Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 331 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5161153 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Rasim

Geçen sene sadece 1 derbi  kazandik gs ve fb'nin les kadrolarina ragmen  :)
icerdeki fb macini kayip saymiyorum ben son dakikadaki hata olmasa düpedüz ezmistik febeyi :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

hayır işte bu forumda her maçtan önce 4 5 atarız diyeceksin. her mactan önce-rakip real madrid olsa bile- ezer geçeriz diyeceksin. böyle dersen sıkıntı yok. ama olur da kötü oynuyoruz, takım ümit vermiyor dersen, rakiplerde iyi oynuyor dersen uyarıyı alırsın.
ya da mesela beşiktaş yenilirse kötü oynadık falan demeyeceksin. direkt hakeme baglayacaksın.
hayır öyle değil döner bakarsan maç sonunda benimde sert eleştirilerimi görürsün takım hakkında
ama eleştiri yapmak farklı bir şey renkli seviciliği başka bir şey

Çevrimdışı Rasim

hayır işte bu forumda her maçtan önce 4 5 atarız diyeceksin. her mactan önce-rakip real madrid olsa bile- ezer geçeriz diyeceksin. böyle dersen sıkıntı yok. ama olur da kötü oynuyoruz, takım ümit vermiyor dersen, rakiplerde iyi oynuyor dersen uyarıyı alırsın.
ya da mesela beşiktaş yenilirse kötü oynadık falan demeyeceksin. direkt hakeme baglayacaksın.
bu düpedüz bir renkli yorumu olmus :akuma:
Beşiktaş!

Çevrimiçi ask1903

Fenerliler ''ille de sen'' tezahüratını yapıyor. Bu tezahürat kime ait? Yoksa yeni bir ''çocuklar inanın'' vakası mı?
Bizim Cenk le Babel in gol sevinci de bayağı popüler oldu. :biggrinking:

Çevrimiçi Necmi

juande renkli seviciliği yaptığı için daha önce bir kaç kez nopost yemişdi ve bu devam ettiği
için üyeliği sonlandırıldı. Sürekli renklilere methiye düzen Beşiktaşı aşağılayan mesajlar atıyor
Beşiktaş oyuncularına hakaret ediyordu. daha öncede bu nedenle 4 kez ceza ve bir çok kezde uyarı aldı.
Artık bu kadar yeterli.

Çevrimiçi Necmi

bu düpedüz bir renkli yorumu olmus :akuma:
bütün yorumları böyleydi zaten bu ilk değil

Çevrimiçi Sinan66

peki geçen sene kaç derbi kaybettik birde onu söyle son iki sezon kaç derbi kaybettik mesela
iki şampiyonlukta benim hatırladığım 4 galibiyet 3 beraberlik 1 mağlubiyet seni tatmin etmiyormu bu.
olaya eziklikle bakarsan başka sen geçen sene bir derbi kazandık dersin bende geçen sene hiç derbi kaybetmedik derim
kendinize gelin bu kadar kırılgan olmayın senin şu mesajın direk Beşiktaşı aşağılama mesajı
Beşiktaşlı olan geçen sene bir derbi kazandık demez geçen sene hiç derbi kaybetmedik der.
3 günde bir maç yaptığımız halde. bizi 3 senedir bileklerinin hakkıyla yenebilen yok
Beşiktaşlı olan bunu görür kendi takımının ezik görünmesi için uğraşmaz.

Olaya eziklike bakmiyorum. son iki sezon hakemler o kadar etki etmediler. Genelikle derbiler temiz geçti.
Ama bu sezon farkli onu demeye çalisiyorum. renklilerin kadroları daha iyi bu sezon.  Ve, ne tff, ne mhk iyi niyetliler.
Ben kazanamayacagimizi soyluyorum zaten kayberiz demiyorum. Kalan derbiler yine kaybetmeyelim ama bu bize yetmez sampiyon olmak için. çunku bayagi puan farki var.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Haftaya renklilerin derbisinde hangi sonuç bizim için iyi olur ??

Çevrimdışı Rasim

berabere kalsinlar ikiser kirmizi ciksin  :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimiçi Sinan66

gs kaybetsin moralleri bozulsun. fb zaten cenabet bir sekilde hallederiz

Çevrimdışı EMİR EMRE

juande renkli seviciliği yaptığı için daha önce bir kaç kez nopost yemişdi ve bu devam ettiği
için üyeliği sonlandırıldı. Sürekli renklilere methiye düzen Beşiktaşı aşağılayan mesajlar atıyor
Beşiktaş oyuncularına hakaret ediyordu. daha öncede bu nedenle 4 kez ceza ve bir çok kezde uyarı aldı.
Artık bu kadar yeterli.

içimin yağları eridi, darısı gizli sevicilerin başına

Çevrimdışı kyiv

Bol kırmızı kartlı ve sakatlıklı bir maç sonucunda Fenerbahçe kazansın. Saha olayları çıksın...Şakam yok temennilerimde son derece ciddiyim...Amin...

Çevrimiçi levitate

Artık bu kadar yeterli.
mesajları hala gözüküyor abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

mesajları hala gözüküyor abi
mesajlarını silmedim görünür.

Çevrimdışı ALDENYX

biz aklımızı başimiza toplamassak hiçbir sonuç işimize yaramaz......  fb derbilerde  işini iyi yapiyor...nasıl yapiyorlar anlamış değilim...kırmızı kartlı tansiyonu yüksek bir maç ile beraber  garip bir maç bekliyorum gs 8 kişi kalırsa şaşırmam :)....fb kaybederse azizde kaybeder o yüzden  :evillol:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı kyiv

Galatasaray Fenerbahçe maçından çok Başakşehir maçında biz ne yapacağız? Monaco ve Başakşehir üst üste 2 maça aynı motivasyonla oynayabilecekler mi?Artık silkelensinler bir zahmet iyi oyun olmasa bile iyi sonuç lazım.Monaco maçından çok Başakşehir maçını ne yapıp edip kazanmamız lazım. Maçın hakemini atandığı saniyeden itibaren baskı altına almak lazım.Kıçları başları ayrı oynuyor bu aralar. Kamu oyunda Galatasaray iyi miyi derken attıkları ofsayt goller verilmeyen sarılar gözden kaçmıyor.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Gs nin tek avantajı avrupada yoklar her maca dinlenerek cıkıyorlar.

Aslında bizim kadrıo da guzel rotasyon oluyor ama bi turlu yeni gelenlerle maya tutmadı. Aslında tutmadı da değil negredoya 3 mac 90 dk sabır etsek lense de öyle belki verim almaya baslayabilirizde artık öyle bi risk alacagınıda zannetmiyorum hocanın bu kadar puan kaybından sonra

Çevrimdışı caner.eryigit

İyi günde herkes destek olur örnek yosmalar.taraftar olarakta bu hafta büyük bir sınav vereceğiz Başakşehir maçı hepimiz için tüm camia için yeniden başlamak için güzel bir test olacak.Artık ayağa kalkma vakti geldi!

Çevrimiçi Necmi

Olaya eziklike bakmiyorum. son iki sezon hakemler o kadar etki etmediler. Genelikle derbiler temiz geçti.
Ama bu sezon farkli onu demeye çalisiyorum. renklilerin kadroları daha iyi bu sezon.  Ve, ne tff, ne mhk iyi niyetliler.
Ben kazanamayacagimizi soyluyorum zaten kayberiz demiyorum. Kalan derbiler yine kaybetmeyelim ama bu bize yetmez sampiyon olmak için. çunku bayagi puan farki var.

renklilerin kadrosu daha iyi olabilir bu sene ama bizden iyi değil bunu aklından çıkartma
iki senedir hangi hakemler yönetiyorsa şimdide aynı hakemler var farklı olan biz daha ritim tutturamadık
fazla gevşek davranıyoruz. Bu sezon farklı olan bir şey yok geçen senede puan kaybettiğimiz maçlarda
kaybediyoruz farkı arka arkaya gelmiş olması önemli olan bundan sonra ne yapacağımız. olası maç kayıplarını
yaşadık arka arkaya işte bundan sonra bunu telafi etmek gerekiyor. Bu sene farklı olan fikstürümüzün zor başlaması.
ama kayıpların telafisi var. yeterki telafisi olmayacak kadar puan kaybetmeyelim lig içinde kayıp yaşayacağın
20-22 puan var zaten 10 unu kaybettik bu biraz erken oldu bundan sonra işi sıkı tutarlar yeterki hoca
ikide bir saçma kadrolarla çıkmasın maça bu kayıpları yaşamanın ana nedeni şl sevdası. iki senedir diyorum şl nin gruplara kalma dışında bizim için bir önemi yok grupdan çıksan ne olur çıkmasan ne olur bu takım zaten her halukarda 3. olup uel e devam
eder. kaldıki onun bile bir önemi yok sadece uefa sıralamasında yükselmek için lazım uel de yıpratıcı olmayan
maçlarla bu sağlanır.
Bizim acilen lige odaklanmamız gerekiyor yemişim şampiyonlar ligini.

Çevrimiçi tolga1903

renklilerin kadrosu daha iyi olabilir bu sene ama bizden iyi değil bunu aklından çıkartma
iki senedir hangi hakemler yönetiyorsa şimdide aynı hakemler var farklı olan biz daha ritim tutturamadık
fazla gevşek davranıyoruz. Bu sezon farklı olan bir şey yok geçen senede puan kaybettiğimiz maçlarda
kaybediyoruz farkı arka arkaya gelmiş olması önemli olan bundan sonra ne yapacağımız. olası maç kayıplarını
yaşadık arka arkaya işte bundan sonra bunu telafi etmek gerekiyor. Bu sene farklı olan fikstürümüzün zor başlaması.
ama kayıpların telafisi var. yeterki telafisi olmayacak kadar puan kaybetmeyelim lig içinde kayıp yaşayacağın
20-22 puan var zaten 10 unu kaybettik bu biraz erken oldu bundan sonra işi sıkı tutarlar yeterki hoca
ikide bir saçma kadrolarla çıkmasın maça bu kayıpları yaşamanın ana nedeni şl sevdası. iki senedir diyorum şl nin gruplara kalma dışında bizim için bir önemi yok grupdan çıksan ne olur çıkmasan ne olur bu takım zaten her halukarda 3. olup uel e devam
eder. kaldıki onun bile bir önemi yok sadece uefa sıralamasında yükselmek için lazım uel de yıpratıcı olmayan
maçlarla bu sağlanır.
Bizim acilen lige odaklanmamız gerekiyor yemişim şampiyonlar ligini.

Abi seneye orada tekrar olabilmek için deliriyoruz bu kadar kaçmasın lig şampiyonluğu diye ama bu sene zaten oradayız neden gittiğimiz yere kadar gitmiyoruz fena mı olur birinci çıkıp şanslı bi 2.tur çeksekte çeyrek final hayalleri kursak? Bir de abi bişey soracağım diyelimki şampiyon olamadık sonuçta ihimal var. Peki 2. olursak öyle sert rakipler gelir mi bize ön elemede playoff kurasında seri başı olma durumumuz var mıdır?

Çevrimiçi Necmi

Gs nin tek avantajı avrupada yoklar her maca dinlenerek cıkıyorlar.

Aslında bizim kadrıo da guzel rotasyon oluyor ama bi turlu yeni gelenlerle maya tutmadı. Aslında tutmadı da değil negredoya 3 mac 90 dk sabır etsek lense de öyle belki verim almaya baslayabilirizde artık öyle bi risk alacagınıda zannetmiyorum hocanın bu kadar puan kaybından sonra
bununda bir önemi yok oyuncularda kusura bakmasın fikstür gayet iyi ayarlanmış
4 maç 5 maç oluyor şl lig arasında daha ne bekliyorlar. salı günü şl maçı oynayacağız haftaya
pazartesi başak maçı olacak bumu mazeret şimdi. arada 6 gün var. Dinlenmeleri için birde tatilemi gönderelim
şu fikstürle rotasyona bile gerek yok. unutuluyor iki gün sonra maça çıktığımız zamanlar.
kaldıki bizim maç salı günü başak perşembe oynayacak. iki 11 kuracak kadromuz var şl yi öne süren
ağır saçmalıyor demektir.
Bu arada lensde ilk çıktığı 90 dakikada golünü attı. asistide yapabilse ts maçını alan adam olacaktı.
daha nasıl verim alınabilirki. bence gayet iyi quaresmadan çok daha fazla katkı vereceğini gösterdi takıma alıştığında
yeterki hoca müsade etsede alışsa. Negredoda bence cenke göre çok daha ısıran bir oyuncu oynadığında bunu gösteriyor.
yeterki ilerde topla buluşturalım. Oyuncular katkı vermiyorsa bunda suç oyuncuların değil bence direk hoca sorumlu bundan.
8 maç geçmiş takıma adapte edemediysen negredoyu cenke lensi quaresmaya yem ediyorsan söylenecek çok şey var.
medel için bir şey diyemem atiba zor kesilir bu takımda ağzıyla kuş tutsa zor 11 e girmesi.

Çevrimiçi emre_1978

İyi günde herkes destek olur örnek yosmalar.taraftar olarakta bu hafta büyük bir sınav vereceğiz Başakşehir maçı hepimiz için tüm camia için yeniden başlamak için güzel bir test olacak.Artık ayağa kalkma vakti geldi!

Pazartesi maçlarını 30.000-32.000 civarında oynuyoruz.
Fazlası olur azı olmaz bu hafta

Ligin bu kadar başında 8 puan farkın bir önemi yok. Takım ışık versin yeter

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı EMİR EMRE

Abi seneye orada tekrar olabilmek için deliriyoruz bu kadar kaçmasın lig şampiyonluğu diye ama bu sene zaten oradayız neden gittiğimiz yere kadar gitmiyoruz fena mı olur birinci çıkıp şanslı bi 2.tur çeksekte çeyrek final hayalleri kursak? Bir de abi bişey soracağım diyelimki şampiyon olamadık sonuçta ihimal var. Peki 2. olursak öyle sert rakipler gelir mi bize ön elemede playoff kurasında seri başı olma durumumuz var mıdır?

ŞL gruptan cikarsak onumuzdeki sene seribasi oluyoruz, ligi 2. de tamamlamis olsak Arsenal Napoli vs. takimlarla degil nispeten Olympiacos, Kopenhag, Brugge gibi takimlarla eslesebiliriz.
 Sampiyon olursak 2. olan kim olursa olsun seribasi olamiyor. O iyi takimlarla eslesiyor.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Fenerin bugun kazanmasi iyi oldu, haftaya GS macina olum kalim maci gibi asilmalari lazimdi. Yesinler birbirlerini, bol bol kirmizi ciksin. Gomis'in bir sakatligi ya da kirmizisi GS'yi bitirir. Hadi Aziz basgan bu islerin ustasi sensin, yap Fenerliligini karistir ortaligi.

Etiketler: