2014/15 Transfer Sezonu
2014/15 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2014/15 Transfer Sezonu Burada Forza'daki gibi taransfer haberlerimiz olacaktır.... şimdiden iyi transferlere....

0 Üye ve 162 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014/15 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3701398 defa] 2014/15 Transfer Sezonu

Çevrimdışı ozan062

bu arada neden hamburg tolgayla sozlesme uzatmıyor neden ? hayır fazla para istiyor diyemidir yoksa yenisinimi alacaktır yada sorunlumudur bu oyuncu nedeni nedir cok merak ediyorum :busted_cop:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı ozan062

nasıl yani bonservisi icin mi?

3tane farklı kişi aynı anda bunu diyince bi garibime gitti sonucta bu kadar uzuyorsa  bizimkiler ha birazdaha zorlayalım deyip sanırım 100bine tamamlamaya calısıyorlar:))

bu arada hamburgun sportif direktoru anlasmaya calısıyoruz demiş bugun bir saat once yani buda dogrular nitelikte gibi bakalım

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 13:14:14
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
bu arada neden hamburg tolgayla sozlesme uzatmıyor neden ? hayır fazla para istiyor diyemidir yoksa yenisinimi alacaktır yada sorunlumudur bu oyuncu nedeni nedir cok merak ediyorum :busted_cop:

Çocuk istemiyor herhalde  :iscrewy:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

hamburg imzalamak istiyorda tolgay istemiyor.sebebi muhakkak duygusaldır :D hamburg 500-700 civarı bir para teklif edecektir.burada en az 1 milyon alır.

Çevrimiçi murat

ozan bu 100 bin mevzusu aradaki farktır muhtmelen.bazı kaynaklar 500 bine anlaşıldı yazarken bazı kaynaklar 600 bine anlaşıldı şeklinde haberi variyorlar.şöyle bir durum olabilir beşiktaş 500 veriyor hamburg 600 istiyor diyebiliriz.bu arada trabzon daha fazlasını veriyor ama futbolcu gitmek istemiyorda deniyor.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 13:20:31
  • Beşiktaş / Bodrum
ozan bu 100 bin mevzusu aradaki farktır muhtmelen.bazı kaynaklar 500 bine anlaşıldı yazarken bazı kaynaklar 600 bine anlaşıldı şeklinde haberi variyorlar.şöyle bir durum olabilir beşiktaş 500 veriyor hamburg 600 istiyor diyebiliriz.bu arada trabzon daha fazlasını veriyor ama futbolcu gitmek istemiyorda deniyor.

Biz 1 verelim Trabzon 1,4 versin adam bize gelir adım gibi eminim.

Çok büyük para vermesi lazım 1 e 2 gibi anca o şekilde.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozan062

Çocuk istemiyor herhalde  :iscrewy:

yüksek ihtimalle bende onu dusundum cunku bir taraf ayrılmayı kafasına koymus burası net

hamburg imzalamak istiyorda tolgay istemiyor.sebebi muhakkak duygusaldır :D hamburg 500-700 civarı bir para teklif edecektir.burada en az 1 milyon alır.

:D parada vardır tabi işin içinde malum tolgay belkide diyordur son yuksek maasım oalcak kapagı atayım türkiyeye  diyebilir  :kop:

tabiki takılıyorum zaten oynamayı secerse bizde değilse tsde oalcak  ama ben kesinlikle gelmesini istiyorum

evet evet oda olabilir ben yanlıs anlamısta olabilirim
[ Son Düzenleme: 21 Ocak 2015, 13:24:28 ozan062 ]

Çevrimiçi murat

Biz 1 verelim Trabzon 1,4 versin adam bize gelir adım gibi eminim.

Çok büyük para vermesi lazım 1 e 2 gibi anca o şekilde.
iki katını veriyorsa gitsin zaten.o zaman orayada yarardan çok zararı olur.ederinden fazla almış oyuncular bir yerde muhakkak patlıyor.

Çevrimdışı mehmetthedum

Çünkü, eğer şimdi değil de yazın veya daha sonra TSL'ye gelecek olursa yabancı statüsünde olacak. Eğer şimdi gelirse yerli statüsü korunacak.

Bir nedeni de bu, şimdi gelmek istemesinin. Ve tabi vergiler düştükten sonra 3 katına çıkan yıllık gelir, ilaveten şampiyonlar ligi müziği vs vs..

Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimiçi murat

iki katını veriyorsa gitsin zaten.o zaman orayada yarardan çok zararı olur.ederinden fazla almış oyuncular bir yerde muhakkak patlıyor.
tolgay ı ben almanyada rüştünü ispat edememiş bir oyuncu olarak görüyorum.olcay şahan gibi değerlendirebilirsiniz.olcayı almanyada iken maçlarını seyrederdim ve o dönemde almanyada az kafasını göstermiş bütün oyuncular milli maça çağrılırken olcayın çağrılmamasına şaşırırdım.almanya için değil ama bizim için iyi bir futbolcu diye düşünüyorum.iyi bir ortamımız var.veli gibi evrim geçirebilir.

Çevrimdışı Ozan E.

Çünkü, eğer şimdi değil de yazın veya daha sonra TSL'ye gelecek olursa yabancı statüsünde olacak. Eğer şimdi gelirse yerli statüsü korunacak.

Bir nedeni de bu, şimdi gelmek istemesinin. Ve tabi vergiler düştükten sonra 3 katına çıkan yıllık gelir, ilaveten şampiyonlar ligi müziği vs vs..

Simdi de gelse sene sonunda da turk statusunde oynayacak. Turk milli takimini secmeyenler farkli milli takimlarda oynayanlar icin gecerli olacak soylediginiz :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 13:31:54
  • Beşiktaş / Bodrum
Simdi de gelse sene sonunda da turk statusunde oynayacak. Turk milli takimini secmeyenler farkli milli takimlarda oynayanlar icin gecerli olacak soylediginiz :)

:tabe:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Dogan

:D parada vardır tabi işin içinde malum tolgay belkide diyordur son yuksek maasım oalcak kapagı atayım türkiyeye  diyebilir  :kop:
son yüksek maaş düşüncesi saçma bence adam daha 24 yaşında 26-27 lerde cok daha bi oyuncu olacaktir  daha fazlasini hakedecektir

Çevrimdışı Dogan

Tolgay türk milli takımını secmedi mi nasil yabanci sayiliyo

Çevrimdışı eski inönü

24 yaşında Bundesligada Hamburgda oynayan bir futbolcunun Trabzona gitmesi Katara gitmesi kadar abes bence.

Çevrimdışı ozan062

son yüksek maaş düşüncesi saçma bence adam daha 24 yaşında 26-27 lerde cok daha bi oyuncu olacaktir  daha fazlasini hakedecektir

yok yok yas için demiyorum yabancı kuralının kalkmasına bir yarı kaldı dolayısıyla iyice piyasası dusucek bu sebeble oyle dusnuyorda olabilir mesela ersan bunu istiyor cnk son,, veli istedi pektemek istiyor sebebi bu işte egerki tolgayda kokusnu aldıysa ister:)) fakat bizimkiler vermez :evillol:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 13:35:55
  • Beşiktaş / Bodrum
Bizim maaş bandı belli oldu.

Yerlilere 1.5 milyon euro üst kota. Cenk imza parasından dolayı fazla aldı.

Yabancılara 2 milyon euro üst kota. Ancak Ba gibi top class getirirsek 3.5 'a çıkıyor.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 13:38:45
  • Beşiktaş / Bodrum
Beşiktaş'a imzası an meselesi!

Uzun süredir Beşiktaş'ın gündeminde olan Tolgay Ali Arslan için kulübü Hamburg'tan açıklama geldi. Kulübün Sportif Direktörü Peter Knaebel, transferin an meselesi olduğunu söyledi.

Fatih Demireli – Beşiktaş'ın ara transfer döneminde kadrosuna katmak istediği Tolgay Ali Arslan'da önemli mesafe katetti.

Futbolcunun bonservisi konusunda pazarlık halinde olan iki kulübün arasında yakınlaşma olduğu öğrenildi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Hamburg kulübü Sportif Direktörü Peter Knaebel, transferle ilgili olumlu gelişmeler olduğunu ifade etti.

Hamburg'un Dubai'de yaptığı kampta gazetecilere konuşan Knaebel, "Tolgay konusunda Beşiktaş ile görüşmeler devam ediyor, transferi konusunda Beşiktaş ile anlaşacağımızı zannediyorum" diye konuştu.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Tolgay'ın bonservisi 500 bin Euro civarında olacağı belirtiliyor.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Dogan

yok yok yas için demiyorum yabancı kuralının kalkmasına bir yarı kaldı dolayısıyla iyice piyasası dusucek bu sebeble oyle dusnuyorda olabilir mesela ersan bunu istiyor cnk son,, veli istedi pektemek istiyor sebebi bu işte egerki tolgayda kokusnu aldıysa ister:)) fakat bizimkiler vermez :evillol:
O da olabilir ama Fikret Basgan oldugu sürece gönlüm rahat ucuz=fikret orman :kop:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 13:42:40
  • Beşiktaş / Bodrum
O da olabilir ama Fikret Basgan oldugu sürece gönlüm rahat ucuz=fikret orman :kop:

Ucuz değil pinti  :biggrinking:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı sametbagan

Arkadaşar bu arada Topsa ile olimpiyatta oynayacakmışız başkan açıkladı bahaneleri ise hayli komik Ankara çok soğuk o yüzden olimpiyatta oynayalım demişler te Allahım ya  :lol:                                                                             gerçekten kendilerini küçük düşürüyorlar yeminlen balıkesir ve mersinle ankarada oynicaz

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 13:45:27
  • Beşiktaş / Bodrum
Düşündüğümüz gibi Hacı fiyat yükseltmiş.

TRANSFERDE önceliğini sağ beke veren Siyah-Beyazlılar, buna rağmen Hamburg forması giyen orta saha Tolgay Ali Arslan ile görüşmelerine devam ediyor. Alman ekibi ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 24 yaşındaki oyuncu ile prensipte anlaşmaya varan Beşiktaş'ın önüne Trabzonspor çıktı. Bordo-Mavililer, Tolgay'ı almak için harekete geçti. Bunun üzerine Tolgay'ın menajeri Francesco Di Frisco, Siyah-Beyazlı yöneticiler, "Trabzonspor da Tolgay'ı istiyor. Maaşı yukarıya çıkarmanız gerekiyor" diyerek rest çekti.

ALMAN EKİBİNE 500 BİN EURO

Bunu kabul etmeyen Beşiktaş, "Bizim vereceğimiz ücret budur" diyerek Francesco Di Frisco'nun "Para koparma" çabasını kabul etmedi. Siyah-Beyazlılar'ın kozu ise Tolgay Arslan…

24 yaşındaki oyuncu, "Ben direkt oynayacağım bir takıma gitmek istiyorum. Benim için en iyi seçim Beşiktaş. İstanbul'da forma giymek istiyorum" diyerek Kartal'dan başka bir takıma gitmek istemediğini menajerine net bir dille söyledi. Tolgay'ın bu tutumu sonrası Beşiktaş, bu transferde bir adım daha öne geçti. Hamburg ile de görüşen Siyah-Beyazlılar, Alman ekibine 500 bin euro önerdi.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Dogan

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 13:48:04
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Fatih

Simdi Yasaklı Link'yu okuyorum Erkan Zengin muhabbetini..Cogu eleman 'fbyi secmis bi adam ts'ye gidiyorsa, ben fb'den baska bi takimda oynamam vs. gibi seyleri soyleyen adami bizimkiler alsa isliklarim desteklemem' tarzinda yorumlar var hep... M.Topuz'u ne cabuk unutmus ibisler...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...