25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 22/03/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Şükrü Saraçoğlu Hakem : Fırat Aydınus Yayın : Lig TV Radyo:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 209100 defa] 25.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

ama erken gelmemeli bu cok onemli gelirse yandık demektir
ilk yarının sonlarına doğru gelmeli devreye önde girersek arap diegoları sow ları oyuna alacak allah ne verdiyse hücum yaptırcak o ara biz bu on bir le her türlü hücuma taşırız topu

Çevrimdışı ozan062

ilk yarının sonlarına doğru gelmeli devreye önde girersek arap diegoları sow ları oyuna alacak allah ne verdiyse hücum yaptırcak o ara biz bu on bir le her türlü hücuma taşırız topu

evet son yarım saat onlar dusecek mutlaka avantajlı oluruz ama işte buradaki bilic faktoru onemli..bence onde gidersek o dakkalarda atınc bilmiyorum varmı yedeklerde onu koyar..
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı f_madida

Bilic ucmus.. Bu nasil kadro, valla cok kotu bir his icimde, bu kadroyla cok fena bir skor alacagiz gibi.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Samet Ç

hücumda Demba'yı besleyecek adam sorunu yaşamayız herhalde Töre durursa Sosa var Sosa durursa Tolgay var. En büyük dezavantajımız savunma o da kanatlardan gelecek ortalar yerden korkmuyorum.

Çevrimdışı blackeagle35

Orta sahadan yapılacak kaymalarla Sosa'nın savunma eksiği kapatılır..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 19:14:47
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Olması gereken haftalardır buydu.

Olcay yerine Sosa oynamalı diye kaç kez konuştuk burada. 60 dk da vurursun sonra al son 30 dk Olcay'ı kovalasın kanadını.

Hücum başlayacağız maça belli oldu. Sosa Tolgay Töre Ba çok sağlam hücum hattı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bence bu maç çok başka bi maç olacak içime öyle doğuyo. Galibiyet için ümitsizim hala ama garip bi his var içimde.
Avını dikizleyen kaplan gibi sindim, ortamı gözlüyorum :icool: :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf

Kadro bence gayet iyi çıkabilecek en iyi kadro çıkmış. Tek takıldığım nokta Atınç'ın ilk 18'de olmaması. Öne geçersek takımın 60. dakikadan itibaren geri çekilmesi artık çok bilinen bir durum. O dakikalarda Webo'nun da oyuna girmesiyle hava toplarında sıkıntı yaşayabiliriz. Ne kadar eksiği olursa olsun Atınç kafa toplarındaki en sağlam adam takımda.

Çevrimdışı blackeagle35

Ümitsiz olacak hiçbir şey yok..Savunma basit hata yapmazsa ve Bilic gerekli hamleleri yaparsa iyi sonuçla dönebiliriz..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kadro bence gayet iyi çıkabilecek en iyi kadro çıkmış. Tek takıldığım nokta Atınç'ın ilk 18'de olmaması. Öne geçersek takımın 60. dakikadan itibaren geri çekilmesi artık çok bilinen bir durum. O dakikalarda Webo'nun da oyuna girmesiyle hava toplarında sıkıntı yaşayabiliriz. Ne kadar eksiği olursa olsun Atınç kafa toplarındaki en sağlam adam takımda.
Hadi ya Atınç 18de yokmu :alala: :bandit: :bandit:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 19:21:36
  • Beşiktaş / Bodrum
Bilic eleştirilemez bu maç.

70'e kadar aynı kadro yürür 70 gibi Oğuzhan girer oyunu tutmak için. 80 gibi Kerim girer.

Yenik durumda olursak muhtemelen Sosa Kerim ve Veli Cenk değişiklikleri gelir.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı yigitcan1903

İlk yarı Erciyes maçında bariz hata yapan Necipi ısrarla oynattı fener maçında,orda da hata yaptı
Bu sefer de Tolga ısrarı baş göstermiş
Necip Ersan ikilisi için ise şans yanımızda olsun diyorum
Bi sefer de bizim yanımızda olsun

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

İlk yarı Erciyes maçında bariz hata yapan Necipi ısrarla oynattı fener maçında,orda da hata yaptı
Bu sefer de Tolga ısrarı baş göstermiş
Necip Ersan ikilisi için ise şans yanımızda olsun diyorum
Bi sefer de bizim yanımızda olsun
cenk sakat mecburen tolga oynar pedro çok ağır kalıyodu mantıklı olmuş

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Boru değil Kadıköy Panteri Pancu orada, işte şimdi gaza geldim, bu maç bizim olacak.  :super: Yanlız adam çok çökmüş be :alala:

Çevrimdışı Tolga

Şuan sakince bekliyorum maçı :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı f_madida

Sosa'nin defansi yok, G.Gonul akar o kanattan. Iki tane stoperinin ikiside topla oyunda kotu, Pedro yok,  bu adamlarin arkalarina da ayagina top geldi mi 3 yasinda cocuk gibi ne yapacagini bilemeyen bir kaleci... Ben hic iyimser degilim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Boru değil Kadıköy Panteri Pancu orada, işte şimdi gaza geldim, bu maç bizim olacak.  :super: Yanlız adam çok çökmüş be :alala:
Çökmüş diyosunda hala top oynuyo adam :D

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Kadro kötü.Yani defans dışında iyi ama defans maçı kaybetmek için fazlasıyla yeterli

Çevrimdışı eski inönü

Kadrolarsan daha onemlisi işin psikolpjisi. Sosa ve Demba artik buyuk oyuncu olduklarini kanitlamali bu macta.

Çevrimdışı dlcs

Kadro kötü.Yani defans dışında iyi ama defans maçı kaybetmek için fazlasıyla yeterli

Bi iki dk dolaşıp gelsene sen  :s20:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 19:58:25
  • Beşiktaş / Bodrum
Biz Fener maçlarını hep ilk 15 dakikada yediğimiz gollerden ötürü kaybettik.

Erken gol yemezsek maç tam anlamıyla 3 ihtimallidir.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bismillahirrahmanirrahim.
Allah'ım sen bizim yüzümüzü kara çıkarma.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 20:02:35
  • Beşiktaş / Bodrum
Saygı duruşunun ne olduğunu hala anlayamadık milletçe.

Bağırmayacaksın abi orada ölmez bölünmez diye susacaksın iyi bir şey yaptıklarını sanıyorlar işin kötüsü.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2015, 20:04:22
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: