Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371205 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Boyko 1.5 milyon €
Franco 1.5 milyon €
Milosevic 1 milyon €
Veli (Bedava)
Aras 1 milyon €
Rhodolfo 1.5 milyon €
Pektemek 1.5 milyon €
Ömer (Bedava - Sözleşmesi bitiyor)

Bunlar bizim kadromuzda bulunmayan para kazabileceğimiz oyuncular.

8 milyon € bu kadro dışı kalan oyuncularımızdan kazanabiliriz.

Hemde fazlalık oyunculardan kurtulmuş oluruz :)
Pektemek ve Rhodolfo'yu bedava yollayabilsek iyi.
Kimse bonservis vermez onlara.
Milosevic ve Franco da o değerlerin yarısına anca satılır.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada Rhodolfo'dan sadece yarım sezon faydalanabildik.

Şanssızlık işte.

Çevrimdışı cursedofdragon

Rhodolfo'nun ülkesinde takımlar o paraları kolaylıkla verir.

Franco'da 2 milyon € satın alma opsiyonu koydurmuşuz ama adamlar biraz düşürmek isteyecektir başkanları beğeniyormuş franco'yu 1.5 milyon € satarız.

Milosevic'i 200 bin €'ya kiraladık darmstad98 takımına yarısına satarız diyorsun.1 milyon € satarız 200 bin € da kiralama ücreti almıştık 1.200 milyon € olur  :ok:

Pektemek'i istemezler belki ancak o da maaşının yüksek olmasından dolayı.

Boyko'yuda kievden isteyenler vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Çevrimdışı mylife1903

ne yapayım hoca hata yaptı yapmadımı diyeyim al son adana maçı rotasyona gidiyorsun hata yapmadımı son anda kurtardık 3 puanı. sen beck i neden oynatmıyorsun defans tandemini komple bozuyorsun atiba çıkarıp quaresma almak ne oluyor orda bir tane daha yesek çıkartamayacağız. şl de oynarken bir çok maçda bunlar oldu. Elinde beck var stoper tandemini bozma becki al elinde orjin bek varken tosiçmi beke alınır. atibanın yerine quaresmamı girer ligin nerdeyse yarısında ilk devreler böyle hatalı kadro yapılanmasıyla çöpe gitti. allahtan ikinci yarılar takım attıda kayıp yaşamadık.
valla mylife daha iyi bilir ama rusyadan gelen oyuncularda hep bu sorunlar yaşanıyor çoğunluk bir seneyi çöpe atıyor birde sakatlık geçirdi. çapraz bağdı sanırım zaten iyileşse bile ondan sonraki sene randıman alınmıyor. Ama hocada hiç denemediki. ona karşı başından beri soğuk davranıyor. Bilemiyorum bazı oyuncular oynadıkça toparlar. hocanın takıntıları var Ba da hazır oynatmıyor. Ersanda hazır. atınç oynatıyor ersanı oynatmıyor. Kilosu vardı verdi ama. İnler kötümü onuda oynatmıyor işte. Hadi diyelim önünde Atiba var normal çokda bir şey diyemiyorum ön yargılı değilim ama hata yaptığında söyleyeceğiz elbet
Aras seneye oynar anca @Necmi abi. Ben rahatim bu sene oynayamayacagini hep yazdim zaten. Iyi oyuncu aras. Riskli oynar ama buyuk katki verir bizim seviyemizde. Biyolojik saati uymadi cocugun, zaten devre arasi alindi sonra kiralandi falan. Fb macinda tur atarsak kalan maclarda yavas yavas forma girip forma giymeye baslar.

Butun gun oyuncu satilmis o konuya da iki kelam edelim.

Baskan hep diyordu abuyu kiraladik cunku ffp var seneye alacagiz, dort yillik sozlesmesi var, diye
Taliskayi kimse 25 milyon verip almaz, tek rakip monako o noktada.

Ayrica caner ve adriyanonun odemesi de bu yil yapilir, bu konuda bir sikinti cikmaz.

Kimseyi almaya da gerek yok abu ve taliska kalirsa ayni kadro devam eder.
Bizim verim vermeyen oyunculardan kurtulup yerlerine altyapi oyuncularini koymamiz lazim, 2-3 seneye 2 tane yeni nejipjan kazansak kardir.

Boyko pedro milosevic veli pektemek rodolfo gibi oyuncularla vedalasmak lazim.

Simdi bazi arkadaslar baslamis satmaya, allahtan yonetimee degiller. Satilan oyuncular cenk, quaresma, tolgay ve oguzhan. Bu oyuncular zaten para ediyorsa bi sebepten ediyor.
Sen gidip 6 milyona quaresma satacaksin ne yapacaksin gidip 6 milyona lensi alacaksin super transfer basarisi. Cenki sattin 10 milyona aldin manjukici hadi cenk katkisi verdi ki fuzuli konusuyoruz sakatlanirsa pektemek mi oynayacak.
Oguzhani sattin 15e kimi koyacaksin yerine?
Yapilacak en ekonomik harekat, kadroyu korumak, fazlaliklardan kurtulup onlarin yerine daha ucuza antreman yapacak ve daha ucuza kulubede oturacak altyapi oyuncularina yonelmektir.

Turk oyuncular arasinda aman aman bir fark yok zaten.

Verimsiz oyunculari da takasta kullanirsin, turkiyeden musa, aydin karabulur, adem buyuk, deniz turuc gibi oyuncular zorlanabilir. Ben tunay toruna da ikinci bir sans verirdim.

Okay harika bir futbolcu ama daha bayern olmadik 10 milyon verip rakibin parlayan yildizini alalim. Cengizi viskayi falan da birakmaz ibb.

Viskayi 8 milyona vermemis adamlar gecen sene

Çevrimdışı federo

Seneye Hem lig hem CL de iddalı olmalıyız.. CL ye asılırken ligde yaralanmanın bir manası olmuyor.. Hedef Avrupa olmalı ama kesinlikle 3. şampiyonluk da gelmeli..
Seneye de şampiyon olursak bambaşka olur tadı..
Sonraki sene 4 sene üst üste rekorunu egale etmemiz gerekecek.. :eyes
Ondan sonraki sene de kimsenin yapamadığı 5 sene üst üste  :halay: :halay:
Tüm bunlar olurken Avrupa da hatırı sayılır tarihimizde olmayan başarılar görmeliyiz..  :busted_cop:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sene sonu Khackheridi nin sozlesmesi bitiyor ona yürümek lazim simdiden yol alalim :bandit: :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

Rhodolfo'nun ülkesinde takımlar o paraları kolaylıkla verir.

Franco'da 2 milyon € satın alma opsiyonu koydurmuşuz ama adamlar biraz düşürmek isteyecektir başkanları beğeniyormuş franco'yu 1.5 milyon € satarız.

Milosevic'i 200 bin €'ya kiraladık darmstad98 takımına yarısına satarız diyorsun.1 milyon € satarız 200 bin € da kiralama ücreti almıştık 1.200 milyon € olur  :ok:

Pektemek'i istemezler belki ancak o da maaşının yüksek olmasından dolayı.

Boyko'yuda kievden isteyenler vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Rhodolfo'nun bu sene bir maçını izleyen adam 5 kuruş vermez bonservis olarak. Maaşını ödemeyi kabul edecek bir takım bulsak iyi.

Darmstadt'ı bu sene takip ettim mi bilmiyorum, ama orada oynamak pek bir referans değil. Adamlar Hamit Altintop'u falan aldılar. Kaldı ki Milosevic son 8 maçtır oynamıyor da.

Millenarios pek bonservis ödeyebilecek bir takım değil, Franco'yu bir sene daha kiralasalar sevinirim.

Para getirecek tek adam Boyko, o da çok bir şey getirmez çünkü sezonu boş geçirdi.

Çevrimdışı autopsy

Boyko 1.5 milyon €
Franco 1.5 milyon €
Milosevic 1 milyon €
Veli (Bedava)
Aras 1 milyon €
Rhodolfo 1.5 milyon €
Pektemek 1.5 milyon €

8'i geçtim hepsinden 4-5 kazanalım, halay çekerim. Pektemek'i o yıllık ücretle hiç bir yere satamazsın maalesef. Rhodolfo 1,5 yıldır doğru dürüst top oynamadı artı genç bir adam değil , 500.000 euro bile vermezler. 1,5 milyon Güney Amerika takımları için ciddi bir rakam . Aras'a da 500 bin Euro'dan fazla veren olacağını hiç sanmıyorum . Boyko , Franco ve Milosevic satılabilir.  Onlardan da ne kadar kazanılır bilemiyorum.  Sonuçta satış yapmamız gerektiği biliniyor, o yüzden tok satıcı modlarına girme şansımız yok.

Para kazanabileceğimiz adamlar belli ; Oğuzhan, Tolgay , Cenk , Adriano , Quaresma .
Bunlardan birisi ya da maksimum ikisi satılıp eksikleri kapatırız diye düşünüyorum.
[ Son Düzenleme: 26 Nisan 2017, 17:23:34 autopsy ]

vallla herkes fikrini söylüyor fikrini söylemekte özgür sezon sonu hep birlikte neler olacağını göreceğiz :)

Bi oyuncu bir yerde oynamıyor daha kötü oyuncu olmuyor mesala olcay bizde oynamıyordu gitti ts'yi şahlandırdı ?

Adamların scoutlarıda bizi takip ediyor pedra francoda hiç maç yapmıyordu bizde ancak eski takımı tekrar kiraladı bizden ve 2.ci senesinde tekrar kiraladı şuanda oyuncudan menunlar almayı düşünüyorlar  ben 1 milyon € veya 1.5 milyon € civarında bir paraya satılacağını düşünüyorum.(satın alma opsiyonu 2 milyon € koydurmuşuz ki adamlarda karşı çıkmamışlar)

Bu aynı şekilde rhodolfo içinde geçerli biz önde oynadığımız için rhodolfo ağır kalıyor ancak defansını geride kuran hiç mi güney amerikada takım yok ? İlla ki rhodolfo içinde alıcılar çıkacaktır ben bu konuda da iddalıyım 1.5 milyon € ya o oyuncununda gideceğini düşünüyorum.

Bu aras,Boyko içinde geçerli.

Sizinle tek aynı noktada olduğum konu pektemek konusu oda maaşının yüksek olmasından dolayı başka takımlar almak isterde pektemek o paradan vazgeçermi bekleyip görücez.Eğer ikna edilirse pektemek'de oda 1 milyon € 1.5 milyon € civarında gidecektir.

Çevrimdışı mylife1903

Seneye Hem lig hem CL de iddalı olmalıyız.. CL ye asılırken ligde yaralanmanın bir manası olmuyor.. Hedef Avrupa olmalı ama kesinlikle 3. şampiyonluk da gelmeli..
Seneye de şampiyon olursak bambaşka olur tadı..
Sonraki sene 4 sene üst üste rekorunu egale etmemiz gerekecek.. :eyes
Ondan sonraki sene de kimsenin yapamadığı 5 sene üst üste  :halay: :halay:
Tüm bunlar olurken Avrupa da hatırı sayılır tarihimizde olmayan başarılar görmeliyiz..  :busted_cop:
Avrupada basari tur atlamak guruptan cikmak falan degildir, torba yukseltmektir, clde ikinci torbaya yukselene kadar uefaya gitmek gercekci, yeterli ve iyi bir hedeftir.

Oncelik torba atlamak olmali. Rotasyon yapilacaksa clde yapilir, lig en onemli hedeftir besiktasin gelecegi icin. Bir sene ikinci tur oynamayi iki sene daha sampiyon olmaya degismem. Turkiyede taraftar kazanmamiz lazim, bunun icin lig sampiyonlugu elzem. Avrupa bir yere kacmiyor yavas yavas basari gelecektir. 100milyonluk takimla 400-500 milyonluk takimlar elenmez.
Seneye barca bayern siti gibi bir guruba dusersek napalim, zorlayalim mi? Paramizi versin uefa paflar tecrube kazansin. Benim icin uefa avrupa ligine son eleme turundan baska birsey degil cl daha bi 3 sene.

Çevrimdışı tuncaboylu

vallla herkes fikrini söylüyor fikrini söylemekte özgür sezon sonu hep birlikte neler olacağını göreceğiz :)

Bi oyuncu bir yerde oynamıyor daha kötü oyuncu olmuyor mesala olcay bizde oynamıyordu gitti ts'yi şahlandırdı ?

Adamların scoutlarıda bizi takip ediyor pedra francoda hiç maç yapmıyordu bizde ancak eski takımı tekrar kiraladı bizden ve 2.ci senesinde tekrar kiraladı şuanda oyuncudan menunlar almayı düşünüyorlar  ben 1 milyon € veya 1.5 milyon € civarında bir paraya satılacağını düşünüyorum.(satın alma opsiyonu 2 milyon € koydurmuşuz ki adamlarda karşı çıkmamışlar)

Bu aynı şekilde rhodolfo içinde geçerli biz önde oynadığımız için rhodolfo ağır kalıyor ancak defansını geride kuran hiç mi güney amerikada takım yok ? İlla ki rhodolfo içinde alıcılar çıkacaktır ben bu konuda da iddalıyım 1.5 milyon € ya o oyuncununda gideceğini düşünüyorum.

Sizinle tek aynı noktada olduğum konu pektemek konusu oda maaşının yüksek olmasından dolayı başka takımlar almak isterde pektemek o paradan vazgeçermi bekleyip görücez.Eğer ikna edilirse pektemek'de oda 1 milyon € 1.5 milyon € civarında gidecektir.

Rhodolfo'nun maaşı Pektemek'in maaşına yakın.

ilk 11'e girmedim ben yedek kadro bile değil rezerv oyunculara girdim ordan 8-9 milyon € bekliyorum bu benim tahmimin :)

İlk 11'e gelicek olursak Tolgay,Cenk,Adriano,Marcelo,Oğuzhan,Quaresma,Talisca,abuobakar bu oyunculara teklifler bekliyorum.

[ Son Düzenleme: 26 Nisan 2017, 17:31:02 cursedofdragon ]

Rhodolfo'nun maaşı Pektemek'in maaşına yakın.

pektemek ile rhodolfonun karekteri aynı değil yalnız.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada Franco'nun opsiyonunun 2 milyon Euro olduğunu nereden okudun, ben bulamadım.

Çevrimdışı mylife1903

Bu arada Franco'nun opsiyonunun 2 milyon Euro olduğunu nereden okudun, ben bulamadım.

Ben de 2.1 milyon dolar diye bisiler hatirliyorum ama emin degilim.

Çevrimdışı tuncaboylu

Doğrudur umarım, çünkü Talisca için de 20 yazıyor(25 aslında)

San Lorenzo'ya kiralarken 2 milyon opsiyon vardı, bunlarınkini görememiştim.

Neyse, umarım haklı çıkarsın. 1.5 koparsak iyidir.

Çevrimiçi sozkul

...................
Verimsiz oyunculari da takasta kullanirsin, turkiyeden musa, aydin karabulur, adem buyuk, deniz turuc gibi oyuncular zorlanabilir. Ben tunay toruna da ikinci bir sans verirdim.

Okay harika bir futbolcu ama daha bayern olmadik 10 milyon verip rakibin parlayan yildizini alalim. Cengizi viskayi falan da birakmaz ibb.

Viskayi 8 milyona vermemis adamlar gecen sene

Adem Büyük bizim altyapıdan uefa listesinde durumumuzu düzeltir biraz.

Doğrudur umarım, çünkü Talisca için de 20 yazıyor(25 aslında)

San Lorenzo'ya kiralarken 2 milyon opsiyon vardı, bunlarınkini görememiştim.

Neyse, umarım haklı çıkarsın. 1.5 koparsak iyidir.

ben yalan yazdıklarını görmedim henüz.

Talisca için 1 senelik kiralama ücreti 2.5 milyon € 2 sene kiraladık 5 milyon € 20 milyon € satın alma opsiyonu ettimi sana 25 milyon € :)

Kopartırız kopartırız :)

Çevrimdışı tuncaboylu

Adem Büyük bizim altyapıdan uefa listesinde durumumuzu düzeltir biraz.
Aynen, Pektemek'le takas ederler mi?

Çevrimdışı Mahmut

ne yapayım hoca hata yaptı yapmadımı diyeyim al son adana maçı rotasyona gidiyorsun hata yapmadımı son anda kurtardık 3 puanı. sen beck i neden oynatmıyorsun defans tandemini komple bozuyorsun atiba çıkarıp quaresma almak ne oluyor orda bir tane daha yesek çıkartamayacağız. şl de oynarken bir çok maçda bunlar oldu. Elinde beck var stoper tandemini bozma becki al elinde orjin bek varken tosiçmi beke alınır. atibanın yerine quaresmamı girer ligin nerdeyse yarısında ilk devreler böyle hatalı kadro yapılanmasıyla çöpe gitti. allahtan ikinci yarılar takım attıda kayıp yaşamadık.
valla mylife daha iyi bilir ama rusyadan gelen oyuncularda hep bu sorunlar yaşanıyor çoğunluk bir seneyi çöpe atıyor birde sakatlık geçirdi. çapraz bağdı sanırım zaten iyileşse bile ondan sonraki sene randıman alınmıyor. Ama hocada hiç denemediki. ona karşı başından beri soğuk davranıyor. Bilemiyorum bazı oyuncular oynadıkça toparlar. hocanın takıntıları var Ba da hazır oynatmıyor. Ersanda hazır. atınç oynatıyor ersanı oynatmıyor. Kilosu vardı verdi ama. İnler kötümü onuda oynatmıyor işte. Hadi diyelim önünde Atiba var normal çokda bir şey diyemiyorum ön yargılı değilim ama hata yaptığında söyleyeceğiz elbet

Dediklerin tamamen sana göre hata. Rotasyon yapsa zaten direk atiba'yı oynatmazdı ve bu maçta zaten rotasyonun neden gerekli olduğu belli oldu. Atiba bile yorgunluktan ölmüştü. Sana göre tosic beck'e alınmaz bana göre de alınır mesela niye alınmasın, hücum olarak iyi değil ama hem defansif olarak hem tempo olarak sol bek için yeterli.

Atiba'nın yerine girer mi girer bence,q7 eski sakatlığından ve yorgunluktan dolayı bence yedek başladı. Bence hoca hiç oynatmak istemedi ama skor gerektiği için aldı ve sonucuna da aldı. Ana hücum taktiğine dönüp istediğimiz skoru aldık. Gol yedikten sonra Adana'dan niye çıkaramayacakmışız bir de, neler neler çıkardık bu stadda en iyi sen bilirsin zaten her maç staddasın.

Bir de hoca denemedi falan diyorsun o en çok garibime giden, lig maçlarında mı denemesini bekliyorsun. Kupa ve hazırlık maçlarında gayette herkesi denedi ve neredeyse hiçbirinin hazır olmadıgı ayan beyan ortadaydı. Ersanla Caner'i Astra maçında izlemiştim tvden verilmedi ikisi de hazır falan değil. Ba'nın neresi hazır mesela hiç izledin mi? Instagram'dan koyduğu videolara göre mi konusuon anlamadım. Inler'in de Aras'ın da kötü olduğunu kupa ve hazırlık maçlarında zaten gördük. Bu 2 arkadaşın da fizikleri yine yetersiz.

Sıkıntı hata söylemen değil her ne kadar sana göre hata olsa da. Sıkıntı şu: "allahtan ikinci yarılar takım attıda kayıp yaşamadık."
Sana göre hoca hata yapıyor, takım onu kurtarıyor. Yönetim müthiş kadro kurup, oyuncular sürekli hazır ama Şenol hoca oynatamıyor şu yazdıklarından anladığım. Nerdeyse 2-3 yıldır kesintisiz okuyorum yazılarını, ta en baştan Şenol hoca'ya sürekli bir eleştiri getirme peşindesin, oyunculara ve yönetime ise getirdiğin eleştiriler ise devede kulak. Halbuki kulüpte en son eleştirilecek kişi Şenol hoca bence.

Çevrimdışı Mahmut

Boyko 1.5 milyon €
Franco 1.5 milyon €
Milosevic 1 milyon €
Veli (Bedava)
Aras 1 milyon €
Rhodolfo 1.5 milyon €
Pektemek 1.5 milyon €

Rhodolfo,Veli ve Pektemek işleri zor, o maaşları verecek de adam bulalım da bonservis çok önemli değil.
Taraftar bu kadar kötü bakmasa ben 3 forvet diye Pektemek kalsın diyorum da ilk gol kaçırdığında yine yuhalanmaya başlar, katkısı falan sıfırlanır.

Çevrimdışı taner37

Asıl Adriano. ŞL'ye kaldığımızda eur 1,7 milyon ödememiz lazım. nasıl olcek bu işler?
Çin'e falan satarsak yine de ödeyecek miyiz?
Fikret Orman nasıl bir bir hata yapmış yüzde 99 CL ye kalacağımız belli iken hemde
Şampiyon Beşiktaş

Rhodolfo,Veli ve Pektemek işleri zor, o maaşları verecek de adam bulalım da bonservis çok önemli değil.
Taraftar bu kadar kötü bakmasa ben 3 forvet diye Pektemek kalsın diyorum da ilk gol kaçırdığında yine yuhalanmaya başlar, katkısı falan sıfırlanır.

3.cü forvet boşuna maaş demek genç gelecek vadeden birisi olsa daha mantıklı.

1 yabancı kaliteli
1 yerli kaliteli
1 yerli alt yapı

yeterlidir 3.cü forvete vereceğin maaş bütçesini yabancıya yatırırsın en kalitelisini alırsın 2 forvet döndürür zaten forveti  :ok:

Yerli olarak

Cenk
Pektemek
Ömer

var elimizde en iyisi cenk diğer 2 sini sat gitsin.

Çevrimdışı taner37

Sözleşme uzatmadan önceki Çin 20 milyon haberlerinin gerçekliğini merakla bekliyoruz.
Ali Ece demişti. Kendisi Güntekin Onay ile birlikte aklı başındaki ender Beşiktaşlılar dan
Şampiyon Beşiktaş

Etiketler: