2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 524 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11409373 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı amed.yasa

iyiymiş, çok yönlü diyorsun yani  :ok:

kesinlikle  :) hatta alırsak eğer kuzey ülkelerin takımlarına karşı çok başarılı maçlar çıkarabileceğini düşünüyorum  :icool:
' Ne kadar azsan, yaşamını ne kadar az görkemli kurmuşsan o kadar çoksun demektir ve görkemli yaşamın da o denli büyüktür. '  Karl MARX

Çevrimdışı Bishamon

Çevrimdışı tangaz

kesinlikle  :) hatta alırsak eğer kuzey ülkelerin takımlarına karşı çok başarılı maçlar çıkarabileceğini düşünüyorum  :icool:

ya hiç kuzey ülkesi takımları ile maç yapmazsak  :alala:
bu kuzey kavramına kuzey anadolu (trabzon,rize,karabük) dahil mi  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

fikret orman transferleri 15 gün sonra açıklarız demiş  :evillol:

Çevrimdışı Tolga

:D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı amed.yasa

ya hiç kuzey ülkesi takımları ile maç yapmazsak  :alala:
bu kuzey kavramına kuzey anadolu (trabzon,rize,karabük) dahil mi  :D

tabi ki de  :) ancak bu arkadaşın şansına rusya,arnavutluk hatta norveç gibi ülkelerin takımlarıyla da eşleşebileceğimize inanıyorum  :D
' Ne kadar azsan, yaşamını ne kadar az görkemli kurmuşsan o kadar çoksun demektir ve görkemli yaşamın da o denli büyüktür. '  Karl MARX

Çevrimiçi murat

Nartallo da ne ümit vadeden bir oyuncuydu.tipine bakınca van basten filan bekliyorsun o derece.birde ingiliz mc donald vardı.

Çevrimdışı tangaz

Nartallo da ne ümit vadeden bir oyuncuydu.tipine bakınca van basten filan bekliyorsun o derece.birde ingiliz mc donald vardı.

nartallo transferi ilginçtir. o dönem africa pazarı yeni yeni izleniyor africa kupasına gitti bizimkiler ordan aldılar bunu güya arjantin ümit milli yeni kempes die pompalamışlardı yurdum medyasında  :D

mc donald'ı ise feyyazdan dinlemek lazım. bu aslında gelen 3 ingiliz içinde en kariyerlisi idi ilk antrenmanda MAF'a havadan bana oynayın gerisini merak etmeyin demiş sonra ilk kaçan bu olmuştu  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı yigitcan1903

Her şampiyonlukta 1 hafta geç netleşir  :D

Çevrimdışı amed.yasa

abi nartallo konusuna kesinlikle katılıyorum hayal meyal hatırladığım bir golü var uçarak kafayla atmıştı golü hatta yere çok yakın bir seviyeden vurmuştu kafayı ve burnu kanamıştı  :)

Çevrimiçi Necmi

böyle şeyler yapsa kimse bir şey demez zaten sıkıntısı ayağında çok top tutması...
gece oturdum Bursa maçını izledim tekrar orda quaresma muhteşem oynamış
ayağında top falan tutmuyor oyunu hızlandıran bir oyun tarzıyla oynamış
oyunun sonunda gördüğü iki sarı öncesinde yaptıklarını perdelemiş

Çevrimdışı KUMANOVALI

gece oturdum Bursa maçını izledim tekrar orda quaresma muhteşem oynamış
ayağında top falan tutmuyor oyunu hızlandıran bir oyun tarzıyla oynamış
oyunun sonunda gördüğü iki sarı öncesinde yaptıklarını perdelemiş

abi
kendilerini hiç sevmesem de gelişme var şopar oğlanda
ama ondan bir adet daha kaldırmaz bu takım..
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı Çağatay

Iorfa onu parçalar, adam ganalı... Aslanlardan kaça kaça çita gibi olmuştur. Afro'dan korkacaksın abi.

afrika sıkıntılı ama bak dediğim gibi ama sen bilirsin
bak kaleye de şöyle bir şey düşündüm
boyko giderse ilk tercihimiz olmalı bence @panic13
uzun yıllar rahat ederiz
şl de oynayacağımız için de gelmeye sıcak bakacaktır
http://www.transfermarkt.com.tr/jose-maria-goicoechea/profil/spieler/309210
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı tangaz

Fikret Orman Bandırma da açıklama yapmış: güzel transferler yapacağız, transfer sezonu başladı ama biz açıklamaya 15 gün sonra başlarız zaten çok transfere ihtiyacımız yok 3-4 oyuncu alacağız demiş...

Çevrimdışı kyiv

Ferdinand gibisi geldi mi bu aleme? Bir de aralara skışmış Gordondan hediye francesco manessoro var. 2 maç oynadı mı acaba?

Çevrimdışı cursedofdragon

Fikret Orman Bandırma da açıklama yapmış: güzel transferler yapacağız, transfer sezonu başladı ama biz açıklamaya 15 gün sonra başlarız zaten çok transfere ihtiyacımız yok 3-4 oyuncu alacağız demiş...

gökhan gönül 1 sol bek 2 stoper 1 kaleci :)

5 transferdir o :)

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Eyvah eyvah, 15 gün dediyse başkan, ağustos 15 ini bulur transferler. Sezonun ilk 2 maçı falan kaçar  :lol:

Çevrimdışı tangaz

Eyvah eyvah, 15 gün dediyse başkan, ağustos 15 ini bulur transferler. Sezonun ilk 2 maçı falan kaçar  :lol:

15 gün die duyunca ürkmedim desem yalan olur...

Çevrimdışı ahmetx

haftaya kaldı :kop:
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı tangaz

afrika sıkıntılı ama bak dediğim gibi ama sen bilirsin
bak kaleye de şöyle bir şey düşündüm
boyko giderse ilk tercihimiz olmalı bence @panic13
uzun yıllar rahat ederiz
şl de oynayacağımız için de gelmeye sıcak bakacaktır
http://www.transfermarkt.com.tr/jose-maria-goicoechea/profil/spieler/309210

ispanyol medyası Buyo die bir kaleci varmış real madrid altyapısında onu da bizim için yazıyorlarmış  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

haftaya kaldı :kop:

gülün gülün, başkan bugün bandırmada açıklama yaptı 15 gün sonra açıklamaya başlarız die. çatıya dönerse görürüm gülenleri  :icool:

Çevrimdışı kyiv

nartallo transferi ilginçtir. o dönem africa pazarı yeni yeni izleniyor africa kupasına gitti bizimkiler ordan aldılar bunu güya arjantin ümit milli yeni kempes die pompalamışlardı yurdum medyasında  :D

Nartayyo (İlker Yasin sesiyle) hiç unutmuyorum kaset izlenerek alınmış. Kasette Milana attığı gol gösterilmiş. Vay beee Milana gol atmış diyorsun o zamanın Milanı şimdinin Barcelonası...Sonrası malum...Bir Trabzona düşe kalka attığı gol aklımda 7-1 lik maçta, bir de Fenerbahçeye 2-1 yenildiğimiz maçta tek gol. Öyle ya da böyle 15 gol atmıştı Nartallo. Almeida kazmasından daha iyiydi bana göre. Bu arada Türkçe konuşuyordu birkaç yıl önce tv de görmüştüm, oğlunu Türk kolejine vermiş galiba.

Çevrimdışı tangaz

Nartayyo (İlker Yasin sesiyle) hiç unutmuyorum kaset izlenerek alınmış. Kasette Milana attığı gol gösterilmiş. Vay beee Milana gol atmış diyorsun o zamanın Milanı şimdinin Barcelonası...Sonrası malum...Bir Trabzona düşe kalka attığı gol aklımda 7-1 lik maçta, bir de Fenerbahçeye 2-1 yenildiğimiz maçta tek gol. Öyle ya da böyle 15 gol atmıştı Nartallo. Almeida kazmasından daha iyiydi bana göre. Bu arada Türkçe konuşuyordu birkaç yıl önce tv de görmüştüm, oğlunu Türk kolejine vermiş galiba.

baba oğul fanatik taraftar profilinde yaşamlarını sürüyorlar. ilk günler çok dalga geçilmişti ama süre aldıkça ve azmi ve profesyonelliği ile insanların saygısını kazanmıştı...

Çevrimdışı tangaz

milan da ne takımdı be... pep öncesinde hynckesin bayerni tüm avrupayı  nasıl ezdiyse milan bu işi uzun süreli yaptı o dönemde.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bari bu sene sona kalmasın yahu başkan :idisapprove:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Etiketler: