Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372017 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı federo

Medipol Başakşehir -Aytemiz Alanyaspor

Atiker Konyaspor -Medipol Başakşehir

Medipol Başakşehir -KDÇ Karabükspor

Akhisar Bld.Spor -Medipol Başakşehir

Medipol Başakşehir -Galatasaray

Çaykur Rizespor -Medipol Başakşehir

bütün maçlardada puan kaybedebilir hepsinide alabilir.
şampiyonluğu başakşehirin kaybedeceği puanlar belirleyecek rakibimiz onlar
ve 4 puan arkamızdalar unutmayalım ve hakem kurbanıda olmuyorlar. Saha dışındada
güçlüler birde artık renklilerde onların yanında olacak. Hafife alınacak rakip değiller
kesinlikle.
Bende katılıyorum Başakşehiri ciddiye almak lazım, bizden sonra hala en etkili ve takım oyununu onlar oynuyor. 4 puan da büyük fark değil, artık destek de alacaklardır. Ciddiyeti bozmayıp farkı biraz daha açabilirsek iyi olur.

Çevrimdışı underworld

Başakşehire destek verip bizim şampiyonlugumuza gölge düşürmek için her yolu dener bu sari kızlar.
Dikkatli olmakta fayda var.

Çevrimdışı mylife1903

aaa lütfen babeli gömdüm bu maçta karizma 60dan sonra resildi türüyecek hali yoktu dedim. ozziyi zaten periyodik olarak haşlıyorum. asli vazifemi ihmal etmem asla :bandit:

ama hep bunlar ismailsizlikten adam gitti oyuncağı elinden alınmış çocuklara döndük  :D
Ismaelin eksikligini hissediyorum, yeri dolmuyor adamin yahu ne dipsiz kuyuymus kara delik resmen. Ama muptelasi olmusuz fbde ilk11 baslayinca kacirmiyorum maclari

Çevrimiçi Necmi

aaa lütfen babeli gömdüm bu maçta karizma 60dan sonra resildi türüyecek hali yoktu dedim. ozziyi zaten periyodik olarak haşlıyorum. asli vazifemi ihmal etmem asla :bandit:

ama hep bunlar ismailsizlikten adam gitti oyuncağı elinden alınmış çocuklara döndük  :D
devre arası gelmiş adam bırakında takıma alışsın biraz genede iyi performans gösteriyor.
makinemi bunlar fişini tak çalışmaya başlasın quaresma konusunda yanılıyorsun iyiydi hoca belliki
topun arkasında kalın demiş oda babelde hücumdan çok savunma yaptı. adam serbest atışı ben kullanacağım diye tutturmadı
düşün işte buda bir fayda Talisca ne diyor inandım gol olacağına ben atayım dedim quaresma izin
verdi :bandit: yani galibiyeti quaresmaya borçluyuz ya izin vermeyip kendi atsaydı ordan direk
arka tarafta kimsenin olmadığı boşluğa atardı ya auta yada taça gönderirdi. golde %20 taliscanın
%20 gsli oyuncunun %60 quaresmanın hakkı var :bandit:

Çevrimdışı furkankaya1903

Ligde kalan 12 maçımızdan 7 si Vodafone Arena'da

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı 38life

71 puan kafadan...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tangaz

71 puan kafadan...

antalya+başak+antep deplasmanlarına da 9 daha ekleyin. 71+9=80  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı furkankaya1903

71 puan kafadan...
21 olmasın 😃

Çevrimdışı 38life

"Sol ayağıma çok güvenmiyorum. Rabona yapmamın sebebi bu. Herkes estetik göründüğü için öyle vurduğumu sanıyor ama doğrusu sağ ayağımla daha iyi vurabilmemdendir. Pratik sebeplerden Rabona vuruşu yapıyorum."

-Ricardo Quaresma

Yıllardır bunu söylüyorum. Kendisi de dile getirmiş sonunda.

Çevrimdışı 38life

21 olmasın 😃

Ulaşacağımız puanı kastettim :)

Çevrimdışı 38life

antalya+başak+antep deplasmanlarına da 9 daha ekleyin. 71+9=80  :bandit:

Bursa maçından 3 puan bekliyorum ben. Başakşehirden 3 puan çıkartamayabiliriz. Beraberlik yakın gibi geliyor bana. Tabi yine Talisca'nın frikiği falan girer kazanırız inşallah :D

Hepsi bi yana. Bu sene 71 puan bile şampiyonluğa yetecek diye düşünüyorum. Sezon sonu bakalım 2.ci olan takım 71 puana ulaşamamış olacak.

Çevrimdışı benyv-

"Sol ayağıma çok güvenmiyorum. Rabona yapmamın sebebi bu. Herkes estetik göründüğü için öyle vurduğumu sanıyor ama doğrusu sağ ayağımla daha iyi vurabilmemdendir. Pratik sebeplerden Rabona vuruşu yapıyorum."

-Ricardo Quaresma

Yıllardır bunu söylüyorum. Kendisi de dile getirmiş sonunda.

Ben de böyle düşünüyordum yıllardır, trivela da aynı şekilde. Yoksa zaten Messi ronaldo her maç 50 kere rabona yapardı.

Çevrimiçi Georgetown

Önümüzde ki 6 maçı alıp Başakşehir maçına şampiyon olarak çıkacağımızı düşünüyorum,umut ediyorum,istiyorum ve İNANIYORUM!  :ok:
GURURLAN!

Çevrimdışı 38life

Mutlaka dinleyin

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı tangaz

Önümüzde ki 6 maçı alıp Başakşehir maçına şampiyon olarak çıkacağımızı düşünüyorum,umut ediyorum,istiyorum ve İNANIYORUM!  :ok:

bende benzer düşüncelerdeyim başakşehir maçı öncesi değil ama maç bitiminde tur bile gelebilir. ilk 6 hafta itibariyle fikstürümüz başakşehirden çok çok iyi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı İhsan

toplam 8 galibiyete ihtiyacımız var...
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı benyv-

toplam 8 galibiyete ihtiyacımız var...

ilk 3 maçta 7 puan ve Olympiakos'u elememiz bizim için gayet yeterli olur. Kayserispor çok çıkışta, o maç zorlu olacaktır. En azından bu süreçte Atina haricinde yorucu, uzun yolculuğumuz da olmayacak.
Başakşehir'in de puan kaybedeceğini göz ardı etmeyelim. Onlar da düşüşteler. 

Çevrimiçi Georgetown

bende benzer düşüncelerdeyim başakşehir maçı öncesi değil ama maç bitiminde tur bile gelebilir. ilk 6 hafta itibariyle fikstürümüz başakşehirden çok çok iyi.
böyle olmasını çok istiyorum  5-6 hafta kala şampiyon olursak efsane olur ve de gelecek sezon en azından ilk yarı büyük baskın oynarız her takıma karşı. şu an bile korkarak çıkıyolar bize karşı ama seneye çok daha büyük tedirginliklerle çıkacaklardır. Diye düşünüyorum.
GURURLAN!

Çevrimdışı mylife1903

böyle olmasını çok istiyorum  5-6 hafta kala şampiyon olursak efsane olur ve de gelecek sezon en azından ilk yarı büyük baskın oynarız her takıma karşı. şu an bile korkarak çıkıyolar bize karşı ama seneye çok daha büyük tedirginliklerle çıkacaklardır. Diye düşünüyorum.
Oooo tecavuz algisi en sevdigim. 

Beceremiyoz iste bir iki takimi boyle 6-7 yapip paketlesek adamlar zaten seetmeseler bari 2-3 atip biraksalar gayri diyecekler, maclar kolay olacak. Mesela kayseri sipor simdi fbyi gozune kestirmistir

Çevrimdışı Savaş

Galatasaray maçında seramoni öncesi Şampiyon Beşiktaş diye kameraya bağıran küçük Azra'yı Rize maçında seramoniye çıkarıyormuşuz.

Nasıl da sevinmiş haberi alınca canını sevdiğim :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2017, 14:52:35
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
fanatikteki habere göre kupa maçı sonrası hikmet karaman;
''Hedefimiz Beşiktaş maçı. O maça odaklanmış durumdayız. Ligdeki hayati maçlarımızdan birine çıkacağız." şeklinde konuştu.''

düşme potasındaki rakiplerine yenilip Beşiktaş nasıl hayati maçın oluyor anlamıyorum.
bizden puan alınca 8-9 puan mı veriliyor.
sen kendi rakiplerinden puanlarını alsana.
futbolcu ve taraftarlarımızın cumartesi günü ciddi olması şart sürpriz felan istemiyoruz...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

deplasman tribünde 11 adet bilet satılmış, anadolu takımlarıyla anlaşsak deplasman tribünü kontenjanını bize ayırsalar keşke, 2000 bilet 80 liradan 160 bin lira yapar, bunun 60 binin onlara, 100 binini'de bize alsak daha iyi olmaz mı ?

Çevrimdışı tangaz

deplasman tribünde 11 adet bilet satılmış, anadolu takımlarıyla anlaşsak deplasman tribünü kontenjanını bize ayırsalar keşke, 2000 bilet 80 liradan 160 bin lira yapar, bunun 60 binin onlara, 100 binini'de bize alsak daha iyi olmaz mı ?

olur :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

11 adami localara serpistiriversinler, cay falan ikram etsinler yahu

Loca olmadi da vip tiribunu oldu o da olumlu kalan yerleri de satariz rizesiporla kirisiriz parayi

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Bir koyduk hala yıldızları sayıyorlar :)

Etiketler: