UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi
UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi

Beşiktaş Forum|UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi Şampiyonlar Liginden Önümüze Düşenler  Liverpool  Anderlecht Roma Ajax Uefa Avrupa Ligi İkincileri Villarreal Torino Celtic

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi  [Okunma sayısı 99927 defa] UEFA Avrupa Ligi 2. Tur Kura Çekimi

Çevrimdışı Erdemm

bizim için çektiği kuranın özeti olmuş :)

ne guldum bu mesaji okuyunca :kop:

Çevrimdışı İrfan

Valla stad değişecekse alınacak yer belli ; Konya
We are Electric..!

Çevrimdışı Tolga

Arkadaş bizde hakkaten şans yok çeke çeke Liverpool'u çekmişiz gene şaka gibi.Bir yandan da şunu düşünüyorum UEFA daha fazla reytingi artsın diye böyle bir çakallıkta yapmış olabilir herşey beklerim bunlardan.Kura açısından da geçen günde dedim şuan oynasak Liverpool'u eleriz fakat 2 ay sonra karşımızda toparlanmış bir takım da olabilir yine de şanslar eşit gibi.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Fatih

olimpiyatta rekor kırılır mı @Fatih  :) :)
Gs macindaki gibi tekrar 90.000 kisiyii oraya getirmek imkansiz abi.. Bence max 50.000'e oynanir @Yakup
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı TØLGA

@Deniz @Abdullah biz 3 ümüz sayesinde romayı çekmedik ona dua edin :D whatsaap yazışmalarını tekrar okuyomda muazzam yaa  :kop: :kop: :kop:
arkadaş başta çıkmadılarki en sona kaldık  :s20:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

ysariusta

• Ziyaretçi

2. tur ilk maçları 19 Şubat 2015’te, rövanş karşılaşmaları 26 Şubat’ta oynanacak.

15.02.2015                Beşiktaş         v         Bursaspor                     
22.02.2015                Eskişehirspor         v         Beşiktaş                     
01.03.2015                Beşiktaş         v         Balıkesirspor           

07.02.2015                Everton         v         Liverpool                     
10.02.2015                Liverpool         v         Tottenham                     
21.02.2015                Southampton         v         Liverpool                     
28.02.2015                Liverpool         v         Manchester City 

bu fikstürde var. bırakın onlar düşünsün. içinden,dışından her yerinden geçeceğiz bu sefer.  :ok: :ok: :ok:
offff çok kötü bir dönem o be.... ama oradan 9 puan ve turla çıkarsak tutamazlar bizi. 2 hafta sonrası da Fenerbahçe sanırım

Çevrimdışı TØLGA

Gs macindaki gibi tekrar 90.000 kisiyii oraya getirmek imkansiz abi.. Bence max 50.000'e oynanir @Yakup
:D maçtan sonra tekrar konuşalım bunu derim  :eyes
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Geovani

Herkes liverpool daha iyi olabilir diyor bence dahada kötü olabilirler prmier lig çok daha yorucu yukarıda fikstürlerini yakup yazmış
İNTİKAM ZAMANI.....
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Fatih

:D maçtan sonra tekrar konuşalım bunu derim  :eyes
Tamam kardesim hatirlatirsin 😃
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Kemal

33 yaşındayım , kendimi bildiğimden beri Beşiktaşı sıkı takip ediyorum. Adımın Kemal olduğu kadar eminim ki olimpiyata en az 70.000 Beşiktaşlı gider.

Ha maç Barce-Real fln olsa dediğinde haklısın ama 8taş muhabbetinden o stat ogün kapalı gişe oynar atın FAV a bekleyin :)

Çevrimdışı TØLGA

Tamam kardesim hatirlatirsin 😃
çok pis gaz var insanlarda deplasmandaki maçtan en kötü beraberlik gibi bir skor flen olursa olimpiyat fulll çeker  :ok:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Tolga

Elerse üzerimizdeki kara leke kalkar yenilirsek bu sefer daha kötü olabilir.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Geovani

Onlar BABA larını tanırlar ki o adam 25 yıl sonra gelecek şampiyonluklarını içinde patlattı...bize kapana takımlar sıkıntı yoksa her türlü tabanca gibi oynarız...
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı acan07

Liverpool ile  eşleşmemiz büyük avantaj  çünkü  kazanırsan  avrupada büyük prestij kazanacaksın sadece liverpool u elediğin için değil  sene başından beri chelsea , arsenal , tottenham ve liverpool gibi ingiltere premier ligi  ve dünyanın büyük takımlarını eze oynadığın futbol konuşulacak . ve bundan sonra yarı finale kadar yolu açık olucak bence . en önemliside intikam alınmış olucak :bandit:

elenirsende kimse çıkıpta niye elendin demeyecek , yoluna ligde şampiyonluğa çevirecek .

Çevrimdışı Abdullah

@Deniz @Abdullah biz 3 ümüz sayesinde romayı çekmedik ona dua edin :D whatsaap yazışmalarını tekrar okuyomda muazzam yaa  :kop: :kop: :kop:
arkadaş başta çıkmadılarki en sona kaldık  :s20:
:kop: :kop: roma gelseydi neler olurdu acaba düşünemiyorum :bandit:

Çevrimdışı TØLGA

2. tur ilk maçları 19 Şubat 2015’te, rövanş karşılaşmaları 26 Şubat’ta oynanacak.

15.02.2015                Beşiktaş         v         Bursaspor                     
22.02.2015                Eskişehirspor         v         Beşiktaş                     
01.03.2015                Beşiktaş         v         Balıkesirspor           

07.02.2015                Everton         v         Liverpool                     
10.02.2015                Liverpool         v         Tottenham                     
21.02.2015                Southampton         v         Liverpool                     
28.02.2015                Liverpool         v         Manchester City 

bu fikstürde var. bırakın onlar düşünsün. içinden,dışından her yerinden geçeceğiz bu sefer.  :ok: :ok: :ok:
fikstürleri zorda adamlar PL ilk dört çok zor bu senede uefada şampiyon olan şampiyonlar ligine direk gidiyor
kural değişikliği kötü oldu liverpool kupayı alıp şampiyonlar ligine gitmek istiyecektir
bizim devre arası mutlaka takıma takviye yapmamız şart fizik olarak kırıcı maçlar olacak
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Kemal

Forum olarak çok kalabalık gidelim Allah sağlık verirse maça.

Çevrimdışı TØLGA

:kop: :kop: roma gelseydi neler olurdu acaba düşünemiyorum :bandit:
@Abdullah  24 saat içinde kelin vefat haberini duyardık heralde :kop: :kop:
katil zanlısı ise  :uhohu: @Deniz
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Çağrı

Benim korkum; "rakip güçlü zaten devre arası transferde fazla açılmayalım", bu takım ligi nasılsa idare eder psikolojisine girmeleri.
Umarım buraya gelmez iş.
Transfer şart

Aksine elemek için risk alacaklar çünkü rakip güçlü değil :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

fikstürleri zorda adamlar PL ilk dört çok zor bu senede uefada şampiyon olan şampiyonlar ligine direk gidiyor
kural değişikliği kötü oldu liverpool kupayı alıp şampiyonlar ligine gitmek istiyecektir
bizim devre arası mutlaka takıma takviye yapmamız şart fizik olarak kırıcı maçlar olacak
@Tolga lines cebte bil inler de pazarlıkta algıla takviye yapıldı sayılır  :sevinc
Gelsin lickverpool

Çevrimdışı TØLGA

@Tolga lines cebte bil inler de pazarlıkta algıla takviye yapıldı sayılır  :sevinc
Gelsin lickverpool
ortasaha olmazsa olmazımız buralar İNLER inşallah  :evillol: :evillol:
stoperde aldıkmı değmeyin keyfimize beeee valla  :D
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Sarp

Aksine elemek için risk alacaklar çünkü rakip güçlü değil :)
Çağrı, her yazdığını keyifle okuyorum kardeşim. Söylediklerinin hepsi akılcıydı ve çoğu da doğru çıkmıştır.
Söylediğin gibi olması en büyük temennimdir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ortasaha olmazsa olmazımız buralar İNLER inşallah  :evillol: :evillol:
stoperde aldıkmı değmeyin keyfimize beeee valla  :D
Sivok sağlam dönerse stopere gerek yok. Ama önümüzdeki sene 2 stoper şart, Sivok'un sözleşmeyi yenilemeyecekler.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı TØLGA

#haftanınensağlamı Atınç Nukan abiler twitterdn yüklenelim :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK