Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 130 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8373705 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ustune marselo atacaklar, siper al
kiralık gelmişti, bonservisiyle gelenleri diyorum ben  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

devre arasında bonservis aldığımız adamlar iyi çıkmıyor, bunun istisnası bir Tolgay var.
Bunu taraftarın da anlamış olması lazım ve artık her devre arası kaleci stoper santrafor diye transfer çılgınlığına kapılmasınlar.
Devre arasında alacağın adam düşeş ve kelepirse alınmalı.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

kiralık gelmişti, bonservisiyle gelenleri diyorum ben  :D
Guzel manevra ikinci sortiyi yapmama gerek kalmadi

Bonserviysle dedim kiraliklari demedim

Çevrimdışı mylife1903

ihtiyacımız var diye devre arasında transfer yapmayalım, yoksa patlıyoruz. Bu transfer işleri gerçekten zor, insanlar tek taraflı düşünüyor, ucuza aldık vesaire ama elin Avrupalısı enayi mi abi.
Avrupali kim olm salak hepsi, eskiden uc vilayetimizdi avrupa dedigin yer

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Günaydın
Basın yine Mario Gomez haberleriyle günü açmış yok efendim Töre yine kiralık gidecekmiş daha başkan 2 gün önce söyledi Töre dönüyor kalacak diye Sırf haber olsun diye yalan haber yapılmaz ki ayıptır

Çevrimiçi underworld

Bu listeye kimler eklenecek bakalım  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

O panik kaldi ama gittik 4.2 verdik kadroya giremeyen stopere

ahh alexis ahh boşuna yolladık herifi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Orhan

valla bir rivayete göre Ba ve canerin oynatılmasını başkan istememiş
hocaya mecbur kalmazsan oynatma demiş diye bir söylenti var.
Bence başkan çinlilerin ve italyanların kader ağlarını ördü
:kop: :kop: Abi ilk önce komplo teorisi gibi geliyor ama düşününce başkan yapar diyorsun ve yapmış oluyor

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Ertan Süzgün @ertansuzgun
·
7s

İnanmadığım haberi yazmam ama gelen telefon ciddi...

Lens in Quaresma out gibi bir durum söz konusu olabilir. Şaşırmayın sonra

Çevrimdışı Erdem Ayaz

📌 Quaresma'ya ciddi ve yüksek teklifler var.

📌 Lens için Sunderland'e 3 milyon Euro. Beklemede.

Çevrimdışı tuncaboylu

·
7s

İnanmadığım haberi yazmam ama gelen telefon ciddi...

Lens in Quaresma out gibi bir durum söz konusu olabilir. Şaşırmayın sonra
Bu kim?

Çevrimdışı tangaz

advertorial reklam :)

tüplü araba gibisi var mı yaa miss gibi hem artık sıralı sistemle dönüşüm yapılıyor performans aynı ayrıca güvenli ve en önemlisi çevre dostu egzoz emisyon değeri bakımından en temiz yakıt dizel leşş çevre düşmanıdır hem ayrıca alırken eşşek yükü ile fazla para verirsin o farka yıllarca deponu doldurur gezer dolaşırsın ayrıca bakımıda pahalı ve 150bini geçtikten sonra sıkıntılar başlar ağır bakım masrafları çıkar. lpg mis gibi yakıt çevre dostu çevre beni sinirlendirmeyin green peace haber yollarım salarım üstüne forumun özellikle de @Yunus Emre Dökmeci nin üstüne salarım parça pinçik ederler o sevdiğin arabanı da çizerler ohh miss  :D

lpg candır çevre dostudur çevre önemli malum biz bu dünyayı gelecek nesillerden emanet aldık  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Bu kim?

beyaz tv spor muhabiri genelde söyledikleri çıkar

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

advertorial reklam :)

tüplü araba gibisi var mı yaa miss gibi hem artık sıralı sistemle dönüşüm yapılıyor performans aynı ayrıca güvenli ve en önemlisi çevre dostu egzoz emisyon değeri bakımından en temiz yakıt dizel leşş çevre düşmanıdır hem ayrıca alırken eşşek yükü ile fazla para verirsin o farka yıllarca deponu doldurur gezer dolaşırsın ayrıca bakımıda pahalı ve 150bini geçtikten sonra sıkıntılar başlar ağır bakım masrafları çıkar. lpg mis gibi yakıt çevre dostu çevre beni sinirlendirmeyin green peace haber yollarım salarım üstüne forumun özellikle de @Yunus Emre Dökmeci nin üstüne salarım parça pinçik ederler o sevdiğin arabanı da çizerler ohh miss  :D

lpg candır çevre dostudur çevre önemli malum biz bu dünyayı gelecek nesillerden emanet aldık  :bandit:
ooo reklam ben dizelciyim, lpg'ye karşıyım.

Çevrimdışı tangaz

ooo reklam ben dizelciyim, lpg'ye karşıyım.

lpg tüpü kadar taş düşsün kafanıza hemi de 45kg.lık sanayi tüpü olanlarından  :D

dizel çevre katilidir  :bandit:

Çevrimdışı panic13

lpg tüpü kadar taş düşsün kafanıza hemi de 45kg.lık sanayi tüpü olanlarından  :D

Tüpten (Hakaret Yasak)₂ kimse fayda görmemiştir ;)
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

:boxin:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

günün yorumu  budur :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Lpg mi cevre dostu :alala:

Araba gitmiyor , gitmiyor , Hortumlari tikiyor , Hortumlari eritiyor kuru yakim olduğu için kullanmasam neyse diycem :bandit:

En iyisi performans açısından tabiki Benzin araba uçuyor ama Cep düşmanı , Oyizden dizel candir hele turbo dizel Candan da candir :D

Canini düşünüyorsan Lpgden uzak duracaksın Allah korusun ağır bir kazada arabanin içindekilerle havaya uçması an meselesi , Yok oyle birsey demeyin sıkıştırılmış Gazdan bahsediyoruz ,  buyuk konusmak isetmiyorum ama bor daha buyuk ihtimalle Gazli araba almam

Avmye giremezsin , Ozel otoparka giremezsin , Kapali otoparka giremezsin ne kaaaa cevre dostu bir yakit Lpg , hicbir yere sokmuyorlar arabayı okadar Cevre dostu. :D
[ Son Düzenleme: 01 Haziran 2017, 10:17:08 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Benzinin neyini sevmiyonuz anlamiyorumki. Benzin iyidir guzeldir.

Çevrimdışı tangaz

walla 16-17 senedir tüpten ekmek yiyorum bunun 6 senesi maaşımı (Hakaret Yasak)₂ ödedi  :evillol:

Çevrimiçi underworld

Fosil yakıtlılar ölsün Tesla'dan selamlar  :lol: :lol:

Benzinin neyini sevmiyonuz anlamiyorumki. Benzin iyidir guzeldir.
Benzin cok Hojdur ama Banena :D

Abi Sen rusyadan rahat konusyorsun Benzinin Litresi olmus 5 kusur Tl , Zaten cok yakiyor bir de litre fiyati cok pahali ocagina incir agaci dikiyor nasil kullanalim benzinli arabayi :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Lpg mi cevre dostu :alala:

Araba gitmiyor , gitmiyor , Hortumlari tikiyor , Hortumlari eritiyor kuru yakim olduğu için kullanmasam neyse diycem :bandit:

En iyisi performans açısından tabiki Benzin araba uçuyor ama Cep düşmanı , Oyizden dizel candir hele turbo dizel Candan da candir :D

Canini düşünüyorsan Lpgden uzak duracaksın Allah korusun ağır bir kazada arabanin içindekilerle havaya uçması an meselesi , Yok oyle birsey demeyin sıkıştırılmış Gazdan bahsediyoruz ,  buyuk konusmak isetmiyorum ama bor daha buyuk ihtimalle Gazli araba almam

Avmye giremezsin , Ozel otoparka giremezsin , Kapali otoparka giremezsin ne kaaaa cevre dostu bir yakit Lpg  dimi.. :D

benzin lobisinin basın sözcülüğünü yapma bana çok bilmiş bilmiş avrupa lpg.ye geçin die bas bas bağırıyor otoparkların belirli oranda lpg.li araçlara açık olması gerek dünyada uygulama böle bizim gibi 3.dünya ülkelerinde yasaklar var bir khk ile düzeltmek lazım bunu. ingiltere kraliçesi hollanda kraliyet ailesi araçlarının tümü lpg.lidir insanları lpg.ye teşvik içindir bu çevre dostu olduğu içindir. hangi hortumu eritmiş bunca yıllık meslek hayatımda lpgden eriyen hortum ne gördüm ne duydum lpg.de kullanılan hortumlar erimez aksine gazın kimyasal özelliği gereği zaman içerisinde yumuşaklığını kaybeder sertleşir kılcak çatlaklar oluşur gaz sızıntısı olmasın die yenilenmesi önerilir.

bilmiş bilmiş çevre düşmanı diyor kalkmış bana bunca yıllık lpg uzmanına hemi de  :) aç oku emisyon değerlerini sonra konuş  :bandit:

güvenlik konusunda ise müthiştir mesela senin düşen tampon hikayen vardı ya arkadaki lpg tankı senin kabin içi güvenliği sağlar orada ikincil bir tampon görevi görür üstelikte ilk tamponundan kat ve kat daha sağlam bir tampondur  :bandit:

benzin lobisinin basın sözcülüğünü yapma bana çok bilmiş bilmiş avrupa lpg.ye geçin die bas bas bağırıyor otoparkların belirli oranda lpg.li araçlara açık olması gerek dünyada uygulama böle bizim gibi 3.dünya ülkelerinde yasaklar var bir khk ile düzeltmek lazım bunu. ingiltere kraliçesi hollanda kraliyet ailesi araçlarının tümü lpg.lidir insanları lpg.ye teşvik içindir bu çevre dostu olduğu içindir. hangi hortumu eritmiş bunca yıllık meslek hayatımda lpgden eriyen hortum ne gördüm ne duydum lpg.de kullanılan hortumlar erimez aksine gazın kimyasal özelliği gereği zaman içerisinde yumuşaklığını kaybeder sertleşir kılcak çatlaklar oluşur gaz sızıntısı olmasın die yenilenmesi önerilir.

bilmiş bilmiş çevre düşmanı diyor kalkmış bana bunca yıllık lpg uzmanına hemi de  :) aç oku emisyon değerlerini sonra konuş  :bandit:

güvenlik konusunda ise müthiştir mesela senin düşen tampon hikayen vardı ya arkadaki lpg tankı senin kabin içi güvenliği sağlar orada ikincil bir tampon görevi görür üstelikte ilk tamponundan kat ve kat daha sağlam bir tampondur  :bandit:
Abi sirali sistemler nispeten daha iyi ama tek nokta enjeksiyonlu ve Karburatorlu arabalarda sifir randiman alıyorsun , Gaz kuru yakim olduğu icin tam emin degilim Ppmpalari mi Defransiyel borularini mi ne eritiyormus , Kac tane ustadan duydum bu Lpg kadar nalet birsey yok bak arabayi ne hale getiriyor Diye Erimis hortumlari gösterdiğini gordum yine tam emin degilim Karbüratörü ve benzin hortumlarini mi ne tıkıyormuş velhasil kelam Ben kolay kolay bir daha Gazli araba almam İllallah ettim , Tamam Dizel arabanin masrafi cok , lakin en az sorun cikaran araba da dizel araba simdi buda bir gerçek zaten cok az sorun cikardigi icin yuksek maliyetli bakimlarini herkes görmezden geliyor

Zirt birt soluğu serviste sanayide alacagima senede bir kere uğrarım sanayiye aradaki en belirgin fark bu :bandit:

Neyse konuyu ben burada kapatiyorum kendi adima , Forumu.mesgul etmeyelim kusura bakmayın arkadaşlar , @Necmi abi sende bizi mazur gör biraz konu disi yaptik
[ Son Düzenleme: 01 Haziran 2017, 10:35:13 Yunus Emre Dökmeci ]

Etiketler: