Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1669290 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı Onur Küçük

Ne zaman politik ne zaman ciddi konuşuyor bazen anlamıyorum ama zeki bir insan olduğu kesin. Gerçek düşüncelerini saklamak liderlik özelliğidir. Topa vurmayı ben mi öğreteceğim diyerek aslında kimlerin gidici olduğunu söylüyor
Kimlerin gidici olduğunu da söyleyelim madem girdik o konuya. Bu sezon Fikret Bey ve Avcı'nın getirdikleri isimlerin hemen hemen hepsi gidici. İstisna olarak Nkoudu'nun 5 milyon avroya bonservisinin yarısı alınmasa o da gidiciydi. Yani kalacaksa topa vurmayı bildiğinden dolayı değil o müthiş futbol aklının giderayak kulübe geçirdiği kazıktan dolayı.

Çevrimdışı Onur Küçük

bu taraftar dün yediğini hatırlamıyor :bandit:
iyi futbol taktik disiplin içinde olur bunları yapamazsan o iyilik sadece mücadelede kalır bizim organize bir atağımız yok
90 dakika çalışılmış diyeceğimiz bir haraket yok ne var maç boyu bir savaş sürekli rakiple mücadele
rakibi teslim almıyorsun sürekli mücadele ediyorsun ama gardı düşmüyor. bu iyi futbol değil iyi mücadele oluyor
kötü mücadele etsende doğru zamanda doğru işleri yapar taktik disiplinle oynarsan maçı yinede kazanırsın
ama iyi mücadele etmek sadece rakibi durduruyor seni bir tık ileri taşımıyor avcı oyunuyla şimdiki oyun arasındaki fark şimdi daha iyi mücadele ediyoruz ama iyi futbol oynamıyoruz çünkü sonuca gidemiyoruz iyi futbol sonuç getirir. ama bu sergenin iki maçta başaracağı bir durum değil hoca eleştirisi yapmıyorum bu takım güven kaybına uğramış o nedenle iyi futbolu yansıtamıyor sahaya
panik havası var takımda çok iyi mücadele ederken bile paniğe kapılabiliyor. güven takıma kendi dışındaki reaksiyonlardan gelir
iki yıldır bu takımın arkasında ne yönetim var ne teknik kadro var nede taraftar var takımın güvensiz olması doğal
ben takım kalitesiz lafını kabul etmiyorum. bu takım rakiplerinden daha kaliteli kalkıp l.pool e bakıp konuşmayacaksın takım kalitesiz diye lige bakacaksın bizim elimizdeki oyunculardan daha iyi kimin elinde var bizdeki sorun güven eksikliği millet caneri beğenmiyor bende beğenmem ama bu ligdeki şu andaki en iyi sol bek olduğu gerçeğini değiştirmiyor vidayı beğenmiyorlar varmı ligde daha kalitelisi burakı beğenmiyorlar daha iyisi belki falcao ama bence aynı ayardalar elindeki oyuncu başarısız görününce kalitesiz damgası yiyor belki başarısız olma nedenleri kaliteden değildir. makine oynatmıyoruz insan oynatıyoruz. bizim takımda şu anda tek eksik oyuncu 8 numara ve bu 5 yıldır eksik inat ettiler bir 8 almamak için bütün oyun sistemini etkiliyor atibadan sekiz yaratmaya çalışıyoruz bir takım en zayıf halkası kadar güçlüdür kimse görmek istemiyor ama son haftalarda diby caner burak falan suç bulmaya çalışmayın aksayan atiba ilerde oyunu kuramama sebebimiz atiba eksikliği yetersiz kalıyor orda ve takım hücumda ne yapacağını bilmiyor dan dun oynuyor. ara ara boateng oynuyor o bölgede hemen ışıldama başlıyor ama anlık durumlar bunlar. atiba mücadele ediyor ama onun dışında hiç birşey yapmıyor. oyun katkısı yok iki haftadır aslında çift altı ve çift forvetle oynuyoruz sahada hem sekiz yok hem on yok buda iyi mücadeleyi ama kötü futbolu getiriyor kaç haftadır 90 dakikanın herhangi bir anında biz bu maçı alırız dediğimiz bir an oldumu. iyi futbol sana bunu dedirtir. ben uzatmada galipken bile ts maçını kopardık diyemedim. sahada mücadele vardı oysa
Elinde bitiriciliği sıfıra yakın, rakibin kaleciye pas atar gibi yumuşak şut  atan oyuncular, konsantre olmayan maç içinde düzgün pozisyon alamayıp kalesine gelen 3 şutun 2sinin gol olmasını izleyen kalecin olursa tabii ki sen 29 şut atıp rakip 9 şut attığında dahi maçı rahat rahat izleyemezsin. Dünya üzerinde hangi teknik direktör bu eldeki malzemeyle bize rahat rahat maç izlettirebilir merak ediyorum. Klopp mu? Koy Karius'u Liverpool kalesine görelim nasıl rahat rahat maç izleyecek Liverpoollu. Daha bizim kadrodaki diğer ısimleri de katmadım.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Koşmayan adamları koşturabilmek ve güven aşılayabilmek bir yönetme becerisi değil mi?
Ayrıca Ceza sahasına daha çok adamla giriyoruz, bir futbol aklımız hala yok ama bakış açısı değişimi var net biçimde..
mücadele arttı dedim zaten buda sergenin kattığı bir şey
ama güven sadece yönetim yada teknik ekiple olmaz bütün camia aşılar güveni tribündeki taraftar güvenmiyorsa
takle atsan olmaz o iş.
zaten kaç yıldır söylüyordum ceza sahasına girmiyoruz diye şimdi sergenle girmeye başladık ama bu hemen goller gelecek anlamı çıkartmaz.
hala ceza sahasında oynama alışkanlığımız yok pas hatalarının çoğu ceza sahasında yapılıyor bu telaşın göstergesi telaşda güvensizliğin göstergesidir
o noktaya gelen oyuncu beceriksiz olmaz taraftarın anlamak istemediği bu. son vuruşu yapamamak beceri eksikliği değil güven eksikliğidir.
hasbelkader gelmiş oyuncular değil bunlar bir geçmişleri var.

Çevrimdışı mrred

Kimlerin gidici olduğunu da söyleyelim madem girdik o konuya. Bu sezon Fikret Bey ve Avcı'nın getirdikleri isimlerin hemen hemen hepsi gidici. İstisna olarak Nkoudu'nun 5 milyon avroya bonservisinin yarısı alınmasa o da gidiciydi. Yani kalacaksa topa vurmayı bildiğinden dolayı değil o müthiş futbol aklının giderayak kulübe geçirdiği kazıktan dolayı.
Daha önce yapılan iyi transferler de var kötüleri de var. Külliyen iyi veya kötü demek haksızlık olur.
The great gig in the sky

Çevrimiçi sozkul

Elinde bitiriciliği sıfıra yakın, rakibin kaleciye pas atar gibi yumuşak şut  atan oyuncular, konsantre olmayan maç içinde düzgün pozisyon alamayıp kalesine gelen 3 şutun 2sinin gol olmasını izleyen kalecin olursa tabii ki sen 29 şut atıp rakip 9 şut attığında dahi maçı rahat rahat izleyemezsin. Dünya üzerinde hangi teknik direktör bu eldeki malzemeyle bize rahat rahat maç izlettirebilir merak ediyorum. Klopp mu? Koy Karius'u Liverpool kalesine görelim nasıl rahat rahat maç izleyecek Liverpoollu. Daha bizim kadrodaki diğer ısimleri de katmadım.

Benim merak ettğim şu: Klopp gibi bir adam Karius'a 1 sezon nasıl tahammül etti. memleketlim duygularıda bu kadar güçlü olmaz bu Almanların..

Çevrimdışı AigleBordeaux

hakiki beşiktaş'lı

Gökhan Gönül Fenerli olduğunu herkes biliyor
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Gökhan Gönül Fenerli olduğunu herkes biliyor
tweet feneri gömüyor ama :(
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sinan23

Çok rahat pozisyona giremiyor.
Alanyanın gençlerbirliği ve sivas maçlarını izledim.
İkisinde gol bile atamadılar.
Bir tık form düşüklüğü var kendilerinde.
Dikkatli oynarsak çok rahat çakarız.

Allah bize Gençlerbirliği şansı versin. 2 dk da bir kaçırdı Alanya. Sivas maçını izleyemedim.

Çevrimdışı mylife1903

Benim merak ettğim şu: Klopp gibi bir adam Karius'a 1 sezon nasıl tahammül etti. memlekeylim duygularıda bu kadar güçlü olmaz bu Almanların..
Kaseti vardir belki abi

Çevrimdışı ferdi1903

Iki tane mal ts taraftari sacma laf etmis diye
Bizim taraftar kirgin abi

Su tsnin yaninda olamadik camia olarak o ayip bile bize yeter
Heriflerin kupasini arakladilar biz destek vermedik. Cikip 2004de bizim nasil calindiysa tsnin de oyle calinmistir diyeceksin
Kime yaranmaya calisiyorsa yonetenler iste, ilginc

Cikip gsye karsi tekini koyacaksin yeri gelince de fbyi gomeceksin
Korkmayacaksin
Hirsiz olan renkliler korkan biziz
Ts de magdurdur bu ulke futbolunda
Yollari acik olsun, destek vereceksin
Sen tsye karsi fbnin gsnin yaninda durursan yarin oburgun fb sana karsi gsyi gs sana karsi fbyi ittirirken tayi de yaninda bulamazsin
Bu renkliler birbirine asiktir asklari firtinalidir
Dayak yoyen kariyi kurtarmak icin kocasini dovmeye kalksan karisi sana saldirir ya bunlar boyledir iste ensest gibi bisi

Tavrin net olacak
Gs kesin dusmandir
Fb bazen bulusup bisiler yiyebilirsin az kafasini kaldirsa hemen sikeciyi yapistiracan
Tsye de yakin olacan
Ha ibb de buraya yaklasirsa onlara da tesekkur edersin yardimci olursun sitadlarini vermis adamlar, unutturmayacaksin

:claps: :claps: :claps:

aynen öle abi, bizim bazi taraftarlar cok garip, senelerdir kim bizim sampiyonluklarimizi kupalarimizi caldi türlü oyunlarla?

trabzonspor mu? basaksehirmi?

asla ve asla ne gs nede fb sampiyon olsun derim, bu ikisi haric herkez olabilir

hele basaksehire olan nefreti hic anlamiyorum, sarisinlar statlarinda oynatmamak icin orasi burasi ayri oynarken bu adamlar buyrun gelin oynayin dediler

dedigin gibi kinini taze tutacaksin UNUTMAYACAKSIN

Çevrimdışı mylife1903

:claps: :claps: :claps:

aynen öle abi, bizim bazi taraftarlar cok garip, senelerdir kim bizim sampiyonluklarimizi kupalarimizi caldi türlü oyunlarla?

trabzonspor mu? basaksehirmi?

asla ve asla ne gs nede fb sampiyon olsun derim, bu ikisi haric herkez olabilir

hele basaksehire olan nefreti hic anlamiyorum, sarisinlar statlarinda oynatmamak icin orasi burasi ayri oynarken bu adamlar buyrun gelin oynayin dediler

dedigin gibi kinini taze tutacaksin UNUTMAYACAKSIN
Kurumsal hafiza diyorum yillardir
Sifir sifir
Sonra ona buna yalanmak icin bugun yusuf abi yarin sabri hica dersin
Korkaksin cunku bi acigin vardir
Ona buna eyvallahi olmayan adamlar yonetici olsun
Bi de tiribun cocugum diye sallarsin ohh mis la tiribunden gelen 50 yasinda adamlarsiniz
Naminoglunum yonettigi mac mi gormediniz
Sabriyi nasil unutursunuz da hoca cekersin
Boyunuz posunuz devrilsin cikacak o ahlar bi yerlerden

Hadi bunu gonderdik yeni gelen de zekeriyaya deger cekiyo
Ne degeri anasina kufur edeceksin ki utansin
Degermis efsaneymis riza da efsane futbolcumuz herifin kabilesine kufur ediyoruz
Jubilesini yapti bitti o is
Fbli gg gozumde bunlardan iyi besiktaslidir en azindan besiktas terbiyesi icinde davranislatini surduruyor bu camiadayken adam, adam dedim yani dikkat edersen

Riza gibi yetersizler₁ da bikbik konusuyor sonra 1276 yinda buyuk dedemin tacini vermediler

Çevrimdışı mrred

Güven Yalçın diye bir futbolcumuz vardı bizim ona ne oldu ? Avcı yüzünden performansı düştü diye düşünürken Sergen Hoca geldi yine bir şey değişmedi sanırım oyuncu da "oldum" havası var. Soyadı kontenjanından falan da kadroya giremiyor
The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

Güven Yalçın diye bir futbolcumuz vardı bizim ona ne oldu ? Avcı yüzünden performansı düştü diye düşünürken Sergen Hoca geldi yine bir şey değişmedi sanırım oyuncu da "oldum" havası var. Soyadı kontenjanından falan da kadroya giremiyor
Bu sezon görmeyiz, seneye kamp performansıyla belki yedeklere girer

Çevrimdışı mrred

Bu sezon görmeyiz, seneye kamp performansıyla belki yedeklere girer
Sene başında herkes Burakla beraber santrafora onu yazıyordu. Çok büyük kayıp oldu bizim için
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı yaço58

hmm

Ne kadar sövsek az son golde her türlü açıyı daraltabilirdi kalede kaleci olsa hele ilk golü kalede kaleci olsa girmezdi sörlöt ta destek falan yok kalede de kaleci yok diye vurdu oda gol oldu

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Ne kadar sövsek az son golde her türlü açıyı daraltabilirdi kalede kaleci olsa hele ilk golü kalede kaleci olsa girmezdi sörlöt ta destek falan yok kalede de kaleci yok diye vurdu oda gol oldu

benim merak ettiğim kaleden o kadar uzakta durarak amaçladığı şey ne

ekuban oraya vuracak diye mi düşündü acaba

Çevrimdışı ferdi1903

Maçları en güzel yerden izliyor :D
Sunun yüzünü görmek istemiyorum artik, sezon bitsede kurtulsak sundan. 2 sezonumuzu zehir etti beceriksiz

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Chelsea bayern macini izleyen yine kalecinin nekadar önemli oldugunu görmüstür, ilk 35 dakika chelsea neye ugradigina şaşirdi, ama kalede kaleci olunca devreyi 0-0 ile kapatip soluk alma şansin oluyor. Bizde kaleyi bulan ilk iki şuttan biri mutlaka gol oluyor, sonra mac boyunca ayikla pirincin taşini
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Sinan23

Başakşehir 24
Gs 23
Ts 27
Bjk 29
Sivas 25
FB 26
Kalan 11 hafta puan durumu normal şartlarda bu olur. Ts başak son 4 haftaya GS ile ayni puanla girerse 2sinde biri kesin şampiyon. Diğeri 2.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Buna söyleme katılıyor musunuz? Ben katılamıyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Sunun yüzünü görmek istemiyorum artik, sezon bitsede kurtulsak sundan. 2 sezonumuzu zehir etti beceriksiz

aslında bir oyuncuya suçu bulmakla kendimizimi kandırıyoruz akşam fransa maçının özetini izledim
aynı pozisyonda biz atmışız golü ilk golü yemeyen kaleci yok hepsi yiyor bence hatalı falan değildi.
biz işin kolayına kaçıp bir oyuncuyu suçluyoruz sanki o gidince herşey düzelecek bu yönetimede kolay kaçış sağlamak olur
transfer döneminde onu gönderir başka kaleci getirirler sorunlar çözülmüş olur taki lig başlayana kadar
sonra lig başlayınca mağlubiyetler gelince biz kelle avına çıkarız yine
herkes kaleciye yükleniyor kimse kaçan gollere bakmıyor taktiksel hatalara bakmıyor kimse biz maç boyu ne yapıyoruz demiyor
gol yedik yenildik kaleciyi asalım daha öncede gol atamıyorduk forvet yoktu geçen sene şampiyonluğun gitmesinin suçu burakın sezon başında alınmamasıydı
ne oldu şimdi burak sezon başı var. sorun kaleci eksikliğinden daha büyük kaleci gidince sorun düzelmez daha öncede söyledim forvet alınmakla sorun düzelmez maçları takım kazanır ve takım kaybeder. maçın uzatmasında galipken kontra yiyorsun ve suçlu kaleci oluyor. kimse 90+ dakikada ts oyuncusu ceza sahasına o kadar rahat nasıl giriyor demiyorda karius hatalı gol yedi diyor normal yapılması gerekene bakmıyor kaleci neden mucize yaratmadı diyorsunuz
biz iki senedir skoru tutamıyoruz golü atıp hemen arkasından gol yiyoruz. Beşiktaş gibi bir takımın kalesine iki pasda gelemezsin
geliyorsan ilk teknik direktörün boynuna geçmeli o ilmik yoksa rakip oyuncu kaleciyle karşı karşıya kalırsa gol olmazsa bu kaleci farkı değil rakip beceriksizliğidir.
artık suçu belli kişi üzerine yükleyip kelle almayı bırakmak lazım böyle yanlışı göremez tersine kendimizi kandırmış oluruz.
karius kötü kalecimi evet Beşiktaş kalesine yakışıyormu hayır ama bu durumda olmamızın sebebi karius değil. 30 gol yemişiz hepsini tek tek inceleyelim dürüstce
bu goller içinde kaleci hatasıyla yenen 3 gol bulamayız aslında yeterki kelle almak için bakmayalım birşeyi unutmamak lazım hata olmazsa gol yenmez zaten
ama maçları yenen goller değil atılan goller kazandırır şampiyonluğa oynayan bir takımın gol ortalaması 2 nin üstünde olmak zorunda olmazsa o takım şampiyon olamaz
 yani bugün gol ortalamamız iki olsa şimdi şampiyonluğun içinde olurduk.
ben 3 yıldır ceza sahasına giremiyoruz çoğalamıyoruz diye hoca eleştiriyordum çoğu arkadaş sergenle fark etti ceza sahasına girip girmemenin farkını
biz ikibuçuk senedir kaybettiğimiz maçların çoğunu bu nedenle kaybettik kalede karius olduğu için değil
bu takım uzun zamandır kenar yönetimleri tarafından kötü yönetiliyor sergen üç maçta bunu düzeltemez. belki oda kötü yönetecek bilemem
ama şimdi suçlanamaz. bunun için zamana ihtiyacı var.
birşey daha var forvetinin kim olduğu değil takımın o forveti ne kadar gole yaklaştırdığı önemli burak gol atamıyor değil biz burakı gol pozisyonuna sokamıyoruz
ve sonra karambollerde kaçırdığı gollerle suçluyoruz sezon başından beri forvetini gol atsın diye planladığın toplasan 5 pozisyon bulamayız.
bu adam golcüydü ne oldu bize gelincemi kötü oldu. herşey düzgün hep gelen oyuncular kötü o yüzden kaybediyoruz.