25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 22/03/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Şükrü Saraçoğlu Hakem : Fırat Aydınus Yayın : Lig TV Radyo:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 209086 defa] 25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 22:18:31
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bu Sosa'yı kim nasıl uyaracak ne yapacak bilmiyorum ama yeter artık.

Gerçekten yeter. Gerçekten!
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Taraftar birbirine girmis,Taraftarla oyuncu birbirine girmis saha karismis herkea birine giydiriyor bilic gidip emreyle tartisip şimşekleri ustune cekiyor.bu kadar amator olunmaz be.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Attila

Gokhan Gonul, Kuyt, Meireles gibi rakibin en onemli 3 adami sakatlanmis, Emenike kendi taraftari tarafindan yuhlanmis, bariz travma geciren ve bir dunya sorun yasayan bir takimin ozellikle de ikinci yarinin ortalarindan itibaren grogi vaziyetteyken bile fisini cekemedik ve zaman gecirmeye oynayip beraberlige yattik. Peki istedigimizi aldik mi? Hayir. Neyi aldik? Tipki diger derbilerdeki gibi babayi.

Hakemi de konusmak lazim ama ona sira zor gelir.

Senol Gunes

Çevrimdışı ilhan mansız

Fener'in haftaya fişi çekilecek her türlü ama şu maçı alsak çok farklı şeyler olacaktı.

70'e kadar Bilicî eleştirmem ama 70'ten sonra şu maçı alacak hamleyi yapamayan adamı da eleştirmemek. Bilmiyorum.
çağrı, sene başından beri söylüyorum. 3 kişiyle hücum ederek maç kazanılmaz. Fener'in 2. Bölgede çok rahat top yapmasına imkan verdik. Yine kazanabileceğimiz bir maçı verdik. Fener'in ayakta duracak kondisyonu kalmamıştı. Geri dönemiyorlardı. Neyse sağlık olsun

Çevrimiçi Samet Ç

Yorgunluk çok etkiledi. Son 9 hafta. Sonuna kadar desteğe devam. Inşallah şampiyon olacağız. Tek şartla oyuncular tedirgin oynamamalı
şampiyon falan olamayız ciddiyim olamayız takımın tanımayan bir td ile olamayız korkak bir td ile hiç olamayız. Bundan sonra da pozitif bakmıyorum. Yarın çıkıp biri derse ki Bilic'ten memnunum kaybolup gitsin.

Çevrimdışı Efe

maalesef gol atmadan derbilerde berabere dahi kalamıyorsun şu fener takımını yenecek pozisyonlarıda buluyorsun sadece biliç değil tüm futbolcular biraz oturup düşünmeli şampiyonluk için sene başından beri çok umutluydum ama bu maç kredimizi 0 a indirdi artık gs daha avantajlı hale geldi yazık oldu bu kadar yaklaşmışken bu kötü takımlara şampiyonluğu vermek içime oturuyor :s20:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yedic

Vodafone arena açılana kadar bize sevinmek haram. Bu kadar kötü bir Fenerbahçe'yi yenemezsek nasıl şampiyon olacağız onu düşünüyorum. Tolga'nın kronik sakatlığı mı var her maç gol yesin yemesin sağlık görevlileri giriyor sahaya. Necip'in neden stoper oynadığını hiç anlamadım ve golü de bölgesinde olmadığı için yedik. Dem babayı gol atsın diye aldık ama 2 aydır yokları oynuyor.

Çevrimdışı dlcs

ne gol pozisyonu var ne atak var ne pres var ne pas oyunu var futbol adına hiçbişey koyamadı takım sahada rezil ettiler takımı böyle korkak oynanmaz büyük takım teknik direktörü değil biliç biz kalecisiz ne kadroyla saraçoğlunda feneri yendik bu tamamen teknik adam farkıdır

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Gol posizyonu yok mu? hacı siz afedersiniz de beyinden sorunlu musunuz? Sayıyla mı veriyorlar sizi bu takıma

Çevrimdışı blackeagle35

Bakın bu takım bu sene şampiyonluk istiyorsa yarın 9 maç için Mustafa Denizli'yi getireceksin..Bundan sonrası motivasyondur,tecrubedir,soğukkanlılıktır,winnerlıktır..119'da öne geçip 120'de maç veren Türkiye'de 7 derbiden 5'ini kaybeden,Rusya'da 1 ya da 2 derbi kazanan adamla bu iş olmaz..3. olmak istemiyorsak bunu yapmalıyız..

Çevrimdışı ozan062

hala mazeret sunuyorsunuz ben size ne deyim
aynı yonetiminiz gibi habire bir seyin arkasına sıgınıyoruz boyle ruhsuz takıma ben artık hiçbirsey demem
bu halde sampiyon olacaklarsa sıfır keyif alırım olmasınlarda zaten
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı keremd

arkadaşlar ofansif kadroyla cıkmakla  ofansif oynamak arasında fark vardır.

savunma çizgini 6 pasa kurarsan  11 tane ronaldoyla oynasan yinede defansif karakter çizersin.,,

savunma çizgini 1. bölgeye alırsan  dengeli oyuna dönersin.  bizim hoca  balıkesirede sivasada fenerede aynı kakalak oyun mantıgıyla oynatıyor.

rakibin karşılık verme durumuna göre daha doğrusu bizi ciddiye alma ve korkaklık gösterme durumuna göre oyunuöne taşıyoruz.

açıkcası şöyle ifade edeyim biliç hernekadar stadsız ve 2 kulvardada mücadele ediyor olsak bu kadronun hocası değil.

samet hocanın elinde demba  töre sosa  tolgay olsun isterdim.

biliç iyi bir antrenör ve psikolog hiç değil.  oğuzhan demba sosa olcay atiba ve velideki düşüş yoğun tempodan değil iyi antrene edilmediklerinden kaynaklanıyor.

maalesef dostlarım bunu kabullenmemiz gerek. beşiktaşı  gençlerbirliği kadar , akhisar kadar , hatta düştü düşücek konya kadar direnç gösteremeyecek şekilde hazırlamış maça.

ilk yarıdaki balıkesir 0 - 1 fener maçının bir benzeri oldu.

maalesef artık gs  fb için  çantada keklik durumundayız. zihniyetimiz bile alıştı.  34 yaşındayım ergenliğin bu renklilere pamuk tıkamakla geçti maalesef yeni nesillerin beşiktaşlı olmak için hiçbir nedeni yok artık..

Çevrimdışı ilhan mansız

Sow 50 tane vursa 1 tanesine öyle dış falso verdiremez.0-0 bitse maç bir kaç eleştiri ile olayı kapatıp beraberlik fena değil diyecektik.Hem şansız bir maç hemde şampiyonluğu kaybettik.Daha önce yazmıştım son 6 yılın en önemli maçıydı.33.haftalara filan iş kalırsa biz Gs'ye de yeniliriz maalesef. :s20:YAZIK OLDU.(Bilic mevzusu uzun mevzu,oyuncu grubu da keza öyle)
şampiyonluğu kesinlikle kaybetmedik

Çevrimdışı FuLL_MaNiAc

Takim israrla dikine oynamiyor dikine gidip pozisyon yaratacak  pozisyonda oyuncun nedendir anlamadigim ya geri donup pas atiyor yada topla oyniyor rakip diziliyor bu sirada.Bunu Ben Bilicin Korkakligina yormuyorum Oyuncular Ileride top cikaracak Oyuncu goremedikleri icin geriye donuyor.Bilicin Teknik Direktorlugune Lafim Yok Ama Taktik Olarak Oyunculari Gole Hazirlayamiyor Suana Kadar Atilan Gollerin Hepsi Bireysel Yetenek Ofansif Taktik Eksiligi Olan Bi Takim Izliyoruz Kac Mactir.

Çevrimdışı Factatum

Kazanırken söyledim. Bilic Hoca değil diye. Hikmet Karaman, Avcı, Samet'ten hiç farkı yok dedim. Yok Bilic'e hakaret olur dediniz.

İşte geldiğimiz nokta. Oyuna müdahale edemeyen, rakibi bir türlü çözemeyen, daha evvel aynı formülle çıktığı tüm derbileri kaybeden kişi, bugünkünden farklı biri değildi. Bugün ne beklediniz bilemiyorum.

Romantizmle geldiğiniz bu noktada hayal kırıklığınız elbet fazla olacak. Aynı romantizmle Galatasaray'ı evinde yeneriz diyenler çıkacaktır eminim. Umut fakirin ekmeği diyorum sadece.

Açıkça söylüyorum, bence ikincilik bile tehlikede. Fenerbahçe sonraki üç hafta puan kaybetmezse kesin şampiyon olur.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 22:21:01
  • Beşiktaş / Bodrum
Yahu bakın insaflı olursak eleştirmem. 92'de abuk subuk toptan gol oldu. 3 tane net pozisyon kaçırdık.

Ama bir yanda da 3 derbi ve hiç gol atamamış bir Beşiktaş var.

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cisse557

Konu hakaret ve küfür mü futbol mu?
Konu burda aga paşa gibi davranmak da değil.

Çevrimdışı Deniz

Ofansif kadroyla ciktik,kesinlikle ofansif oynamadik.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı omerow

Yattığı falan yok. İleride top tutamadık. Ne sosa ne gökhan tutamadı topu. Habire geriye gitti topu. Maçı ilzedin izledim ben gördüğümü söylerim Sosa resmen bitikti bugün. Her topu kaptırdı. Tolgay denedi bir. Zaten o da sakatlanınca olan oldu. Bazen TD'nin söylemesi ile olmuyor. Oyuncu da iş olacak.

Bugün maçın kaybedilmesinin iki suçlusu Demba Ba ve Sosa'dır!

Aynen Sosa cok cok kotuydu. Nasil dayandi bu kadar Bilic, bence en cok elestirilecek konulardan biri oydu. Tolgay'in sakatlanmasi tam bir sansizlik.

Çevrimdışı Tolga

Maç sırasında demiştim gol atmazsak bu maçtan puan alamayız diye.

Bizim bir derbi maçını bu kadroyla ve bu anlayışla gol yemeden bitirmemiz mümkün değil.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 22:22:02
  • Beşiktaş / Bodrum
Konu burda aga paşa gibi davranmak da değil.

Herkes edepli olursa ağaya paşaya hiçbir ortamda gerek kalmaz.

Her maç uyarmaktan bıktım artık. 30 defa söylenmez bir şey çocuk değil kimse.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Asi Ruh 1903

Artık diyecek bir şey kalmadı şu haldeki fenere bile yenildik yahu nedir bizim çektiğimiz hiç mi yüzümüz gülmeyecek.Bugün kimsenin canı sağolmasın !!

Çevrimdışı Geovani

Şampiyon olsakta BAĞIRA BAĞIRA SÖYLÜYORUM UZUN SÜREDİR SAVUNDUĞUM BİLİÇ BÜYÜK TAKIM HOCASI ASLA OLAMAYACAK KORKAKLIK UZUN VADEDE ASLA BAŞARI GETİREMEZ..
İKİ sezondur derbilerde aynı korkaklık,statik görüş açısı,sakatlanmadan asla oyuncu değiştirme,beraberlik bana yeter oyun anlayışı,asla ve asla büyük takım hocası özellikleri değil...Futbol zekası olduğunuda inanmıyorum, çok sinirliyim bruge elenmek koymadı bu kadar....
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı ilhan mansız

şampiyon falan olamayız ciddiyim olamayız takımın tanımayan bir td ile olamayız korkak bir td ile hiç olamayız. Bundan sonra da pozitif bakmıyorum. Yarın çıkıp biri derse ki Bilic'ten memnunum kaybolup gitsin.
ben bilici belli noktalarda zaten eleştiriyorum ama kesinlikle şampiyonluk şansımız var

Çevrimdışı talha

Yahu bakın insaflı olursak eleştirmem. 92'de abuk subuk toptan gol oldu. 3 tane net pozisyon kaçırdık.

Ama bir yanda da 3 derbi ve hiç gol atamamış bir Beşiktaş var.

İlk yarıda ki maçlara lafım yok Bilic densin zor değil. Haklılardır lafım olmaz. Ama bu maçın kaybının tek nedeni. Ba ve Sosa'dır topu ileride tutacak iki adam var ve bunlar maçta resmen yoklar. BUrada Bİlic'e suç bulabilir misin? Çağrı
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İnsanı futboldan soğutuyolar ya! Ya arkadaş derbi diyoruz! Çok önemli diyoruz! Şampiyon olamazsın diyoruz!
Son haftadan önce gs derbisi var. İnanıyomusunuz kazanıcamıza? :s20:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Etiketler: