2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 651 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11362103 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı panic13

Abi elimizde Quaresma, Cenk Tosun, Talisca, Olcay, Aras ve Kerim varken; hem Eto'o, hem Nasri, hem Aboubakar fazla kalabalık olmayacak mı sence?

Bu isimlerden aynı anda 4 tanesi sahada oynayabilecek, bunu idare etmek çok zor.

Olmaz olmaz, gelsinler. Takımda vasat adam görmek istemiyorum. Bıktım
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Koa_lAA

Başkan instegramdan kaç gündür nasrinin fotoları pıt pıtlıyor
Beşiktaş kulübünün başkanı imzalatmadığı oyuncunun fotoğrafını beğenirmi
sence düşermi böyle bir hataya daha neyi konuşuyorsunuz anlamıyorum.Süreyya ya
kadar herkes nasriyi takibe almış siz daha nerelerdesiniz. Belliki salı günü gelecek
önceden kap bildirimi yapılana dek en fazla bu kadarını söyleyebilirler. Benim en ufak
terettütüm yok bu konuda nasri %100 diyorum caner %100 etoo %90 stoper büyük
ihtimal Manoel eğer boyko giderse inler gelir. etoo nun %10 da başkanları olacak renkli yüzünden
kırptım

ne güzel dedin.. umalımda o yüzdeler tutsun abi...

gerçi ben okaa transfere karşıyım ama yinede gelsinler rekabet iyidir..

Çevrimdışı worns

Abi elimizde Quaresma, Cenk Tosun, Talisca, Olcay, Aras ve Kerim varken; hem Eto'o, hem Nasri, hem Aboubakar fazla kalabalık olmayacak mı sence?

Bu isimlerden aynı anda 4 tanesi sahada oynayabilecek, bunu idare etmek çok zor.

Bence Aboubakar-Etoo ve Caner-Nasri birbirinin alternatifi olarak imza aşamasına getiriliyor. Etoo'nun artık geleceğini sanmıyorum. Cenk varken gereksiz olur. Cenk ilk 11 için yetersiz ama 2 haftada 3 gol atmış, kalitesini bildiğimiz bir adamın 3. alternatif olmasını istemem.

Caner-Nasri mevki itibariyle saçma görünebilir. Ama bence Caner gelirse ilk 11 olur, Adriano sol ön rotasyonuna kayar, hatta Olcay'ı keser gibi bir plan da yapılıyor olabilir. İkisi birden gelirse kadronun şişeceğini düşünüyorum. Adriano-Nasri-Caner üçlüsünden herhangi birinini ilk planda kulübede olması zor. Yıllık ücretleri itibariyle de lüks.

Çevrimdışı 38life

Aras, Kerim, Olcay yedek kalmaya ses çıkartacak insanlar değil . Ki Nasri kesilmese de Quaresma ara ara kesilecektir ve şans bulacaklar. Cenk zaten yedek forvet bunu kabullenmiş durumda ve zorunda. Taliscanin bölgesinde herhangi bir fazlalık zaten yok. O ne alaka anlamadim. Tolgay dersen Tolgay da yedek kalmaya ses çıkartacak biri değil. Eto gelirse joker kart olarak kullanılacaktır. Aboubakar sıkı bir Eto hayranı bunu unutmayın.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı abdusta

Nasri konusunda Beşiktaşın bugun açıklama yapmasını bekliyoruz

Stopper konusunda geçikmenin nedeni,sanki klup bu transferi oldu bittiye getirip son gun
sayısal eksiklğ, gidermek için yapacak,zira biliyorki stoper işini çok önceden bitirseydi
sıra en sıkıntılı oldugumuz yer kaleye taraftar baskısıyla  gelecekti.

saygılar

Çevrimdışı tuncaboylu

4 büyükler dışındaki 14 takım bu sene bonservise toplam 5.5 milyon euro harcamışlar.

Ligin kalitesi hakkında bir ipucu olabilir.

Çevrimdışı İhsan

Aboubakar Milli takıma mı gitti?
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı arena_t2000

Hani kap gelecekti.tık yok yine.toplu paket yapacaklar galiba

Çevrimdışı tuncaboylu

Bence Aboubakar-Etoo ve Caner-Nasri birbirinin alternatifi olarak imza aşamasına getiriliyor. Etoo'nun artık geleceğini sanmıyorum. Cenk varken gereksiz olur. Cenk ilk 11 için yetersiz ama 2 haftada 3 gol atmış, kalitesini bildiğimiz bir adamın 3. alternatif olmasını istemem.

Caner-Nasri mevki itibariyle saçma görünebilir. Ama bence Caner gelirse ilk 11 olur, Adriano sol ön rotasyonuna kayar, hatta Olcay'ı keser gibi bir plan da yapılıyor olabilir. İkisi birden gelirse kadronun şişeceğini düşünüyorum. Adriano-Nasri-Caner üçlüsünden herhangi birinini ilk planda kulübede olması zor. Yıllık ücretleri itibariyle de lüks.

Caner gelince Tosiç stopere kayacak, Nasri transferinden bağımsız. Yani sadece sol bek yedeği değil, stoper yedeği de almış olacağız.

Eto'o Aboubakar konusundaki fikrin doğru olabilir.

Çevrimdışı tangaz

ben hocanın arastan memnun olmadığını duydum ayrıca davranışları da bu yönde kerim zaten denendi olmuyor o nedenle kalabalık gibi görünse de kalabalık olan sayısal veri kalite değil, en azından hocanın gözünde böyle. bazı maçlarda kanatlarda nasri+ebubekir ortada etoo görebiliriz. idare zorluğu bu sene mutlaka başımıza gelecektir.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ahmet türken

Başkan instegramdan kaç gündür nasrinin fotoları pıt pıtlıyor
Beşiktaş kulübünün başkanı imzalatmadığı oyuncunun fotoğrafını beğenirmi
sence düşermi böyle bir hataya daha neyi konuşuyorsunuz anlamıyorum.Süreyya ya
kadar herkes nasriyi takibe almış siz daha nerelerdesiniz. Belliki salı günü gelecek
önceden kap bildirimi yapılana dek en fazla bu kadarını söyleyebilirler. Benim en ufak
terettütüm yok bu konuda nasri %100 diyorum caner %100 etoo %90 stoper büyük
ihtimal Manoel eğer boyko giderse inler gelir. etoo nun %10 da başkanları olacak renkli yüzünden
kırptım
hay ağzın bal yesin. bir daha söyle bir daha. Hayali bile güzel. Aaaaah aah

Çevrimdışı 38life

Aboubakar Milli takıma mı gitti?
Evet maçı var 3 gün sonra.

Çevrimdışı Ersoy

Nasri kardeşim lütfen kariyerini düşün kop gel. Başkan da fotoğraflarını beğenmiş garip...

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı 38life

Hani kap gelecekti.tık yok yine.toplu paket yapacaklar galiba
Akşama olanlar olacak. Bu akşam Nasri - Caner transferleri olumlu ya da olumsuz sonuçlanacak. Yarın akşam da stoper transferi sonuçlanır.

Çevrimiçi Necmi

iyide bunlar aynı mevkilerin adamı değilki talisca forvet arkası yeri boş zaten
Nasri sol açık olcay yedekler elimizde başka sol açık yok Etoo forvet cenk abubakar ömer
hangisi etoo nun arkasında kalmaya laf edebilirki zaten kalmazda dengeli bir forma paylaşımı olur
bazen etoo forvet arkasına gelir talisca yı yedekler nasri gelir on numaraya orda birbirlerini tamamlayan
oyuncu olması çok iyi hep oynayan oyuncular birbirlerini yedekliyor. sağ açık biraz karışık quaresma var
aras kerim onun arkasında sıralanıyor ozinin yerini talisca ve tolgay yedekler zaten bekler ve yedekleride orjin bek
takım döne döne oynar hiç ritim bozulmaz. cl yorgunluğu çekmez aynı kalitede iki onbir kurabiliriz

Çevrimdışı 38life

ben hocanın arastan memnun olmadığını duydum ayrıca davranışları da bu yönde kerim zaten denendi olmuyor o nedenle kalabalık gibi görünse de kalabalık olan sayısal veri kalite değil, en azından hocanın gözünde böyle. bazı maçlarda kanatlarda nasri+ebubekir ortada etoo görebiliriz. idare zorluğu bu sene mutlaka başımıza gelecektir.
Aboubakar kariyerinde hiç oynamış mi bilmiyorum ama bana kanatta da iş yapabilir goruntusu verdi.

Çevrimdışı tangaz

bence idare edilmesi en zor oyuncu bu sene quaresma olacaktır...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Bishamon

Heralde hazırlık maçlarında 10 gol 12 assist yapması gerekiyordu.Fabrinin de hatalı çıkış sonucu ile5 gol yemesi gerekiyordu.Ancak öyle 11'e girerler.

Çevrimdışı Sarp

Gelecek güzel haberlerin ardından çarşamba akşamı hanımı da alıp Kordon'da keyifle ayran içmeyi planlıyorum.
Olmazsa ben tek çıkarım kederden içerim  :icool:

Çevrimdışı tangaz

Heralde hazırlık maçlarında 10 gol 12 assist yapması gerekiyordu.Fabrinin de hatalı çıkış sonucu ile5 gol yemesi gerekiyordu.Ancak öyle 11'e girerler.

az evvelki mesajımı değiştiriyorum. bu sene idare edilmesi en zor kişi şenol hoca olacaktır...

Çevrimdışı 38life

bence idare edilmesi en zor oyuncu bu sene quaresma olacaktır...
Bence tekrardan takım oyunu oynamaya başlayıp form tutacaktır. Aboubakar ve Talisca ile iyi uyum sağlar

Çevrimdışı onder23

Forumda bir kerim düşmanlığı mi desem öyle bir antipati var ben kerimi olcaya 10 defa tercih ederim.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

az evvelki mesajımı değiştiriyorum. bu sene idare edilmesi en zor kişi şenol hoca olacaktır...
neden abi :D

Çevrimiçi Necmi

Bence etoo ya söz verilmiştir. Bonservisini çöz gel imzalayalım denmiştir.
büyük kulüpler sözünü tutar. etoo bonservisi elinde gelirse almıyorum diyemezsin.
çok nazlanmıştı abubakar büyük ihtimal etoo devreye girip ikna etti. yoksa menejeri
konuşup duruyordu.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Duyumculari da, onlari takip edip ciddiye alanlari da anlamiyorum. Mantiksal olarak bakarsak; bir transfer imza atilmadan kesinlesmez. Imza atilincs yonetim tarafindan aciklanir. Bu kadar. Gerisi bos. Sen Nasri bitti nasil dersin arkadas? Adam City kadrosunda ve anlasma imzalanmadiysa nasil dersin? Adamlar belki son anda vazgececek veya yarinki idmanda Silva ve de Bruyne carpisip sakatlanacak? Ne biliyorsun? Nene'yi gorduk, formayi giyen Topuzu gorduk, kapa bildirilip gelmeyen Bordonu vs gorduk. Bu transfer doneminde Gili gorduk, Gomez icin de baya insan kaldi demisti. Transfer isi bu, belli olmuyor iste. Hadi duyumculari takip edin, bari beklentiye girmeyin yahu. Insanlar Pepenin gelebilecegine inandi yahu, Pepeli kadrolar yapildi. Abuk subuk insanlara inanacagina 10 saniye beynini kullansan zaten Pepenin olmayacagini anlarsin, ama nafile. Yine biri birkac sayfa evvel Nasri olmazda yonetim rezil olur demis. Niye olsun yahu? Gazeteler yazdi ve birkac adini bile bilmedigin duyumcu yazdi diye mi? Yonetimden Nasri bitti aciklamasi geldi mi? Hayir. Eeee daha ne o zaman?

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Kaç gündür benzer şeyler yazacağım, yazıp yazıp siliyorum. Bizim taraftar transfer dönemlerinde kendine goygoy arıyor, başka açıklaması yok bu duyumculara duyulan sadakatin.

Geçen sene Leiva transferinin nasıl iptal olduğu ortada. Bu örnek ortadayken hala "X, Y, Z %100 Beşiktaş'ta" yazanlara inanan taraftara akıl fikir diliyorum. İmzalar atılsa açıklanırdı, atılmadıysa her an, herhangi bir sebepten iptal olma ihtimali var. Bu kadar basit.
Be the change you want to see in the world.

Etiketler: