2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 475246 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

ortada pas vermeyen adam kanatta nasıl verecek
gedsonu çabuk feda etmeyin bazen oyuncuların kötü görünme nedeni çevresidir
antalya maçında semihi göreniniz varmı çok kötüydü çünkü takım çok kötüydü
ama kadron güzel ben gedsonu merkeze koyar rashicayı sola bahtiyarı sağa koyarım orta sahanın kenarlarında duran oyuncularıniyi orta açabilmeleri gerekir şu kadroda belki kimse inanmayacak ama ben rebiçten çok ümitliyim heleki yazın kamp yemiş rebiçten bu adam semih ve muci ye leblebi gibi gol attırır kendide atar
öyle bir 6 aldıkki öne iki tane hücumcu orta saha koy oyna merkezi tek başına tutar ve önündeki hücumcu orta sahalarıda yıldız yapar
yeterki buraya oynamaya gelmiş olsunlar
hala kafam bulanık libyalı olduğu için burayı tercih etmesini anlayabilirim ama nasıl bıraktıklarını hemde bu paraya nasıl bıraktıklarını anlayamıyorum. hem başkan hem ikinci başkan ikiside polonyaya gitti pazarlık için portekize giden olmadı o kadarmı kesin görüyorlardı.
yeter demiş artık portekizlilerin elinden çektiğim Anavatana döneceğim diye tutturmuş diyorlar sonuçta kaç yıllık eyaletimizdi oralar:tabe: :tabe: :tabe:

Çevrimiçi Talisca1903

işde bazen verecek adam bulamayınca yılar her topu sürersin bende aynı düşünüyorum gedsonun sorunu
takımda kaliteli ayakların olmamasıydı aşırı yoruluyordu sürekli ileri geri koşmaktan yorulan insan hata yapar
birde oturmuş kadro içinde gedsonu görelim
yanına musratisini koyduktan sonra istisnasız 50 milyon oldu gedson orta sahada yerinden zinhar oynatmamak gerek

Çevrimiçi Talisca1903

şampiyonluktan sadece bir tık uzaktayız göremiyorlarmı bunu anlamıyorum
bahçeşehirde var bir adam daha iyisini bulamazsak simonla onu değişsek bile çok fark yaratır ( Cavanaugh)

Çevrimiçi Necmi

Beko A.Ş yıllar önce Arçelik A.Ş tarafından alındı.

Yurt dışında çok iştirakleri var.  Büyük çoğunluğu Beko ya da Beko-Grundig adıyla faaliyet gösteriyor. Bunlar %100’ü Arçelik A.Ş iştirakleri.

Bazı bölgelerde Arçelik-LG, Arçelik-Hitatchi vs gibi ortak olduğu firmalarla  faaliyetteler yurt dışında.

Ayırca Whirpool’u alıyorlar (%75 - %25) AB’den onay aldılar, İngiltere rekabet kurulu geçici onayı verdi.

Çok konuşulunca bir Arçelik yatırımcısı olarak yazayım dedim. Hem Beşiktaşıma hem bana sponsorlar, dünya devi olmaları yolunda kalpten başarılar dilerim :)
alındığını bilmiyordum eskiden ayrı olduklarını biliyordum
beyaz eşyada dünya liderimişiz onuda yunanlı milletvekili söylemişdi meclislerinde

Çevrimiçi Necmi

transfer dönemi bitti sanırım artık gelsin maçlarda yeni transferleri izleyelim
gerçi buda şenol gibi kulübede kokutmadan oynatmıyor oyuncuları

Çevrimiçi COB

spiker muki diye söylüyor gibi geldi okunuşu ne ki bunun bilenler yazsın muci muçi muki

Okunuşu Muçi (türkçe).

Etiketler: