9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.
9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.

Beşiktaş Forum|9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK. Skor : Beşiktaş 1 - 1 Medipol Başakşehir FK. Tarih : 23.10.2017 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Mete Kalkavan Yayın : beIN

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.  [Okunma sayısı 47350 defa] 9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.

Çevrimdışı f_madida

Yuh diyorum. Negredo zaten oynamadi, 75'te oyuna girdi. Tersine Negredo oynamadikca kalabalik defans yapan her rakibe zorlaniriz. Su macta Negredo girdikten sonra buldugumuz pozisyonu 75 dakika bulamadik o ana kadar. Adam gol atayim diye kasiyorsa o da hocanin sacma sapan tercihlerle 9. hafta hala yeni transferleri takima entegre edememesinden.

Negredo girdikten sonra pozisyon bulmadik, golu yedikten sonra yuklenince bulduk ki o noktada en net 2 sansimizi hic etti. Girdikten sonra 10 dakika hicbirsey yapmadi. 70+da oyuna girip, zahmet edip pres dahi yapmayan bir adam bu. Hocanin tercihleri vs bahane, Almeida'dan beri bu kadar ise yaramaz bir oyuncu gormedim. Bir Adebayor'un indirdigi toplara bak bir de bu adama bak, hangi topu aldi, indirdi pozisyon yaratti, sifir oglu sifir. Cenk kotuyse bu adam berbat. Istersen Real Madrid'e koy yine aynisini yapar, ise yaramaz adamin teki.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı cursedofdragon

Şenol hoca ısrarlarından vazgeçmediği sürece şampiyonluk uzaklaşıyor.

Çevrimdışı kyiv

Şaka maka Negredo Beşiktaş tarihinin en pahalı fiyaskosu olarak emin adımlarla ilerliyor. Ama 70 de girdi, ama ilk yarı oynadı yok işte yok yok. Adam gol atamadan sezonu bitirecek. Kimse pas gelmiyor demesin Taliscanın kendine hayrı yok bir de Negredoyumu besleyecek? Ekmeğini taştan çıkaracak Negredo ama onda o güçte inançta bitmiş. Şu maçta tesadüf hasbelkader bir gol atsaydı son dakikalarda belki moral olurdu kendi açısından o fırsatı da kaçırdı.

Çevrimdışı jerry

Sen bu takımı sadece şampiyon olsun diye tutuyorsan, git renklilerden birinde başla hemen. Lakin biz her zaman takımımıza yani beşiktaşa inanıyoruz ve güveniyoruz. Kaldı ki şampiyon olamadık? Bize beşiktaş yeter...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Sen çok biliyorsun o yüzden uzman yapmışlar seni. Bu renkli goygoyundan başka bir fikriniz, düşünceniz yok. Bu kadar güçlü bir takım şampiyon olamazsa TS'ye dönersin sonra . 30 sene şampiyon olamazsın. Böyle arabesk şeylerle avutursun kendini.

Sen çok biliyorsun o yüzden uzman yapmışlar seni. Bu renkli goygoyundan başka bir fikriniz, düşünceniz yok. Bu kadar güçlü bir takım şampiyon olamazsa TS'ye dönersin sonra . 30 sene şampiyon olamazsın. Böyle arabesk şeylerle avutursun kendini.

ya çok boş konuşuyorsun ya.

Çevrimdışı Liquidator

Bu maçın sorumlusu malesef Şenol hocadır. GG dururken nede Adriano sag bekte? Caneri kesmemek için GG kesildi. Caner o pozisyonda (gol pozisyonu) adma yapışsa o ortayı açamazdı ve golu yemezdik. Tabi bir tek bu pozisyona bağlamak olmaz tüm oyunu. Takım genellikle isteksiz.

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı f_madida

Bu ligde gücüyle oynayacak forvet iş yapar.
Eto, Adebayor, Gomis gibi.

İspanya' dan gelen oyuncular taktik olarak herkesi kendi seviyelerinde zannediyorlar, temel problem bu.
Bu sebeple Negredo' nun olmayacağını düşünüyordum yanılmadım.

Benfica gibi oyuncu yetiştirip satma konusunda bizi dereye susuz götürüp susuz getirecek bir takım Talisca' dan neden vazgeçer açıkça belli oldu.
Talisca' ya göre bir takım oyunu yok.

:claps: :claps: :claps: :claps:

Dogru analiz, bizim ligde bu tarz adam is yapamaz. Israr edildigi muddetce puan kaybettirecek.

Abou olmadiysa getirip Demba'yi koyacaktik. Bizim yonetim acikcasi isin sovuna girdi bu sene, sirf isimli transfer olsun diye. Taraftar da gaz verdi fenerin elinden Lens'i alalim, yok Negredo city'de oynadi bilmemne. Hatali transferler yaptik, sattigimiz oyunculardan daha kotu performans gosteriyor gelenler. 

Son olarak, iki sene once Gomez'le oynuyordu bu takim, iki senedir sampiyon oluyoruz ama geldigimiz nokta Negredo, ben bunu kabul edemiyorum. FFP isin bahanesi, dunya kadar forvet varken kendine Ingiltere ikinci liginde oynamayi hedef secmis bir adami getirmek hic mantikli degil. 

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şenol hoca ısrarlarından vazgeçmediği sürece şampiyonluk uzaklaşıyor.
Devre arasını iple çekiyorum. Sanki bu kötü gidiş o zamana kadar sürecek gibi görünüyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı sağduyu

Ne Talisca ne Oğuzhan. Hoca, hoca hoca. Tamer, Tamer, Tamer...
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı jerry

ya çok boş konuşuyorsun ya.
Sen git dolu konuş. Arabesk taraftarlar sizi. Acıdan zevk alıyorsu sizin gibiler.

Çevrimdışı b.damatoglu

İşin köyü tarafı takım bu formda devam ederse 2.lij de zor. ŞL ye gidememek maddi ankamda fiyasko demek...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı jerry

Bu arada şampiyonluk gitti çoktan, uzaklaşmadı

Sen git dolu konuş. Arabesk taraftarlar sizi. Acıdan zevk alıyorsu sizin gibiler.

Arabesk olan sensin 30 sene sonra şampiyon olurmuşuz.

Çevrimdışı Culpable

Şaka maka Negredo Beşiktaş tarihinin en pahalı fiyaskosu olarak emin adımlarla ilerliyor. Ama 70 de girdi, ama ilk yarı oynadı yok işte yok yok. Adam gol atamadan sezonu bitirecek. Kimse pas gelmiyor demesin Taliscanın kendine hayrı yok bir de Negredoyumu besleyecek? Ekmeğini taştan çıkaracak Negredo ama onda o güçte inançta bitmiş. Şu maçta tesadüf hasbelkader bir gol atsaydı son dakikalarda belki moral olurdu kendi açısından o fırsatı da kaçırdı.

Agir Gel biraz Negredo senin Almeidan ve Cenkinden en az 3 gomlek daha iyi

Negredo Cenkin yedegi olamaz[ Cenk Negredonun yedegidir] son 10 dakikada son 20 dakikada oyuna alarak  adami elestiremezsin

90 dakika boyunca oynasa bile  forvetini besleyen bir orta sahan olmadigi  muddetce  gene elestiremezsin

Alinan kotu sonuc yada sonuclar Talisca ve Caner Kaynakli gibi gorunsede Senol hocaya yazar

Su  Ikinci yari basinda Talisca Negredo degisikli yapilmis olsa idi su an  farkli seyler konusuyor olurduk

Çevrimdışı Sedat.Y

Pek yorum yapmam ama artık dayanamadım.....

İki sene şampiyon olan takım ve hocanın ligi takmadığı yada yeterli özeni göstermediği ortada.

Bunun anlamı şudur  '' Götleri kalktı ''

Ayaklarını denk alsınlar maç seçmekte  nedir !!!  bu taraftar gerekenide yapmasını bilir....

Bu arada şampiyonluk gitti çoktan, uzaklaşmadı

Evet renkliysen senin için gitti bizim için birşeyin gittiği yok.

Görüşcez sene sonu kaybolma ama bir yere.

8 puanlık farkda daha 25 maç var Şampiyonluk gidiyorsa senin futbol bilgine....

Çevrimdışı kyiv

Amerikayı yeniden keşfetmeye çalıştık. Olmaz olmaz olmaz ispanyok santrafor olmaz. Bu ülkede siyahi fransızların iş yaptığı ortada niye macera aradık? Hiçbirşey yapamıyorsak 2. kalite Fransız takımlarından zenci kiralayacaktık. Resmen komedi, sezonun 3 te 1 bitti bizim 5 milyon euroluk santraforun golü yok. Bu adama seneye de para ödeyeceğiz. İnsaflı çıksa da kendi gitse...

Çevrimiçi Sinan66

bu forvet konusunda kumar oynadik resmen. ya tutarsa..

Çevrimdışı goktasoktay

Hangi konuda uzman yapmışlar? Renkli goygoyu?? Sana başka cevap bie yazmayacağım. Dediğim gibi, yanlış forumdasın...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı f_madida

Agir Gel biraz Negredo senin Almeidan ve Cenkinden en az 3 gomlek daha iyi

Negredo Cenkin yedegi olamaz[ Cenk Negredonun yedegidir] son 10 dakikada son 20 dakikada oyuna alarak  adami elestiremezsin

90 dakika boyunca oynasa bile  forvetini besleyen bir orta sahan olmadigi  muddetce  gene elestiremezsin

Alinan kotu sonuc yada sonuclar Talisca ve Caner Kaynakli gibi gorunsede Senol hocaya yazar

Su  Ikinci yari basinda Talisca Negredo degisikli yapilmis olsa idi su an  farkli seyler konusuyor olurduk

Negredo TFF 2.ligde oynar ancak. Adebayor'un , Eto'o nun ortala TFF 1.lig takimlarinda oynadigi yerde Negredo en fazla Mersin Idmanyurdu'nun forveti olur.

Çevrimiçi levitate

Devre arasını iple çekiyorum. Sanki bu kötü gidiş o zamana kadar sürecek gibi görünüyor.
çok rezil iğrenç bir benzetme olacak ama fb'nin şikeli sezonda 2.yarı gösterdiği performansı göstermeliyiz 17'de 16'mı ne yapmışlardı

Ama biz hakemsiz yapıcaz sorun orda :ı

okurken iğrendim öeeh
[ Son Düzenleme: 23 Ekim 2017, 22:35:19 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı EMİR EMRE

Negredo TFF 2.ligde oynar ancak. Adebayor'un , Eto'o nun ortala TFF 1.lig takimlarinda oynadigi yerde Negredo en fazla Mersin Idmanyurdu'nun forveti olur.

bir oyuncuyu her maçın yalnızca 15-20 dakikasında çözdüysen helal olsun abi.

Çevrimdışı f_madida

Benim gozumde hocaya yazan en buyuk olumsuz yon takimin pres yapmayi becerememesi. Koordinasyon yok, Cenk kosuyor Talisca bakiyor, Talisca kosuyor, Quaresma bakiyor. Yahu top adama gelmeden basacaksin ki topu kabilesin. 45 metre mesafeyle acmissin hatlari, ondekiler pres yapalim diye kosuyor top iki pasta arkalarina geciyor sonra kostura kostura geri don. Ki Basaksehir kotu bir takim bu anlamda, yine de bizim oyuncular basit paslarla helak oldu. Pres yapacaksan ya takim halinde yapacaksin ya da hic yapmayacaksin.

Çevrimdışı sağduyu

Bu maçın sorumlusu malesef Şenol hocadır. GG dururken nede Adriano sag bekte? Caneri kesmemek için GG kesildi. Caner o pozisyonda (gol pozisyonu) adma yapışsa o ortayı açamazdı ve golu yemezdik. Tabi bir tek bu pozisyona bağlamak olmaz tüm oyunu. Takım genellikle isteksiz.

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk

Yere göğe sığdıramadığımız Şenol Hoca, bu sene ligteki kötü oyunun iki sorumlusundan birisi. Diğer sorumlu da Tamer Tunanın yerine yardımcı aldırmayan Yönetim. Golde hata Caner de değil, zira 2 ye 1 kaldı. Kalacağı da son 20 dk da belliydi. Çünkü son 20 dk takım tek kanat oynadı. Oğuzhan girip Lens çıkınca Talisca nın oynadığı sağ kanat, Talisca çıkınca güya Cenk in oynayacağı sol kanat delinmişti. Çok çok net
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimiçi MUSTAFA_

çok rezil iğrenç bir benzetme olacak ama fb'nin şikeli sezonda 2.yarı gösterdiği performansı göstermeliyiz 17'de 16'mı ne yapmışlardı

Ama biz hakemsiz yapıcaz sorun orda :ı

okurken iğrendim öeeh
İnşallah radikal değişikliklerle yola devam eder hoca artık.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: