2014/15 Transfer Sezonu
2014/15 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2014/15 Transfer Sezonu Burada Forza'daki gibi taransfer haberlerimiz olacaktır.... şimdiden iyi transferlere....

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014/15 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3672505 defa] 2014/15 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 12:14:03
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ayrıca insanlara trollcü fenerli bilmem ne li ötekileştimeyi de bırakın artık.

Okumayın ya bu kadar basit okumayın o zaman. Onu ötekileştir ona hakaret ne bu?

Hepimiz yetişkin adamlarız seçme şansımız var okumayın ciddiye almayın ama en önemlisi kimseye, karaterine ELEŞTİRİ GETİRMEYİN.
[ Son Düzenleme: 21 Ocak 2015, 12:20:14 Çağrı ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 12:15:07
  • Beşiktaş / Bodrum
Burada başkana bir kez bile hakarete izin vermedik. Vermeyiz.

Başkana olmadığı gibi kimseye hakaret edilmesine izin vermeyiz. VERMEYECEĞİZ.

Herkes buna göre yapsın yorumunu bundan sonra.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kemal

Tolgay transferınden gelişme duyan yazarsa sevınırım

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 12:21:51
  • Beşiktaş / Bodrum
Tolgay transferınden gelişme duyan yazarsa sevınırım

Bakın mesela Kemal abi ''Duyan'' demiş.

Duyum şu. Hacı fiyatı yükseltmiş Tolgay'a. Ama bu benim duyumum TUTMAK ZORUNDA DEĞİL.

Sadece duyum. Zaten bu transfer konusu duyum olmazsa sadece scouting yaparız burada hep beraber.

Ha bana göre hava hoş ama sanırım  yüz kişiden 90'ı sıkılacaktır.

O yüzden lütfen herkes birbirine anlayışlı olsun.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Managerler olayı klüp çözüm bulmalı durduk yere gene fiyat extra para cıkacak...

bir forumda gördüm

ufuk kaan karacan @ukaankaracan · 36 dk. 36 dakika önce
Son Dakika ve alevli top!

Çevrimdışı TURKahvesi

Değil @özgür Porto'ya transfer olduktan sonra 2 sakatlık geçirmiş form tutamamış o yüzden. Transfermakt'da görünmüyor menajerinin açıklamalarını okudum ben ingilizce bir sitede.

@Çağrı tmm şimdi anlaşıldı umarım Opare kendi düzeyinde formuna ulaşır da sağ taraf ondan sorulur biz Beşiktaş sevdalıları da derin bir oh çekeriz
ayrıca Liverpool maçına kadar inşallah belli bir düzeye gelir formu çünkü 2 maçta çok ihtiyacımız olacak eğer o formu bulursa Liverpool'u eleyeceğimiz noktada şansımızın yüksek olduğuna inancım tam.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 12:29:21
  • Beşiktaş / Bodrum
@Çağrı tmm şimdi anlaşıldı umarım Opare kendi düzeyinde formuna ulaşır da sağ taraf ondan sorulur biz Beşiktaş sevdalıları da derin bir oh çekeriz
ayrıca Liverpool maçına kadar inşallah belli bir düzeye gelir formu çünkü 2 maçta çok ihtiyacımız olacak eğer o formu bulursa Liverpool'u eleyeceğimiz noktada şansımızın yüksek olduğuna inancım tam.

Benim tahminim UEFA Listesine adı verilmez. Yeni transferleden birinin adı veriliyor sadece.

Ya Milosevic ya Tolgay'ın ismini verirler diye tahmin ediyorum.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 12:30:42
  • Beşiktaş / Bodrum
bir forumda gördüm

ufuk kaan karacan @ukaankaracan · 36 dk. 36 dakika önce
Son Dakika ve alevli top.

BJK TV Haber müdürü kendisi.

Hadi bakalım gelsin Tolgay.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı onurt

Bu şekilde düşündüğünüz bir yoruma cevap vermezseniz o yorum önemini yitirir 3 dakika içinde öbür sayfaya düşer önemi kalmaz.

İstemiyoruz diye bağırdığınız yorum yaptığınız her şey hit kazanır alıntı yapmayın o zaman kendi fikrinizi dile getirin bu kadar basit @onurt

Bu kadar basit değil. Ben hiçbir zaman bu arkadaşı alıntılamadım zaten ama ısrarla bu forumda kendine bu dedikoduları yaymaya uygun ortam görmesi sorun. Tepki görünce sözde tekrar azmayacaktı ama bugün yine dayanamadı.
Geçen sefer Beşiktaş teknik Direktörünün rüşvet aldığını iddia ettiği yazısını da alıntılamadım ama bu bunları yazabilir demek değil. Alıntılamayalım o da sabahtan akşama istediğini sallasın. Ben bunu klübe de ilettim. Bu konu bu kadar basit değil.
Biz burada kim olmuş, kim olmamış, transfer çok uzamış bunları konuşup eleştirebiliriz ama gelip isim vererek, yönetimin içinden bilgi almış gibi sunarak gerçekliği şüpheli tek bir taraftan hem de suç olabilecek dedikodu yaymak sorgulanmalı, alıntı yapıp yapmamak değil.
"Beşiktaş için birşeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın."
Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 12:33:22
  • Beşiktaş / Bodrum
Managerler olayı klüp çözüm bulmalı durduk yere gene fiyat extra para cıkacak...

Menajer değil ya Hacının ahmakça fiyat artırmalaarı.

Erkan'ı alabilmek için fenerden fazla 1.5 milyon euro bonservis verdiler.

Adama da 2 milyon uero vermişler kafayı yediler iyice.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Alevli top haberi yok mu ? ne oldu gelen kim  :alala: Tolgay mı

Çevrimdışı ALI RIZA

Menajer değil ya Hacının ahmakça fiyat artırmalaarı.

Erkan'ı alabilmek için fenerden fazla 1.5 milyon euro bonservis verdiler.

Adama da 2 milyon uero vermişler kafayı yediler iyice.
o kadar eder mi ya :) resmen paraları sallıyorlar uefa nerde acaba mali kriter nerde acaba ? seneye ne olacak  :alala:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 12:39:46
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu kadar basit değil. Ben hiçbir zaman bu arkadaşı alıntılamadım zaten ama ısrarla bu forumda kendine bu dedikoduları yaymaya uygun ortam görmesi sorun. Tepki görünce sözde tekrar azmayacaktı ama bugün yine dayanamadı.
Geçen sefer Beşiktaş teknik Direktörünün rüşvet aldığını iddia ettiği yazısını da alıntılamadım ama bu bunları yazabilir demek değil. Alıntılamayalım o da sabahtan akşama istediğini sallasın. Ben bunu klübe de ilettim. Bu konu bu kadar basit değil.
Biz burada kim olmuş, kim olmamış, transfer çok uzamış bunları konuşup eleştirebiliriz ama gelip isim vererek, yönetimin içinden bilgi almış gibi sunarak gerçekliği şüpheli tek bir taraftan hem de suç olabilecek dedikodu yaymak sorgulanmalı, alıntı yapıp yapmamak değil.

Bakın ısrarla aynı hatayı yapıyorsunuz. Burada yine kişiliğe hakaret var bunu yapamazsınız. En azından bundan sonra.

Bak kulübe ilettim diyorsun burada da yapabileceğin şey şu. O kişiye kanıtla dersin. Bu kadar basit. Kanıtla de. Kanıt sunamıyorsa zaten inanırlığını kaybeder AMA KANITI YOKSA.

Söylediği gerçekleşmedi diye bu söylediğinin YALAN VEYA DEDİKODU olduğunu göstermez. Aynı şekilde DOĞRU olduğunu da göstermez.

Dün @Necmi abi çok güzel bir örnek verdi. Bugün başkanla yemek yersin şu adam bitti der sana sen de haber yaparsın ama 3 saat sonra adamın karısı ikna olmaz sözleşme yırtılır bu yalan mı oluyor?

Ayrıca alıntılanmayan önemsenmeyen hiçbir iddaa sabahtan akşama kadar sürmez.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı onurt

Bakın ısrarla aynı hatayı yapıyorsunuz. Burada yine kişiliğe hakaret var bunu yapamazsınız. En azından bundan sonra.

Bak kulübe ilettim diyorsun burada da yapabileceğin şey şu. O kişiye kanıtla dersin. Bu kadar basit. Kanıtla de. Kanıt sunamıyorsa zaten inanırlığını kaybeder AMA KANITI YOKSA.

Söylediği gerçekleşmedi diye bu söylediğinin YALAN VEYA DEDİKODU olduğunu göstermez.

Dün @Necmi abi çok güzel bir örnek verdi. Bugün başkanla yemek yersin şu adam bitti der sana sen de haber yaparsın ama 3 saat sonra adamın karısı ikna olmaz sözleşme yırtılır bu yalan mı oluyor?

Ayrıca alıntılanmayan önemsenmeyen hiçbir iddaa sabahtan akşama kadar sürmez.
Çağrı ben transfer duyumundan bahsediyorum. Transfer duyumlarına tepki gösterdiğimi nerden çıkartıyorsun.
Biri bitmiş bitmemiş. Olcakmış olmamış bu önemli değil ki. O zaman buraya hiç girmeyelim.
Ben sildiğin mesajdan bahsediyorum.
Yönetim içi kavga, kriz, rüşvet vs muhabbetleri. Bunun nesi dedikodu değil?
"Beşiktaş için birşeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın."
Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 12:44:52
  • Beşiktaş / Bodrum
Ek olarak.

Burası forum arkadaşlar. FORUM. Yani herkesin özgürce yorum yapabileceği yer. Hakaret olmadığı sürece.

Onu konuşturma bunu sustur diye şeylerle gelmeyin bana. Benim şahsi fikrimi zaten bu konularla ilgili bilen biliyordur.

Benim burada katılmadığım hatta çok kızdığım her gün en az 10 yorum oluyor ama tepki göstermiyorum. Çünkü aynısı bana yapılsa hiç hoşuma gitmezdi.

Ama ben buna anlayışla yaklaştıkça siz yaptıklarınızla beni köşeye sıkıştırdınız. Burada en başta size karşı sorumluluğum var beni köşeye sıkıştırmayın yardımcı olun ki ben de iyi niyetimi koruyabileyim.
[ Son Düzenleme: 21 Ocak 2015, 12:48:16 Çağrı ]
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serjo

Alev topu gelirse Şampiyonluk için daha'da umutlanırım
BU SENE O SENE!  :bandit:
Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 12:47:21
  • Beşiktaş / Bodrum
Çağrı ben transfer duyumundan bahsediyorum. Transfer duyumlarına tepki gösterdiğimi nerden çıkartıyorsun.
Biri bitmiş bitmemiş. Olcakmış olmamış bu önemli değil ki. O zaman buraya hiç girmeyelim.
Ben sildiğin mesajdan bahsediyorum.
Yönetim içi kavga, kriz, rüşvet vs muhabbetleri. Bunun nesi dedikodu değil?

Onur bunlar haberlerde çıkıyor değil mi? Ne yapıyorsun o haberi Milliyet yaptı her gün Milliyet alıyor musun?

Ama biri gelip bunu burada konuşuyor. Kendi uydurmuyor bunu haber üzerinden konuşuyor.

Yani evet dedikodu ise dedikoduyu destekliyor ya da kendine göre gerçek olanı destekliyor.

Bu sana göre suç ama herkese göre suç olamaz. Tek taraflı bakıyorsunuz ama benim böyle bakmamı bekleyemezsiniz.

Sadece yorumcu olsam burada ben de sizin gibi bakabilirdim çünkü yönetimi destekleyenlerdenim. Ama şuan bakamam.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 12:52:59
  • Beşiktaş / Bodrum
Bakın daha anlaşılır olması için yasadığım bir şey anlatayım size.

Malum sitede kendi adıyla HABER1903'te forum açıldığında oraya yazıyordum.

Tamamı abartsız tamamı yönetim düşmanıydı. Bakın muhalifi demiyordum düşmanıydı.

Ben tek başıma baya savundum orada yönetimi uzun süre. Ama haklı yere yazdıklarım bile silindi o sitenin terbiyesiz sahibi yüzünden.

Ve çok kötü hissettim. O yüzden bunu başkasına asla yapmam. Her ne düşünürse düşünsün. HAKARET ETMEDİĞİ SÜRECE.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serjo

@Çağrı haklısın
zaten herkes aynı fikirde olsa, forum'un bir anlamı kalmaz  :)
Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.

Çevrimdışı panic13

Ek olarak.

Burası forum arkadaşlar. FORUM. Yani herkesin özgürce yorum yapabileceği yer. Hakaret olmadığı sürece.

Onu konuşturma bunu sustur diye şeylerle gelmeyin bana. Benim şahsi fikrimi zaten bu konularla ilgili bilen biliyordur.

Benim burada katılmadığım hatta çok kızdığım her gün en az 10 yorum oluyor ama tepki göstermiyorum. Çünkü aynısı bana yapılsa hiç hoşuma gitmezdi.

Ama ben buna anlayışla yaklaştıkça siz yaptıklarınızla beni köşeye sıkıştırdınız. Burada en başta size karşı sorumluluğum var beni köşeye sıkıştırmayın yardımcı olun ki ben de iyi niyetimi koruyabileyim.

Abi yanlış yapıyorsun, bizim memlekete bu kadar demokrasi fazladır. alacaksın kırbacı eline, vuracaksın sırtına, vuracaksın sırtına vatandaşın. Ekşisözlük neden ekşisözlük oldu? Çünkü site sahibi verdi odunu höt diyene, bi de millete format diye bişey yutturdu . Şİmdi canlıyı koyacak yer bulamıyor. Sen de ver odunu, emin ol işe yarayacak.

Bak hatta üye alımına kapatın siteyi 2 hafta, iddia ediyorum 16. gün 10000 kişi buraya üye olmak isteyecek "ulan burada ne var acaba?" hesabı.

Hani Kibar feyzo'da vardı ya? millet meraktan kibarın yaptığı helaya gidiyordu, adam para kesti.

Deneyin sadece ya... Göreceksiniz.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Ocak 2015, 13:02:13
  • Beşiktaş / Bodrum
@Çağrı haklısın
zaten herkes aynı fikirde olsa, forum'un bir anlamı kalmaz  :)

:biggrinking:

Abi farklı olsun istiyoruz forum.

Saygın ama samimi herkesin konuşabildiği bir yer olsun taraf olmasın rengi olmasın özetle Beşiktaş gibi olsun.

7000'e yakın mesaj yazmışım burada ben herkese olabildiğince içten davrandım her şeyi sebebiyle açıkladım.

Benim fıtratıma göre yani ben olsam en azından bana saygı duyar şunu yapmam şurada. Çünkü kimseye sert yapmadım futbol kısmını 5 aydır yönetirken.

Ama yakışmıyor. Moderatöre rapor et butonu var sağda hadi onu görmedin insanlık hali ben varım ya burada. Günün 4-5 saati buradayım bana rahatsızlığını özelden belirtmek bu kadar zor iş değil burada yangın çıkarmak yerine.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozan062

vallahi bizimkiler sasırmıs:)) 100bin teklif etmişisz tolgaya:D

bu sebeble gelmezse agır eleştiririm
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Dogan

nasıl yani bonservisi icin mi?

Çevrimdışı capo di capi

Tolgay gelsin ama senelik 1.4 avro çok para. Basında dönen rakamlar umarım doğru değildir. Ersan'a verilecek olan parada çok. Yaşını başını aldı ve iki ağır sakatlık geçirdi. Gökhan Zan'ın bir tık üstü. Çıt kırıldım biraz. Verilmez o paralar.
Süleyman Seba Ölümsüzdür