2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 146 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11725708 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı enderersoy15

Fatih Doğan: Beşiktaş'ta Erdal Torunoğulları, Marsilya'nın kalecisi Steve Mandanda ile anlaşma sağladı.
-A SPOR
Marsilyanin haberi varmiymis

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ZORBEY

Fatih Doğan: Beşiktaş'ta Erdal Torunoğulları, Marsilya'nın kalecisi Steve Mandanda ile anlaşma sağladı.
-A SPOR

ciddimisin baktım bişe göremedim:)
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı dlcs

Allah'ım ne olur doğru olsun bu ne olur huni takıp gezerim valla  :)

Niye mandanda'yı bu kadar çok istiyorsun?  :)

Çevrimdışı EMİR EMRE

O Ospina buraya gelecek...

Çevrimiçi Samet Ç

Niye mandanda'yı bu kadar çok istiyorsun?  :)
Bize en uygun kaleci Mandanda'da o yüzden. Atletik bire bir de iyi pozisyon alıyor boyu 1.85 olmasına rağmen yan toplarda iyi ayağı iyi sayılır refleksleri iyi.  :)

Çevrimdışı BJKTÜRK23

-A SPOR

3 gün önce boyko diyordu yarın ospina öbür gün adler sonra sirigu sonra handanovic sayacak transfer olana kadar :D sezon sonu da x kaleciyi bir tek ben bildim deyip yenilere sıkacak  :lol:

Sadece bunun için demiyorum hepsi için geçerli.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı GD8

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kemal

İlk başta stoper ve kalecisiz olmaz diyordumda,  Ospina mandanda Adler 3 ünden biri gelecekse başka transfer yapmadan kapatabilirler transferi ligi domine ederiz , defans geriye pas veremiyor kaleciye şuanda maçları dikkatli izleyin ve sürekli bu sebepten hata yapiyolar.

Kaleci mız oyun kuramiyor , gelen topa çıkmakla çıkmamak arasında kalıyor ve defansımızı çok yoruyor .

Kaleci ligi domine etmemiz için çok önemli , 1 transfer yapsınlar ama adam gibi yapsınlar Arsenal 9 mu istiyo versinler 7 , 8 şu takımın kalesini düzgün el korusun tarihinde , başkan bile bu konuda tarihe geçer.

Öyle bir kronik sorunki tv8 de salon turnuvasına bakıyorum kalede Fevzi geleni geçeni alıp adamların önüne pas atıyor.

Başkan her şeyin ilkini yapıyorsun şu kulüpte , ver Allah aşkına ne gerekiyorsa 1 transfer yap gerekirse ama arkamiza yaslanip maç izleyelim , LÜTFEN .

Çevrimdışı Mehmet K

İlk başta stoper ve kalecisiz olmaz diyordumda,  Ospina mandanda Adler 3 ünden biri gelecekse başka transfer yapmadan kapatabilirler transferi ligi domine ederiz , defans geriye pas veremiyor kaleciye şuanda maçları dikkatli izleyin ve sürekli bu sebepten hata yapiyolar.

Kaleci mız oyun kuramiyor , gelen topa çıkmakla çıkmamak arasında kalıyor ve defansımızı çok yoruyor .

Kaleci ligi domine etmemiz için çok önemli , 1 transfer yapsınlar ama adam gibi yapsınlar Arsenal 9 mu istiyo versinler 7 , 8 şu takımın kalesini düzgün el korusun tarihinde , başkan bile bu konuda tarihe geçer.

Öyle bir kronik sorunki tv8 de salon turnuvasına bakıyorum kalede Fevzi geleni geçeni alıp adamların önüne pas atıyor.

Başkan her şeyin ilkini yapıyorsun şu kulüpte , ver Allah aşkına ne gerekiyorsa 1 transfer yap gerekirse ama arkamiza yaslanip maç izleyelim , LÜTFEN .

Abi 7-9 arası para olsa Handanovic - Sirigu da getirebiliriz zaten. Ama genel olarak sana katılıyorum stoper dışında çünkü stopersiz sezon bitmez çünkü Rhodolfo-Ersan tandeminin yedekleri çok kötü ve formsuzlar bu yüzden stoper şart hatta mümkünse Ersan'ı yedekleyecek biri olsun..

Çevrimdışı dlcs

Bize en uygun kaleci Mandanda'da o yüzden. Atletik bire bir de iyi pozisyon alıyor boyu 1.85 olmasına rağmen yan toplarda iyi ayağı iyi sayılır refleksleri iyi.  :)

Burada herkes handanovic sirigu ospina ve adler'den birini istiyor.. Ama herkesin tek ortak görüşü var; kendi istediği olmazsa mandanda olsun. Bu bakımdan Mandanda'yı direkt isteyen tek kişisin :D

İyi kaleci mandanda.

Çevrimdışı Kemal

Abi 7-9 arası para olsa Handanovic - Sirigu da getirebiliriz zaten. Ama genel olarak sana katılıyorum stoper dışında çünkü stopersiz sezon bitmez çünkü Rhodolfo-Ersan tandeminin yedekleri çok kötü ve formsuzlar bu yüzden stoper şart hatta mümkünse Ersan'ı yedekleyecek biri olsun..

Bana göre de öyle ama ucuz etin yahnisi acı oluyor , bak forvet dersin ba aldık gomez aldık adamlar atıyor baba diyorsun ki gomez var halleder . Bu hesap , izleyin maçları dikkatli böyle bir takımın defansı geriye pas veremiyor taca vuruyor bu bir DRAMDİR DRAM , yani alınacaksa 1 transfer yapılsın oda kaleye kaleci mario gomez olsun .

Çevrimdışı annoca

Mandanda'nın bu yılki performansı nasıl sanki eskiye nazaran kötü gibi o yüzden mandanda eğer boyko alınacaksa mandanda tercih edilmeli (kaleye ismi geçenlerden biri alınacaksa )

sirigu için sponsor bulunamaz mı :)

Çevrimdışı Batuhan1903

Hiç duyum yok be arkadaş hep aynı şeyleri yazıp duruyorlar.Erdal Bey her gün başka yerde hiç mi gelişme yok.Bence biz çok cimri

davranıyoruz Mandanda ve Adler'e 5 milyon euro bonservis vermiş olsak şimdiye gelmişlerdi.Ospina için 7 istiyorlar.Serdar'a 4 milyon

euro vereceğimize şu 3 kaleciden birini alıp papy'i kiralayalım armero'yuda bedava alalım ama çabuk

yapalım transferleri kampa yetişsin oyuncular.

Çevrimdışı Batuhan1903

Mbia'yı paragöz olduğu için kulubunu sattığı için istemiyorlar bazıları ama bu kişiler Ospinayı istiyor ama ospina twitterda BJK'la ilgili

twitleri beğeniyor kendi kulubunu zora sokuyor taraftarını üzüyor.Mbia sözleşmesinin haklarını ararken kötü twitterdan başka kulube

transfer olmak için o kulubun twitlerini beğenme daha mı etik.Ben Ospina'Yıda Mbia'yıda çok istiyorum oyuncunun karakterine bakmam

ben melo gibi emre gibi olmadığı surece sorun yoktur benim için önemli olan takımımıza katkısıdır.Mbia hem stoperde hem 6

numarada oynayan bi adam olarak bizim ilacımız bu adam.Paragöz diye oyuncu dışlanmaz.Demba ba Drogba çine gittiklerinde

imzaladıkları sözleşmelerle Mbianın imzaladığı sözleşme arasında fark yok.Adam Ts'Ye gelmeden önce sormuştur paraları ödeniyormu

diye ödenmiyor denilince buda böyle bir önlem almıştır kendince.

Çare Mbia Ospina(Mandanda,Adler) Armero (Eren)...

Çevrimdışı RQ7_351903

Hiç duyum yok be arkadaş hep aynı şeyleri yazıp duruyorlar.Erdal Bey her gün başka yerde hiç mi gelişme yok.Bence biz çok cimri

davranıyoruz Mandanda ve Adler'e 5 milyon euro bonservis vermiş olsak şimdiye gelmişlerdi.Ospina için 7 istiyorlar.Serdar'a 4 milyon

euro vereceğimize şu 3 kaleciden birini alıp papy'i kiralayalım armero'yuda bedava alalım ama çabuk

yapalım transferleri kampa yetişsin oyuncular.

Bence bizimkiler, ospina için mandanda ve boyko'yu bekletiyor ama boyko'da mandanda'da talipleri var ortada dımdızlak kalacağız gibi, ondan sonra çıkıp konuşacaklar, mali öle böle diye, sene sonu şampiyon olmayınca bu mali yön filan diye destek çıkanlar neden şampiyonluk kaçtı diyecek, yazıyorum kalecisiz başlarsak 2. yarı'ya fener'den en az 7 puan yeriz.Ondan sonra karakter reis yine üşüyen çocuga mont verir bizim adam gibi adam taraftarımız karakter reis'i tribüne çağırır vs.küçük düşünüyoruz çünkü.

Çevrimdışı GökhanG

Ne stadda bi hareketlilik var ne transferde :bandit: :bandit:
1 hafta sonra inşallah stadda mebran başlamış,transferde de kaleci alınmış olur.. :money:
İçimden bi ses mandanda gelecek diyor ve bende bu adama hiç soğuk bakamıyorum sanki gelse bizim defansa "rahat olun oğlum ya arkanızda ben varım" dicek gibi bi havası var  :super:
Birgün kalkacaksınız ve hep hayal ettiğiniz şeyleri yapmaya vakit kalmamış olacak. Şimdi tam zamanı. Harekete geçin.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Batuhan1903

Bence bizimkiler, ospina için mandanda ve boyko'yu bekletiyor ama boyko'da mandanda'da talipleri var ortada dımdızlak kalacağız gibi, ondan sonra çıkıp konuşacaklar, mali öle böle diye, sene sonu şampiyon olmayınca bu mali yön filan diye destek çıkanlar neden şampiyonluk kaçtı diyecek, yazıyorum kalecisiz başlarsak 2. yarı'ya fener'den en az 7 puan yeriz.Ondan sonra karakter reis yine üşüyen çocuga mont verir bizim adam gibi adam taraftarımız karakter reis'i tribüne çağırır vs.küçük düşünüyoruz çünkü.
Hatta diyeceklerini şimdiden söyliyim.

Ospinayı wenger bırakmadı.

Sirigu'nun maliyeti çok fazlaydı.

Handan çok para istedi zaten kulubu bırakmıyor.

Mandanda'yı hoca beğenmedi.

Adler bize gelmek istemedi.

Bizim kaptanımız çok iyi bir insandır bizim evladımızdır ona çok güveniyoruz.

İşin en kötü yanı ne biliyor musun? Bu yalanlara insanların %80 inin inanacağı %20 sininde kraldan çok kralcılık yapacağı...

Çevrimdışı AmaralGürses

Hatta diyeceklerini şimdiden söyliyim.

Ospinayı wenger bırakmadı.

Sirigu'nun maliyeti çok fazlaydı.

Handan çok para istedi zaten kulubu bırakmıyor.

Mandanda'yı hoca beğenmedi.

Adler bize gelmek istemedi.

Bizim kaptanımız çok iyi bir insandır bizim evladımızdır ona çok güveniyoruz.

İşin en kötü yanı ne biliyor musun? Bu yalanlara insanların %80 inin inanacağı %20 sininde kraldan çok kralcılık yapacağı...

6 milyon euro toplam transfer butcesi varsa en azindan Adler alinabilir, cunku parayi bastirip alma sansimizin en yuksek oldugu kaleci o bunlar arasinda. Hamburg finansal buhran icinde, adamlar ferahlar 4-5m euro bonservisle, keza biz de 5 sene dusunmeyiz kaleci mevkisini.

Mandanda 3.5 milyon euro aliyor, vergilerden sonra ne kadar kaliyor bilmiyorum ama adam Marsilya'nin kaptani bunu da unutmayalim. Hem kaptani hem kalecisi olan bi adami birakmayabilir marsilya, yani yonetim disi bir durum olabilir.

Ospina da oyle. Sezni donmeden alamazsin Ospina'yi bu kadar basit, bunda da bizim yonetimlik birsey yok.

Handanovic ise benim gozumde dunyanin en iyi 5 kalecisinden biri. Sampiyonluk yarisindaki Inter devre arasi bu kadar degerli olan kalecisini niye bize versin?

Bu bahsedilen kaleciler disinda Costil ve Cabral'in da gelebilecegini, izledigim ve okuduklarim itibariyle Costil'in de hic fena olmayacagini soyliyim. Gelince ah vah etmeyin sonra.

Ha bi de tabi Sevilla ilgilendiklerini resmen acikladi Boyko'yla. Ustelik Konopo da bastiriyormus gelmesi icin. Adam arkadasinin oldugu, kac kez avrupa ligi kazanmis takima mi gitmek ister bize mi?

Kisacasi yonetimi sene basi kaleci almadigi icin elestirebiliriz ama o donem kimse Tolga'dan bu derece rahatsiz degildi ve acikcasi bu kadar fena patlayacagini da dusunmuyordu.. Bir de tabi kulup tarihinin en buyuk projesini yapiyor adamlar, 100 milyon euroluk bir proje bu. Onlerini goremediler, goze alamadilar kaleciye fazla masraf yapmayi. Simdi yapacak olmalari bile sevindirici, devre arasi kaleci almazlarsa ya da almak icin alirlarsa iste o zaman elistirelim.

Lakin su anki durudma bahsettigin sekilde yonetime sallamak yukarida da yazdigim nedenlerden oturu hic makul gelmiyor bana.

Son olarak bir de "uc kurus para vermedigimiz icin Ospina'yi vs. kacirdik" diyenler var. Ospina Arsenal'e gitti. Son yillarda dunyanin transfere en cok butce ayiran kuluplerinden birine. Yani demek ki, Besiktas iki kurus daha versin de onlara gideyim kafasinda degildi. Dunya devi Arsenal ilgileniyordu ve orada kariyerinin patlamasini yapabilecegini dusundu. Biz alamayip da Swansea'ye kaptirmadik yani...

[ Son Düzenleme: 03 Ocak 2016, 01:05:37 AmaralGürses ]

Çevrimdışı dlcs

Mbia'yı paragöz olduğu için kulubunu sattığı için istemiyorlar bazıları ama bu kişiler Ospinayı istiyor ama ospina twitterda BJK'la ilgili

twitleri beğeniyor kendi kulubunu zora sokuyor taraftarını üzüyor.Mbia sözleşmesinin haklarını ararken kötü twitterdan başka kulube

transfer olmak için o kulubun twitlerini beğenme daha mı etik.Ben Ospina'Yıda Mbia'yıda çok istiyorum oyuncunun karakterine bakmam

ben melo gibi emre gibi olmadığı surece sorun yoktur benim için önemli olan takımımıza katkısıdır.Mbia hem stoperde hem 6

numarada oynayan bi adam olarak bizim ilacımız bu adam.Paragöz diye oyuncu dışlanmaz.Demba ba Drogba çine gittiklerinde

imzaladıkları sözleşmelerle Mbianın imzaladığı sözleşme arasında fark yok.Adam Ts'Ye gelmeden önce sormuştur paraları ödeniyormu

diye ödenmiyor denilince buda böyle bir önlem almıştır kendince.

Çare Mbia Ospina(Mandanda,Adler) Armero (Eren)...

Çok bilip bilmeden konuşuyorsun.

Ospina 3 sene önce de bize geleceği vakit kulübü zorluk çıkardığı için arayı bozmuş bir isim. O dönem de çok istiyordu Beşiktaş'a gelmeyi ve bu yüzden bir sürü sorun yaşamıştı kulübü ile.

Direkt maddiyata bağlıyorsunuz her şeyi. Adam öyle para pul düşkünü bir isim değil. Burada oynamak istiyor ne var bunda?

Çevrimdışı Çağatay

6 milyon euro toplam transfer butcesi varsa en azindan Adler alinabilir, cunku parayi bastirip alma sansimizin en yuksek oldugu kaleci o bunlar arasinda. Hamburg finansal buhran icinde, adamlar ferahlar 4-5m euro bonservisle, keza biz de 5 sene dusunmeyiz kaleci mevkisini.

Mandanda 3.5 milyon euro aliyor, vergilerden sonra ne kadar kaliyor bilmiyorum ama adam Marsilya'nin kaptani bunu da unutmayalim. Hem kaptani hem kalecisi olan bi adami birakmayabilir marsilya, yani yonetim disi bir durum olabilir.

Ospina da oyle. Sezni donmeden alamazsin Ospina'yi bu kadar basit, bunda da bizim yonetimlik birsey yok.

Handanovic ise benim gozumde dunyanin en iyi 5 kalecisinden biri. Sampiyonluk yarisindaki Inter devre arasi bu kadar degerli olan kalecisini niye bize versin?

Bu bahsedilen kaleciler disinda Costil ve Cabral'in da gelebilecegini, izledigim ve okuduklarim itibariyle Costil'in de hic fena olmayacagini soyliyim. Gelince ah vah etmeyin sonra.

Ha bi de tabi Sevilla ilgilendiklerini resmen acikladi Boyko'yla. Ustelik Konopo da bastiriyormus gelmesi icin. Adam arkadasinin oldugu, kac kez avrupa ligi kazanmis takima mi gitmek ister bize mi?

Kisacasi yonetimi sene basi kaleci almadigi icin elestirebiliriz ama o donem kimse Tolga'dan bu derece rahatsiz degildi ve acikcasi bu kadar fena patlayacagini da dusunmuyordu..

Lakin su anki durudma bahsettigin sekilde yonetime sallamak yukarida da yazdigim nedenlerden oturu hic makul gelmiyor bana.

Son olarak bir de "uc kurus para vermedigimiz icin Ospina'yi vs. kacirdik" diyenler var. Ospina Arsenal'e gitti. Son yillarda dunyanin transfere en cok butce ayiran kuluplerinden birine. Yani demek ki, Besiktas iki kurus daha versin de onlara gideyim kafasinda degildi. Dunya devi Arsenal ilgileniyordu ve orada kariyerinin patlamasini yapabilecegini dusundu. Biz alamayip da Swansea'ye kaptirmadik yani...

Bizim ospina ile ilgilendigimiz donemde yabanci siniri vardi eger olmasaydi aliyorduk. Bunu ö. özen de söyledi. Arada 1milyon fark varken niye gidip tolgayi alalim  gider onu alirdik ama o zamanki statü boyle degildi diye...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Batuhan1903

Kisacasi yonetimi sene basi kaleci almadigi icin elestirebiliriz ama o donem kimse Tolga'dan bu derece rahatsiz degildi ve acikcasi bu kadar fena patlayacagini da dusunmuyordu..

Mandanda'ya vergilerden sonra 1.8 para kalıyor. Handan Sirigu da dediklerine katılıyorum.Costile de hayır demem iyi kaleci.Boyko'yu hiç istemiyordum isabet oldu.Sene başında ben şahsen kaleci alınması gerektiğini bas bas bağardım burdaki çoğu insanda bu eksikliği yönetimin aksine görebiliyordu.Brugge faciasını hepimiz yaşadık.Zaten göreceksiniz ya vasat kaleci alınacak hoca Tolga'yı oynatmaya devam edecek,yukardaki bahaneleri dinleyeceksiniz şimdiden bu yalanlara kendini inandırmaya zorlamayın adı üstünde yalan olacak bunlar.

Şuanda durum

Wenger istemese bile 7 milyon u getir al dedi Ospina'yı

Hamburg mali açıdan kötü 5 e satar bize Adler'i oyuncuda Gomez'in Beck'in Tolgay'ın olduğu yere gelir.

Fatih Doğan Mandanda'yla anlaşıldığını kulubuyle anlaşılmadığını söyledi 5 milyon Marsilya'ya ver kabul eder.Fatih Doğan'a güvenirim Çünkü piyasada BJK haklarını savunan az sayıda muhabirden biridir kendisi.

İşin yanisi şartlar böyleyken transfer döneminin son günü çıkıp açıklayacaklar benim biraz önce yazdığım şeyleri insanlarda inanacak...

Çevrimdışı AmaralGürses

Bizim ospina ile ilgilendigimiz donemde yabanci siniri vardi eger olmasaydi aliyorduk. Bunu ö. özen de söyledi. Arada 1milyon fark varken niye gidip tolgayi alalim  gider onu alirdik ama o zamanki statü boyle degildi diye...

Kisacasi "uc kurus daha fazla vermedik" diye kaptirmadik adami.. Yaygin kani bu maalesef ve bazi arkadaslar bunu yazip cizip duruyorlar surekli.

Çevrimdışı Batuhan1903

Çok bilip bilmeden konuşuyorsun.

Ospina 3 sene önce de bize geleceği vakit kulübü zorluk çıkardığı için arayı bozmuş bir isim. O dönem de çok istiyordu Beşiktaş'a gelmeyi ve bu yüzden bir sürü sorun yaşamıştı kulübü ile.

Direkt maddiyata bağlıyorsunuz her şeyi. Adam öyle para pul düşkünü bir isim değil. Burada oynamak istiyor ne var bunda?
Yahu senin futbolcun Sosa estudiantes kulubunun taraftarları twittera her gün come to estudiantes diyecek ve Sosa bunalrı devamlı beğenecekde biz sinirlenmeyeceğiz üzülmeyeceğiz öylemi kendi tarafınızdan bakmayın sadece olaya.Karşı taraftan bakınca bu hiçte etik bir olay değil.Benim lafım Mbia'yı paragoz diye istemeyip Ospina'yı isteyenlere.Ayrıca 2 transferide çok istiyorum umrumda değil karakterleri kızımıza damat almıyoruz takımımıza oyuncu alıyoruz.

Çevrimdışı cisse557

Arsenal yedek kalecisiz kalacağım diye vermiyorsa verelim bizim tolgayi. Çok iyi maç izler mesela. Arada pasta keser sinerji getirir. Westhamli bilice karşı nasıl oynanması gerektiğini de anlatır.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi