Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2706761 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ne kadar istemesek de artık kulübün satılma zamanı geldi gibi görünüyor başka türlü düzlüğe çıkmak imkansız malesef

PSG gibi olacaksak cidden satalım, sonuna kadar destek veririz.

Ama yok Milan , mönchengladbach gibi olacaksak kalsın  :biggrinking:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu borcun erime şansı yok , kısır döngü

Ne kadar uğraşsan da belli bir oranda düşüyor sonra maliyetler artıyor yine aynı duruma dusüyorsun hatta daha da kötü duruma düşüyorsun

Geldiğimiz nokta Feda sezonuyla aynı bu açıdan bakalım olaya

Gelirler o sezona oranla belki 3 misli ama giderlerde o sezona göre 3 misli
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

@mylife1903 ne güzel bir röportaj bulmuşsun süper aydınlatıcı oğlan bildiğin varoş akıllı cebi 3 kuruş para görmeden şımarmış üst!seviye bir akılmış. wolfsburg altyapısından disiplinsizliğim nedeniyle kovuldum itirafı var, fürtten sabah erken kaldırıyolar die kaçtım var. türkiyeye gelip tembelliği yatışı görünce ohh kebap miss tam bana göre deyip 6 ayda kaçardım rahatı görünce kaldım itirafı var AMA şenol hoca harcadı oynatmadı. hoca püripak süper uber hoca demedik hiç bir zaman ama adaletsiz adam kayırıyor manevi oğlu laflarını da geçiniz dedik. hergün bir kere daha ispatlıyor gelişmeler bunları.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Babel'in menajeri Winnie Haatrecht:

"Ryan, yıllık ücretine hak ettiği bir zam istiyor. Yoksa gelecek hakkında başka türlü kararlar almamız gerekebilir." (Fanatik)

Yallah nereye goturuyorsan götür , yemezler !!

1 milyondan fazla alamaz dünyanın hiçbir yerinde

Çevrimdışı tangaz

alana bağlı şayet para aklamak kasa boşaltmak hortumlamak hayali ihracat vbvb gibi niyetle biri alırsa gerisi elm sokağı.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

@mylife1903 ne güzel bir röportaj bulmuşsun süper aydınlatıcı oğlan bildiğin varoş akıllı cebi 3 kuruş para görmeden şımarmış üst!seviye bir akılmış. wolfsburg altyapısından disiplinsizliğim nedeniyle kovuldum itirafı var, fürtten sabah erken kaldırıyolar die kaçtım var. türkiyeye gelip tembelliği yatışı görünce ohh kebap miss tam bana göre deyip 6 ayda kaçardım rahatı görünce kaldım itirafı var AMA şenol hoca harcadı oynatmadı. hoca püripak süper uber hoca demedik hiç bir zaman ama adaletsiz adam kayırıyor manevi oğlu laflarını da geçiniz dedik. hergün bir kere daha ispatlıyor gelişmeler bunları.
Vida alındığında neden Tosici oynattı

Lens varken neden Q7 oynuyor

Bu böyle sürer gider

Yok işte Lensi de Vidayi da görüyoruz

Çevrimdışı tangaz

Vida alındığında neden Tosici oynattı

Lens varken neden Q7 oynuyor

Bu böyle sürer gider

Yok işte Lensi de Vidayi da görüyoruz

hoca şunu da dedi bu sene başı. kadro planlaması ile ilgili. "q7 varken gittik lens alındı dünya paraya oynamayınca sıkıntı oluyor 2 tane maliyeti yüksek oyuncu aynı mevkide hangisini oynatsan diğeri sorun çıkarıyor. ne gerek var illa biri yedek bekleyecekse orkan vardı orada yedek kulübesinde oturacak."

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

Keşke gitse ama gitmez.

gitmeyeceği belli iken maaşına zam yapıp 37 yaşında bitecek kontratı kim yeniledi? bu kontratı yapıp üstüne daha pahalısı olan lensi kim aldı?

Çevrimdışı tangaz

sezon başı kampında tolgay bir gol atmıştı babelde bunla kafa bulmuştu tolgay hedefini 4 gol olarak açıklarken, o tarihten kısa süre önce hedefi 4 gol olan oyuncu ile 2,5 milyondan 4 yıllık yeni kontrat yaparsan babel 3,2 ister...

Çevrimiçi İsmail Özyurt

gitmeyeceği belli iken maaşına zam yapıp 37 yaşında bitecek kontratı kim yeniledi? bu kontratı yapıp üstüne daha pahalısı olan lensi kim aldı?
Haklısın da yine de eğer öyle bir teklif varsa Q7'yi çekip bi kenara konuşup usulü dairesinde ikna etmek lazım.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Orhan_

Altta bir yorum var dikkat ettin mi bilmiyorum ama önemli bir noktaya değinmiş

Yorum şu :

Sebebi belli aslında, herkes kendi malını daha iyi korur. Şuan dünya zirvesindeki birçok kulübün çok iyi yönetilmesinin bir sebebi var. Hepsi sahipli, herhangi yanlış bir hamlede kendi parasından gittiğini biliyor ve buna göre davranıyor

Ne kadar istemesek de artık kulübün satılma zamanı geldi gibi görünüyor başka türlü düzlüğe çıkmak imkansız malesef

O yorumun atladığı bir şey var, o şirketlerde milyon dolarlık maaşları olan 30 tane adam yok. Mesela Fikret Orman'ın şirketinin başında bundan önce Y.D vardı da ona şirketi eşek yüküyle borç içinde mi teslim etti? Tabii ki herkes kendi malını çok daha iyi korur...

Kulübün satılması konusunda hemfikirim ama başkan dün bizim ülkeye uygun değil gibi bir şey söyledi. Niye dedi böyle bir şey bilemiyorum.

Çevrimdışı tangaz

Haklısın da yine de eğer öyle bir teklif varsa Q7'yi çekip bi kenara konuşup usulü dairesinde ikna etmek lazım.

geldiğimiz nokta bunu emrediyor zaten abi, çinde kısa süre sonra transfer mevsimi açılacak umarım birkaç oyuncu gönderebiliriz.
AMA
bu kadar plansız programsız eylemleri de görmezden gelmemeli yönetim, bu hatalardan ders çıkarmak zorunda başkan.

Çevrimdışı sametbagan

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim takımın en zayıf halkası caner

adriano şu anda topu defanstan çıkartabilen ve oyun kurabilen yegane defans oyuncusu

maalesef bir 2. isim yok ne atiba ne ozi ne de medel sırtı dönük top alıp yüzünü rakip kaleye döndüremiyor

ya kaptırıyorlar yada stoperlere veya beklere topu geri veriyorlar.Bu da bizi uzun topa zorluyor.

sivas maçında pepenin attığı uzun topları sayamadım.İleride topu alıp indirecek orta sahayı kaleye yaklaştıracak forvet de olmayınca top bumerang gibi bize karşı atağa dönüşüyor

bu da bizim bol bol atak yememize neden oluyor.Çare yine içeride hoca çözecek ama nasıl bu oyuncu gurubu ile ben pek mümkün görmüyorum.

Allah sonumuzu hayır etsin ama pek hayır olacağını zannetmiyorum.Takım içerisindeki olumsuz havadan bahsetmedim bile durumumuz gerçekten çok vahim.

Çevrimiçi tolga1903

Yasaklı site atilla türker yazısı. Okunmaya değer bir yazı sanırım bizim taraftarı bazı şeylere uyandıranlardan biri bu herif. Başkan dava açacağım dediği zaman inanmıştım ki atilla'da yalancı ancak dava falan açamamış o da ayrı muamma. Neyse okunup tartışılması gerekli diye düşünüyorum.

Çevrimdışı tangaz

dün başkanın katıldığı programdaki kahkalar taraftarı rahatsız etmiş üzmüş hemen duygusala bağlamaya sebebiyet vermiş. başkan bunu haketmedi denmiş. bunlar olurken atlanan bir ayrıntı var. başkan diyor ki maç kaybedince taraftar paralar nerede die soruyor. hayır başkan! maç kaybederken değil hiç bir şubede maaşlar ödenmiyor gecikiyor die bu soru soruluyor, rekor gelir elde edilmişken üstelik de transfer yapılmamasına rağmen neden bunlar oluyor die soruluyor bu soru. 3 sene öncesine göre gelirler 3e katlamışken neden hala bunlar oluyor die soruluyor bu soru. sebep maç kaybetmek değil...

Çevrimdışı sametbagan

Evelsi gün caneri fenere verip takasta ozan veya gs den birini alalım dedim dün tolgay kadro dışı kalınca ozanla takas haberleri burakla takas haberleri çıkmış.

Valla ben büyük takımların motivasyonunu kaybetmiş oyuncularını takasta kullanılmasını mantıklı buluyorum.

Hem bonservis olmayacak hem oyuncu yeni bir motivasyonla eski takımına vermediği katkıyı verecek.

Tolgay - caner - mustafa - larin -love - hatta lens bile takasta kullanılabilir.

Devre arası da 7q ve kırmızı kafayı da üçe beşe bakmadan satmalıyız.Yerine hocanın istediği 2 adet kanat forvet almalıyız.

tolgay yerine burak caner yerine benli pektemek yerine fındık fıstık kaju bile olur takasta kullanmalıyız

love ile de lines yada mariano takas hem bonservis parası az ödenir yıllık ücretleri de makul sevyede tutarsak eğer seneye sezon sonu da yeni yapılanma ile şampiyonluğun en güçlü adayı oluruz.

zaten bu futbolla ilk 4 e girmemiz biraz değil baya zor görünüyor.Seneye haftada 1 maç yaparak şampiyonluğun en güçlü adayı oluruz.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

dün başkanın katıldığı programdaki kahkalar taraftarı rahatsız etmiş üzmüş hemen duygusala bağlamaya sebebiyet vermiş. başkan bunu haketmedi denmiş. bunlar olurken atlanan bir ayrıntı var. başkan diyor ki maç kaybedince taraftar paralar nerede die soruyor. hayır başkan! maç kaybederken değil hiç bir şubede maaşlar ödenmiyor gecikiyor die bu soru soruluyor, rekor gelir elde edilmişken üstelik de transfer yapılmamasına rağmen neden bunlar oluyor die soruluyor bu soru. 3 sene öncesine göre gelirler 3e katlamışken neden hala bunlar oluyor die soruluyor bu soru. sebep maç kaybetmek değil...

Başkanın burnu sürtmüştür hatasını anlamıştır diyoduk ama alakası bile yok gerçekten. Ne taraftarın derdini anlamış, ne geçmişten ders çıkarmış. Hala aynı kafada.. Ben de söylediklerinden taraftara inceden dokundurmalar hissettim.
Bi de ek olarak gelirler düştü gider aynı demiş para nerede konusuna. Hangi gelir düştü? Transfer ve UEFA gelirlerimiz rekor seviyelere çıktı onlar da mı TL? Gider aynı dediğine göre giderler euro. O zaman 25 milyon TL yönetim gideri euro artınca 50 milyon TL mi oldu? Gelir düştü derken euro'yu göz ardı et.. Gider arttı derken euro'yu hesaba kat. Bunlar inandırıcılıktan uzak. Başkan bi ara derdi aklımızla alay etmeyin diye aynen ben de ona söylüyorum bu lafı.

🏆 Süper Lig'de skora en çok katkı yapan isimler.

👉 14 #MbayeDiagne ⚽ 12 gol 🅰️ 2 asist
👉 10 #EdinVisca ⚽ 3 gol 🅰️ 7 asist
👉 10 #RicardoQuaresma ⚽ 2 gol 🅰️ 8 asist
👉 9 #YasinÖztekin ⚽ 7 gol 🅰️ 2 asist
👉 9 #Trezeguet ⚽ 5 gol 🅰️ 4 asist
👉 9 #Guilherme ⚽ 3 gol 🅰️ 6 asist

Çevrimdışı tangaz

Başkanın burnu sürtmüştür hatasını anlamıştır diyoduk ama alakası bile yok gerçekten. Ne taraftarın derdini anlamış, ne geçmişten ders çıkarmış. Hala aynı kafada.. Ben de söylediklerinden taraftara inceden dokundurmalar hissettim.
Bi de ek olarak gelirler düştü gider aynı demiş para nerede konusuna. Hangi gelir düştü? Transfer ve UEFA gelirlerimiz rekor seviyelere çıktı onlar da mı TL? Gider aynı dediğine göre giderler euro. O zaman 25 milyon TL yönetim gideri euro artınca 50 milyon TL mi oldu? Gelir düştü derken euro'yu göz ardı et.. Gider arttı derken euro'yu hesaba kat. Bunlar inandırıcılıktan uzak. Başkan bi ara derdi aklımızla alay etmeyin diye aynen ben de ona söylüyorum bu lafı.

başkan yanlış üstüne yanlış yaptı, yapıyor. açıklamaları inandırıcılıktan ve gerçeklerden uzak. daha yeni gelirler tl dedi, uefa tl ile mi çalışıyor...

Çevrimdışı cursedofdragon

🏆 Süper Lig'de skora en çok katkı yapan isimler.

👉 14 #MbayeDiagne ⚽ 12 gol 🅰️ 2 asist
👉 10 #EdinVisca ⚽ 3 gol 🅰️ 7 asist
👉 10 #RicardoQuaresma ⚽ 2 gol 🅰️ 8 asist
👉 9 #YasinÖztekin ⚽ 7 gol 🅰️ 2 asist
👉 9 #Trezeguet ⚽ 5 gol 🅰️ 4 asist
👉 9 #Guilherme ⚽ 3 gol 🅰️ 6 asist

takıma en çok zarar verenler.

Quaresma

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Basket takımı 3 Aydır para alamadığı için ANTRENMANA çıkmıyor

Futbolcular Aylardir ödeme alamıyor

Bundan daha büyük BELGE mi olur ? Daha he tür bir KANIT lazım ?  @MURAT abi

Bu arada Vidayi hiç istemediğimi ve beğenmedigimi cümle alem biliyor

Vida gelmesin bu paralara Tosicin bir tık üstü bize daha iyisi lazim dedik ama dinletemedik

Tosic Vida'dan net daha iyiydi. Hem daha ucuzdu hem de savasçıydı. Arada gol de atıyordu, takımı ateşliyordu.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Şafak Malatya'nın bi twitinin gördüm:

"R.Babel, yeni sözleşme görüşmesinde, imza parası vs dahil Beşiktaş'tan yıllık 4M€ para talep etti."

Bu imza parası da garsonların bıçak kesmiyor abi muhabbetine döndü. Hadi bonservissiz ama meşhur oyuncuya 2-3 imza parası atıyordun bonservis niyetine eyvallah. Zaten kendi sözleşmeli oyuncunun sözleşmesi uzatılırken imza parası da nereden çıktı ya? Bu ne saçma bi adettir.

Çevrimdışı kyiv

Tosic Vida'dan net daha iyiydi. Hem daha ucuzdu hem de savasçıydı. Arada gol de atıyordu, takımı ateşliyordu.

Bana göre de Tosic bize daha çok uymuştu fakat şu anda takım olarak çok kötü olduğumuz için Tosic kalsaydı bile muhtemel yapacağı bireysel hatalarla daha çok tepki görürdü.