29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş
29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş Skor : Sivasspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 16.04.2016 Saat : 19:00 Stadyum : 4 Eylül Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 98095 defa] 29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bence Alexisi kendine getirdi gibi görüyorum bu olayı.. Şenol hoca herkese aynı tarife.. Beck kötü oynadı kasımpasa maçında .. kesti gectiğimiz haftalarda gomezi bile kesiyodu nerdeyse.. alexisi de kesti ve adam ivmeli şekilde yükseliyor.. Bi ismaili kesemiyo :D adam yok diye galiba ama şenol hocanın başarısı bunların hepsi helal olsun sana Şenol Hocam  :claps: :claps:
Bu da farkli bir bakis açısı tabi :icool:

Alexis Bursa macinda da cok iyiydi :)
[ Son Düzenleme: 16 Nisan 2016, 21:31:31 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yorulmuşsunuz ellaaam yazan yok :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ALDENYX

Sivasspor'u yenerek Galatasaray'ın kümede kalmasını matematiksel olarak garantiledik. Edebi dostumuza hediye olsun.. :)
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı mülkübey

Bir daha necip stoperde falan oynamasin marcelo alex bitirelim ligi.en saglikli defansı bu ikisi yapıyor
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı onurturan

Yorulmuşsunuz ellaaam yazan yok :D
biz evde yukardaki çinli çocuklar gibi dans ediyoz :D

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yalnız Rıdvan'ı izliyo musunuz adam çökmüş çökmüş :lol: :lol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mylife1903

Sivas camiasi nedir yaaa

Kucuk fb olmuslar. Hakem ne yapti lan manyak misiniz alooo

Penalti, penalti cok net hemde. Her faule abuk sabuk itiraz etmeler falan
Ilkyarida penalti kirmizi kombo yapsaydi halis ne diyeceklerdi kafayi yemisler

Çevrimdışı mülkübey

Ismaile birsey diyeceğim de ceza alirim diye kenarindan teğet geçeyim. İsmail futbola yabancı
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı Ensar

İsmail hiç bi yere gitmez ANC başkan kendisiyle öpüşmüş anlaşmış öyle dedi geçen tv de
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı EagleForce

2'yi bulmasak Necip de girmeyecekti. Her şey planlandığı gibi hamleler doğru. İsmail ile maalesef sene sonuna dek devam.
2'den sonra degisiklige bisey demiyorum ama Tolgay'i hic dusunmuyor hoca. Necip'in kontraatakta attigi pas neydi oyle? Sonrada ofsaytta duruyorsunuz diyor. Atma ozaman. Etrafinda kimse yokken bosuna rakibe atti topu.

Çevrimdışı ozan062

İsmail hiç bi yere gitmez ANC başkan kendisiyle öpüşmüş anlaşmış öyle dedi geçen tv de

bugun hakemi bile yaladı yani onun bu huyları zaten iyi cocuk kontenjanına sokuyor yoksa yeteneksız necipten otesı degil:) cok agır ama dogrusu bu bıktırdı bizleri tahammul kalmadı kimsede
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yapma be gitmeli ismail en zayıf halka ismail

bugun hakemi bile yaladı yani onun bu huyları zaten iyi cocuk kontenjanına sokuyor yoksa yeteneksız necipten otesı degil:) cok agır ama dogrusu bu bıktırdı bizleri tahammul kalmadı kimsede

Allah allah ben farklı bir maç mı izledim acaba. Adam 2 tane yüzde yüz gol pozisyonunu önledi. Elinden geleni yaptı? Napsaydı onları bıraksaydı gol mü olsaydı? Takım başarmak üzere artık nedir bu oyuncuları gomdugunuz kim oynasın sol bekte sen oynarmısın @ozan062 neymiş yeteneksiz çocuk necipten otesı değilmiş konuşturmayın beni necip'ın bir taraflarından ter akıp şampiyonluk için savaşırken burada klavye başından beşiktaş topçusunu böyle gömmeye kimsenin gücü yetmez. Sezon bitsin istediğiniz eleştiriyi yapın iki dakika mutlu bırakmıyorsunuz adamı arkadaş!

Bugün hakemi bile yaladı ne demek @ozan062 sen hayırdır kardeş. Önce statdan ses çıkmıyor galiba demeler burada beşiktaş topçusuna hakemi yalıyor demeler. Ulan kimsenin sesi çıkmıyor diye iyice meydanı boş sandınız heralde. Moderasyon göreve kimse beşiktaş topçusunu eleştirirken hele bir de şampiyonluk yolunda böyle terbiyesiz yorum yazamaz.

Çevrimdışı b.damatoglu

Şenol Hoca röportajda polisin bizim oyuncuları taciz ettiğinden bahsetti
 Var mı bilgisi olan?

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Allah allah ben farklı bir maç mı izledim acaba. Adam 2 tane yüzde yüz gol pozisyonunu önledi. Elinden geleni yaptı? Napsaydı onları bıraksaydı gol mü olsaydı? Takım başarmak üzere artık nedir bu oyuncuları gomdugunuz kim oynasın sol bekte sen oynarmısın @ozan062 neymiş yeteneksiz çocuk necipten otesı değilmiş konuşturmayın beni necip'ın bir taraflarından ter akıp şampiyonluk için savaşırken burada klavye başından beşiktaş topçusunu böyle gömmeye kimsenin gücü yetmez. Sezon bitsin istediğiniz eleştiriyi yapın iki dakika mutlu bırakmıyorsunuz adamı arkadaş!
Hep ismail yuzunden oluyor bunlar iste, taraftar birbirine giriyor, ismail oynamasa hep mutlu olacagiz iste. 2 tane top cikardi gorevi zaten cikartacak. Onun disinda kaptirdigimtoplar, dogru zamanda yanlismyerde olmasi, ataklari mahvetmesi say say bitmez. Ismailin hatalarini toplasak buradan tukiyeye duble yol olur, ulke kalkinir.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Var mı bilgisi olan?

Polisin değil. Giriş çıkış tüneline giderlerken taraftar laf falan atmış heralde polise söylemelerine rağmen bişey yapılmamış.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Var mı bilgisi olan?

trt de söylediler maçtan önce bir grup sivaslı küfür etmiş, polise söylemişler. Polis de Şenol hocaya sakin ol dmiş. Şenol hoca bize sakin ol diyeceğine git küfür ednleri sustur diyor basın toplantısında ve haklıda  :ok:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Arkadaş kafayı yiyecem, şu lick tvde ki 3 keko, yavaş pozisyonda topu gomezin ayağının içiyle kontrol ettiğini görüp, pozisyon penaltı değil sivaslı deyiyor dediler yaa, yok böyle bir art niyet göze küfredilmez ama bu üçüde hak ediyor yahu, ayıp be.Resmen ayak içiyle topu kurtarıyor Gomez, Sivaslı zaten ayağı yere basıyor topa gelmeden. Çıldırdım Arkadaş yaa. Buna nasıl penaltı değil derler, utanmaz ahlaksız bunlar.

Hep ismail yuzunden oluyor bunlar iste, taraftar birbirine giriyor, ismail oynamasa hep mutlu olacagiz iste. 2 tane top cikardi gorevi zaten cikartacak. Onun disinda kaptirdigimtoplar, dogru zamanda yanlismyerde olmasi, ataklari mahvetmesi say say bitmez. Ismailin hatalarini toplasak buradan tukiyeye duble yol olur, ulke kalkinir.

Arkadaş beğenirsin beğenmezsin ayrı mesele zorla kimseyi sevdirecek halim yok. Ama şampiyonluk yolunda herkes terinin son damlasına kadar mücadele ederken kimseyi gommenın alemi yok. Hadi onu da bırak eleştir hadi kimse göğsünde Beşiktaş armasi taşıyan topcuya hakaret edemez. Sıkıyorsa semtte konuşsunlar, ortamlarda konuşsunlar, burada bile konuşamaz kimse öyle. Bu forumda Beşiktaş taraftarına, oyuncusuna, yöneticisine hakaret edenin buradan atılması yönünde kural var. Bu arkadaşın ilk vukuatı da değil. Klavye başından işkembe i kubradan sallayan arkadaşlar meydan boş değil. Hiç merak etmeyin.

Çevrimdışı celiker1

Mario Gomez 22-Fb deplasman gol 21  :super: @Çağrı Bugün Marcelo-Alexis iyiydi.Dikkatini çekmiştir bu ilk kez Marcelo sağ,alexis sol stoper oynadı.Sence gerçek pozisyonlarını mı buldular yoksa rakibin zayıflığından mı?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı onurturan

maçı izleyin lig tvyi kapatın net.. yoksa böyle adamlara muhattap olursunuz..

Çevrimdışı izmirkartali

Gece uyumadım, heyecan değil, bir yakınım yoğun bakımdaydı, (şu an gayet iyi durumda) gündüz uyumadım. Akşama doğru kendimden geçmişim, uyandım maçı izlemeye gideyim dedim, bir de baktım ki dakika 90,  skor 0-2...

Bu bir rüya olmalı derken Burhan-Atif uyandırdı.

Özeti izledim: ISO belgesi alır gördüğüm kadarı ile İSO... :D
İnsanın birkaç tahtası eksikse eksiktir; kolay kolay tamamlayamazsınız...

Çevrimdışı Scout

Arkadaş kafayı yiyecem, şu lick tvde ki 3 keko, yavaş pozisyonda topu gomezin ayağının içiyle kontrol ettiğini görüp, pozisyon penaltı değil sivaslı deyiyor dediler yaa, yok böyle bir art niyet göze küfredilmez ama bu üçüde hak ediyor yahu, ayıp be.Resmen ayak içiyle topu kurtarıyor Gomez, Sivaslı zaten ayağı yere basıyor topa gelmeden. Çıldırdım Arkadaş yaa. Buna nasıl penaltı değil derler, utanmaz ahlaksız bunlar.
Bencede Penaltı Değil O Pozisyon Ama Ondan Önceki Gomezin Kafayla Vurmasını Engellediği Pozisyon Net Penaltı + Kırmızı
Pika Pika

Etiketler: