Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 128 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371019 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

musa çağıran osmanlısporda iyi oynayabilir ama osmanlısporda,antepsporda iyi oynar. beşiktaşta rotasyona girecek oyuncu değil.anadolu topçusu alma dönemini fikret ormandan sonra azalttık.demirören döneminde başarısızlık nedenlerimizden birisiydi işte bu düşünceler. ha illa böyle topçular alacaksak raheem lawal var mesela. andre castro var .
Ndiaye yi , Lavala - Castroya 10 kere tercih ederim

Ndiaye bu Ligde her takimda rahatlikla oynar biz dahil :)

Edit : Musa Cagirandan bahsediyormussun ben Ndiaye zannettim , Sorry
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Berat

Forum sizi düşünüyor arkadaşlar, sevgililer gününde dikkatiniz foruma kaymasın istedik.  :icool:

Çevrimiçi murat

4-3-3 iyi hücum sistemidir ama arefeyi gösterir bayramı yaşatmaz
katılmıyorum.elindeki oyuncu grubu uygunsa güzel bir sistemdir.@tangaz

Çevrimdışı tangaz

katılmıyorum.elindeki oyuncu grubu uygunsa güzel bir sistemdir.@tangaz

@MURAT 4-3-3 ekolünün ağababası hollandadır. grup aşamalarında eser gürlerler finallere gelince şamarı yerler. denenmiş görülmüş test edilmiştir  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Forum sizi düşünüyor arkadaşlar, sevgililer gününde dikkatiniz foruma kaymasın istedik.  :icool:

polonyaya gittin mi sen  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

bizim elimizden ucuz kurtulan benfica da dortmundu tokatlıyor  :bandit:

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı tangaz

Çevrimiçi Necmi

Korktuğumu nerenden çıkardın acaba?
mesajlarından çıkartmış olabilirmi :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Bu cevabı vereceğini tahmin ediyordum daha doğrusu cevabını bildiğim soruyu sordum. Bunun nedeni de bu düşüncenin bütün kesimde hakim olması, başta kulüp yöneticileri olmak üzere.

Sistem takımı olmak derken iyi oyuncu,  büyük oyuncu falan diye değilde bizim istediğimiz özellikte bir oyuncu diye transfer etmek gerekir.
Ndiaye büyük küçük oyuncu ayrı mesele ama bizim aradığımız tipte bir oyuncu mu ?
 bence evet !
bencede hayır osmanlıda çok iyi olabilir bencede çok iyi büyük takımdada oynayabilir
büyük takım oyuncusuda olur ama bizde değil fenerde olur. mesela lensi alalım fenerde gösterdiği
başarıyı bizde göstermez neden biliyormusun osmanlı kontratak oynuyor fenerde öyle bu oyuncularda açık alan arayan oyuncular biz rakibi kapatıyoruz ve bunlar temaslı oyun oynayamıyor.  o nedenlede bizde aynı oyunu çıkaramazlar. Keza visca yıda burda çok kişi istiyor ama oda bizde olmaz. ligde fener başak ve osmanlı kapanıp ellerindeki kaliteli kontra oyuncularla gole gidiyor bunu başak çok iyi yapıyor fener bir kişiye bakıyor o nedenle arada tekliyor. osmanlı onlar kadar iyi değil bu konuda küçük takımlara çuvallıyor üstüne gelen büyük takımlara karşı başarılı oluyor o nedenlede geride biz bu takımlara karşı hep aynı tarz oynadık bizde geride kaldık üstümüze gelmesini bekledik fener gelmedi oyun kitlendi bir puanı aldık gittik osmanlı hata yaptı cezalandırdık başak kendi sahamızda olduğumuz için seyirci itti takımı arkada açık verdik golü yedik. sonra dağıttık onları ama atamadık birde fener başak maçları rotasyon yaptığımız maçlardı.

Çevrimiçi Necmi

Rakibi ciddiye almayı korkmak olarak yaftalayanlar var. İlginç kafa gerçekten. İyi ozaman hiçbir rakibi umursamayalım. Ligde tek takımız maçları da zaten formalite icabı oynayacaz. Bu mudur yani? Rakipleri ciddiye almayacaksak ne tadı var futbolun?
seninkisi ciddiye almak değil ama  :D
gs yi bütün maçlarda favori gösteriyorsun ama sana söyleyeyim hiç bir maçta favori değil.
çok rezil bir kadrosu var. o nedenlede bir maç kazanır bir maç puan bırakır tamamen şansıyla alakalı
kadro kötü takım içinde ikilik var berbat bir yönetim var. bizim kadroda 18 e giremeyen oyuncu gs de onbir
çıkar atınçı ver mesela direk onbir yazarlar 12 kafa golü yediler herkesin yere göğe sığdıramadığı muslera bir metre önüne düşen topa bile çıkmıyor yan top hava topu kötü demiyorum sıfır adamda topu oyuna iyi sokamaz tek iyi olduğu nokta çizgide. önleyici kaleci değil kurtarıcı kaleci ama nereye kadar kurtarır. her sene 30-35 in altında gol yemiyor. Bumu iyi kaleci Fabri çıktığı için belki hatalı gol yediği oluyor ama o kadar çok pozisyonu bu şekilde önlüyorki o hatalı gollere razı oluyorsun. gs ligin en kötü savunma hattına sahip kalecide çizgi kalecisi olunca bitiyorlar orta saha desen hiç yok gibi bir şey isterlerse oynuyan iki oyuncuya bakıyor. iki siyahisi iyi ama çok toylar yağmıyorlar şimdilik anca gürlüyorlar. Podo iyi oyuncudur ama oda serdi. bu oyuncularla erende hiç bir şey yapamaz zaten devamlılığı olmayan bir oyuncu. Bu takım gerçekten çok kötü bir takım ismi gs olmasa şu anda orta sırada bile olmaması lazım. Birde onları iten bir derin güç vardı artık o gücüde kaybettiler. şimdilik isimleriyle biraz rakipleri korkutuyorlar işte sergen gibi deliler olunca o da sökmüyor. anca uydularıyla oynadıklarında 4-5 allah ne verdiyse atarlar ama ihtiyacı olan hiç bir takımla baş edemezler. tek ciddi rakibimiz Başaktır onlarda bu sıtrese ne kadar dayanır göreciğiz ikinci yarı 3 maç 2 malubiyetle oynuyorlar.
Her rakibi ciddiye almalıyız en azından bu saygıyı hakediyorlar. laubalilik affedilemez sonuçlar doğurur. Ama gözümüzdede büyütmeyelim. yenilebiliriz. her maç yenilme ihtimalimiz var ama bu ligde emin ol rakibimiz yok

Çevrimiçi Necmi

Fabricio : ''İspanya'da da basın taraf tutar. AS ile Marca, Real Madrid'i... El Mundo Deportivo ile Sport, Barcelona'yı... ama burada tüm basın Fenerbahçe'yi tutuyor. Beşiktaş'a karşı" diyerek isyan etti.
bir kaç sene önce gelse kafaya sıkarmış demekki :D

Çevrimdışı Kuntz

bir kaç sene önce gelse kafaya sıkarmış demekki :D

Zaten duygusal çocuk, Allah muhafaza futbolu falan bırakırdı :D

Çevrimdışı mylife1903

Sevgililer gununde yapilir mi bu yaaaa
Sevgili forumumuzdan ayri kaldik.

Gunaydin

Çevrimiçi underworld

bencede hayır osmanlıda çok iyi olabilir bencede çok iyi büyük takımdada oynayabilir
büyük takım oyuncusuda olur ama bizde değil fenerde olur. mesela lensi alalım fenerde gösterdiği
başarıyı bizde göstermez neden biliyormusun osmanlı kontratak oynuyor fenerde öyle bu oyuncularda açık alan arayan oyuncular biz rakibi kapatıyoruz ve bunlar temaslı oyun oynayamıyor.  o nedenlede bizde aynı oyunu çıkaramazlar. Keza visca yıda burda çok kişi istiyor ama oda bizde olmaz. ligde fener başak ve osmanlı kapanıp ellerindeki kaliteli kontra oyuncularla gole gidiyor bunu başak çok iyi yapıyor fener bir kişiye bakıyor o nedenle arada tekliyor. osmanlı onlar kadar iyi değil bu konuda küçük takımlara çuvallıyor üstüne gelen büyük takımlara karşı başarılı oluyor o nedenlede geride biz bu takımlara karşı hep aynı tarz oynadık bizde geride kaldık üstümüze gelmesini bekledik fener gelmedi oyun kitlendi bir puanı aldık gittik osmanlı hata yaptı cezalandırdık başak kendi sahamızda olduğumuz için seyirci itti takımı arkada açık verdik golü yedik. sonra dağıttık onları ama atamadık birde fener başak maçları rotasyon yaptığımız maçlardı.

Alıntıyi yanlış yaptın galiba abi ?

Çevrimdışı mylife1903

Oooo @Necmi abi cok bi taktisyen gordum seni bugun.
Yula, pireko falan olur o endiaye anca.

Kotu futbolcu mu, degil. Iyi futbolcu ama savruk, daginik futbolcu

Çevrimdışı mylife1903

Gorkmayin lo, yazin yazin ne yazmiyonuz.

Su gsnin yaptigini az tartisak hele. Millet etikle kanunen uygunu karistirir olmus. Kurek bu sefer gommek icin degil agzina agzina vurmak icin lazim olacak.

Çevrimdışı tangaz

Gorkmayin lo, yazin yazin ne yazmiyonuz.

Su gsnin yaptigini az tartisak hele. Millet etikle kanunen uygunu karistirir olmus. Kurek bu sefer gommek icin degil agzina agzina vurmak icin lazim olacak.

tipik cincon eylemleri bence çok önemli başarı yakalayamaz zamanında real madridde gelip bize tazminatı masaya koyyup toşşakı almıştı sezon ortasında sonra hurmalar hurmalar...

bu tudor 2 derbi kazandı die vikvik yapıyor millet ben esas önemli istatistiği paylaşayım deplasmanda 4 puan.

Çevrimdışı tangaz

:bandit: :bandit:

bu istatistikler bana diyor ki tolgay tam vitaminsiz, bir an evvel gençken para ederken 3e5e bakma sat...

Çevrimdışı Berat

bu istatistikler bana diyor ki tolgay tam vitaminsiz, bir an evvel gençken para ederken 3e5e bakma sat...

Kulüp belli bir süre daha bonservis vermek yerine eldekileri tutma politikasına gidecek döviz kuru, endüstriyel futbol fiyatları vb. yüzünden galiba abi. Tosic, q7, Tolga ile uzuuun sözleşmeler yaptık. Tolgay ile de uzatırız heralde.

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı tuncaboylu

tipik cincon eylemleri bence çok önemli başarı yakalayamaz zamanında real madridde gelip bize tazminatı masaya koyyup toşşakı almıştı sezon ortasında sonra hurmalar hurmalar...

bu tudor 2 derbi kazandı die vikvik yapıyor millet ben esas önemli istatistiği paylaşayım deplasmanda 4 puan.

Adamın kariyeri de felaket:

3 senelik bir kariyeri var.

İlk senesinde Hajduk Split'te 3. olmuş, ikinci senenin ortasında istifa etmiş.

Geçen sene PAOK'a gitmiş, ligin sonuna 4-5 kala başarısız sonuçlardan (ligde 4. iken) dolayı kovulmuş.

Bu sene de Karabük'e gelmiş işte.

Rıdvan kafasındaki adamlar yönetiyor bu Galatasaray'ı.

2 Kasımpaşa maçı izleyip "Güntekin, şu Donk 3 büyüklerin hepsinde oynar" diyor, sözleşmesi sene sonunda biten adama 2.5 milyon euro bayılıyorlar.

3 Karabük maç izleyip "Güntekin, şu Tudor taş gibi takım kurmuş" diyor, palaspandıras getiriyorlar.

Çevrimdışı tangaz

Kulüp belli bir süre daha bonservis vermek yerine eldekileri tutma politikasına gidecek döviz kuru, endüstriyel futbol fiyatları vb. yüzünden galiba abi. Tosic, q7, Tolga ile uzuuun sözleşmeler yaptık. Tolgay ile de uzatırız heralde.

tamam işte tolgayla uzatıp satalım  :D

tolgay ginler ozzi üçlüsünü satalım 2 tane herif alalım akşam psg.de rabiot die bir çocuk vardı hoşuma gitti onu alalım mesela  :bandit:

Çevrimdışı Berat

tamam işte tolgayla uzatıp satalım  :D

tolgay ginler ozzi üçlüsünü satalım 2 tane herif alalım akşam psg.de rabiot die bir çocuk vardı hoşuma gitti onu alalım mesela  :bandit:

Veratti'nin yerine 19luk adam giriyor, bizde genç Atınç (23) :D

Psg'nin lig serisini yapmak gerek.

Etiketler: