Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 123 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6225605 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı WarrChief

Bence hareketli kamera takacaklar  :)

kacarı yok cnk 3 tribünüde gostermeleri sart oglu sart:D

Çevrimiçi Necmi

ihsan coşkun yakalamasın abi kesin bir röportaj verir hemen  :kop:
zaten kamerayı onun ulaşamayacağı bir yere koymak lazım gözünün önünde olursa dayanamaz :bandit:

Çevrimdışı cagdas44

şu alçıpan boya vs ihalesinin teslim süresi dolmuştu 1-2 hafta önce. o ihale sonuçlandı mı? Başkan firmanın iliğini kemiğini kurutmuştur kesin :D

Her firmadan örnek çalışma istemiş olabilir  :D

Çevrimdışı Deniz

zaten kamerayı onun ulaşamayacağı bir yere koymak lazım gözünün önünde olursa dayanamaz :bandit:
:kop: :kop: :kop: :kop:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı attila_metu

Çevrimdışı ZEKI

"emegine saglik" diyen / diyemeyen tum arkadaslara tesekkur ederim onemli olan forumda paylasimi yapabilmek. O sogukta calisan emekcilerimizin esas emeklerine saglik.

@ZEKI abi eline sağlık, çektiğin fotoğraflardan da görüldüğü üzere asıl hareket her zamanki gibi yeni açık tarafında olmuş  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

"emegine saglik" diyen / diyemeyen tum arkadaslara tesekkur ederim onemli olan forumda paylasimi yapabilmek. O sogukta calisan emekcilerimizin esas emeklerine saglik.
eline sağlık @ZEKI  laf yerini buldu :D :utan

Çevrimdışı Salih A.

şu alçıpan boya vs ihalesinin teslim süresi dolmuştu 1-2 hafta önce. o ihale sonuçlandı mı? Başkan firmanın iliğini kemiğini kurutmuştur kesin :D
:evillol: :evillol: :evillol: ihaleyi verdik diye üzerine para istemiştir muhtemelen o iş uzadı :)
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı SDemirsoy

tahminen buradaki gibi olacaktır tolga
@FARUK Hocam oralarda cam olacaktı br kısımda belki cam için aralık bırakmış olabilirler mi ?

Çevrimdışı FARUK

@FARUK Hocam oralarda cam olacaktı br kısımda belki cam için aralık bırakmış olabilirler mi ?

bence cam için çok geniş o aralık daha küfeki gelecek bir de

Çevrimdışı SDemirsoy

bence cam için çok geniş o aralık daha küfeki gelecek bir de
küfeki geldiğinde daralacak o zaman cam içi uygun hale gelebilir :) @FARUK

Çevrimdışı Kesh

Çevrimdışı Yoksul Esat Kekeç

@ZEKI   Hocam elinize sağlık... beklentilerimin de ötesinde.....  ayrıca attığınız resimlerle  tanıdıklarımıda bilgilendireceğim...teşekkürler

Çevrimdışı Fatih

Aslinda bu forum adina ihsan coskunla roportaj yapabiliriz.. Denemeye deger mi sence @Necmi abi?
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı serti67

@ZEKI  abi ellerine sağlık anca bakabildik ondan yoksa emeğin görmezden gelinirmi
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı darkfather

biz izleyemediğimiz için çıldırıyoruz ama kamera takma işi onca işin arasında gerçekten zorluyordur işçileri.

ayrıca ben hareketli kamera takılacağını düşünmüyorum. o zaman bir yeri dikkatli izleyemeyiz.

bence 2 ya da 3 farklı kamera takılacak ve isteğe göre seçilip izlenecek.

ama tek kamera da olabilir. tek kamera olsa bile hareketli olmayacaktır bence.

Çevrimdışı darkfather

Bitince böyle mi olacak gerçekten de  :)

Kesinlikle böyle olmayacak bizim kapalı alt böyle olmayacak mesela tek kat şeklinde olacak. burada üç kat gibi.

bir de kale arkalarımızın sadece köşeleri bombeli alçak olacak. tam ortaları değil.  :tabe:

Çevrimdışı cagdas44

biz izleyemediğimiz için çıldırıyoruz ama kamera takma işi onca işin arasında gerçekten zorluyordur işçileri.

ayrıca ben hareketli kamera takılacağını düşünmüyorum. o zaman bir yeri dikkatli izleyemeyiz.

bence 2 ya da 3 farklı kamera takılacak ve isteğe göre seçilip izlenecek.

ama tek kamera da olabilir. tek kamera olsa bile hareketli olmayacaktır bence.

Hareketli kameraların tur süreleri ayarlanabiliyor ki stat inşaatlarında kullanılanlar yeterince yavaş zaten, muhtemelen bir saatte ancak bir kale arkasından diğerine döner

Çevrimiçi Necmi

Aslinda bu forum adina ihsan coskunla roportaj yapabiliriz.. Denemeye deger mi sence @Necmi abi?
beni götürme röportaj sonrası işinden olabilir @Fatih benim soracak ve söyleyeceklerimi soracak basın mensubu yok :D zaten cevap veremezki

Çevrimdışı SDemirsoy

beni götürme röportaj sonrası işinden olabilir @Fatih benim soracak ve söyleyeceklerimi soracak basın mensubu yok :D zaten cevap veremezki
abi beni götürün Röportaja :D @Fatih  @Necmi
[ Son Düzenleme: 22 Kasım 2014, 18:51:46 SDemirsoy ]

Çevrimiçi murat

Başakşehiri bulamayız @MURAT ı çağırırız elimizden tutar götürür diye demiştim @rubi_tobin  :evillol: :evillol:
@Necmi abi 14.00 değilde 15.00 gibi olursa beşiktaşa gelebilirim.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi 14.00 değilde 15.00 gibi olursa beşiktaşa gelebilirim.
bekleriz @MURAT mecburen yolu nasıl bulacağız başka türlü stadı bırak başakşehirin nerde olduğunu bilmiyorum

Çevrimdışı tedd

GS Trabzon maçını izliyorum da...
GS'nin stadı gerçekten çok yüksek ve boğucu.
Bizimkisi bu kadar yüksek olmayacak. Ama inşallah boğucu olur.
GS'nin stadının bence tek eksi yönü merkeze biraz uzak olması. Onun dışında oldukça etkileyici bir atmosferi var.
The most eastern of the west, the most western of the east