Beşiktaş BOA
Beşiktaş BOA

Beşiktaş Forum|Beşiktaş BOA Su an'a kadar yapilan transferler: - Guard Frida Eldebrink: Avrupa’nın önemli skorerlerinden Frida Eldebrink ile 1 yıllığına anlaşmaya

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş BOA  [Okunma sayısı 116581 defa] Beşiktaş BOA

Çevrimiçi Talisca1903

Zorla aldılar verdiler maçı hakemsiler yazık günah şu kızların emeğine bu kadar aleni hak yenmez
[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2024, 23:25:36 Talisca1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Olmadı...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Galibiyet :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güzel geri dönüş. Güzel galibiyet :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Galibiyet :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çeyrek finaldeyiz :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Takım çeyrek finale geldi ama kadro mühendisliği tam anlamıyla kötü. Takımda ligde 1 yabancımızı oynatamadığımız için 6 kişilik rotasyonla oynuyoruz. Oyuncular sürekli yorgun yorgun maça çıkıyor. 40 dakika sahada kalınca maç sonlarında çok zorlanıyoruz. Türkiye Kupasında ondan devam edemedik. Transfer tahtası açıkken transfer yapmazsak bu takım için yaptığımız dev bütçemiz de boşa gidecek. Umarım yöneticiler zaferin yalancı büyüsüne kapılmaz ve gerekli eklemeleri bir an önce yaparlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Takım çeyrek finale geldi ama kadro mühendisliği tam anlamıyla kötü. Takımda ligde 1 yabancımızı oynatamadığımız için 6 kişilik rotasyonla oynuyoruz. Oyuncular sürekli yorgun yorgun maça çıkıyor. 40 dakika sahada kalınca maç sonlarında çok zorlanıyoruz. Türkiye Kupasında ondan devam edemedik. Transfer tahtası açıkken transfer yapmazsak bu takım için yaptığımız dev bütçemiz de boşa gidecek. Umarım yöneticiler zaferin yalancı büyüsüne kapılmaz ve gerekli eklemeleri bir an önce yaparlar.
Kadın takımı daha iyi ligde ikinciyiz birinci olmamız zor ama ikincilikte tutunabiliriz
Önümüzdeki sene için çok ümit vadediyor basket branşı
Baskette para harcarsan karşılığını alıyorsun

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kadın takımı daha iyi ligde ikinciyiz birinci olmamız zor ama ikincilikte tutunabiliriz
Önümüzdeki sene için çok ümit vadediyor basket branşı
Baskette para harcarsan karşılığını alıyorsun
Ben bu sene kadın takımında harcadığımız paranın karşılığını mevcut kadro ile alacağımızı düşünmüyorum. Seneye bu yönetim ile daha iyi olur gibi görünüyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Ben bu sene kadın takımında harcadığımız paranın karşılığını mevcut kadro ile alacağımızı düşünmüyorum. Seneye bu yönetim ile daha iyi olur gibi görünüyor.
bakalım zaten çok birşey kalmadı

Çevrimiçi Talisca1903

Şeymanur ve Melek Uzunoğlunu kullanmalı hoca Kupada nogic evans 45 dk oynadı yuerının kolunu kaldıracak hali yoktu rotasyonu genişletmeli

Çevrimiçi Necmi

Şeymanur ve Melek Uzunoğlunu kullanmalı hoca Kupada nogic evans 45 dk oynadı yuerının kolunu kaldıracak hali yoktu rotasyonu genişletmeli
valla kadın takımıda erkek takımıda iyiler ama eksik birşeyler var oyuncu anlamında söylemiyorum daha çok mental eksiklik takımlar daha fazlasını verir ama veremiyor gibi duruyor

Çevrimiçi Talisca1903

valla kadın takımıda erkek takımıda iyiler ama eksik birşeyler var oyuncu anlamında söylemiyorum daha çok mental eksiklik takımlar daha fazlasını verir ama veremiyor gibi duruyor
erkek takımın son iki transferi fark yaratmadı kadın takımının da rotasyon dar yoksa ilk 5 mükemmel ama yedek yok yoruluyor takım hatta perişan oluyor

Çevrimiçi Necmi

erkek takımın son iki transferi fark yaratmadı kadın takımının da rotasyon dar yoksa ilk 5 mükemmel ama yedek yok yoruluyor takım hatta perişan oluyor
takıma alışmaları için biraz zaman vermek lazım
Bunu tecrübe senesi olarak görelim o yönetimle bu kadarı bile büyük başarı seneye daha iyi olacaklardır kadın voleybolunuda yarışmacı hale getirmek gerekiyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

İsim sponsoru da geldi :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

yine yorgunluk sıkıyor canımızı bu mabrey de bizi görünce coşuyor

Çevrimiçi Talisca1903

ÇBK yada  Bu kızlar bir harika Topuzoviçte gelince silindir gibi ezeceğiz herkesi

Çevrimiçi Talisca1903

:steamed: :steamed: :steamed:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

lig bitiyor biz hala transfer yapıyoruz

Çevrimiçi Talisca1903

lig bitiyor biz hala transfer yapıyoruz
çok güzel ekleme oldu play offlar var daha asıl düğüm orada çözülüyor bu eleman dengeleri bayağı değiştirir

Etiketler: