Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 125 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8379142 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

:D nasıl getirip işi alkole bağladın :alala:
alkol yorgunluk vermez yanlış biliyorsun tam tersi kolayca yakabileceğin yüksek enerji verir.
kimsede deli gibi bağırmıyor dışarda köy içinde gençler takılır öyle onların çoğuda zaten maç oynanırkende
köy içinde bağırmaya devam eder. stada giden taraftarda sessizlik hakimdir. ne stad civarında ne ağaçlı yolda
bağıran kimse bulamazsın bazen çok ezbere konuşuyorsunuz anlamıyorum. Beşiktaş taraftarı dışarda
herşey garantiyse coşar. Bunu stada giden herkesde gözlemlemiştir. Ben sadece kazanın orda bir grup genç gördüm
eğleniyordu. stada giden taraftarda bir tepki yoktu.
Dünkü maçta ikinci yarıda neredeyse ses çıkmadı tribünlerden ve koordinasyon eksikliği vardı ayrıca alkol konusuna katılıyorum o kadar alkolle hiç öyle etki yapamıyorsun..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

alkol yorgunluk vermez yanlış biliyorsun tam tersi kolayca yakabileceğin yüksek enerji verir.
kimsede deli gibi bağırmıyor dışarda köy içinde gençler takılır öyle onların çoğuda zaten maç oynanırkende
köy içinde bağırmaya devam eder. stada giden taraftarda sessizlik hakimdir. ne stad civarında ne ağaçlı yolda
bağıran kimse bulamazsın bazen çok ezbere konuşuyorsunuz anlamıyorum. Beşiktaş taraftarı dışarda
herşey garantiyse coşar. Bunu stada giden herkesde gözlemlemiştir. Ben sadece kazanın orda bir grup genç gördüm

Biz ağaçlı yolda yürürken biraz "İsmail Köybaşı, Fener'e koybaşı" diye bağırdık abi.  :utan

Çevrimdışı tuncaboylu

linklerini paylaşıp adamlara birde ödülmü veriyorsun :alala:

Haberi hazırlayanı öğrenebilirsem, asıl ödülünü o zaman vereceğim abi.   :akuma: :akuma:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

hiç  quaresma yalama şimdi çekilmez. adam sıfır etkiyle oynadı.
yaptığı tek iyi hamle maç sonu formasını fener tribününe tutmaktı.
zaten ilk gelişide şimdide bana etkili olduğu bir derbi söyleyebilirmisin :bandit:
Abi Q7 yi yalamak icin söylemiyorum Cenk dun sahada yoktu resmen

Babeli ortaya alacaksan Q7 sahada kalmalidir Babeli besleme acisindan bana gore oyuzden Cenk cikmaliydi yoksa Q7 de iyi degildi

Talisca sahanin en iyilerinden biriydi neden Hoca boyle bir hata yapti ona anlam veremedim

Daha buyuk hatasi da Atibayi stopere kaydirmasiydi Orta saha yol gecen hanina dondu resmen
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

Rvo sunun yaptiklari bini acti. Ama mimlendi, deplasmanda bir macta ayagini eline verirler, kramponu da agzina sokarlar.
Herif oguzhanla didisti
O didismeden once ggye yaptigi hareket cekme
Tosice kombo yapti
Tribune dil cikardi
Son tosicin mudahelesini abartti hakemi aldatti
Tombala cekdi
Sonra gitti gol sonrasi oguZhanin onune yatti

Iyi performance

Bu arada kimse tosice kizmasjn, emenike daha siddetli kafa vurmustu sivoka, hatirladiniz mi?

Bir maçta tüm itibarını sıfırladı herif.

Sen Dünya Kupası finali görmüşsün, 2 kere Premier League gol kralı olmuşsun, 34 yaşına gelmişsin; vasat bir futbol ülkesinde bile önemsenmeyen bir yerel kupada bu saçmalıkları yapıyorsun.

Gerçekten anlaşılır gibi değil.

Daha da komiği, bu herifin bu hareketlerini profesyonellik diye satmaya çalışanlar.

Sonra neden futbolcu yetişmiyor ülkede.

Sen çocuklara bunları profesyonellik olarak satarsan, genç oyuncular kimi örnek alacak?
[ Son Düzenleme: 06 Şubat 2017, 10:44:05 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi Q7 yi yalamak icin söylemiyorum Cenk dun sahada yoktu resmen

Babeli ortaya alacaksan Q7 sahada kalmalidir Babeli besleme acisindan bana gore oyuzden Cenk cikmaliydi yoksa Q7 de iyi degildi

Talisca sahanin en iyilerinden biriydi neden Hoca boyle bir hata yapti ona anlam veremedim

Daha buyuk hatasi da Atibayi stopere kaydirmasiydi Orta saha yol gecen hanina dondu resmen

5 dakikalık bir deneme yaptı orada.

Cenk'i hücum pres yapsın diye oyunda tutup Talisca yumuşak kalır diye çıkardı sanırım.

Gerçi o kırmızıdan sonra ne yapsak boştu muhtemelen, uzatmalara götürsek bile 75 dakika 10 kişi oynadığın maçın sonunu hiç bir türlü getiremezdik.

Çevrimiçi Necmi

Bizimkiler de germeye çalıştılar maçı malesef
ozi de cenk te yaptı bunu
tosice kaldı ihale

tosicin kırmızısına şöyle seviniyorum
mitroyu bir süre izleyeceğiz
ve belki de bir daha tosici hiç izlemeyeceğiz

her şerde bir hayır vardır
tosic belinde el bombası takılı kemerle çıkıyordu maça
bu maç sağlam patladı

hakem de maçı yönetmeye değil idare etmeye çalıştığı için olmadı beceremedi
okuyamadı maçı palabıyık
sonrada verdiği kararın altında ezildi maçı tosicin kırmızısından sonra bitirdi kafasında
cenk bunu hep yapıyor sürekli gergin sürekli saldırgan hakemle oynamalar
derdi gol kıralı olmak atamadıkçada asabileşiyor.
el bombası dediğin tosiçin bu ilk kırmızı kartıymış sanırım
hakemde dağılmadı kararının altında ezilmedi. Sonuna kadar işi sıkı tuttu.
birde tepki öyle tvlere çıkıp bağırıp çağırarak yapılmaz bunun adı şov olur tribüne oynamak
olur. Gerek yok böyle şeylere yapılması gereken sessizce kapalı kapılar ardında yapılmalı
sonuç böyle alınır. Herkesin bilmesine gerek yok işin muhatapları bilir zaten gerekenin yapıldığını.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Şubat 2017, 10:45:56
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
kararında alkol enerji verebilir ama fazlası reflekslerde azalma uyku hali yapar sigara ve alkol vücuttaki c vitaminini öldürdüğü için enerji azalır yorgun hissedersin tabi bu bünyeden bünyeye değişir :D
dün tribünde kötüydük fener tribünüyle niye uğraştık takımla uğraşmak yerine oyuna geldik kısacası.
konya maçı müthiştik gol için destek yaptık kopardık maçı.
ama dün saldır beşiktaşım tezahüratı bile yapılamadı 20 dakika niye böyle oldu anlayamadım :bandit:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Mavi Tuna

Bu maç bize gösterdi ki ciddi anlamda oyuncuların acemiliğinin kurbanı olduk yoksa sabaha kadar oynasak Fener bizi yenemezdi hoş 10 kişi kaldıktan sonra bile Cenk o hatayı yapmasa yine yenemezlerdi.

Dün futbol oynamak dışında her şey vardı Fener de. Oynamadan nasıl kazanılır bize iyi bir ders verdiler. Adamlar bu işlerin konpetanı olmuş. Aziz yapmış toplantıyı vermiş çoşkuyu. Biz Efendi olacağız ama Efendi adama karşı efendi olunur. Bunlar çirkef sende çirkef olacaksın saha da ki oyuncun öyle boş yere horozlanmayacak, gerekeni yapacak.

Hakem zaten Fener yola devam etsin diye gönderilmiş yoksa başka izahı yok bunun. 20 dakika kadar göstermesi gereken kartları gösterse bu maç böyle olmazdı. Yan hakemin gözünün önünde ofsaytı kaldırmadı. Maç başlığına maçının 15 dakikası civarında ince operasyon var diye yazmıştım az bile yazmışım göz göre göre hakem maçı bizden alıp Fenere iteledi.

Başkan dün birkaç kelam etmeliydi, süt kupası felan demek ile olmuyor. Süt Kupası diyerek de bir mesaj verdi ama en azından  Tosiç meselesinin kendi içimizde halledip Van Persie'nin üzerinden vuracaksın kırbacı. Zaten hakem üzerinden vuramaz bu sene hakemlere laf etmeyip onlara destek oldu bu hakemlere ile devam edeceğiz, onlarda insan demelerini verirsen söz söyleyemezsin. Sonra Ahmet Çakar gibi eyyamcılara böyle fırsat doğar.

Şenol Hoca, çok gergindi sakin kalması gereken bir maçtı Mitroviç hareketi doğruydu ama Talisca değiştirmek olmadı. Oğuzhan'ı oyunda gereğinden fazla tuttu.

Galaxy Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi.
[ Son Düzenleme: 06 Şubat 2017, 10:53:06 Mavi Tuna ]

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Dünkü maçta taraftar etkinliğinin azalmasında 2 önemli etmen var birincisi deplasman tribününün yeri ikincisi ise deplasman yasağının kaldırılması. Deplasman yasağının kaldırılmasının bize tek bir faydası olmadı..
Korku akıl katilidir.

cenk bunu hep yapıyor sürekli gergin sürekli saldırgan hakemle oynamalar
derdi gol kıralı olmak atamadıkçada asabileşiyor.
el bombası dediğin tosiçin bu ilk kırmızı kartıymış sanırım
hakemde dağılmadı kararının altında ezilmedi. Sonuna kadar işi sıkı tuttu.
birde tepki öyle tvlere çıkıp bağırıp çağırarak yapılmaz bunun adı şov olur tribüne oynamak
olur. Gerek yok böyle şeylere yapılması gereken sessizce kapalı kapılar ardında yapılmalı
sonuç böyle alınır. Herkesin bilmesine gerek yok işin muhatapları bilir zaten gerekenin yapıldığını.
Abi az once de yazdim ne kadar profesyonel olursan ol INSANsin sonucta ve duyguların var

Ben Basta Cok kizdim tosice niye tuzaga düşüyorsun sakin kalmıyorsun diye ama pozisyon tekrarini izleyince az bile yapmis Tosic Agiz burun dalmadigina dua etsin Rvp

Rvp Tosicin kafasindan tutup yere indiriyor ve dizi geçiriyor yetmiyor elini sortuna sokup hareket yapiyor Tas olsa Catlardi yani..

Çevrimiçi Necmi

Dünkü maçta ikinci yarıda neredeyse ses çıkmadı tribünlerden ve koordinasyon eksikliği vardı ayrıca alkol konusuna katılıyorum o kadar alkolle hiç öyle etki yapamıyorsun..
ikinci yarı taraftar küfür etmekten koordine olacak zaman bulamamıştır.
takımda anlamsız yere gergindi tribünleride gerdiler. Aslında sakin kalsan rakibi
gereceksin sanki senin için hayati önemi olan bir maç. işte böyle durumlarda olcay gibi
Ersan gibi adam lazım sahada biz sezon başından beri bunu anlatmaya çalıştık
bu takımın çimentosu ateşleyicisi dedik kimseye anlatamadık.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ikinci yarı taraftar küfür etmekten koordine olacak zaman bulamamıştır.
takımda anlamsız yere gergindi tribünleride gerdiler. Aslında sakin kalsan rakibi
gereceksin sanki senin için hayati önemi olan bir maç. işte böyle durumlarda olcay gibi
Ersan gibi adam lazım sahada biz sezon başından beri bunu anlatmaya çalıştık
bu takımın çimentosu ateşleyicisi dedik kimseye anlatamadık.
Abi taraftar işini yapacak niye rakip taraftarla uğraşıyorsun sidik yarışına sokuyorsun işi benim kızgınlığım ona, ayrıca bu deplasman yasağı mevzusunu en başında yazmıştım bize bir faydası olmayacak diye ki şu ana kadar 2 maçtada faydası olmadı, belkide bu 2 maçı çok rahat kazanabilirdik resmen kendi elimizle avantaj sunduk..
Korku akıl katilidir.

5 dakikalık bir deneme yaptı orada.

Cenk'i hücum pres yapsın diye oyunda tutup Talisca yumuşak kalır diye çıkardı sanırım.

Gerçi o kırmızıdan sonra ne yapsak boştu muhtemelen, uzatmalara götürsek bile 75 dakika 10 kişi oynadığın maçın sonunu hiç bir türlü getiremezdik.
İşte hatasini farketti ama hatasini hata ile kapatti orada

Talisca macin en etkili oyuncusuydu , Orada yapmasi gereken sey Mitrovici oyuna sokup Cenki cikarmak , Taliscayi kanada Babeli de forvete kaydirmak olmaliydi bu sekilde maci 10 kisi ile bile alabilirdik 10 kisi ile bile daha etkili olan taraf bizdik

Yedigimiz Gol iki kez ofsyat boyle bisey olamaz Sen 1 metre ofsaytta olan 2 oyuncuyu goremiyorsan gidip bir doktora görüneceksin.

Kendimi yerden yere vurdum sinirden suan her yerim ağrıyor..
[ Son Düzenleme: 06 Şubat 2017, 10:55:08 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı cisse557

Pozisyon ne olursa olsun kendini dizginleyeceksin. Tosic gibi amatör ruhlu topçulardan bıktım. Her derbide aynı şeyler. Güle oynaya alacağımız maç ne hale geldi. Onun dışında Mitrovic Cenk değişikliği bekliyordum. Bence hoca orta sahayı eksilterek hatalı seçim yaptı. Dün ki Mitrovici de beğendim.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Şubat 2017, 10:57:01
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Bu maç bize gösterdi ki ciddi anlamda oyuncuların acemiliğinin kurbanı olduk yoksa sabaha kadar oynasak Fener bizi yenemezdi hoş 10 kişi kaldıktan sonra bile Cenk o hatayı yapmasa yine yenemezlerdi.

Dün futbol oynamak dışında her şey vardı Fener de. Oynamadan nasıl kazanılır bize iyi bir ders verdiler. Adamlar bu işlerin konpetanı olmuş. Aziz yapmış toplantıyı vermiş çoşkuyu. Biz Efendi olacağız ama Efendi adama karşı efendi olunur. Bunlar çirkef sende çirkef olacaksın saha da ki oyuncun öyle boş yere horozlanmayacak, gerekeni yapacak.

Hakem zaten Fener yola devam etsin diye gönderilmiş yoksa başka izahı yok bunun. 20 dakika kadar göstermesi gereken kartları gösterse bu maç böyle olmazdı. Yan hakemin gözünün önünde ofsaytı kaldırmadı. Maç başlığına maçının 15 dakikası civarında ince operasyon var diye yazmıştım az bile yazmışım göz göre göre hakem maçı bizden alıp Fenere iteledi.

Başkan dün birkaç kelam etmeliydi, süt kupası felan demek ile olmuyor. Süt Kupası diyerek de bir mesaj verdi ama en azından  Tosiç meselesinin kendi içimizde halledip Van Persie'nin üzerinden vuracaksın kırbacı. Zaten hakem üzerinden vuramaz bu sene hakemlere laf etmeyip onlara destek oldu bu hakemlere ile devam edeceğiz, onlarda insan demelerini verirsen söz söyleyemezsin. Sonra Ahmet Çakar gibi eyyamcılara böyle fırsat doğar.

Şenol Hoca, çok gergindi sakin kalması gereken bir maçtı Mitroviç hareketi doğruydu ama Talisca değiştirmek olmadı. Oğuzhan'ı oyunda gereğinden fazla tuttu.

Galaxy Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi.
süt kupası demesi yanlıştı tepki çekti özellikle atv grubunun.
madem süt kupası kupada oynadığımız takımla çıksaydık sahaya.
bizim ikinci takımı kimse küçümsemesin kafa kafaya fenerle oynardı.
süt kupası istemiyoruz madem uefayı isteriz başkan.
hatta üst turda feneri istiyoruz yabancı hakemle bakalım el mi yaman bey mi yaman...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Pozisyon ne olursa olsun kendini dizginleyeceksin. Tosic gibi amatör ruhlu topçulardan bıktım. Her derbide aynı şeyler. Güle oynaya alacağımız maç ne hale geldi. Onun dışında Mitrovic Cenk değişikliği bekliyordum. Bence hoca orta sahayı eksilterek hatalı seçim yaptı. Dün ki Mitrovici de beğendim.
Tosicin yerinde tas olsa Catlardi arkadaşım

Tamam basta ben de cok kizdim tuzaga dustu diye ama pozisyonu bir daha izle adam hem kafasindan tutup yere fırlatıyor yetmiyor dizi geciriyor oda yetmiyor Elini sortunun icine sokup hareket yapiyor Tas olsa Catlardi , Az   bile yapmis Tosic , Rvp nin yaptiklari disarida olsa Cinayet sebebi..

Ne  kadar prof olursan ol Sonucta insansin Ve duygularin var Ot değilsin sonucta

Mitrovic konusunda ise sonuna kadar katiliyorum Bizim gibi pas yapan ve  onde oynayan takimlar icin bicilmis kaftan

Ayaklarına cok hakim ve cok soğukkanlı bu kadar gergin ortamda bile inanilmaz sogukkanli ve sakindi hic hata yapmadığı gibi bir de calim show yapti :D

Çevrimdışı tuncaboylu

hatta üst turda feneri istiyoruz yabancı hakemle bakalım el mi yaman bey mi yaman...

ATV grubunu öpeyim, size bir şey olmasın.

Aziz her sene "Statü değişmezse bu kupaya katılmayacağız" diyip durmuyor mu?

Ona göstersinler tepkilerini esas.

Kupanın önemini ve itibarını yerle bir ettiler, derbi maçı olmasa yüz kişi izleyip yorumlamaz şu maçları.

Çevrimiçi Necmi

kararında alkol enerji verebilir ama fazlası reflekslerde azalma uyku hali yapar sigara ve alkol vücuttaki c vitaminini öldürdüğü için enerji azalır yorgun hissedersin tabi bu bünyeden bünyeye değişir :D
dün tribünde kötüydük fener tribünüyle niye uğraştık takımla uğraşmak yerine oyuna geldik kısacası.
konya maçı müthiştik gol için destek yaptık kopardık maçı.
ama dün saldır beşiktaşım tezahüratı bile yapılamadı 20 dakika niye böyle oldu anlayamadım :bandit:
alkolün kendisi enerji demektir tükettikten sonra yorgunluk olur.
Dün tribünler kötü falan değildi. aşırı sinirlendi ikinci yarı buda sürekli küfre dönüştü.
zaten baştan beri küfür edildi yanlış olan buydu. Rakibi tahrik etmekten hakeme karşıda
rakibi mağdur göstermekten başka ne işe yarar. 40 bin kişi rakibi böyle taciz ederse hakemde korumaya geçer.
yoksa ses iyiydi baskıda vardı ama oyuncu taraftarı taraftar oyuncuyu gerdi durdu.
maça gereğinden fazla anlam yüklendi. tribündede sahadada sakin kalabilseydik çok farklı olurdu
ne yapalım buda bize ders olsun umarım oyuncularda bu dersi alırlar.
bu arada tepki koymak işte böyle durumlarda gerekli bazı oyuncuların kulağı çekilmeli
oyunlarına değilde başka şeylere bakar oldular. Ozi ve cenk bütün takım ve tribün ahengini bozdu bence
tamam sert ol tavizsiz ol ama mızmız olma sağlam bas Beşiktaş formasını giyen o formanın ağırlığını taşımalı
bir cenkemi sert oluyorlar kardeşim bütün takımın toplamından fazla yere düşüyor. Sonrada sürekli
hakemle uğraşıyor. tribünde ben inanmıyorum hakem neden inansın.
ozide bu aralar iyice havalarda sürekli bir atarlanma hakeme atarlanır kendi takım arkadaşına atarlanır
rakibe atarlanır. gereksiz saçma sapan işler rakibi kızdırmak istiyorsan topunu oyna rakibi kızdıracak en büyük
şey futbolunla onları ezmendir.

Dün tribünler kötü falan değildi. aşırı sinirlendi ikinci yarı buda sürekli küfre dönüştü.
zaten baştan beri küfür edildi yanlış olan buydu. Rakibi tahrik etmekten hakeme karşıda
rakibi mağdur göstermekten başka ne işe yarar. 40 bin kişi rakibi böyle taciz ederse hakemde korumaya geçer.
yoksa ses iyiydi baskıda vardı ama oyuncu taraftarı taraftar oyuncuyu gerdi durdu.
maça gereğinden fazla anlam yüklendi. tribündede sahadada sakin kalabilseydik çok farklı olurdu
bu arada tepki koymak işte böyle durumlarda gerekli bazı oyuncuların kulağı çekilmeli
oyunlarına değilde başka şeylere bakar oldular. Ozi ve cenk bütün takım ve tribün ahengini bozdu bence
tamam sert ol tavizsiz ol ama mızmız olma sağlam bas Beşiktaş formasını giyen o formanın ağırlığını taşımalı
bir cenkemi sert oluyorlar kardeşim bütün takımın toplamından fazla yere düşüyor. Sonrada sürekli
ozide bu aralar iyice havalarda sürekli bir atarlanma hakeme atarlanır kendi takım arkadaşına atarlanır
rakibe atarlanır. gereksiz saçma sapan işler rakibi kızdırmak istiyorsan topunu oyna rakibi kızdıracak en büyük
Bir derbide 10 kisi ile rakibini ancak bu kadar ezebilirsin abi istatistiklere bak Bir kez daha Gurur duyuyorum takimimizla ve futbolcularimizla

Çevrimiçi Necmi

yemişim atv grubunu
ne güzel işte tepkilerini çektiyse ama onların tepkisini esas gs ve Beşiktaşın elenmesi çekmiştir
şimdi ellerinde sıradan takımların olduğu bir turnuva kaldı. taraftarsız boş stadların yayınını yapacaklar artık :evillol:
giren onlara girdi izleyicilerinin yüzde seksenini en az kaybettiler

Çevrimdışı tuncaboylu

Bir derbide 10 kisi ile rakibini ancak bu kadar ezebilirsin abi istatistiklere bak Bir kez daha Gurur duyuyorum takimimizla ve futbolcularimizla

İlk yarı istatistikleri daha da acıklıydı,

Adam 3 pas yapamadılar yahu, gerçek anlamda söylüyorum.

Üçüncü pası ya taca vurdular, ya da topu kaptırdılar ilk yarıda.

Çevrimdışı mylife1903

Oguzhanin o hareketini anlayamadim haka, isaret parmagi ile burun ucunu tokatlamak mi desem, ne desem. Bizim @Mehmet57 hollandadan, belki o bi aciklama yapar.

Ayrica bu rvo sunun yaptigi tombalayi paskala sormuslar, isin uzmani ya, ona mahsuben. Benim hatirladigim paskal sonrasi bir iki sefer daha olmustu bu tombala olayi ve ceza meza cikmamisti.
Yahu mereyles midir nedir halise neler yapmisti, ceza mi aldi.

Palabiyik tetikcinin teki ustelik tutarsiz ve karaktersiz.
Paskal olayinda bu ahmet cakar neler soylemisti hemen bulunmali. Linc etmislerdi adami. Genel kurmay baskani aciklama yapmisti yahu. Ya bu gecen 14 senede turkiye degisti ya da bi cifte standart var.

Çevrimdışı cisse557

Tosicin yerinde tas olsa Catlardi arkadaşım

Tamam basta ben de cok kizdim tuzaga dustu diye ama pozisyonu bir daha izle adam hem kafasindan tutup yere fırlatıyor yetmiyor dizi geciriyor oda yetmiyor Elini sortunun icine sokup hareket yapiyor Tas olsa Catlardi , Az   bile yapmis Tosic , Rvp nin yaptiklari disarida olsa Cinayet sebebi..

Ne  kadar prof olursan ol Sonucta insansin Ve duygularin var Ot değilsin sonucta

Mitrovic konusunda ise sonuna kadar katiliyorum Bizim gibi pas yapan ve  onde oynayan takimlar icin bicilmis kaftan

Ayaklarına cok hakim ve cok soğukkanlı bu kadar gergin ortamda bile inanilmaz sogukkanli ve sakindi hic hata yapmadığı gibi bir de calim show yapti :D
Ne maçlarda ne hareketler gördüm. Profesyonel futbolcuysan kendini değil takımını düşüneceksin. Tosic'in yerinde ben olsam maç zaten bize gelecekti skoru aldıktan sonra son dakikalarda porsiyi biçer geçerdim

Etiketler: