Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1768576 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı tangaz

çağlar söyüncüde maguayır satıldıkdan sonra 11e yerleşti iyide gidiyor bugün men of tı maç seçilmiş çelse karşısında
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi mellfred

Alpay Kayseri’de ilk 11 çıkmış ama 5. Dk’da sakatlanmış maalesef
Neyi var var mı bilen ?

Çevrimdışı cursedofdragon

Alpay Kayseri’de ilk 11 çıkmış ama 5. Dk’da sakatlanmış maalesef
Neyi var var mı bilen ?

menisküs yırtığımış galiba.

Çevrimiçi MUSTAFA_

alpay 6 ay yokmus
Gönderdiğimiz oyuncu bile sakatlanıyor. Bu nasıl bir sezon açılışı  :alala: Paratonerimizi gönderdik diye hata mı ettik  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Gönderdiğimiz oyuncu bile sakatlanıyor. Bu nasıl bir sezon açılışı  :alala: Paratonerimizi gönderdik diye hata mı ettik  :ebebe:

bilemedim ben.

o nasıl penaltı ?

VAR'a niye bakılmadı ?

Çevrimdışı Ripley

Konu Dışı

fb taraftarı az önce penaltıyı kazandıran pası atan emre b.nin lehine tezahürat yaptı. Bizim taraftar oranak aleyhine tezahürat yapmakta. Bildiğim kadarıyla oranak soruşturmadan aklanarak çıktı emre b. soruşturma geçirdi mi?

Bir konu dışı daha Gazişehir takımı 1-2 yıl önce gündemimize gelen Djilobodjiyi almış ya! vay anasını biz nasıl alamadıydık onu kiralıktır büyük ihtimalle.

Bir konu dışı daha fb'nin penaltısını VAR'da incelemediler sanırım(penaltı yok gibiydi), ben bu mesajı yazarken göremedim normal olarak.
derken 1 penaltı daha çalındı.

2. penaltıda ayağa basma var karar doğru.
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2019, 20:16:22 Ripley ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

o nasıl penaltı ?

VAR'a niye bakılmadı ?
Herhalde bu sene ittirilecek takım değişmiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Herhalde bu sene ittirilecek takım değişmiş  :tabe:

yoo gs'yi de ittiriyorlar.

biz yine üvey evlat muamelesi ittirilmeyi bırak üstüne hakkımız yeniyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

yoo gs'yi de ittiriyorlar.

biz yine üvey evlat muamelesi ittirilmeyi bırak üstüne hakkımız yeniyor.
Buz gibi penaltımızı yediler. Hala bizim oyuncuya kırmızı kart konuşuyorlar. Yenilmesek o pozisyon 1 hafta konuşulurdu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Artık Penaltıbahçe mi diyeceğiz. Bu ne 23 dakikada 3 penaltı  :alala: Biz 1 senede bu kadar kullanmıyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Ripley

Ekşide hedef 1 milyon penaltı başlığı ğsliler tarafından istila edilir bu akşam.
Hakikaten bize nasıl penaltı çalmadılar maç 0-0 iken Boyda, bizim oyuncular itiraz etmezse hakem de vermez işte ;Boyd kıvranacaktı yerde itiraz edecekti ama bizimkilerin ensesine vur ekmeğini al! heriflere 3 penaltı daha 23. dk. bu akşam lider olurlar olsunlar ama gs lobisi başlar bu akşam fbyi şampiyon yapacaklar diye.

Çevrimiçi yaço58

şu fenere gsye çalınan penaltılara bakın bize çalınmayanlara bakın bu fenere çalınan penaltı şaka falan olmalı kimler çaldıysa bunu direk lisansı yırtılmalı bu nasıl iş boyda yapılan yüzde bi milyon penaltı bunun yanında maç 0-0 dı o penaltıyı verse maç kopacak başka şeyler konuşacaktık

Çevrimdışı tangaz

Ekşide hedef 1 milyon penaltı başlığı ğsliler tarafından istila edilir bu akşam.
Hakikaten bize nasıl penaltı çalmadılar maç 0-0 iken Boyda, bizim oyuncular itiraz etmezse hakem de vermez işte ;Boyd kıvranacaktı yerde itiraz edecekti ama bizimkilerin ensesine vur ekmeğini al! heriflere 3 penaltı daha 23. dk. bu akşam lider olurlar olsunlar ama gs lobisi başlar bu akşam fbyi şampiyon yapacaklar diye.

bi tane yöneticimiz çıkıp boydun penaltıyı sarısını layiçin sarısını dile getirmedi anca taraftara gider yapar bizimkiler
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

şu fenere gsye çalınan penaltılara bakın bize çalınmayanlara bakın bu fenere çalınan penaltı şaka falan olmalı kimler çaldıysa bunu direk lisansı yırtılmalı bu nasıl iş boyda yapılan yüzde bi milyon penaltı bunun yanında maç 0-0 dı o penaltıyı verse maç kopacak başka şeyler konuşacaktık

bir tane yöneticimiz çıkıp bunu dile getirmedi verilmeyen penaltımız ve haksız 2 sarımız var.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bizim başkan Türk futbolunu kurtarma derdinde.tabi canım.
Nasıl bir tezgaha geldik arkadaş isteyen istediği gibi at koşturuyor bir tek biz yapamıyoruz başkan anca bize gider yapsın

Çevrimdışı tangaz

vedat muriç güzel gol atmış alacaktık şu elemanı az yazmadım burada

Çevrimiçi yaço58

bir tane yöneticimiz çıkıp bunu dile getirmedi verilmeyen penaltımız ve haksız 2 sarımız var.
şu 3 penaltıdan biri bile bize çalınmazdı adamlar göstere göstere istedikleri gibi at koşturuyorlar bu senede fbyi şampiyon yaparlar böyle gderse

Çevrimdışı tangaz

Bizim başkan Türk futbolunu kurtarma derdinde.tabi canım.
Nasıl bir tezgaha geldik arkadaş isteyen istediği gibi at koşturuyor bir tek biz yapamıyoruz başkan anca bize gider yapsın

lisanslı ürünleri alıp kombineni yeniledin galiba çok sık eleştiriyorsun bu ara :D

Çevrimdışı tangaz

şu 3 penaltıdan biri bile bize çalınmazdı adamlar göstere göstere istedikleri gibi at koşturuyorlar bu senede fbyi şampiyon yaparlar böyle gderse

başkanları çatır çatı konusuyor hakkını arıyor transferlerin çogunu kampa yetiştirdi olurlar tabii

Çevrimdışı Ripley

vedat muriç güzel gol atmış alacaktık şu elemanı az yazmadım burada

Aynen ben de istemiştim ağır falan dediler ama tekniği iyi bizde de iş yapardı, ğs de adamı istemişti transfer zamanı , eti cagneden kat be kat iyi.

Çevrimdışı tangaz

Aynen ben de istemiştim ağır falan dediler ama tekniği iyi bizde de iş yapardı, ğs de adamı istemişti transfer zamanı , eti cagneden kat be kat iyi.

cagne boş adam aklı sadece cinlikde penaltı çalmakda vedatın yaşı da ideal 4-5 milyon canlı koysak alırdık milli pyuncu uefada da birkaç gol attırırdık epl.den bile teklif alabilirdik sonrasında

Çevrimdışı Ripley

Bu arada emre b. adamların resmen oyun kurucusu olmuş iyi pas dağıtıyor ama her maç 90 dk oynayamaz.
60ta alınır oyundan , o yaşta kaldıramaz bünye.

Çevrimdışı mylife1903

Fbde encok ardayi beyendim mutus tiransfer gsden almislar galiba