlar için orta çıkışda oturma eylemi yaparsın artık.
Yarin gider protesto eder bagiririm ama stat caycisi bana nelêr eder belirsiz

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Efe

Kedi yolları 41 değil mi? Çemberde 42 halat var. 42-1=41 kedi yolu olmuyor mu?
olabilir çok önemli değil sonuçta 40 üzeri takılacak zaman kaybı sadece :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Niye ben... semtte izleyeyim bari benden bilmeyin...
Yada @Efe tezahürat et kazaniriz
ben tezahürat etmeden takım kazanıyor zaten tek yenilgim buruj maçı 2 yıldır başka yenilgim yok aaa o maç kim vardı acaba yanımızda tabiki A.RIZA  :kop: :kop:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

ben tezahürat etmeden takım kazanıyor zaten tek yenilgim buruj maçı 2 yıldır başka yenilgim yok aaa o maç kim vardı acaba yanımızda tabiki A.RIZA  :kop: :kop:
Mac zamani seni alacagim yanıma sesin kisilacak arkadalarfa kayit almak yok   :steamed:

Çevrimdışı harund1k3

Antalya mersin macini izledim de oncelikle konu disi, eto'o ne topcu be.

Arkadas ben anlamiyorum o kadar para verilmis stat yapilmis zemin bu kadar mi kotu olabilir. hatta mersin cok net gol kacirdi adam bos kaleye topa biraz sert vurayim derken ayagi bildigin cime girdi. insallah bizim stat aceleye getirilip boyle bir manzarayla karsilasmayiz. Cunku korkulukmus, koltukmus, koltuk sayisi 2-3 bin az olmus cok olmus bunlar hani pek buyuk dert degil bana gore ama cim acayip onemli bana gore.

Çevrimdışı Efe

Mac zamani seni alacagim yanıma sesin kisilacak arkadalarfa kayit almak yok   :steamed:
:steamed: :steamed: :kop:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Efe abi uzun oluklular Persembe'ye kadar biter mi?
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı denilanz

olabilir çok önemli değil sonuçta 40 üzeri takılacak zaman kaybı sadece :D
Tam sayıyı bilelim de ona göre sabırsızlanalım. :D

Çevrimdışı Efe

Efe abi uzun oluklular Persembe'ye kadar biter mi?
Valla hızı görmek lazım yarın anlarız tahmnini ne zaman bitteceğini
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Tam sayıyı bilelim de ona göre sabırsızlanalım. :D
açıkçası tam sayı nedir hiç bilmiyorum kedi yolları dikkatmi çekmedi  :D fazla üzerine düşmedim kaç adet varlar bilmiyorum en kolay iş onları takmak benim için şuan ilk öncelik  uzun oluklu borular sonra ise semer montajı semerler çok fazla günde 10-15 tane takmalılar
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı pascal26

Valla hızı görmek lazım yarın anlarız tahmnini ne zaman bitteceğini

@Efe çatının 42 dilim olduğunu düşünürsek her bir dilimde kaç semer olacak? Biliyo musun?

Çevrimdışı betoo38

Çevrimdışı Efe

@Efe çatının 42 dilim olduğunu düşünürsek her bir dilimde kaç semer olacak? Biliyo musun?
onu @FARUK hesaplamıştı kaç adetti faruk heralde ön bölümdeki 2 tane semer projeden çıkarıldı her bir dilimde 4 tane olursa 160 ı geçik 5 tane olursa 200 ü geçik yani baya var
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Anıl

Ben hala 20/02/2016 tezimi yineliyorum...

Yarın sabah saatlerinde zemin işleri başlarsa 20.02'de bitiyor :)

Çevrimdışı pascal26

onu @FARUK hesaplamıştı kaç adetti faruk heralde ön bölümdeki 2 tane semer projeden çıkarıldı her bir dilimde 4 tane olursa 160 ı geçik 5 tane olursa 200 ü geçik yani baya var

Peki membran serimi nasıl olacak? Eğer dışardan vinçle yapılacaksa semer işi de aynı şekilde yapılamaz mı acaba? Öyle yapılabilse yılbaşından önce zemin çimcilere teslim edilebilir sanki.

Çevrimdışı Ömer Fikri Er

Membranlar serildiğinde çatıda bombeli bir görüntü olacak mı acaba?

Bu bombelerin çirkin bir görüntü oluşturabileceğinden korkuyorum açıkçası

Muhakkak önceki sayfalarda değinilmiştir ama arayıp bulmak zor takdir edersiniz :)