2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 94 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 763346 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

bari şu diaz'ı getirmeyi becerseler, eleman cidden iyi duruyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

yazın geldiğinde opsiyonun zorunlu olduğu söylenmedi, herkes beğenirsek alırız diyordu

hoca geldi ve bir anda masuaku yollanmak isteniyor haberleri çıktı, herkes niye ya falan derken adam geldikten dört ay sonra opsiyonun zorunlu olduğunu öğreniyoruz. adamın oldukça bilinen kronik sakatlıkları olduğu halde böyle bir işe girmişler rezalet bence

aynı şey rebocho'da da olmuştu, gram ders çıkarmamışlar

ek olarak 21 yaşında rıdvan'ın 3 milyona satıldığını unutmayalım, evet bonuslar var ama kimse ne olduklarını bilmiyor. bunun bir tık azı paranın 29 yaşında sakatlık ihtimali olan birisine gömülecek olması biraz dokunuyor
Beşiktaşın beş kuruşunun hesabını yapıyorlar.

Çevrimiçi levitate

Beşiktaşın beş kuruşunun hesabını yapıyorlar.
beşiktaşın parasını sokağa atmadık ama bunu yaparken birkaç milyon eurodan olmuş olabiliriz :d
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Dünya Kupası nedeniyle Süper Lig'e verilen arada çalışmalarına devam eden Beşiktaş, bir yandan da hücum hattını güçlendirmek için transfer arayışlarını sürdürüyor. Beşiktaş'ın gündeminde olan yıldız futbolcu NWakaemeden sürpriz bir paylaşım geldi.  (CnnTürk)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

TRT Spor'un haberine göre Beşiktaş'ta transferde son durum.

️ Dele ile yollar ayrılmayacak.
️ Sassuolo 5 M€ istediği için Kaan Ayhan'dan vazgeçildi.
️ Nwakaeme ve Ziyech gündemde değil.
️ Nkoudou başarılı bir 2. yarı geçirirse yeni sözleşme imzalanacak.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Yok direkt 11 Türk zorunlu olsun.

?s=19

Çevrimiçi sEuL

Yok direkt 11 Türk zorunlu olsun.

?s=19
Bunun gibiler Besiktas’in baskani oluyor iste. Bi sus be adam

Çevrimiçi sEuL

Caner’in Karagumruk’ten ayrildigini duydugumda ulan bi salaklik yapilip umarim bize transfer olmaz ve herif futbolu biraktigini falan aciklar diye soylendim.

Simdiden haberler dusmus yine Senol Caner’le gorustu morustu diye.

Bi geri zekalilik, salaklik, ahmaklik yapilip bu herifi Besiktas’a getirmezler umarim.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Taliscanin gelme ihtimali varmı acaba? Ronaldo anlaşmış Al Nassrla.

Çevrimiçi Samet Demir

Taliscanin gelme ihtimali varmı acaba? Ronaldo anlaşmış Al Nassrla.
Yönetim 2.5 maaş önerir, Talisca kabul ederse gelir.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Fener'den Zajc ile ilgileniyormuşuz , menajeri görüşme istemiş.
Begenilen bir oyuncu, orta sahada güzel olur bizim için.

Çevrimdışı COB

Ricardo Rodrigues haberleri doğruysa Adriano'dan sonra sol beke yapılan en kaliteli transfer olur.

Çevrimiçi sEuL

Ricardo Rodrigues haberleri doğruysa Adriano'dan sonra sol beke yapılan en kaliteli transfer olur.

Takip ettigim bir oyuncu degil, Emirhan transferinden sonra Torino maclarini takip etmeye calismistim ama pek oyle one cikan bir tarafida olmamisti aslinda. Ismi bir iki yerde ciktiktan sonra acaba fazla sans bulamadigi icin baska bir takima mi transfer olmak istiyor diye bir goz attim kendisine. Gecen sene ligde 34 maca cikmis, bu senede 15 macin 13'unde forma giymis ve sozlesmesinin bitmesinede daha 2 sene var. Dunya kupasinda boy gostermis ve yas olarakta o kadar yasli bir oyuncu degil, boyle bir oyuncuyu Italya'dan Tr'ye yuklu bir bonservis odemeden nasil getirecegiz? Ben bu yuzden bu haberlerin dogruluguna zerre inanmiyorum. Bu arada dikkatimi cekti, Torino'da  son 3 sezonda toplamda 63 maca cikmis ve sadece bir asisti var - bu istatistigi burada yapmis olsa yerden yere vurulur heralde.

Ben sahsen teknik ekibin yerinde olsam Dele Alli yerine Masuaku'yu kazanmaya calisirim. Sezon basinda adami izlerken biz bu adami nasil getirebildik diyorduk - hizli, guclu ve cevik, top teknigide fena degil, duran toplarida iyi kullaniyor diye yaziyorduk foruma. Bence sezonun ilk 8-9 macinda takimin en iyilerindendi kendisi - ama son haftalarda kritik noktalarda yapmis oldugu pas hatalari ust uste gelince istenmeyen adam ilan edildi. Konsantrasyon kaybindan dolayi mi yoksa baska bir olayi mi vardi bilemiyorum ama sezonun su asamasinda yonetimin Masuaku'dan daha iyi birini bulabilecegine pek ihtimal vermiyorum sahsen. Hayirlisi olur umarim bizim icin.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Son dakika karar değişikliği olmazsa Masuaku devre arası takımdan ayrılacak.

West Ham kulübü ile kiralık sözleşme iptali için görüşme gerçekleştirilecek.

Şenol hoca oyuncuyu beğenmiyor (Kartalist)

Çevrimiçi Mehmet57

Ounahi tam Gedson’un yanina koyulacak topcu.

Çevrimiçi Mehmet57

Masuaku hep boyleydi. Masuaku’yu one cikaran ozelligi ofansif yonu. Bu yuzden bu adam 5 sezon WHU’da oynadi.

Iyi ki Kenan Karaman’dan kurtulduk, yoksa bu haftadan itibaren banko 11 oyuncusu olurdu Redmond veya Nkoudou yerine. Cenk-Weg-Kenan uclusunu izlerdik ilerde. Devre arasi Karagumrukden Caner’i almaya kalkarsa hic sasirmam.

Soylemistim.

Çevrimiçi murat

Rosieri de silmiş kafasında.

Çevrimiçi Mehmet57

Gelişi ile benim ve bir çok taraftarın sezonun geri kalanı için hevesini yok etti.

Emeği geçen (buna gelmesini isteyen taraftar dahil) herkese “teşekkür” ederim.

Çevrimiçi murat

Anç ile Şenol Güneş arasındaki elektrik hiçte sanıldığı gibi değilmiş hissi veriyor.

Çevrimdışı Unnamed

Gökhan Töre ile Caner geri dönmesinde. Aman diyeyim

Çevrimdışı Talisca1903

Hevesi kaçan arkadaşlara 3. Sınıf hoca verelim 6 maçta 1 galibiyet alsın tüm büyük maçları yenemesin Fenerden 10 puan geri düşsün ama modern futbol diyerek FM oynayıp mutlu olsunlar
Biz Şampiyonluk ve büyük takım oyunu istiyoruz sezonun geri kalanında Buda büyük hocayla olur yardımcısı 6. Lig takımına gidecek kadar vasatlarla olmaz

Çevrimiçi Samet Demir

Hevesi kaçan arkadaşlara 3. Sınıf hoca verelim 6 maçta 1 galibiyet alsın tüm büyük maçları yenemesin Fenerden 10 puan geri düşsün ama modern futbol diyerek FM oynayıp mutlu olsunlar
Biz Şampiyonluk ve büyük takım oyunu istiyoruz sezonun geri kalanında Buda büyük hocayla olur yardımcısı 6. Lig takımına gidecek kadar vasatlarla olmaz

Kaç hafta geçti ben göremiyorum büyük takım oyunu. Milli takımı izliyor gibiyim. Tek fark ilerde Kenan yok.

Hpca bugün ne güzel ileride Semihi koymuş. Orta sahada necibi neden koyar ki. Bunca yıl göremediğin neyi göreceksin hazırlık maçında. Berkay falan koy gitsin işte.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Talisca1903

Kaç hafta geçti ben göremiyorum büyük takım oyunu. Milli takımı izliyor gibiyim. Tek fark ilerde Kenan yok.

Hpca bugün ne güzel ileride Semihi koymuş. Orta sahada necibi neden koyar ki. Bunca yıl göremediğin neyi göreceksin hazırlık maçında. Berkay falan koy gitsin işte.

kaç hafta oldu 2 hafta oldu kardeşim DK arasındayız farkındaysan

dur şimdi basket maçındayım hakemler ve efesin inanılmaz 3 lük yüzdesi zaten sinirimi zıplatmış durumda :s20:

Çevrimdışı joseph35

Talisca, Cengiz Ünder, stoper Felipe, Rıdvan, Kante (sakatlıktan döndüğünde 1 ay sonra kulübü sakatlık tehlikesinden dolayı düşünmüyorsa) hedefimiz olmalı.

ama biz napacağız,
 Dele Alli bir ileri iki geri yapsın diye Dele Alli'nin keyfini bekleyeceğiz,

Ghezzal'i bekleyip o iyileşene kadar Redmond ve Nkoudou kanatlarına güveneceğiz alternatifleri olmadığı halde. halbuki Redmond ve Nkoudou zaten en fazla alternatif olur.

Welinton'u oynatacağız.

Caner'i sol beke alacağız savunma zaafını ve oyunu orta kafa gole dönüştürmesine aldırmadan.

Josef'i artık eski verimliliğinde olmadığını göremeyip yedeği Necip ve Berkay gibi iki düz futbolcuya güvenip bitmek üzere olan Josef ile Necip Berkaya bel bağlayacağız.

Çevrimiçi levitate

+ nkoudou gidecekmiş ve sağ stoper bakıyorlarmış
[ Son Düzenleme: 12 Aralık 2022, 18:07:28 levitate ]

Etiketler: