30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor
30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor Tarih : 16.03.2024 Saat : 20:30 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Burak Pakkan - İbrahim Çağlar Uyarcan - Serkan Çimen - Alper Akarsu VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor  [Okunma sayısı 3552 defa] 30. Hafta Beşiktaş 1-2 Antalyaspor

Çevrimdışı kahyaoglueren

Cenk cok kötü yerlere kaçıp, sürekli el kol yapiyor.

2 tane ara pası ileriye gidecek gücü olmadığı icin yok etti. 

Sözleşme yenilemezler umarım.

Çevrimiçi Necmi

Cenk e verip pozisyonu pic edeceğime kendim vururum daha iyi dedi.
vermesin zaten ona lafım yokta maçlar böyle kaybediliyor iki topu egoistlikle harcarsın iki topu rakibe çarptırırsın bütün takımın gardını düşürürsün

Çevrimdışı mellfred

takım oyunu ceza sahasına yıktığında semih şova başlıyor
böyle 10 dakika devam etsinler semih 2 tane sallar

Çevrimiçi levitate

Cenk cok kötü yerlere kaçıp, sürekli el kol yapiyor.

2 tane ara pası ileriye gidecek gücü olmadığı icin yok etti. 

Sözleşme yenilemezler umarım.
bence niyetleri var ama taraftar tepkisinden çekiniyorlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

bence niyetleri var ama taraftar tepkisinden çekiniyorlar
bir punduna getirirler iyi maç çıkartsın diye bekliyorlardır

Çevrimiçi gokhans

Gedson bile isteye ihanet ediyor başka açıklaması yok. Maç başından beri eli havada oraya at buraya at diyor pas almak istemiyor. Böyle penaltıda yapılmaz yani
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mellfred

aleyhimize verilen penaltıya bak
bu sezon abartısız 50 penaltımız verilmemiş o halde

Çevrimiçi Özgür Gültekin

komik penaltı ama itiraz edecek halimiz bile yok.

Çevrimiçi sEuL

(...), bu penaltıysa bizim sezon başından beri 60 pozisyonumuz var böyle. Daha Gs macinda geçen aynı şey Cenk’e yapildi vermediler. Yazıklar olsun

Çevrimiçi levitate

penaltı falan denmez buna bu arada ama hiç umursayamadım

Çevrimdışı ferdi1903

Yapacak birşey yok bize herşey müstahak

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi levitate

adam ortaya vuruyor yine kurtaramıyor valla yeter ya

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi kartalizma190399

Gedson'a kizabiliriz de, bu penaltiysa gecen hafta niye penalti verilmedi? Su Buksa'nin dirsegi mesela niye kirmizi degil?

Çevrimiçi Necmi

Cenk gol atmak yerine ayağına rakibe takım penaltı almaya uğraşıyor

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca cenkinide al gittiğin yere mutlu mesut yaşayın orada beraber.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Ulan muleka bu hocayı kupa da iddiasını sürdürdü, adam kullanmıyor şans vermiyor. Ne yaptı lan bu çocuk sana
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi sEuL

penaltı falan denmez buna bu arada ama hiç umursayamadım
Sözde forması cekiliyor (Hakaret Yasak)₅ ama öne doğru düşüyor oyuncu nedense. Yok böyle bir şey gerçekten

Çevrimiçi levitate

adam ağzının içine bıraktı golü at diye daha faul alma derdinde, allah seni ıslah etsin ne diyeyim ya

Çevrimiçi levitate

Sözde forması cekiliyor (Hakaret Yasak)₅ ama öne doğru düşüyor oyuncu nedense. Yok böyle bir şey gerçekten

işte yarışta olmayınca bir tarafları kalkıyor ama artık cidden umurumda değil şu sezon yaşananlar

Çevrimdışı kahyaoglueren

adam ağzının içine bıraktı golü at diye daha faul alma derdinde, allah seni ıslah etsin ne diyeyim ya
Olur mu el kol yapmasi lazım. Her orta geldiğinde arkaya kaçıyor. Resmen kaçıyor.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

portekizli kabıza bahane çıktı.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Amarteyin altipastan bombos pozisyonda 2. uzaya top atışı.

Etiketler: