2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 366 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11323356 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Murat Özen Samir Nasri ve Mangala diyor. Allah'ım rüya mı bu!!!!!
Rüyamda görmedim bu ikisini beraber

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat baltacı

Oyuncu satışı konusunda kendini aştı yönetim 31 yaşında sosayı 7.5 satmak büyük iş umarım aynı başarıyı alınacak oyunculardada gösterirler zamanımız kısıtlı kiralık falan kim geliyosa gelsin önemli olan bu seneki şampiyonluk seneye ffp bitiyo elimizde parada olacak rahat rahat takım kurulur.

city ve liverpola yanaşmamız iyiye işaret kompany,nasri,bony,sakho,benteke gibi üst seviye oyunculardan kiralık koparabilsek güle oynaya şampiyonluğa ulaşır kedinin fareyle oynadığı gibi oynarız renklilerle.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı linux

Benim tespit ettiğim İngiliz ve portekiz basınından en yakın 4 isim en az 3unun olacagı kanaatine vardım

GIL
TALISCA
ABOUBAKAR
OMERUO

saygılar

Allahım inşallah

Çevrimdışı onurt

Burda sabah akşam yönetime saydıran adamların mantığı eskaza şu süreçte yönetimde olsa, 3-4milyona panikle sosayı satıp aceleyle saçma 1-2 Transfer yapıp bitirmişti. Ya da ffpye aykırı hareket edip ceza aldırmanın yolunu açmışlardı.
İyi ki değiller.
Başkan güzel bir bütçe yarattı, büyük takımların kadroda düşünmediği şampiyonlar liginde oynamak isteyen adamları bonservisi ile ya da parlatılması istenen gençleri kiralık bitirecektir.
"Beşiktaş için birşeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın."
Süleyman Seba

Çevrimdışı Türkay

Rüyamda görmedim bu ikisini beraber

Mangala ve Nasri ikisini okuduğumdan beri elim titriyor  :biggrinking:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Umutcan Kaya

------------------------- Fabricio -------------------

Gökhan G ----- Mangala - Rhodolfo(Gil) -------- Adriano

----------------- Atiba ---- Oğuzhan --------------

Quaresma --------- Talisca ------------- Nasri

----------------------- Aboubakar ------------------

parantez icinde gili yazdım başkan 4lü paket yaparsa gili almaz gibime geliyor onuda alırsa ucarız
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mangala ve Nasri ikisini okuduğumdan beri elim titriyor  :biggrinking:
Yanlız diğer ikisi de fena

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 30 Ağustos 2016, 02:44:44 atalay ]

Çevrimdışı TURKahvesi

Benim tespit ettiğim İngiliz ve portekiz basınından en yakın 4 isim en az 3unun olacagı kanaatine vardım

GIL
TALISCA
ABOUBAKAR
OMERUO

saygılar

yalnız bu Aboubakar konusunda hiç ama hiç olumlu değilim (zaten gelmeyecek hissi var bende)
Gil olur
Talisca olur
Omeruo eh işte (en azından Necip geçmez bu tür hamleleri görmeyiz bundan böyle)
[ Son Düzenleme: 17 Ağustos 2016, 19:51:56 Özgür ]

Çevrimdışı mylife1903

1903'ün edindiği bilgiye göre; Siyah Beyazlı yöneticiler Samir Nasri ve Mangala transferi için girişimlerini hızlandırırken, Aboubakar, Jeremian Lens ya da Talisca için girişimlere devam ediyor.

Kapalı kapıların arkasında Beşiktaşlı yöneticilerin bu isimlerden 4'ünü alıp transferde şov yapmak istediği konuşuluyor.
Kapali kapilarim arkasinda offfff dram dalinda altin atmaca odulu yasakhabere gidiyor.

Allahim yazan ergen kim acaba bunu,
Kapali kapilarin arkasinda, vay vay vayyy

Belirtildi, kulislerde konusuldu, bildirildi sonra ulkeden beyin gocu, ulan beyin mi biraktiniz, beynim yandi be

Kapali kapilarin ardinda, lan sen nasil duydun, fetocumusun telekulakmisin nesin, ceviz agaci misin gulhane parkinda

Çevrimdışı mylife1903

Mangala - Nasri bunların net kazançları minumum 5 Milyon €. Talisca'yı zaten satın alamazsınız. City - Beşiktaş şartlarda anlaşsa bile oyuculara bu kontratları veremezsiniz.
Maasini da city odeyecek derler derler derler

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kapali kapilarim arkasinda offfff dram dalinda altin atmaca odulu yasakhabere gidiyor.

Allahim yazan ergen kim acaba bunu,
Kapali kapilarin arkasinda, vay vay vayyy

Belirtildi, kulislerde konusuldu, bildirildi sonra ulkeden beyin gocu, ulan beyin mi biraktiniz, beynim yandi be

Kapali kapilarin ardinda, lan sen nasil duydun, fetocumusun telekulakmisin nesin, ceviz agaci misin gulhane parkinda
Twitterdaki paylaşımın altındaki yorumları oku gülme krizine girersin

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı T.Yapici

Mangala, Nasri ve Lens cidden gelebilir mi ya? lütfen olsun çünkü  :evillol: :evillol:

Hiçbir zaman hatırlarınızdan çıkmasın ki, Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür " nesiller ister.

Çevrimdışı anılnr

Togabo dilinde Kartal anlamına gelen Nava ismini koymuş oğluna.Adamsın Atiba

Çevrimiçi Umutcan Kaya

arkadaş marjinal galiba paylaşımlar öyle gösteriyor quaresmanın ilk sezonu gibi olmaz diye düşünmüyor değilim ama şenol hoca varken disiplinsiz olamaz :evillol:

https://www.instagram.com/samnasri8/
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı RevivaL

İkiz olmaması sıkıntı, bu yıl zor geçecek.

Allah bağışlasın

Çevrimdışı ahmetx

Murat Özen Samir Nasri ve Mangala diyor. Allah'ım rüya mı bu!!!!!
hiç gerçekçi değil
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bjk fan page Facebook sayfasına mı yapmış açıklamayı ?
Beğenmiyorsan okumadan atlayip geçebilirsin güzel kardeşim her açıklamanın kaynagini soylemek zorunda degilim , Kaynagi olanlari yaziyorum zaten

Benim kaynagim bu
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Tolga

Bu adamları nasıl alacağız merakla bekliyorum :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı linux

Yok abi olmaz heralde . Adam nasri

Çevrimdışı Yado

Atiba baba olmuş

Bizim köyün Şampiyonluk alametlerinden oh oh suyundan da koy :halay:
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimiçi matias_27

Güle güle comandante sosa bu taraftar seni unutmayacak şampiyon kadroda vardın ve ciddi para kazandırdın.teşekkürler bu taraftar çok karaktersiz yabancılarda gördü.
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı mylife1903

Atiba baba olmuş
Guzel guzel turkiye dogumlu hemen vatandaslik verelim 18 sene sonra 2 sene oynatiriz 25 milyona eplye satariz, babasinin hayalini gerceklestirir.
Atiba reis sadece sahada calismamis, adi gereksiz birileri gibi fitikta cikarmamis hemen cocugu cikartmis suraya bak boy boy ne guzel, masallah.

Eee buyuk bilgim yuce insan erman doroglu ne demis, hergun seetmekle cocuk olmaz ayda bir gun 90a takacaksin. Helal olsun atiba.

Çevrimdışı Efe

Resmi hesaptan SOSA ya teşekkür mesaji

Teşekkürler Jose Sosa
Beşiktaşımıza önemli hizmetlerde bulunan, 2015-16 sezonu şampiyonluğumuzda pay sahibi olan Jose Sosa ile yollarımız ayrıldı.
Sosa'ya emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.
Saygılarımızla,
Beşiktaş JK

Sosa para kazandırarak gitti bu şekilde gitmesi iyi yaptıkları belkide bu parayı vermesini sağladı milanın istekli davranması ama yinede yapmaması lazımdı hayırlısı olsun şimdi transfere bakacağız şu 1 hafta 3-4 oyuncu ile imzalamak gerekiyor artık
Şampiyon Beşiktaş JK

Etiketler: