Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 208 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5163144 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

isme değil sahada yaptıklarına bakacaksın senin mi onlarınmı fransız kaldığı tartışılır
hem beni bu konuda eleştirip hemde eleştirdiğiniz şeyin aynısını yapmak ayrı bir ironi hiç olmazsa ben
örnek vererek konuşuyorum siz benim söylediğim doğru diyorsunuz. istediğinizi düşünmekte serbestsiniz
sizin görüşünüz bende kendi görüşümü söylüyorum ama sizin gibi ben böyle düşünüyorum demiyorum bak uzun uzadıya neden sebep ilişkisini yazıyorum sizin yaptığınız tek şey talisca kötü demek bu sizi mutlu edecekse söyleyin ama bunu söylemenin Beşiktaşa bir faydası yok bu maçın özelinde demiyorum bu maç kötüydü bütün takımda kötüydü bu maç özelinde bu oyuncu iyi bu kötü deme şansı bile yok

hala aynı şeyi yapıyorsun neyse cevap vermeyeceğim.

Çevrimiçi Akil Emre

Malesef Cenkle ilgili tüm düşüncelerimi G. Onay güzelce özetlemiş, bu takımın as forveti ligde 3 gol atamaz . Demba ba, gomez ve Abudan sonra Cenk ve negrodo bu iş için olmadı. Bize ilerde pres yapacak , topu saklayabilecek karşı takımın defanstan oyun kurmasına izin vermeyecek forvet lazım. İşallah Şampiyonlar ligi gazıyla Cenki iyi paraya devre arası satarız . Cenkin yerine Demba dönse ikinci yarı rahatlarız.
Eğer bu gerçekleşmesse koca bir sezonu Cenk güzellemeleriyle çöpe atarız gibi duruyor. Bunun yanında Taliscada oyunda olmayında bitikleri oynuyoruz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Malesef Cenkle ilgili tüm düşüncelerimi G. Onay güzelce özetlemiş, bu takımın as forveti ligde 3 gol atamaz . Demba ba, gomez ve Abudan sonra Cenk ve negrodo bu iş için olmadı. Bize ilerde pres yapacak , topu saklayabilecek karşı takımın defanstan oyun kurmasına izin vermeyecek forvet lazım. İşallah Şampiyonlar ligi gazıyla Cenki iyi paraya devre arası satarız . Cenkin yerine Demba dönse ikinci yarı rahatlarız.
Eğer bu gerçekleşmesse koca bir sezonu Cenk güzellemeleriyle çöpe atarız gibi duruyor. Bunun yanında Taliscada oyunda olmayında bitikleri oynuyoruz.

Günaydın, maalesef kutsala dokundun.

Çevrimiçi levitate

Bu sezon puan kaybettiğimiz takımlara karşı geçen sene ne yaptık acaba merak ediyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı caner.eryigit

Sistem ve bazı oyuncuları değiştireceğiz yapacak başka birşey Yok.lig özelinde maalesef olmuyor.orta sahada ve ileri uçta daha kalabalık olacağımız bir oyun formasyonuna geçmemiz gerekiyor.pozisyona girmeden maçı bitiriyoruz.dün stad da maç oynanırken şöyle bir baktım adamların sahaya yayılışları sahada ki geometrileri o kdr düzgündü ki bariz belli oluyordu.bu tarz oyuna karşı yapabileceğin tek şey var ya topu rakibe hiç vermeyeceksin ya da önde hep beraber basıp ön alan baskısıyla onları oynatmayacaksın.dün biz de önde basmaya çalışıyoruz da herkes birbirinden bi haber.baskı dediğin şey tüm takım halinde olur.3 kişi basıyor arkasa desteklemiyor koşan yorulduğuyla kalıyor çok kötü acemice bir görüntü.birşeyler değişecek yapacak başka birşey Yok maalesef rakipleri de şaşırtmak lazım bliyorlar ne ile karşılaşacaklarını.hakem içinde artı parantez o kadar kötü niyetli bir arkadaş ki kendileri maçın başında talisca kartıyla belli etti niyetini.rakibe verdiği sarıları da taraftar verdir di yoksa vermeye hiç niyeti yoktu arkadaşın.Bekleyip göreceğiz ama pozisyona girememiz çok düşündürücü Babel çok aradık maalesef.hoca 45 Te caner Gönül değişikliği yapsaydı bence maçın şekli değişirdi.yeni gelen oyuncuları da artık bu işin içine dahil etmek gerekiyor 10 hafta oldu bu da hocaya düşer artık birşeyler değişecek.

Çevrimdışı kyiv

Takımın pres kalitesi çok düşük biri basıyor diğeri bakıyor bu durumda nasıl top alacaksın rakipten. Başakşehirin attığı golden önce bir 10 dakika resmen ezdiler bizi. Bu kalitede bir takım 2 pas yapıp çıkamaz mı?Takımın soldaki problemi Caner. Dua edelim Adriano sakatlanmasın mümkünse devre sonuna kadar oynamasın Caner. Daha takımındaki arkadaşlarının özelliklerini çözememiş. Ha babam uzun top yahu Cenkin topu rakipten alabilecek bir özelliği yok attamah ve eprianu bütün yüksek topları aldı ne diye ısrar ediyorsun. Belli ki beynine yeteri kadar oksijen gitmiyor deniyorda deniyor o zaman uzun bir müddet dinlenmeyi hakediyor.Umarım minimum 3 maç ceza alır eminim ki takım onun yokluğunda daha az pas hatalı oynayacak ve daha az kontra yiyecek.

Negredo konusunda fikrim sabittir nettir değişmez. Bizle uyuşmadı uyuşmayacak hiçbir beklentim yok ilerdeki maçlarda oynasada bizi taşıyacak bir santrafor değil Demba,Gomez ve Aboubakar sonrası son derece etkisiz kaldı fazla süre almaması bizim sorunumuz değil demekki yeteri kadar çalışmıyor.

Cenk Tosun ve Oğuzhan şampiyonlar liginde hazır para ederlerken satılmaları lazım. Özellikle Oğuzhan 2 maç üst üste aynı performansı sergileyemiyor.Türk futbolcularının belirli bir seviyeye geldikten sonra o performansı koruyabildiklerine şahit olmadık para ederlerken elden çıkarması en mantıklısı yoksa 2. Fernandes meselesi olacakları ortada.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bu sezon devre arasına kadar olan maçlarımız:

Antalya (E) ✔ (3 puan)
Kasımpaşa (D) ■ (1 puan)
Bursa (E) ✔ (3 puan)
Milli Maç
Karabük (D) ✔ (3 puan)
Porto (D) ✔ (3 puan)
Konya (Ev) ✔(3 puan)

Fenerbahçe (D) X (0 puan)
Leipzig (Ev) ✔ (3 puan)
Trabzon (Ev) ■ (1 puan)
Milli Maç
Gençlerbirliği (D) X (0 puan)
Monaco (D) ✔ (3 puan)
Başakşehir (Ev) ■ (1 puan)

Alanya (D)
Monaco (Ev)     
Göztepe (D)
Milli Maç
Akhisar (Ev)
Porto (Ev)   
Malatya (D)
Galatasaray (Ev)
Leipzig (D) 
Kayseri (D)
Osmanlı (Ev)
Sivas (D)

Ligte puanımız 15 oldu. Rakipleri umursamayalım, sadece kendimize bakalım diyelim.. Geçen sene 38 puan toplamışız ilk devrede..
Önümüzde 8 lig maçımız var.. Hepsini kazanırsak 24 puan yapar.. 15 + 24 = 39.. Yani kalan 8 maçı kazanıp seri yakalarsak geçen seneden 1 puan önde olabiliriz.

Şimdi böyle düşününce evet daha yitip giden bir şeyler yok da takım da umut vermiyor. Zaten moral bozan kısım o. 8'de 8 yapabilecek potansiyelimiz fazla fazla var ama sahada oynanana bakınca yaparız diyemiyorum. Yapabilirsek herşey yoluna girer.

Çevrimiçi mellfred

Günaydın
Her şey çok güzel olacak

Çevrimiçi murat

SEne basinda dedik kuveke reyizi alin, sacma sapan adamlarla ugrasmayin diye. Yok efendim negredo oyleymis boyleymis yahu adam son 3 sene 15 gol zor atmistir 3 senede.
Lens desen oynadigi en buyuk takim fb
Medel zaten gereksiz transfer, israf

Sunlara bu paralari verene kadar mitrovici alana kadar iki taksitle abuyu alacaktin.

Kuvekeyi beceremedin, dusunemedin, nukalmajan vardi onu alaydin.

Sacma sapan transferler. Yedek stoperine 4.2 milyon bonservis veriyon, lukse bah ulan real madrid vermez yedek stoperine o parayi.
Baskan fazla havalandi, kafasina kafasina vuruyorlar simdi ustelik bir suru de hatasi var.

Senol gunes gerizekali bir insan degil, ne medeli ne lensi ne de negredoyu istemistir.

Sampiyon kadroyu tut, verimsizleri gonder lige basla dedik.
Insan birazcik yerini bilir dengeli harcar parasini. Elinde babel quaresma var sen gidip lens aliyorsun bir suru para veriyorsun senin santraforun yok daha.
mylife reis ben ismi veremedim daha önce anadolu topçusu diye istemezük demşlerdi.
Yapma abi mitrovice 4.2 veren bunyonetim degil mi, bu yonetim degil mi hocaya sormadan transfer yapan ki ben dogru oldugunu dusunuyorum transferi yonetimin yapmasinin ama hocaya da danisacaksin.

Lens, medel, negredo bunlar fiyasko transferlerdir, senol gunesin bu oyunculara okay verme ihtimali de yoktur. Fikret baskan da havalandi azicik baska baska sacma sapan islerle ugrasiyor, mhk ile tff ile medya ile ugrassin.

Sene basindan beri soyluyorum 2004 yilinda lucescunun yalniz birakildigi gibi senol gunes yeldegirmenlerinin karsisina atilmis donkilot.

4 haftadir puan kaybediyorsun hakemler pala, firat, mete, halis ohhh mis haftaya da cucuyu verirler koparsin yaristan sonra bagirsan da bisi olmaz.
hocaya kalsa volkan şen ve burak gelecekti.bunlarda çözüm değil sorun olacaktı.ha bende kweuke nakulma istemiştim ama anadolu topçusu diye bir kavram oluşturulmuş kafada.hep dünya yıldızı kovalıyoruz.takımdaki atibaların sayısını yükseltmemiz lazım.

Çevrimdışı İhsan

Günaydın

Dün berabere kaldık ama fazla üzülemedim.
Başakşehir bence çok iyi oynadı. Hatta vodafoneda namağlup unvanının devam ettiği için sevindim.

Caner’e ceza verilmesini isterim. Beşiktaşlı duruşumuz daha inandırıcı olur.

Önemli olan GS derbisine kadar puan kaybetmemek. Özgüvenimiz yerine gelmiş bir şekilde finale çıkarız.

Takımda formsuz oyuncular var ama en yeteneklileri bizde. Onları ayağa kaldıracak olan pozitif enerji vererek ancak biz olabiliriz.

Negredo, Medel, Lens, Pepe… hepsinden çok daha faydalanacağız. Transferler kötü değil, sabırlı olalım.

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı ahmet türken

aynen öyle birde matah bir oyun oynamışız gibi o kadroyu getiriyorlar ya
ya diyorum gram futboldan anlamıyorlar sırf medya odaklı konuşuyorlar yada biz anlamıyoruz bu meretten
bakıyorum ilk şampiyonluğa öyle tiki taka attığımız 3 yada 4 gol var ve bu gollerle şampiyon olmuşuz :D
geçen seneki şampiyonluğumuz resmen  mucizeydi karşımızdaki tek rakip kendimizdik ve kendimize ramen
şampiyon olduk :D yoksa şampiyon olmamak için gereken her şeyide yaptık. Biz puan kaybediyoruz gidip başakda kaybediyor
bu sene geçen seneki gibi yatarak şampiyon olacağımızı sanıyor oyuncular. çok değil şu anki oyunumuzu bir tık yukarı çıkartsak na mağlup şampiyon oluruz ama tın tın giden topu yakalayamayan oyuncularla ayağına atılan pası durup gelmesini beklerken rakibin hızlı davranıp alıp gitmesini seyredersek nah oluruz.
ya sahadaki tek bir oyuncu vardı gol atmak isteyen oda tosiçdi aslında maç boyuda geri gel diye az sövmedik ona
ikide bir bırakıp savunmayı ileri çıkıyordu. golü atmakta onun hakkıydı bu maç berabere bittiyse en büyük pay tosiçin
gol attığı içinde değil 3-4 net pozisyonuda önledi. işin komik tarafı @ahmet türken  ne zaman tosiçe sövmeye başlasa
ya gol atıyor yada yüzde yüzlük pozisyonu önlüyor otamatik herkesin kafa tribünde ahmete dönüyor. :evillol:
evet 100 tane yaptığında hata yaptığında herkesin başı kumun altında oluyo bana gözükmemek için.Geneldede orda kalıyo :D

Çevrimdışı ahmet türken

Günaydın

Dün berabere kaldık ama fazla üzülemedim.
Başakşehir bence çok iyi oynadı. Hatta vodafoneda namağlup unvanının devam ettiği için sevindim.

Caner’e ceza verilmesini isterim. Beşiktaşlı duruşumuz daha inandırıcı olur.

Önemli olan GS derbisine kadar puan kaybetmemek. Özgüvenimiz yerine gelmiş bir şekilde finale çıkarız.

Takımda formsuz oyuncular var ama en yeteneklileri bizde. Onları ayağa kaldıracak olan pozitif enerji vererek ancak biz olabiliriz.

Negredo, Medel, Lens, Pepe… hepsinden çok daha faydalanacağız. Transferler kötü değil, sabırlı olalım.

Duymak istediğimiz sözler bunlar. :mj: ama defans kurgusunda solda adriano sağda gökhan olmadan polyannacılıktan ileri gitmez

Çevrimiçi murat

topu geri kazanma süremiz çok uzadı.gökhan gönülün de oyununu değil sahada kalabilme süresini yetersiz buluyorum.geldiğinden beri sakat.

Çevrimdışı mylife1903

aslında son vuruşları kötü değil bize kötü geliyor ama çok etkili vuruşlar direk kalecinin ayak dibine vuruyor
birde hep rahat vuracağı değil vuramayacağı köşeye atıyor topu buda tutarsa kaeyi mutlak golle sonuçlanıyor
avrupada bile helva gibi goller atıyordu ve bence attığı gollerde zorluk derecesi çok yüksek vuruşlardı
hastaydım vururken düşüşüne kaleci düşmesine takılı kalıyor mutlak gol :D
bizim lig forvetler için çok zor bir lig buranın sınavından geçtikten sonra işte görüyorsunuz leblebi gibi atıyor.
bir sene daha bizde olsaydı büyük golcü olacaktı. Bu ligin sertliğine alıştıkça avrupada çok kolay atıyordu ve gerçekten büyük paralara satabilirdik.
Takımın bozulmasına katılmıyorum takım bozulmadı tek eksik forvetti ama dediğin gibi ffp nedeniyle
öyle abounun taksidi falan ödenemezdi. burdan kolay o parayı verseydik sonrada üstünü tamamlardık ama dediğin gibi olmuyor o iş
kiralamışsın bunun bedeli kontratta belli satın almak için taksit falan veremezsin bu parayı gizlidende veremezsin
o paranın verilecek hesabı var muhasebeleştiremezsin. bizim abouyu kaçırmamızın tek nedeni ffp idi.
bu nedenle kimse suçlanamaz. hocanında bu konuda söyleyecek lafı olamaz. almak için çok çabaladık
fransızlar 6 M nin altına düşmedi 8 den aşağıda alamıyorduk sonuçta hiç para kazanmasada portonunda bir verdiği para var
onu çıkartmak zorunda razıda olmuşlardı ama bizde o parayı verecek durum yoktu. marcelonun parası bile yetmiyordu buna
birde onu alıp başka bir oyuncu almadığında taraftarıda tutamazsın yani nerden baksan olacak bir transfer değildi.
Al abuyu yazma avrupa listesine abi. Devre arasi fransizlardan yarisini alacaktin abunun iste

Benim anlatamadigim olay su

Olay abu da degil

Kiralamisin sonra cikmisin sozlesmesi kasada falan demissin
Devre arasi almiyorsun, emin degilsin yani
Ozaman hic kiralamasaydin tutarsiz hareketler bunlar
Sonra portodan belese alacan, porto salak mi

Fikret ormanin futbolcu almisligi kadar portonun menejer osurtmuslugu var

Çevrimiçi Sinan66

Kalan maçlar :

- Alanya (D)
- Göztepe (D)
- Akhisar (Ev)
- Malatya (D)
- Galatasaray (Ev)
- Kayseri (D)
- Osmanlı (Ev)
- Sivas (D)

Gördügünüz gibi çogu kolay maç. Gs derbisi bile içerde. 8 de 8 yapabiliriz  :)

Çevrimdışı mylife1903

mylife reis ben ismi veremedim daha önce anadolu topçusu diye istemezük demşlerdi.hocaya kalsa volkan şen ve burak gelecekti.bunlarda çözüm değil sorun olacaktı.ha bende kweuke nakulma istemiştim ama anadolu topçusu diye bir kavram oluşturulmuş kafada.hep dünya yıldızı kovalıyoruz.takımdaki atibaların sayısını yükseltmemiz lazım.
Abi bir suru verimsiz topcun var sen bunlari azaltacagina arttiriyorsun.
Kuveke ile nukalmayi al yanina musayi aydin karabulut vardi adem buyuk bu cocuklara ikinci sansi ver. Ligin diger tecrubeli lig futbolcularina mesaj olur. Kendinizi gelistirirseniz abuk sabuk hareketler yapmazsaniz besiktas size ikinci sansi verecektir.

Sen gidip besiktas kaptaninin yuzune kafa atan dangalagi transfer edersen baska mesaj olur o

Negredo medel lens bunlara ne paralar verildi ve verilecek. Bunlarin yerine al kuveke nukalma yola cik paran cebinde kalsin.

Yonetim de havalandi. Fikret orman mhk ile tff ile ugrasmali yok berazilyada oyuncu izlemeler falan. Sanki neymar ronaldo falan bulacan sana birakacaklar o cocugu. Yahu dogumevinde kaparlar avcunu yalarsin.

Kuveke geleydi cenk ile negrenun toplamindan cok gol atardi 5-6 puan da fazla alirdik simdiye

Çevrimdışı Ensar

Kuveke ile nukalmayi al yanina musayi aydin karabulut vardi adem buyuk bu cocuklara ikinci sansi ver. Ligin diger tecrubeli lig futbolcularina mesaj olur. Kendinizi gelistirirseniz abuk sabuk hareketler yapmazsaniz besiktas size ikinci sansi verecektir.

Sen gidip besiktas kaptaninin yuzune kafa atan dangalagi transfer edersen baska mesaj olur o

Negredo medel lens bunlara ne paralar verildi ve verilecek. Bunlarin yerine al kuveke nukalma yola cik paran cebinde kalsin.

Yonetim de havalandi. Fikret orman mhk ile tff ile ugrasmali yok berazilyada oyuncu izlemeler falan. Sanki neymar ronaldo falan bulacan sana birakacaklar o cocugu. Yahu dogumevinde kaparlar avcunu yalarsin.

Kuveke geleydi cenk ile negrenun toplamindan cok gol atardi 5-6 puan da fazla alirdik simdiye
saydığın adamlarla anca süt kupasını kazanırsın abi , geçeceksiniz bu işleri, negredo lens medel bu adamlar çok iyi oyucu hepsi kendini kanıtlamış oyuncular , bu adamlari küstüren yıldıran morallerini bozan oynatmayan HOCA suçlu başka birsey değil

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Onur Küçük

topu geri kazanma süremiz çok uzadı.gökhan gönülün de oyununu değil sahada kalabilme süresini yetersiz buluyorum.geldiğinden beri sakat.
Takımın boyu çok uzun, oyuncuların sahaya yayılışı, görev dağılımları düzgün değil, oyuncular arasında bağlantılar kopuk, takım oyunundan çok bireysellik ağır basıyor. Ani, baskın takım yaratacağım derken bunu uygulamaya sokarken hatalar yaptı ve birçok şeyi de feda etti. Hoca bir şeyi denerken çoğu şeyi de bozdu. Denediği şeyler artınca bozulanların sayısı daha da arttı ve içinden çıkılması zor hale gelindi. Bunları geçen sezon da söylüyorduk. Demek ki Hoca yaptığı teknik taktik hamlelerin doğruluğunu yanlışlığını fazla sorgulamıyor eleştirilere kulağı kapalı. Ani, baskın takım olma, sahayı enlemesine kullanma bunlar aslında güzel ve işe yarar fikirler yeter ki doğru kurgulanıp uygulanabilsinler.

Hoca'yı da oyuncuları da gömmek istemiyorum kaybedilen puanlardan sonra ama artık bir takım sorunlara geç olmadan el atılmalı.

Çevrimiçi Necmi

Bu sezon devre arasına kadar olan maçlarımız:

Antalya (E) ✔ (3 puan)
Kasımpaşa (D) ■ (1 puan)
Bursa (E) ✔ (3 puan)
Milli Maç
Karabük (D) ✔ (3 puan)
Porto (D) ✔ (3 puan)
Konya (Ev) ✔(3 puan)

Fenerbahçe (D) X (0 puan)
Leipzig (Ev) ✔ (3 puan)
Trabzon (Ev) ■ (1 puan)
Milli Maç
Gençlerbirliği (D) X (0 puan)
Monaco (D) ✔ (3 puan)
Başakşehir (Ev) ■ (1 puan)

Alanya (D)
Monaco (Ev)     
Göztepe (D)
Milli Maç
Akhisar (Ev)
Porto (Ev)   
Malatya (D)
Galatasaray (Ev)
Leipzig (D) 
Kayseri (D)
Osmanlı (Ev)
Sivas (D)

Ligte puanımız 15 oldu. Rakipleri umursamayalım, sadece kendimize bakalım diyelim.. Geçen sene 38 puan toplamışız ilk devrede..
Önümüzde 8 lig maçımız var.. Hepsini kazanırsak 24 puan yapar.. 15 + 24 = 39.. Yani kalan 8 maçı kazanıp seri yakalarsak geçen seneden 1 puan önde olabiliriz.

Şimdi böyle düşününce evet daha yitip giden bir şeyler yok da takım da umut vermiyor. Zaten moral bozan kısım o. 8'de 8 yapabilecek potansiyelimiz fazla fazla var ama sahada oynanana bakınca yaparız diyemiyorum. Yapabilirsek herşey yoluna girer.

aslında iyi yanı bu takımlardan hiç biri savunma futbolu oynamıyor bir akhisar var oda içerde oynanacak
ben sekiz maçıda alacağımızı düşünüyorum gs maçı dahil artık zor maçımız kalmadı düşüncesindeyim
tek kötü olan rakiplerin artık bizden korkusu kalmıyor.bu bir bakıma iyi kapanmazlar doğru kullnırsak fikstür artık lehimize döndü
monacoyu burda yenip şl olayını bitirmemiz lazım bu en kilit maçımız monacoyu yendiğimiz anda artık lige yüzümüzü döneriz
diyer maçtanda bir beraberlik çıkarsa kebap olur biz şampiyonlar ligini garantilemeden hoca lige dönmeyecek bu belli bari bitirelim
monaco ile kurtaralım

Çevrimdışı Ensar

geçen sene de söyledim bu sene de söylüyorum saha da taktik felan göremiyorum , yok oğlu yok , ne pres var ne takım halinde oynama var , herkes birbirinden uzak kimse kimseye yardım etmiyor , orta ile gol bulmaktan başka bir planı olmayan onu da beceremeyen bir takımız. bütün suç hocanın baska birşey değil

kimse de çıkıp iyi gün kötü gün muhabbeti yapmasın lütfen.bugün çıksın takım maça yine destekleriz sonuna kadar. ama tek suçlu hocadır. daha caner oğuzhan cenk konusuna girmiyorum , hele volkan şen burak serdar  transfer mevzularına hiç girmiyorum , hoca resmen kendi istediği oyuncular yerine alınanları harcıyor buna ikna oldum artık
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi Necmi

ensara katılıyorum ilave bir şey yazmaya gerek yok

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Kalan maçlar :

- Alanya (D)
- Göztepe (D)
- Akhisar (Ev)
- Malatya (D)
- Galatasaray (Ev)
- Kayseri (D)
- Osmanlı (Ev)
- Sivas (D)

Gördügünüz gibi çogu kolay maç. Gs derbisi bile içerde. 8 de 8 yapabiliriz  :)

Önceden dediğim gibi 8'de 8 yaparsak geçen senenin önüne geçip 39 puan topluyoruz. Geçen sene 38 toplamışız ilk devre sonunda..
Sıkıntı şu ki hangi veriye/gözleme dayanarak 8'de 8 yaparız diyorsun? Trabzon maçına mı? Gençlerbirliği mi? Kasımpaşa mı? Hatta yendiğimiz Karabük maçı mı sana bu özgüveni verdi?

Çevrimdışı mylife1903

Kuveke diyoruz
Millet rizeden adam mi alinir falan baslamasin.
Soyle bir derlemesini koyalim suraya

Oyle basit bir adam degil bu
Azicik problemli cocuk esini ve cocugunu kaybetti trafik kazasinda galiba
Hikmet karamana sormak lazim kendisini

Alacaksin bunu ama sirtina kuveke yazdirmayacan leo yazdiracan
Yeni baslangic olsun
Yeni bir dogus leonard

En azindan oynadigi takimin kiymetini bilir formanin degerini bilir aldigi paranin hakkini verir
20-25 gol attiktan sonra senaryosunu da holivuda satarsin
Leo:ikinci sans
Acayip gise yapar icine iki tane de at hikayesi yapistirirsin 5 tane de oskar alirsin
Bogle bu leonard atlara fisildiyormus falan bir tane atin ayagi kirilir bunlar birbirini iyilestirir falan leonard besiktasa at veliefendiye transfer yapar.
90. Dakikada son hafta gs macinda leo golu atarken bizim at da veliefendide fotofiniste kazanir
Gozyaslari sel olur

Oskar gos tu besiktas pikcurs

Yok bu tutmaz derseniz atin intikamini cekeriz kuveke ile beraber
At ile kuveke besiktas dusmanlarini geceleri sikistirip silkelerler boylem sponsor birazirz

Çevrimdışı Onur Küçük

saydığın adamlarla anca süt kupasını kazanırsın abi , geçeceksiniz bu işleri, negredo lens medel bu adamlar çok iyi oyucu hepsi kendini kanıtlamış oyuncular , bu adamlari küstüren yıldıran morallerini bozan oynatmayan HOCA suçlu başka birsey değil
Hoca küstürdüden öte ne istediğini tam bilemiyor. Örneğin Medel gibi sezgileri yüksek, ayağı çabuk bir oyuncu sahaya dağılışı, görev dağılımı düzgün olmayan bir takımda birçok yanlışı kapatabilir ama Hoca'nın beklentisi farklı belli ki. Negredo bu teknik taktik anlayışta fazla iş yapmaz. Hareketli, bitirici bir hücum uç elemanı lazımdı ama pivot santrafor diye tutturan da Hoca'nın kendisiydi. Lens ise maalesef ileriye yığılan, oyun bilgisiyle rakibi baskı altına alan oyunculardan oluşan büyük takım oyuncusu tarifine fazla uymuyor.Lens'in faydalanacağımız özellikleri var elbet ama ne kadar yeterli olur bu tartışılır.

Çevrimiçi Necmi

Al abuyu yazma avrupa listesine abi. Devre arasi fransizlardan yarisini alacaktin abunun iste

Benim anlatamadigim olay su

Olay abu da degil

Kiralamisin sonra cikmisin sozlesmesi kasada falan demissin
Devre arasi almiyorsun, emin degilsin yani
Ozaman hic kiralamasaydin tutarsiz hareketler bunlar
Sonra portodan belese alacan, porto salak mi

Fikret ormanin futbolcu almisligi kadar portonun menejer osurtmuslugu var
anlatamıyorumki öyle yarısını falan alamazsın işte yaz geldiğinde mecbur kalıyorsun tamamını almaya
oyuncunun bonservisi uzasa sıkıntı olmaz ama iki kulüp var hak sahibi bunuda yapamıyorsun biri su koyverse güme gidersin
uefa arkadan dolanıp kandırabileceğin bir kurum değil he he deyip yapıştırıyorlar.
uefa ile anlaşmak isteyen sensin kalkıp kandırmaya çalışrsan canına okurlar.
hiçmi düşünmüyorlar sanıyorsun alternatif çözümler bütün yaz abou pazarlığı sürdü

Etiketler: