Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 285 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5155914 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Şenol hoca'nın basın toplantısı izleyemenler için.

Çevrimiçi Necmi

Kim daha iyisini istemez ki
Ama şu şartlarda daha iyisini getiremeyiz maalesef bizim istediğimiz bizi istemez bizi isteyeni biz istemeyiz.
O yüzden ben hocanın en az 2 sene daha devam etmesi taraftarıyım.
Adam mevcutlar kalsın transfer istemiyorum diyor hoop iskelet komple değişiyor
İlk şampiyonluktaki 11 le şu anki 11 den sanırım sadece atiba ve q7 var düzenli oynayan
Onun dışında sürekli sürkülasyon oluyor değil şenol güneş dünyanın en iyi hocasını alsan başarılı olamaz.
Kaldı ki bu sene zirvede değilsek sebebi ligde en çok pozisyona girip de gol atamadığımıdandır.
Yani eğer ortada bir yanlış veya suçlu varsa o da yönetimin ta kendisidir.
Sorgulanması gereken şenol güneş değil yönetimin ta kendisidir.Büyük takım bu kladar sürkülasyona girmez
Buna rağmen takım yine de şl de başarı sağlamış kupada ve ligde iddasını sürdürmektedir.
Geçen iki sene de hiç kolay şampiyon olmadık bu sene de olursak eğer hiç de kolay olmayacak.
Bu arada herkese selam ve   senin de iyi olmana sevindim  :ok:
neden quaresma atiba ozi yokmu tosiç yokmu tolgay yokmu devre arasına kadar cenkde takımdaydı gelene laf ediyorsunuzda pepe geldi fabri geldi babel geldi talisca abou geldi. hiçde söylenildiği gibi değil
aslında tam tersi hiç bir şey durağan değildir gelişmek zorunda yenilenmek zorunda
yılan bile büyüdükçe derisini değiştirir. o ilk seneki kadronun uefada gruptan çıkamadığını unuttunuz
çok çabuk evet kadro yenilendi ama yenilenen kadro geri gitmedi tersine yine şampiyon oldu
üstüne uefada çeyrek gördü. bu sene avrupada yaptığı ortada bunları sürekli gelişerek yapabilirsin
yönetim neden suçlu daha iyisini istediği içinmi. Birileri çıkar hocanın istediği oyuncular alınmadı der
hiç demez hocanın istediği alınsaydı pepe değil serdar aziz stoperin olacaktı diye. herkes burak ts de
atıyor diye bakıyor ama kimse Beşiktaşda atabilirmiydi diye bakmıyor al işde geçen senenin gol kralı
bu senede on gol atmış ilk yarıda love geldi. Birşeyler konuşulurken Beşiktaş gerçekleride düşünülsün.
kimse kusura bakmasın kırmızı kart görülmesi belki hocanın suçu değildi ama kırmızıdan sonra refleks
gösterememekte benim suçum değil 12 yaşında az çok futbolu bilen bir çocuk koysan oraya 60. dakikaya
 kadar bayerne karşı tek atiba ile orta sahayı oynatmaz ne bileyim tek bir oyuncu değişikliği ile aynı anda birinci ikinci
üçüncü bölgede taşları yerinden oynatmaz. 90 dakikada 40 orta açtığımız maçta tek pozisyonumuz yokken
çıkıpda yeterince orta açtık gol atamadık şansımız yoktu demez sürekli aynı hataları yapıp doğru
sonuçlar çıkartmaya çalışmaz senin forvetlerin her maç bu kadar gol sıkıntısı çekiyorsa artık bunun
adı şansızlık falan değildir bir şeyler yanlış sistemde sıkıntı var demektir. bunu bütün camia görürken
hala hocada yanlış yok demek abes kaçıyor.
ilk şampiyonluk burda çok konuştuk milletin hoşuna gidiyor ama güçlü oyunumuz yok dedik bir iki oyuncunun
kişisel yeteneğiyle yürüyor dedik nitekim ligin sonuna doğru çözdüler bizi ama vodafonenun açılması
bize doping oldu. ikinci şampiyonluğu unuttunuz herhalde başak bize zorla verdi biz puan
kaybettğimiz her maçın sonunda onlarda kaybetti kırılma maçlarının hepsinde kırıldılar burda
çok konuştuk yanlış oynuyoruz diye geride sürekli top çevir uzun top quaresmayı buluştur
orta açsın sonuç buda şampiyon yaptı bizi ama rakiplerde durmuyor bunuda çözdüler
sonuç koskoca ikinci yarı ısrarla aynı oyun ama hiç bir sonuç alama biz hoca geldiğinden
beri en güçlü ve dengeli oyunu ikinci yarı itibariyle oynamaya başladık ortada değil pas
oyunuda değil dengeli bir oyun oynuyoruz. sahada kazanırsın kayberdesin en azından oyun artık
tatmin etmeye başladı. oturdukçada iyi olacaktır. ama bunu hocanın daha ilk yarıda görmesi
lazımdıki o kadar puan kaybı yaşamayalım. oyuncu değişiyormuş her sene evet değişecek
o nedenle zaten tarihimizin en güçlü kadrosuna sahip olduk. Değiştirmeden olmaz bu.
geçen senenin en iyi kanat oyuncusunu bu sene orta açma sevdasına işe yaramaz hale sokarsa
ben suçlanmam herhalde.
Birde artık bırakın bu lafı burası Beşiktaş burda şampiyon olan Beşiktaşdır hoca değil yönetime sallıyorsunuzda
herkes bu hocayı getireninde yönetim olduğunu neden düşünmüyor neymiş şampiyonluk yönetimin değil
hocanın başarısıymış nasıl oluyor bu Hoca Beşiktaşı satın alıp başınamı geçtide başarılı o oluyor.
yada hoca olmadığında bir daha Beşiktaş şampiyon olamayacakmı. Beşiktaşı ne kadar aşağıladığınızın farkındamısınız.
hemen lafta hazır daha önce olamıyorduk ama buda ayrı ironi YD döneminin bütün hataları
yok sayılıp başarı geldiğinde bunu hoca sayesinde demek gerçekten tuhaf hatırlatırım size
Şenol Güneş iyi hoca ama unutmayın sadece Beşiktaşda şampiyon oldu Beşiktaşa şampiyon hoca
olarak gelmedi. hocanın geçmişinde şampiyonluk yok ama Beşiktaşın geçmişi şampiyonluklarla
dolu geleceğide şampiyonluklarla dolu olacak ama şenol hocayla ama başka hocayla. sonuçta
hoca Beşiktaş takımının başına başarılı olsun diye getirildi. burda bu kararı verenindir ödül
maaşla çalışanın değil. başarı bir kişiyle gelmez işini iyi yapan bir çok insanın bir araya
gelmesi başarıyı getirir. Takım şampiyon oluyorsa burda işini iyi yapan bir sürü insan olduğu için
bunun içinde hocada var yönetimde var oyuncularda var tribündeki taraftarda var. başarı çoklukla gelir
ama başarısızlık zincirin tek halkasının kopmasına bağlıdır.
Başarının en büyük nedeni stadın yapılması ve camianın tekrar ayağı kaldırılması formasına sponsor
bulamayan kulübün en fazla sponsora sahip kulüp olmasıyla 150 M bütçeden 1 milyar bütçeye çıkarak
yaratılan imkanlardır. Bunları Şenol hoca yapmadı. Bugün yedekleri bile yıldız olan bir takım yaratanda
bu yönetimdir. eksikler yokmu dolu var kulüp büyüdükçede olmaya devam edecek bu zaten olması gereken
bir şey bugün yıldız dediğini yarın beğenmeyeceksin hocayıda yetersiz bulacaksın bunun adı gelişmedir
siz gelişmeyi değil durağanlığı savunuyorsunuz durursan rakiplerin gelişirken sen geri düşersin
sürekli ilerlemek zorundasın sürekli gelişmek zorundasın. bu takım ffp kıskacındayken iki kere
şampiyon oldu. Bunu başarabilmek mali disiplinle uğraşırken ve iyi takım yaratmaya çabalarken
birde stadı yapmak kusura bakmayın yönetime laf ederken kırk defa düşünmeniz lazım dünü
daha bugünü yaşamadan unutmayın. Takım hacizden başını kaldıramazken kayyum atanması
konuşulurken bu duruma geldi. Üçüncü büyüklüğü tartışılırken tek büyük konumuna geldi bunları yapan hoca değil
salladığınız yönetim.

Çevrimdışı savaş altay

hoca zaten gidecekti sonra bizimkiler basta erman toroglu olmak üzere medyanin doldurusuna geldi adami tutmak istedi. bazen doga'nin akisini fazla degistirmemek gerekiyor ama bizimkiler medyanin doldurusuna gelip adami 2 kere sampiyon yapti diye her pahasina tutmak istediler dünyada baska teknik adam yokmus gibi. az önceki yazimda bahsetmistim.
Bana gitmeyecekti gibi geliyor zaten kalmak istiyordu bunlar emin olmadığımız konular ama
Hoca'nın özellikle ilk sezon şampiyonluğu neredeyse Yönetim kadar 50-50'dir benim gözümde.
Stad'sız orada burada oynarken Şampiyon olduk. Bir ara Medya bile ''Ya hoca olmasa Bu kadroyu
idare edecek yok'' demeye başladı. ''Yönetim çok kendilerine bağlıyor durumu ama İş Hoca'da'' diye
harika bir strateji izlediler, hatırlayanlar vardır.
Hoca'yı kim getirdi takımın başına, kime yazılıyor bu bonuslar ? Beşiktaş taraftarı bile Şenol hoca diye
bağırırken bir kere mi ne Fikret Orman diye tempo tuttular Stad'da. Fikret Orman dünyanın her yerinde
maç izleyen bir adam. Emin olun kim ne oynatıyor, Felsefesi nedir, bu felsefede ne kadar istikrarlıdır ?
Herşeyi biliyor. Bursa'da 90 gole yaklaşık gol atan takımın Hoca'sını tuttu getirdi. Yine bulur mu Şüphe yok !
Sadece tek eksiği Mali durumlar sebebi ile Teknik adamına yeterli desteği sunamıyor.
Marcelo - Pepe
Kanada sezonun flash ismi Lens
Atiba düşüyorrrr diyenlere - Medel
Negredo biraz keyif kaçırdı o kadar.
Hangi Yönetim hayalinizdeki Madrid ise ne diyeyim beğenmeyenlere  :D 

Çevrimdışı Kutay

ne bir saati vodafone parkda oynanan hiç bir büyük maçın bileti
iki dakikadan fazla satışda kalmadı. satışa açıldığı anda tükenir.
Abi bari kupa maçına gideyim ya yok mu bir yolu biletlerin saat kaçta satışa çıkarılacağını açıklaması lazım aslında yönetimin

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı underworld

hoca zaten gidecekti sonra bizimkiler basta erman toroglu olmak üzere medyanin doldurusuna geldi adami tutmak istedi. bazen doga'nin akisini fazla degistirmemek gerekiyor ama bizimkiler medyanin doldurusuna gelip adami 2 kere sampiyon yapti diye her pahasina tutmak istediler dünyada baska teknik adam yokmus gibi. kendi yapina aykiri davranmayacaksin. fedakarlik olabilir hatta olmasi gerekir. ama taviz vermek olmaz. az önceki yazimda bahsetmistim.
Hoca, kovsalar gitmiyorum dedi ne gitmesi.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

binmesin abi , varmıs ya yardımcısı, işini yapıyormuş ya yardımcısı binmesin yük felan strese girmesin

diyor ki sürekli kadro değişiyor oyun sistemimiz oturmadı 3 senede , her geçen sene daha kötü oynuyor takım ama oyuncular daha kaliteli , ilk senesinde sanki 5 yıllık oturmuş takım mı vardı, hoca çok formsuz toparlaması lazım
Hoca hep bahane peşinde. Defansımız her sene değişiyor diyor doğrudur evet haklı ama son 20 maçta 15 farklı dizilimle çıkmış defansta sahaya. Hepsi mi cezalı sakat yüzünden?
Çok gergin ve stresli gördüm bu takıma da yansıyor. Liderlik yapacak adam sakin kalabilmeli. Başkanın sessiz kalması ve eyyamcı cünonun derbi maçına atanması ise  tam kaymaklı ekmek kadayıfı olmuş rakipler için.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kutay

Uzun zamandır giremiyordum siteye işlerden dolayı.
Dün ve bugün biraz göz atayım dedim atmaz olaydım
Ne hocanın kötülüğü ne canerin futbolculuğu kalmış
Hocayı göndermişsiniz ama bir Allahın kulu da hcanın yerine şu gelirse daha başarılı olur dememiş
Ya siz iyimisiniz (burda hoca gitsin diyenlere sesleniyorum)velev ki gönderdik kim gelecek yerine
Yabancı hoca için en az 2 sene sabretmeliyiz ki öyle bi sabrımız yok.Yerli olarak abdullah avcı var bi o da gelir mi gelse hocamız gibi başarılı olur mu?
Adam baskıdan uzak hocalık yapıyor.Milli takımda başına gelenleri ve verdiği tepkileri herkes unutmuş sanırım.
Ben bu sene şampiyon olamazsak bile hocayla en az 2 sene daha devam etme taraftarıyım.
Yerlilerden bir tek Ersun yanal gelirse şampiyon yapabilir bizi yabancılardan jorge jesus iş yapar  gibime geliyor.

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bana gitmeyecekti gibi geliyor zaten kalmak istiyordu bunlar emin olmadığımız konular ama
Hoca'nın özellikle ilk sezon şampiyonluğu neredeyse Yönetim kadar 50-50'dir benim gözümde.
Stad'sız orada burada oynarken Şampiyon olduk. Bir ara Medya bile ''Ya hoca olmasa Bu kadroyu
idare edecek yok'' demeye başladı. ''Yönetim çok kendilerine bağlıyor durumu ama İş Hoca'da'' diye
harika bir strateji izlediler, hatırlayanlar vardır.
Hoca'yı kim getirdi takımın başına, kime yazılıyor bu bonuslar ? Beşiktaş taraftarı bile Şenol hoca diye
bağırırken bir kere mi ne Fikret Orman diye tempo tuttular Stad'da. Fikret Orman dünyanın her yerinde
maç izleyen bir adam. Emin olun kim ne oynatıyor, Felsefesi nedir, bu felsefede ne kadar istikrarlıdır ?
Herşeyi biliyor. Bursa'da 90 gole yaklaşık gol atan takımın Hoca'sını tuttu getirdi. Yine bulur mu Şüphe yok !
Sadece tek eksiği Mali durumlar sebebi ile Teknik adamına yeterli desteği sunamıyor.
Marcelo - Pepe
Kanada sezonun flash ismi Lens
Atiba düşüyorrrr diyenlere - Medel
Negredo biraz keyif kaçırdı o kadar.
Hangi Yönetim hayalinizdeki Madrid ise ne diyeyim beğenmeyenlere  :D
Biz burada her sene büyük takımın forveti değişmez dediğimizde hep mali sebeplere bağlandı ama Hoca'da bundan rahatsız ve haklı. Her seneyi geçtim artık yarım sezonda bile forvetimiz değişiyor. Kimse Madrid olalım demiyor ama Madrid'in forveti yıllardır aynı, Barca öyle, Juventus öyle, Totenham öyle. Bizim gelecek seneki forvetimiz kim olacak belli değil. Büyük takımlar sezona başlamadan ilk forvetini yazar tahtaya biz çoğu sezona hangi forvetle başlayacağımızı bilmeden girdik.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı savaş altay

Biz burada her sene büyük takımın forveti değişmez dediğimizde hep mali sebeplere bağlandı ama Hoca'da bundan rahatsız ve haklı. Her seneyi geçtim artık yarım sezonda bile forvetimiz değişiyor. Kimse Madrid olalım demiyor ama Madrid'in forveti yıllardır aynı, Barca öyle, Juventus öyle, Totenham öyle. Bizim gelecek seneki forvetimiz kim olacak belli değil.
Gomez'in nasıl gittiğini herkes biliyor. Abu'nun durumunda ağzımı açamam çok karışık orası ama sonuca bakınca yine mali durum çıkıyor karşımıza.
Dediğim gibi Negredo alınırken beni de heyecanlandırmadı.

Çevrimdışı caner.eryigit

neden quaresma atiba ozi yokmu tosiç yokmu tolgay yokmu devre arasına kadar cenkde takımdaydı gelene laf ediyorsunuzda pepe geldi fabri geldi babel geldi talisca abou geldi. hiçde söylenildiği gibi değil
aslında tam tersi hiç bir şey durağan değildir gelişmek zorunda yenilenmek zorunda
yılan bile büyüdükçe derisini değiştirir. o ilk seneki kadronun uefada gruptan çıkamadığını unuttunuz
çok çabuk evet kadro yenilendi ama yenilenen kadro geri gitmedi tersine yine şampiyon oldu
üstüne uefada çeyrek gördü. bu sene avrupada yaptığı ortada bunları sürekli gelişerek yapabilirsin
yönetim neden suçlu daha iyisini istediği içinmi. Birileri çıkar hocanın istediği oyuncular alınmadı der
hiç demez hocanın istediği alınsaydı pepe değil serdar aziz stoperin olacaktı diye. herkes burak ts de
atıyor diye bakıyor ama kimse Beşiktaşda atabilirmiydi diye bakmıyor al işde geçen senenin gol kralı
bu senede on gol atmış ilk yarıda love geldi. Birşeyler konuşulurken Beşiktaş gerçekleride düşünülsün.
kimse kusura bakmasın kırmızı kart görülmesi belki hocanın suçu değildi ama kırmızıdan sonra refleks
gösterememekte benim suçum değil 12 yaşında az çok futbolu bilen bir çocuk koysan oraya 60. dakikaya
 kadar bayerne karşı tek atiba ile orta sahayı oynatmaz ne bileyim tek bir oyuncu değişikliği ile aynı anda birinci ikinci
üçüncü bölgede taşları yerinden oynatmaz. 90 dakikada 40 orta açtığımız maçta tek pozisyonumuz yokken
çıkıpda yeterince orta açtık gol atamadık şansımız yoktu demez sürekli aynı hataları yapıp doğru
sonuçlar çıkartmaya çalışmaz senin forvetlerin her maç bu kadar gol sıkıntısı çekiyorsa artık bunun
adı şansızlık falan değildir bir şeyler yanlış sistemde sıkıntı var demektir. bunu bütün camia görürken
ilk şampiyonluk burda çok konuştuk milletin hoşuna gidiyor ama güçlü oyunumuz yok dedik bir iki oyuncunun
kişisel yeteneğiyle yürüyor dedik nitekim ligin sonuna doğru çözdüler bizi ama vodafonenun açılması
bize doping oldu. ikinci şampiyonluğu unuttunuz herhalde başak bize zorla verdi biz puan
kaybettğimiz her maçın sonunda onlarda kaybetti kırılma maçlarının hepsinde kırıldılar burda
çok konuştuk yanlış oynuyoruz diye geride sürekli top çevir uzun top quaresmayı buluştur
orta açsın sonuç buda şampiyon yaptı bizi ama rakiplerde durmuyor bunuda çözdüler
sonuç koskoca ikinci yarı ısrarla aynı oyun ama hiç bir sonuç alama biz hoca geldiğinden
beri en güçlü ve dengeli oyunu ikinci yarı itibariyle oynamaya başladık ortada değil pas
oyunuda değil dengeli bir oyun oynuyoruz. sahada kazanırsın kayberdesin en azından oyun artık
tatmin etmeye başladı. oturdukçada iyi olacaktır. ama bunu hocanın daha ilk yarıda görmesi
lazımdıki o kadar puan kaybı yaşamayalım. oyuncu değişiyormuş her sene evet değişecek
o nedenle zaten tarihimizin en güçlü kadrosuna sahip olduk. Değiştirmeden olmaz bu.
geçen senenin en iyi kanat oyuncusunu bu sene orta açma sevdasına işe yaramaz hale sokarsa
ben suçlanmam herhalde.
Birde artık bırakın bu lafı burası Beşiktaş burda şampiyon olan Beşiktaşdır hoca değil yönetime sallıyorsunuzda
herkes bu hocayı getireninde yönetim olduğunu neden düşünmüyor neymiş şampiyonluk yönetimin değil
hocanın başarısıymış nasıl oluyor bu Hoca Beşiktaşı satın alıp başınamı geçtide başarılı o oluyor.
yada hoca olmadığında bir daha Beşiktaş şampiyon olamayacakmı. Beşiktaşı ne kadar aşağıladığınızın farkındamısınız.
hemen lafta hazır daha önce olamıyorduk ama buda ayrı ironi YD döneminin bütün hataları
yok sayılıp başarı geldiğinde bunu hoca sayesinde demek gerçekten tuhaf hatırlatırım size
Şenol Güneş iyi hoca ama unutmayın sadece Beşiktaşda şampiyon oldu Beşiktaşa şampiyon hoca
olarak gelmedi. hocanın geçmişinde şampiyonluk yok ama Beşiktaşın geçmişi şampiyonluklarla
dolu geleceğide şampiyonluklarla dolu olacak ama şenol hocayla ama başka hocayla. sonuçta
hoca Beşiktaş takımının başına başarılı olsun diye getirildi. burda bu kararı verenindir ödül
maaşla çalışanın değil. başarı bir kişiyle gelmez işini iyi yapan bir çok insanın bir araya
gelmesi başarıyı getirir. Takım şampiyon oluyorsa burda işini iyi yapan bir sürü insan olduğu için
bunun içinde hocada var yönetimde var oyuncularda var tribündeki taraftarda var. başarı çoklukla gelir
Başarının en büyük nedeni stadın yapılması ve camianın tekrar ayağı kaldırılması formasına sponsor
bulamayan kulübün en fazla sponsora sahip kulüp olmasıyla 150 M bütçeden 1 milyar bütçeye çıkarak
yaratılan imkanlardır. Bunları Şenol hoca yapmadı. Bugün yedekleri bile yıldız olan bir takım yaratanda
bu yönetimdir. eksikler yokmu dolu var kulüp büyüdükçede olmaya devam edecek bu zaten olması gereken
bir şey bugün yıldız dediğini yarın beğenmeyeceksin hocayıda yetersiz bulacaksın bunun adı gelişmedir
siz gelişmeyi değil durağanlığı savunuyorsunuz durursan rakiplerin gelişirken sen geri düşersin
sürekli ilerlemek zorundasın sürekli gelişmek zorundasın. bu takım ffp kıskacındayken iki kere
şampiyon oldu. Bunu başarabilmek mali disiplinle uğraşırken ve iyi takım yaratmaya çabalarken
birde stadı yapmak kusura bakmayın yönetime laf ederken kırk defa düşünmeniz lazım dünü
daha bugünü yaşamadan unutmayın. Takım hacizden başını kaldıramazken kayyum atanması
konuşulurken bu duruma geldi. Üçüncü büyüklüğü tartışılırken tek büyük konumuna geldi bunları yapan hoca değil
salladığınız yönetim.
İşin business kısmına kimse sallamıyor abi yanlış yere çekiyorsun konuyu.Dünya da hiç bir elit büyük takımın futbol aklı başkanı ya da Metin Albayrak denen Bu konuda hiçbir ehli olmayan şahıslar olmaz.saygılar.ben işin orasındayım.artı her sıkıntılı süreçte neden hocayı öne atıyorlar kendileri çıkıp konuşmuyor hocanın işi mi bu?transferlerde özel uçakta foto atan yöneticilerimizi talisca tosic adliyedeyken de görmek isterim neredeydiler?böyle sıkıntılı süreçte hakem Mhk Tff ortalık toz dumanken hoca çıkıp yapmaz bu işleri yönetim yapar.saygılar...

Çevrimdışı Koa_lAA

Biz burada her sene büyük takımın forveti değişmez dediğimizde hep mali sebeplere bağlandı ama Hoca'da bundan rahatsız ve haklı. Her seneyi geçtim artık yarım sezonda bile forvetimiz değişiyor. Kimse Madrid olalım demiyor ama Madrid'in forveti yıllardır aynı, Barca öyle, Juventus öyle, Totenham öyle. Bizim gelecek seneki forvetimiz kim olacak belli değil.
bende aynı fikirdeyim ama bunda ffp ninde etkisi oldu serhat... satın alacak güç yoktu.. kiralıyosun vizyon diyor falan... genç forvet bulmaları lazımdı bu sene aldılar bitane bakalım seneye anca görürüz sahada gibi..

Çevrimiçi Necmi

Yerlilerden bir tek Ersun yanal gelirse şampiyon yapabilir bizi yabancılardan jorge jesus iş yapar  gibime geliyor.

hadi canım sende ne başarısı varda seninle başarılı olacak
ersun kim ya :alala:
fenerde şampiyon oldu da ersunmu oldu sanıyorsunuz fenerde aykut bile şampiyon oldu
ersunun ne olduğu ts de belli oldu işde

Çevrimdışı Serhat Akkaya

bende aynı fikirdeyim ama bunda ffp ninde etkisi oldu serhat... satın alacak güç yoktu.. kiralıyosun vizyon diyor falan... genç forvet bulmaları lazımdı bu sene aldılar bitane bakalım seneye anca görürüz sahada gibi..
Seneye sahada filan görmeyiz. Şenol hoca Pektemek'in de arkasında benim gözümde dedi. Yine ölü bi yatırım.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı savaş altay

hadi canım sende ne başarısı varda seninle başarılı olacak
ersun kim ya :alala:
fenerde şampiyon oldu da ersunmu oldu sanıyorsunuz fenerde aykut bile şampiyon oldu
ersunun ne olduğu ts de belli oldu işde
:claps: Ayrıca Hoca ismi konuşmak şu an bize yakışmaz arkadaşlar. Sadece mevcut durum konuşuluyor.

Çevrimdışı sametbagan

Beşiktaş'ın Mali durumu ve şartları ortadayken ve Hoca bunu biliyorken imza attı. Şenol hoca ister tabi memnunsa kalsın demesi normal topçu için ama
Bizim de bir gerçekliğimiz var. Marcelo satılmasın Abu alınsın diyen gördü bu gözler  :lol:
Uefa yaptırımından daha bu sezon umuyoruz çıkıcaz. Marcelo ile Pepe arasındaki farkı göremeyenler var daha henüz. Pepe uzun atıyormuş, Marcelo oyun kuruyormuş,
ayağı çok iyiymiş. Pepe'den daha mı iyi ?  Karabük maçında Pepe'nin 20 metrelik bir pası var orta sahanın merkezine gönderdiği topu kaçıranlar olduğuna eminim.
Madrid Stoperinin ayağı kötü ama Uzun oynamasını isteyen Hoca'nın kabahati yok. Yerden oyna dedi oynamıyor Hoca'nın otoritesi gündeme gelir ki böyle bir durum söz
konusu değil. Arkadaşlar, Kara Kartallar Oyunumuz yok bu sezon. Oyuncular da problemli ama Yönetim en az eleştiri hakkına sahiptir benim açımdan.
Ben önde rahat edemiyorum diyen Oğuzhan'a yönetim süsleme yaptı 10 numara ve Kaptanlık verdi, kendine gelsin diye. Ama Oğuzhan'a en son kızarım çünkü Hocamız
oyun kurucuya ihtiyaç olmayan bir oyun oynatıyor. Tolgay bile forma alamadı bu sezon. Oğuzhan iyi mi kötü mü Tolgay nerede diye yırtınırken herkes Hoca oralı bile değil
çünkü Pepe'den uzun oynamasını Oğuzhan'a ya da Tolgay'a (forma yüzü görürse) pozisyon doldur topun bizde kalmasını sağla sonra sen çekil diyor. Direkt toplar ile Kanat ve
Ceza sahası düşünüyor. Lig'deki oyun bu. Oğuzhan ve Tolgay hem işlerinden uzak hem de forma yarışı yok aralarında. Neden olacak ki ? Oyun mu kuruyoruz? Lig'de Sadece içerde basit takımlara karşı oyun kurduk biraz biraz göründü bu oyuncular o kadar.
Bütün olay Hoca'ya bağlanmıyor mu yine ? Hala Yönetimse kabahatli ise Negredo harici hangi transfer, kimi moda sokmadı ise Transfer döneminde hemen şimdi yazsın  :)
Katılmıyorum  :dont:
Dediğim gibi oyun olarak bu sene bütün maçlara bakarsan hangi maçta rakip bizden üstündü söyleyebilirmisin
Yada dur ben söyleyeyim 1 elin parmaklarını geçmez bu sene bizim en büyük sorunumuz topu 3 direğin arasından geçirememek oldu.
Şl de bunu bir nebze başardık ama süper kupada dahil top bu sene bizi sevmedi arkadaş puan kaybettiğimiz maçların sadece özetini izle ne demek istediğimi anlarsın.
Bu sene rakibin direncini kıramıyoruz maalesef zaten adamlar bize içerde dışarda farketmez 1 puan için çıkıyor.O 1 puan için canhıraş savaşıyorlar.
Ama biz ne yapıyoruz elimize geçen fırsatları cömert ve lakayıt bi şekilde harcıyoruz.Yda şansız diyelim demek oyun doğru ama skor alamıyoruz.
E burda hocalık bir durum göremiyorum ben ne yapsın hoca mı çıkıp gol atsın.Bu sene talisca ve babel hariç son vuruş özürlüsü bir ortasaha ve ileri ucumuz var
love da yaramıza merhem olamadı bu konuda  :bandit:

Çevrimdışı sametbagan

Kadro mühendisliği diye diye burada birsürü kişi dile getirdi bunu.Ya herşeyi geçtim Metin Albayrak denen şahsı muhterem hangi yapabilirlikle ya da hangi konuda uzmanlığıyla Scout başına geçiyor bana biri bunu açıklasın?sorunda bu zaten futbol aklı olup burada operasyonu yürütmek farklı birşey.işin Business tarafını yönetmek başka birşey.bırak sen işini yap diğerini de o işin uzmanını bul getir yapamaZsa hesabını sor.bu sadece Türkiye de bize özel birşey değil eyvallah ta böyle devam ettiği sürece sürdürülebilir başarı bence zor(Avrupa).Ne demişler işi ehline veriniz...

E ama işin ehli gökhan keskin var da ne oldu miloseviç pedro franco gibi örneklerde mevcut ha metin albayrak bu işinolumsuz anlamda  nirvanası o ayrı mevzu tabi  :D

Çevrimdışı Koa_lAA

Seneye sahada filan görmeyiz. Şenol hoca Pektemek'in de arkasında benim gözümde dedi. Yine ölü bi yatırım.

o yüzden seneye dedim  :D mustafa kadar değildir yaw... büyük ihtimal anadolu forveti ama deneyecekler bakalım ne çıkacak...

Çevrimdışı savaş altay

Cenk'de pektemek'in arkasındaydı ilk geldiğinde. O manada demedi Hoca onu fikrimce.

Çevrimiçi Necmi

İşin business kısmına kimse sallamıyor abi yanlış yere çekiyorsun konuyu.Dünya da hiç bir elit büyük takımın futbol aklı başkanı ya da Metin Albayrak denen Bu konuda hiçbir ehli olmayan şahıslar olmaz.saygılar.ben işin orasındayım.artı her sıkıntılı süreçte neden hocayı öne atıyorlar kendileri çıkıp konuşmuyor hocanın işi mi bu?transferlerde özel uçakta foto atan yöneticilerimizi talisca tosic adliyedeyken de görmek isterim neredeydiler?böyle sıkıntılı süreçte hakem Mhk Tff ortalık toz dumanken hoca çıkıp yapmaz bu işleri yönetim yapar.saygılar...

Beşiktaşın futbol aklı kim bilmiyorum ama 5 yıldır sürekli üstüne koyan bir takım
son iki senesinide şampiyon olarak bitirdiyse futbol aklı iyi çalışıyor demektir. ortada
başarısızlık yokki neyi eleştiriyoruz. Beşiktaşın futbol aklını son iki sene şampiyon olduğu içinmi suçlayalım
yada gelecek 5 yıla ümitle bakabildiğimiz içinmi suçlayalım. nedir yanlış olan futbol aklını
suçlamak kolayda satmadan alamadığın bir ortamda bütçe kısıtlamaların varken yaptığın
transferlerin çoğu tutuyorsa bu sıkıntıda bir şekilde ihtiyaçlarını kapatabilecek seviyede
haraket ediyorsa bu kulübün futbol aklıda iyidir.
hoca ortaya atılacak biri değilki istesende atamazsın hocaya kulüpten biri çıkda basın toplantısı yap demez diyemez.
sonuçta hocanın konuşmasını dinliyorum şu anda konuşulan konular futbol takım takım performansı bunları
çıkıp yönetimmi konuşacak bunu yapsalar takıma müdahale etmiş olurlar. Bu yönetimin her konuda
eleştirisi yapılır ama yapılamayacak bir şey varsa asla takıma müdahale etmiyorlar aslında biraz
etseler iyidir. ama etmiyorlar ve asla takımın başarısınıda çıkıp sahiplenmiyorlar. Bu gün herkes
şenol hoca şampiyon yaptı diyorsa işde bu yönetimin ne kadar mütavazi olduğunu gösterir.
bu yönetimde hiç duydunuzmu yönetim takım diyaloğu herkes kendi işini yapıyor yönetim kendine
düşen sorumluluğu yapabildiği en iyi şekilde yapıyor. yönetimin işi maaşları ödemek takımın önündeki
yönetimsel sorunları çözmek kulüp politikalarını yönetmek herşeyden önemli olanda bütçeyi
doğrultmak. kulübün attığı her adımı paraya çevirmek. paran yoksa gücün yoktur.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Cenk'de pektemek'in arkasındaydı ilk geldiğinde. O manada demedi Hoca onu fikrimce.
Seneye görücez.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı sametbagan

ben suçlanmam herhalde.
salladığınız yönetim.
tolgayı sayma ilk şampiyonlukta sakattı oynamadı cenk gomezin yedeğiydi kalede de tolga vardı o zaman
ozi de bu sezon düzenli forma giymiyor maalesef.Yani kadro 2 kişi hariç komple yenilendi bu sene.
Senin tabirinle söyleyeyim abi başırada yönetimin ne kadar payı var ise başarısızlıkta da o kadar payı vardır diyelim.
Bu arada abi çok uzun yazmasan bilgisayar yüklerken çok kasıyorda  :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Şenol Güneş ile son 3 sezon

-üst üste 2 şampiyonluk
-1 uefa çeyrek finali
-1 CL son 16 turu
-114 yıllık kulüpte ilk kez CL gruplarından (nağmağlup) çıkmak
-ligde halen devam eden 37 maçlık iç saha yenilmezlik serisi

Çevrimiçi Akil Emre

Şenol Güneş ile son 3 sezon

-üst üste 2 şampiyonluk
-1 uefa çeyrek finali
-1 CL son 16 turu
-114 yıllık kulüpte ilk kez CL gruplarından (nağmağlup) çıkmak
-ligde halen devam eden 37 maçlık iç saha yenilmezlik serisi

Şenol hocamız bizim için büyük bir şanstır, fb ve gs gibi her türlü yolla başarı kazanmayı kendine yer edinmiş ve başarı için herşeyi yapabilecek klüp futbolcu yöneticilere karşı bizi başarıdan başarıya koşturmuştur, ve yöneticilerimizden daha çok onlara cevabını vermiştir.
Hocanın en büyük şansızlığı Gomez ve Abubakardan sonra gelen Negredodur. Bu sene Abubakar bizde kalsaydı şimdiden büyük fark atmış olurduk.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hocanın VİDA ile ilgili sözleri :

"Medel ilk geldiğinde hem performans olarak, fiziksel olarak sıkıntılıydı, hem de oyun anlayışı olarak gergindi, mutsuzdu. Şu an daha iyi durumda. Bazı oyuncular uyumu geç sağlıyor. Vida da bu süreci yaşıyor.Vida Mitrovic'ten daha iyi olmasına rağmen henüz onun kadar verim vermedi. Mitrovic'in giderkenki hali, şu anki Vida'dan daha iyiydi. Bu, Vida'nın kötü oyuncu olduğunu göstermez. Oyuncuyu geç almamız gibi durumlar da sıkıntı olabiliyor. Vida'nın üzgün olduğunu biliyorum, dolayısıyla bu da onu etkileyecektir."
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

hocanın dediğinden bunu mu anladın :bandit:
tabiki seneye sahada görmeyeceğiz. Beşiktaş forveti olursa işimiz var demektir
bunun için zaman var cenk kaç yılda Beşiktaş forveti oldu.
bütün yatırımlar ilk yapıldığında ölüdür. onun kazancını zaman gösterir. Baklentidir yatırım
sadece oyuncuda değil yatırım için dövizde alsan hissede alsan bir şirketede ortak olsan bu
yatırım ölüdür. ilerki süreçte kazanç sağlama umuduyla yapılır. yoksa zaten kazanç getiren bir şey için
kimse gel buna yatırım yap kazancımı paylaş demez kazananı en yüksek seviyede alırsın
zirvede aldığındanda gelir elde edemezsin zaten oraya gelene kadar eden etmiştir.

Etiketler: