2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Cihan1903, Samet Ç, Renton, levitate, ONUR KOLCU, Umutcan Kaya, Yancos, hasankale, zafkan, gokhans, NioHH, underworld, Akil Emre, pinehitman, matias_27, ferdi1903, yaço58, 38life, mayguntr, COB, mellfred, blackeagle35, kartal meriç, c3c2k, golazokartal, murat ve 128 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 44421 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

hermoso'nun parasını adalı verecekmiş galiba helal olsun
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

matruşka mıydı neydi öyle bir şeyler deniyordu
Serdal Adalayı burada kimse matruşka demedi. Onu destekleyenlere, özellikle kongrede belli tipler var onlar içindi bu söylem.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Depay çözebilir miyiz acaba

Çevrimiçi Talisca1903

Serdal Adalayı burada kimse matruşka demedi. Onu destekleyenlere, özellikle kongrede belli tipler var onlar içindi bu söylem.
bir çok kişi sen de dahil defaatle yazdınız bu senin söylediğin çevir kazı yanmasın oluyor

Çevrimiçi Talisca1903

Depay çözebilir miyiz acaba
hiç gerek yok bence Di Maria yada Reus tercih ederim

Çevrimiçi Talisca1903

hermoso'nun parasını adalı verecekmiş galiba helal olsun
maç sonu prim de verdi şu adama söylenen şeyleri hatırlayınca sinirden elim ayağım buz kesiyor

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Musrati çıkınca pas oyununun ve hızlı çıkışların (pas akışı olarak tek pas ile doğru adama dikine pas olarak)  hiç birisi olmadı, ortasaha yolgeçen hanına döndü, ne kadar basit ya herkesi bu kadar harcamak.

kimse hoca beğenmiyor herkes bi salzburg gibi hoca yetiştirme derdine düşmüşüz.

Di maria beğenilmez. Hummels yaşlı olur. Reus kronik olur. Ama uganda 2. liginde 30 gol atan adama ağzımız akar.

[ Son Düzenleme: Bugün, 08:57:12 ONUR KOLCU ]

Çevrimiçi Samet Ç

West Ham uzatmazsa sağ bek için Coufal'i yoklamak lazım

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

üçlü oynamayacaksak gerek yok bence
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

üçlü oynamayacaksak gerek yok bence
Hermoso ve De Vrij ikilisi mükemmel olur çağ atlarız bur tane de oyun kurulumunda rol alabilecek bek mükemmel olur bütçeyi komple savunma ve hücuma harcamak lazım Gedson'un duruma göre belki bir tane orta saha alıp kapatmalıyız transferi

Etiketler: