Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5007317 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı yigitcan1903

deplasmanı başka birisi de 2247 saymış toplamda 44940 yapıyor.
ya bu stat harbiden 45bin alır mı bana ufak görünüyor hala...

Onun içinde güvenlik bandı da var deplasman tarafında
Sayı 2100 civarı olur tahminim
Zaten tam %5'e karşılık gelmiyor her zaman en az %5 olacak
Başkanın dediği doğrudur 41903-42000 arası

Çevrimdışı ahmetx

evet loca koltukları uymadı alt kata...

@ahmetx  bir şey sorcam sana.. seyirci çıkış kapılarına siyah giydirme uygulanacak mı? çok beton görünüyor bu haliyle..

loca arası led panel + loca üstü giydirme + seyirci çıkış kapısı giydirme + araç çıkışı giydirme

bunlar yapıldı mı mükemmel olacak
çıkış kapıları ve merdivenler şu anki haliyle kalacak diye biliyorum.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı sallapati

Bu SIS in bize sponsor olarak aldığı paradan düşmesi lazım.. twitter da TT olmuş hibrit çim... TRabzonspor da bizim sayede müşteri oldu..
Türkiyede şampiyon olmuş 5 takım,  2-3 yıl içinde geçer hibrite bence...

Çevrimdışı Apocalyptica

Bence bu çok önemli bir nokta, çok da güzel bir fikir... Aslında, Çarşı'nın öncülük ettiği bir manifesto yazılsa ne güzel olur. Belli ortak kurallarımızın olduğu, biri uygulamadığında diğerinin mutlaka uyardığı bir oto kontrol mekanizması... Tabi ki kimseye bir şey dayatılmadan, demokratik bir biçimde oluşturulmalı ve merkezinde sadece Beşiktaş'ın menfaatleri olmalı...

Bakın;

2013-2014 sezonunda Beşiktaş'a 5 kez saha kapatma cezası verilmiş, toplamda 380 bin TL para cezası kesilmiş.
2014-2015 sezonunda 7 kez tribünümüz kapanmış, tam 1 milyon 809 bin 500 TL para cezasına çarptırılmışız.

Ne kadar büyük bir kayıp...

Tabi sadece para kaybediyor da değiliz... Beşiktaş tribünlerinin 'itibarını' da güçlü tutması, kaybettiği kısmını da geri alması gerekiyor.

Benim çocukluğum İnönü Stadı'nda geçti... Babamın elinden tutar giderdim maçlara... Kapalı'da oturduğumuzda, herkes ayağa kalktığında ben maçı göremiyorsam, hemen yandan tanımadığım bir abi beni omzuna alırdı, oradan izletirdi. Önümdeki biri küfür mü ediyor, hemen diğer yanımdaki abi seslenip 'burada küçük kardeşimiz var, küfretmeyin' derdi... Yüzlerce maça gittim, sonu tatlıya bağlanan ufak tefek itiş kakışlar dışında bir tane kavga görmedim... Küçücük bir çocukken de, ortaokuldayken de, üniversitedeyken de, bir kere Beşiktaş tribününde kendimi tedirgin hissetmemiştim. Eskiler anlatır ya... 'Biz komşularımıza güvenirdik, evden çıkarken kapılarımızı bile açık bırakırdık' diye... Ben de öyle hissederdim İnönü'de...

Sonra işler, güçler, koşturmacalar derken stada biraz uzak kaldım... O aradan sonra, son iki gidişimde ise yanımda (şu anda eşim olan) kız arkadaşım vardı. İlkinde o kadar çok küfüre, o kadar çok kavgaya denk geldik ki, 'ya, valla Beşiktaş tribünü böyle değil, sana denk geldi' deyip durdum utanarak... Sonra bir maça daha gittik, telafi edeyim diye, onda da aynı şey oldu... Önümüzdeki aşırı derecede sarhoş eleman rastgele döndü arkasını, bizim iki sıra gerimizdeki elemanı eliyle işaret etti... 'Sen bana mı diyorsun lan' deyip küfürü de yapıştırdı... Çocuk boş boş bakıp anlamaya çalışırken, merdivenleri üçer beşer çıkıp çocuğun burnuna kafayı indirdi... Hiçbir sebep yok. Kalakaldı çocuk burnundan akan kanlarla... Kız arkadaşımdan mı utanayım, geçmiş günleri hatırlayıp milletin geldiği noktadan mı utanayım, ne yapacağımı bilemedim... Bir Beşiktaşlı'dan utanmak, kardeşten utanmak gibi... Çok ağır be beyler... Böyle şeyler yaşanmasın artık.

Ülke yozlaşıyor, millet çirkinleşiyor, hepsini malesef acı bir şekilde deneyimliyoruz ama... Biz Beşiktaşlıyız be... Farklıyız, farklı olmalıyız.

Bence bu manifesto konusu, veya belki de daha etkin çözümler, yeni stadımızla birlikte gündeme gelse gerçekten çok güzel olur.

Kesinlikle katılıyorum...

Çevrimdışı sallapati

Günaydınlar,

Size board yaptım  :)

eline sağlık.. böyle birşey olur heralde... çözünürlüğü çok iyi olacak bence

Çevrimdışı yigitcan1903

Arkadaşlar. Trubun ayrımı şuan tellerle yapılıyorda peki trubun önlerine de bunumu yapacaklar yoksa cam mı olcak.?

Tel olursa en az 4 5 sıra yukarı cıkıyor önler bom boş...
Kale arkalarında file deniyordu en son

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ers1903

Seyirci çıkışları boyandı daha da bir şey yapılmaz artık
Loca kısımlarını ve araç çıkışlarını halletmeliler ama

Tekrar elden geçer ,boyalari soyulmus alttaki beyaz astar belli oluyor ,malzeme vs taşırken temas etmiştir ama kaplansa güzel olur  tt arena gayet hoş kaplama yapılmış üstte ortada amblem var bizdede bu tarz olabilir ..
[ Son Düzenleme: 24 Mart 2016, 10:18:02 ers1903 ]

Çevrimdışı tayfunyasar

Legal karaborsa, kulübün doğrudan müdahil olup bu işlemleri kendi kontrolü altına alması lazım. En azından kiralama yapmak isteyenlere bak bu işin bir de Beşiktaş'ın dahil olduğu resmi yolu var oradan yapabilirsin demeli ki, fırsatçılara verecek cevabımız olsun.

Maça gidemeyen kombinesini kiralamak isteyecektir elbet. Satın alınmış satılabilecek bir meta çünkü bu. Hukuki ayağını tam olarak bilmiyorum. Devir için passolig ücret mukabili sistemini kullanmıyor dolasıyla bir vergi mükellefiyeti oluşmuyor. Fakat işin içine para girdiğinde burada bir gelir kalemi oluşur bu da vergiye tabi olmalıdır diye düşünüyorum.

Konu önemli ve ciddi bir altyapı organizasyon gerektiriyor.

internette sadece bunu kaynağı bulabildim.

yıllık 20.000 ₺ 'ye kadar arizi kazanç vergilendirilmiyormuş(2016 için 24.000 ₺ imiş- 290 seri nolu gelir vergisi tebliği). Aracı kurum varsa (ekteki örnek gibi) aracılığı komisyon karşılığında yaptıysa vergilendirilebilir, diyor.

yok ticari organizasyon yoksa bir kereye mahsus yapılırsa 24.000 ₺'ye kadar kazanç elde edilebilir, sonrası vergiye tabii olur, diyor.

http://www.nevzaterdag.com/eski-kitap-ve-esyalarinizin-online-satisi-vergiye-tabi-midir/

"Ancak, bir faaliyetin “ticari faaliyet” sayılabilmesi için kazanç sağlama niyeti ve kastı gerekmemekle birlikte, faaliyeti icra eden organizasyonun bütün unsurları ile birlikte değerlendirildiğinde kazanç sağlama potansiyeline sahip olması gerektiği ortaya çıkmaktadır.
Buna göre, ticari bir organizasyona dayanmamak şartıyla, internet yoluyla da olsa öğrencilik yıllarından elinizde kalan veya daha önce kullandığınız yayın, kitap, elektronik malzeme, bilgisayar ve müzik ürünleri gibi malzemelerin bir defaya mahsus olmak üzere satışından doğan kazançlar arızi kazanç olarak değerlendirilecektir. Dolayısıyla, 2012 yılı içinde bu satıştan doğan kazancın 20.000 TL’ye kadar olan kısmı gelir vergisinden müstesna olduğundan, bu tutarı aşan kısmının yıllık gelir vergisi beyannamesi ile beyan edilerek vergilendirilmesi gerekmektedir."
[ Son Düzenleme: 24 Mart 2016, 10:18:51 tayfunyasar ]
Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimdışı yigitcan1903

Tekrar elden geçer ,boyalari soyulmus alttaki beyaz astar belli oluyor ,malzeme vs taşırken temas etmiştir ama kaplansa güzel olur hangisi tt arena gayet hoş kaplama yapılmış üstte ortada amblem var bizdede bu tarz olabilir ..
Kaplansa en güzeli de en azından şu 3 maç olmaz gibi

Çevrimdışı SDemirsoy

Günaydınlar,

günaydın kardeşim şu çatıya da bi amblem yapabilir misin ben yaptım paintle insanlar vazgeçti :D @juggerhaunt

Çevrimdışı tangaz

Günaydınlar,

skorbordlar önde olmayacak arka köşede olacak  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı SDemirsoy

skorbordlar önde olmayacak arka köşede olacak  :bandit:
daha belli değil bence :)

Çevrimdışı AngryEagle

deplasmanı başka birisi de 2247 saymış toplamda 44940 yapıyor.
ya bu stat harbiden 45bin alır mı bana ufak görünüyor hala...

Passo'da satışa çıkanlar üzerinden bir hesap;

410 blok 1.012 koltuk
411 blok 550 koltuk
412 blok 622 koltuk

olmak üzere; toplam 2.184 koltuk

X 20 = 43.680 toplam kapasite eder.

Çevrimdışı Emre S. Sönmez

@Emre S. Sönmez
411 Blok

Yigitcan kardesim harikasin  :ok: 1. Sira 17. Koltuk benim  :halay: insallah balkon diye tabir ettigimiz yerdir,zahmet olmazsa bir de stadda 411. Blok tam neresi oluyor onu da gosteriversen  :D mutlaka kadraja girmis bir goruntusu vardir.
Edirne koprusu tastan var mi buyuk BESİKTAS'tan ! BJK:16251

Çevrimdışı tayfunyasar

vaybe kombineler bitmek uzere

kombineleri bitirenlerin bir kısmı sanırım ve ne yazık ki menfaat bekleyenler. dün itibariyle satılan kombinelere ilk maça öncelikli giriş hakkı verilmemesi lazım açık net.
Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimdışı Eren Özdemir

Abiler acil söyleyebilirseniz. Garanti bonusla kombine alıcam. Taksit yapmıyor.

Bankayı aradım sisteme düşmeden söyleyemem diyor. Alıpta taksitlendiren

yada bilgisi olan var mı?

Çevrimdışı sallapati

Fikret Orman: Fakirler normal rulo çim seriyodu ben hibrit çim :))) 

Çevrimdışı tangaz

daha belli değil bence :)

rıdvan akar twitterda köşelerde olacak diyor. köşelere aydınlatma armatürleri takıldı dolayısı ile köşe ön olma ihtimali kalmadı ve arka köşe de olma ihtimalinden başka bir şey kalmıyor.   :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı yigitcan1903

18 gün kaldı
Skorbordsuz,şeffafvari membransız kalmayalım 

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Günaydın forum.

Rüyamda döndüm dolaştım bizim stadı gördüm deliriyo muyum ne :ebebe: :ebebe:

Uyurken de kulağımda "Şampiyon Beşiktaş!" sesleri..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Deadam

kardeşim küfür edilmesin kulüpde ceza alıyor sen gelmek iste kendi kombinemi veririm sıkıntı yok
bir maç senin için izlemeyiveririm  ilk maç olmaz ama :evillol:  @Deadam

Tabili benim söylediğim işin latifesi, :D toplu küfürü tasvip etmemişimdir genelde, :) Teklifinin nezaketin için çok teşekkürler 1 anlık dahi olsa sevenleri sevdiğnden ayırmam :D İstanbulda olsam kombine garanti alırdım da nasip işte artık bu sezon kavuşamazsam önümüzdeki sezon sağında solunda falan bir maçta mutlak olurum:D  :super:
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı Erdem Çözer

121. blok yerleşimin son hali..

@Necmi @Efe @denizaydogdu @MURAT @Hasan Tahsin @selocan83 @SDemirsoy @idilahmet @serdart @DaldanSarkanElma @Yasin A. @Yalçın @ToNI @Ahmets @yusuf koca @kadir @Gorgaze
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı juggerhaunt

günaydın kardeşim şu çatıya da bi amblem yapabilir misin ben yaptım paintle insanlar vazgeçti :D @juggerhaunt

ahasıuh gördüm abi onu :D tamam uygun bi amblem bulunca yapcam :)
İmza forum kurallarına aykırı

Çevrimdışı SDemirsoy

Abiler acil söyleyebilirseniz. Garanti bonusla kombine alıcam. Taksit yapmıyor.

Bankayı aradım sisteme düşmeden söyleyemem diyor. Alıpta taksitlendiren

yada bilgisi olan var mı?
ben garanti bjk bonusa 6 taksit yaptırmıştım işlemden sonra ufak bi para koyuyor ama hatırlayamadım @Eren Özdemir