Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 208 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5153453 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı savaş altay

bi anlik yadirgama olur, saga sola bakarken sokarlar adama acimazlar verirler kuskuyu

Zaten 5 dakika daha olsa tolgay yerine negredo girecekti ve tikir tikir oynamaya kitir kitir dogranmaya devam edip golu yiyecektik
Medel'in sarı gördüğü pozisyonda da tribe girdiğini görmek açık olarak mümkün. Top stoperimizde kalıcaktı,
Rakip koşuya devam etse bile Fabri'ye dönerdi yeniden sete geçecek iken Medel rakibi engelledi durduk yere
Huraaaa herkes geri  :)

Çevrimdışı mylife1903

Necip görünmüyor bu sezon ortalarda pek forma giyemedi fakat dediğine katılır gibiyim abi. Sonradan girdiği maçlarda orta sahada rahat vermedi rakiplere.
Nejipjan iyi rotasyon oyuncusudur
43 mac oynamasin 44. Macta sampiyonluk macinda koy aslan gibi oynar 45 ve 46da oynatip 47. Maca kadroya almayacan ama dongusu 3 mac bi bomba

Çevrimdışı mylife1903

Medel'in sarı gördüğü pozisyonda da tribe girdiğini görmek açık olarak mümkün. Top stoperimizde kalıcaktı,
Rakip koşuya devam etse bile Fabri'ye dönerdi yeniden sete geçecek iken Medel rakibi engelledi durduk yere
Huraaaa herkes geri  :)
Bisi yok orda ya
  faul uydurdu hakem

Aralarinda yarim metre mesafe var herif yuzunu tutuyir ulan medel zaten kesme kolu olsa olsa 35cmdir yuze yetisemez istese bile

Çevrimdışı savaş altay

Bisi yok orda ya
  faul uydurdu hakem

Aralarinda yarim metre mesafe var herif yuzunu tutuyir ulan medel zaten kesme kolu olsa olsa 35cmdir yuze yetisemez istese bile
Talisca'nın sarısında bile nasıl çığırıyorlar gördü herkes  :D Oscar goes to .. ..
Arkası dönük adama yapılan faule ve önde basarken kaptık kapacağız heyecanlanıp
faul yapan vizyonsuza tutuluyorum abi..

Çevrimdışı Ömer Kaan

Nejipjan iyi rotasyon oyuncusudur
43 mac oynamasin 44. Macta sampiyonluk macinda koy aslan gibi oynar 45 ve 46da oynatip 47. Maca kadroya almayacan ama dongusu 3 mac bi bomba
Neciple napoli kitlemistik kral ya :D

Çevrimdışı hakank

şöyle bir bilgi var
51) Ligde 41 gol atan Beşiktaş'ın, 22 haftada kaçırdığı %100'lük gol pozisyonu sayısı 50 çıktı. Bunların hepsi atılmalı ama beşte birini bile atsak ligin tepesinde olurduk. Ligde 51 gol atmış, +30 averajlı bir takım olurduk. Şuanda lig liderinin attığı gol 41, averajı +20.
https://twitter.com/Kasar_Yaza
neler olacak neler neler olacak

Çevrimdışı savaş altay

Neciple napoli kitlemistik kral ya :D
Şenol hoca paslarını da düzeltti onun gelir gelmez.
Deplasmanlara        Medel, Necip, Atiba
                                      Talisca
                                  Love   Negredo
yapsak, savunmayı az önde tutsak zaten oyun kurucumuz yok  :D
acaba boğabilir miyiz rakibi ?       
[ Son Düzenleme: 19 Şubat 2018, 14:59:39 savaş altay ]

Çevrimdışı cursedofdragon

başvuru yaptık mı talisca'nın kartının iptali için.

şafak mahmutyazıcıoğlu pazartesi günü sabah erkenden başvuru yapıcaz demişti  :alala:

Çevrimdışı savaş altay

Bu akşam Arena'da idman görüntüleri, yorumlar ve Basın toplantıları var değil mi yaa. Unutmuşum, Harika  :D

Çevrimdışı mylife1903

Bu ali turan ile alper ulusoyun iliskisi nedir arkadas

Acaba diyom beraber havuza mu dustuler
Adam ali turana kirmizi veremiyor kiyamiyor, veriyor ve iptal ediyor hatta

Cok da sert tepki vermis bu da tepkisi

Çevrimdışı Sarp

şöyle bir bilgi var
51) Ligde 41 gol atan Beşiktaş'ın, 22 haftada kaçırdığı %100'lük gol pozisyonu sayısı 50 çıktı. Bunların hepsi atılmalı ama beşte birini bile atsak ligin tepesinde olurduk. Ligde 51 gol atmış, +30 averajlı bir takım olurduk. Şuanda lig liderinin attığı gol 41, averajı +20.

@hakank  Abi keşke paylaşmasaydın bu linki vallahi içim şişti üst üste kaçanları görmekten.

Çevrimdışı tangaz

Talisca
                                  Love   Negredo

ben sevdim bunu iş yapar ama negredo değilde babıl yazarım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı savaş altay

abi öndeki topu kim dağıtacak ? Herkes kaleye vurur  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Abi listeye 3 oyuncu ekleyemiyor muyuz

Ali parantezini ekleyelim

Ali(omer sahiner+camdali+turan)
Levaya iki girsinler

Çevrimdışı Ömer Kaan

şöyle bir bilgi var
Müthiş flood, tam böyle bi kolaj arıyordum. Inanılmaz kaçırmışız gerçekten, bütün hakemlere, hocanın formsuzluguna, yanlış tercihlere rağmen şunların, fazla da değil, 10da birini gole cevirsek şu an lider olabilirdik.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Talisca
                                  Love   Negredo
Çok savunmacıyla iyi savunma yapılmaz, Medel necip ve atibanın savunacağı alan birbirine girer biz boguluruz  :)

Çevrimdışı Ömer Kaan

Abi listeye 3 oyuncu ekleyemiyor muyuz

Ali parantezini ekleyelim

Ali(omer sahiner+camdali+turan)
Levaya iki girsinler
Ben de lewa'dan hiç korkmuyorum abi ya :) . Lacazette, mertens gibi adamlar bize daha ters. Coman var o daha sıkıntı çıkaracak bize.

Çevrimdışı savaş altay

Çok savunmacıyla iyi savunma yapılmaz, Medel necip ve atibanın savunacağı alan birbirine girer biz boguluruz  :)
Savunma yapmak için değil ki bu orta saha  :D
Savunma çizgisini az öne çıkarıp rakipden dönenleri
toplamak için  :biggrinking: Hucum Planı aslında.

Benimki de fantezi işte  :ebebe:

Çevrimdışı Koa_lAA

Forvet cikiyorsa forvet girer
Stoper cikiyorsa stoper
Tolgay cikiyorsa oguzhan girer
Atiba cikarsa nejipjan girer

Aya fuze atmiyoz, hoca bu subat aylarinda dagiliyir cok nadir tutarsiz hareketleri olan bi insan ama sacmalaya basladimi durdurulamiyor

Iletiler mevcut ben hocanin tercihlerine cok elestiri getirmem ama futbolunda yazili olmayan kurallari vardir bunlara uymazsan futbol tanrilari yardim etmez.

Benzer seyleri ilk sampiyonlukta da yasadik
Gecen sene de hep bu subat sonu mart basi

Kedidir kedi

aga bunu yapsa "hoca çok statik... oyuncu deişiklikleri belli.. başka planı yok vs.." diyecek elli tane adam var burada... geçmişte yaptı.. tepkiler öyleydi... şimdi başka bişey denedi... puan kaybetti yine... tepkiler yine aynı....

necip nedir ya... en büyük özelliği rakibe duran top kazandırmak olan altyapımızın gözbebeği... ilk senelerinde gerard olcak bu adam derdim kendi kendime.. iyiki kendi kendime demişim.. başkasına sölesem demek neticeleriyle gülerlerdi şimdi bana..

Çevrimdışı mertozlu

Necmi abi neden moderasyon aldigimi ogrenebilir miyim? Ona gore kendimi duzeltirim.

Çevrimdışı cursedofdragon

Necmi abi neden moderasyon aldigimi ogrenebilir miyim? Ona gore kendimi duzeltirim.

özeline baksana kardeşim özel mesaj attım ya hakaretten dolayı aldın.

Çevrimiçi Necmi

ya bunlar amatör takım topcusumu mevki deişince on dakka adam paylaşamıcaklar, dengeleri bozulcak... bu maç hocaya yazmam ben yazan yazsın... gerçi ben çoğu maçı hocaya yazmıyorum ya neyse :D fikrimi özgürce belirteyim dedim sadece...
değişiklik ardından golü yediğimize göre demek sorun yaşıyoruz oyun içinde bu kadar mevkilerle
oynarsan yaşarsın zaten bunun profesyonellikle amatörlükle alakası olmaz. daha öncede yaptı
orta saha oyuncularını çıkarıp orta sahayı bomboş bıraktı pektemek orta saha oynadı bunun hiç bir
mantığı yok

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Dün bi video gördüm.. Necip, Caner ve Oğuzhan futbolla ilgili bazı terimlerin Almancasını önlerine sunulan şıklardan tahmin etmeye çalışıyorlardı. Eğlenceli video tamam da Oğuzhan nasıl kaptan yahu. Bi köşede sesi içine kaçmış Caner'le Necip bunu bastırmış orada eğleniyor. Hayır bi de Oğuzhan'ın Hollandacası da var. Adam şıklardan doğrusunu biliyor Hollandaca'da da aynı bu diyor onu dinleyen bile yok. Çıkıp da kardeşim bu işi ben bilirim ben ortaya oturucam siz kenarlara geçin demiyor yahu.. Kaptan dediğin adam hem sevgi hem saygı duyulmalı, bi abi gibi olmalı en azından. Ama gördüğüm kadarıyla sadece seviyorlar ve kaptan olarak görmüyorlar.

Çevrimdışı mertozlu

özeline baksana kardeşim özel mesaj attım ya hakaretten dolayı aldın.

Şimdi gördüm IŞİDli demek hakaret mi ki?

Çevrimdışı savaş altay

Dün bi video gördüm.. Necip, Caner ve Oğuzhan futbolla ilgili bazı terimlerin Almancasını önlerine sunulan şıklardan tahmin etmeye çalışıyorlardı. Eğlenceli video tamam da Oğuzhan nasıl kaptan yahu. Bi köşede sesi içine kaçmış Caner'le Necip bunu bastırmış orada eğleniyor. Hayır bi de Oğuzhan'ın Hollandacası da var. Adam şıklardan doğrusunu biliyor Hollandaca'da da aynı bu diyor onu dinleyen bile yok. Çıkıp da kardeşim bu işi ben bilirim ben ortaya oturucam siz kenarlara geçin demiyor yahu.. Kaptan dediğin adam hem sevgi hem saygı duyulmalı, bi abi gibi olmalı en azından. Ama gördüğüm kadarıyla sadece seviyorlar ve kaptan olarak görmüyorlar.
Kaptan seçilmez Bandı hissettirerek alır. Yönetim Oğuzhan'a kaldıramayacağı yük yükledi. Şu an o iş için eski ve en tecrübeli isim Atiba gibi görünüyordu.
Ne her sezon sayıları uçmasa bile sabit bir performansı var 10 numara verdiler ne de dominant bir yapısı var bandı taktılar. Kaptanlık Quaresma'yı bir maç sonu
kazandığımız halde azarlamaya giden Atiba'ya yakındı. Birbirlerine giriyorlardı az kalsın ama konu sadece oyunumuzdu. Negredo'nun oyuna kızıp kişilerden ayırması gibi. Prof.

Etiketler: