Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 206 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5153427 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı savaş altay

Lewo ile atara atar gidere gider videomuz Resmi sayfamızda  :boxin:

Çevrimdışı mylife1903

Saka gibi abi ya sabah sabah sinirden elim ayagim titredi. Bunlara bir de en iyi genc topcumuzu verdik guler misin aglar misin. Demba'yi da vericez diyolardi bir de. Stockholm sendromu mudur nedir? Adamlar nefret kusuyor biz sevmeye devam ediyoruz. Bu sosyal medyadan yaptiklarini Bursa bile yapmadi. Super Kupa sonrasi adamlar Besiktas taraftarina PKKlı dedi, taraftari UEL macinda Seba'ya kufretti ötesi var mi.
Kelebek atti adamlar sahaya ya literature soktular. Daha once davul tokmak ayakkabi telefon gormustuk bicak donerpicanki hepsini gormustum bu kelebek yeni oldu

Teskkurler konya tesekkurler
Kelebeh arkana girsin

Bir sonraki maca sustali yada macate atin

Kelebek quaresmaya uydu
Macate de medele uyar herhalde

Çevrimiçi Necmi

Teknik direktor ne yapsin
Kasimpasa macinda yeni transferleri oyuna sokup golleri yedi
Ts macinda fb macindan cezalilar yoktu yonetimin hocaya sormadan aldiklari oynadi
Bursa macinda penaltin verilmedi rakibin taraftari sahayi copluge cevirdi yedigin gol disardan cevirme
Tekrari bile verilmedi hoca ne yapsin
Konya macinda hocanin ne sucu var yonetim adam olsun fbnin kadrolu hakemine yonettirtmesin
Daha fb maci yonetime yazar
daha ne yapsın bir oyuncu değişikliği ile takımın bütün kimyasıyla oynuyor herkes yer değiştiriyor
zart golü yiyoruz sonra on dakika içinde tekrar geri sarıyor neden hep oyuncu değişiklikleriyle dağılıyor bu takım sezon başından beri hoca bir oyuncu değiştiriyor ya orta sahasız kalıyorsun yada forvetsiz.
ilk yarı maçlara bakın pozisyona girmeden maç bitiriyorsun sonra vay hakemler 25 puan kaybettik tam 25 puan hepsimi hakemlerle kaybedildi. zamanında boş beleş puanlar dağıtmasaydın rakiplere şimdi dizini dövmezdin. iki senedir koskoca ilk yarıyı hiç bir şey yapmadan çöpe atıyoruz. teknik direktör ne yapsınmış tribünde benmi yapacağım 40 orta açmışsın ama pozisyonun yok hoca maç sonu çıkıyor yeterince orta açtık ama gol atamadık şanssızdık diyor hoca orta açılırken bak forvetin nerdeydi ondan sonra şansdan bahset koskoca ilk yarıyı harcadık hocanın orta sevdasına. ikinci yarı başladık doğru oyunu oynamaya ama takımlar için artık her puan değerli savunma iki katı daha sert herkes biliyor ikinci yarı maçlar daha zor olur bir hoca bilmiyor sonrada hoca ne yapsın oluyor.

Çevrimdışı tangaz

Kelebek atti adamlar sahaya ya literature soktular. Daha once davul tokmak ayakkabi telefon gormustuk bicak donerpicanki hepsini gormustum bu kelebek yeni oldu

Teskkurler konya tesekkurler
Kelebeh arkana girsin

Bir sonraki maca sustali yada macate atin

Kelebek quaresmaya uydu
Macate de medele uyar herhalde

bizim yönetim de balık hafızalı sene başı oyuncumuza kelebek fırlatan takıma kiralık oyuncu veriyoruz. hem romantik hem polyanna hem balık hafızalı. böle sıralayınca sülün osman gelse bizimkileri görünce ellerini ovuşturmaya başlar.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi mellfred

Şu Konya’nın yaptığı ülke arsızlığının en güzel örneği

Çevrimdışı tangaz

daha ne yapsın bir oyuncu değişikliği ile takımın bütün kimyasıyla oynuyor herkes yer değiştiriyor
zart golü yiyoruz sonra on dakika içinde tekrar geri sarıyor neden hep oyuncu değişiklikleriyle dağılıyor bu takım sezon başından beri hoca bir oyuncu değiştiriyor ya orta sahasız kalıyorsun yada forvetsiz.
ilk yarı maçlara bakın pozisyona girmeden maç bitiriyorsun sonra vay hakemler 25 puan kaybettik tam 25 puan hepsimi hakemlerle kaybedildi. zamanında boş beleş puanlar dağıtmasaydın rakiplere şimdi dizini dövmezdin. iki senedir koskoca ilk yarıyı hiç bir şey yapmadan çöpe atıyoruz. teknik direktör ne yapsınmış tribünde benmi yapacağım 40 orta açmışsın ama pozisyonun yok hoca maç sonu çıkıyor yeterince orta açtık ama gol atamadık şanssızdık diyor hoca orta açılırken bak forvetin nerdeydi ondan sonra şansdan bahset koskoca ilk yarıyı harcadık hocanın orta sevdasına. ikinci yarı başladık doğru oyunu oynamaya ama takımlar için artık her puan değerli savunma iki katı daha sert herkes biliyor ikinci yarı maçlar daha zor olur bir hoca bilmiyor sonrada hoca ne yapsın oluyor.

bursa ve konya maçlarında hoca konuşmaya sıra gelmez. hoca konuşmak ilk devre modaydı şimdi hakemler.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

Konya ile sorunumuz yok eski başkanları ile sorunumuz vardi diyen Necmi abi online mi?
ne zaman demişim ben onu konya gram sevmediğim bir takım başkanı fetöcü çıkan takımın geri kalanının temiz olacağını düşünecek kadar salakmıyım ben senin benimle derdin ne iki lafından birini benim adımı karıştırmadan söyleyemiyorsun
bulsana o mesajımı ne zaman demişim onu kaldıki konya kimki onunla sorunum olsun anadolu takımlarını
kendine sorun olarak gören beyni küçük insanlardır birileri konuşuyor diye ben sorun görmekmi zorundayım
ne bursayı nede konyayı muatap bile almam
kardeş ben sizin gibi Beşiktaşı küçük görmüyorumki karşıma küçük takımları sorun olarak alayım.
Sen Beşiktaşsan kimseyle sorunun olmaz onların seninle sorunu varsa fare dağa küsmüş olayı geçerlidir bu kadar basit
adam yerine koyup cevap bile vermeyeceksin.
derdin ne ben fikrimi söylerim varsa senin fikrin onu söyle her iki mesajından birine benim adımı etiketleme
sanane benim fikirlerimden birşey söylüyorsam bu kendi fikrimdir ister katıl ister katılma senin düşüncene göre yazacak halim yok.

Çevrimdışı Koa_lAA

love-vida deişikliği doğruydu bence... ortasahayı güçlendirmek mantıklıydı... talisca golü atsaydı vay hoca çok iyi deişiklik yaptı forvete çekti taliscayı olacaktı..kaçırınca vay hoca takımın dengesiyle oynadı oldu.. bu futbol harbi nankör oyun... vezir de eder rezil de...

Çevrimdışı Kutay

Geçen sene bursa düşüyordu Trabzon sağolsun ligde tuttu  bu sene konya düşmeli artık bir pislik takım daha eksilir böylece. Bursa ne zaman bir daha düşme potasına girer bilemem tabi

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı tangaz

love-vida deişikliği doğruydu bence... ortasahayı güçlendirmek mantıklıydı... talisca golü atsaydı vay hoca çok iyi deişiklik yaptı forvete çekti taliscayı olacaktı..kaçırınca vay hoca takımın dengesiyle oynadı oldu.. bu futbol harbi nankör oyun... vezir de eder rezil de...

talişka ilerde tek bırakıldığı hiç bir maçta performans koyamadı ki, aynştaynın bir sözü varya aynı şeyi deneyip farklı sonuç beklemekle alakalı biraz o hesap. orta saha düşmüştü rakip fofanayı alınca etkinliği artmıştı tolgay kötüydü ikinci devre illa sertlik ve direnç koyacaksak talişkayı veya tolgayı çıkarıp necipi sahaya sürmek daha efektif bir çözüm, hem daha evvel denenmiş ve başarılı olmuş bir metod bu.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Geçen sene forum içinde ve arkadaşlarla konuşurken şampiyon olursak kağıt üzerinde bir dahaki seneyi almak daha kolay olacak diye laflardık. İlk defa heralde bir sene önce kağıt üzerinde ön gördüğümüz şey oldu ve ligdeki bütün rakiplerimiz yokları oynuyor. Geçen seneden miras kalan özümüzdeki gerilemeyi hesaba katamadık. Tarihimizin en kolay şampiyonluğu olabilirdi 17/18.
En az 10 puan farkla en az..

İnanılmaz hatalar yaptık...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

forvet çıkartıp savunma sokuyorsun olur tabi bu hata değil hata sonrasında on dakikada oyuna tekrar forvet alman
ilk yaptığın değişiklikle oyunun bütün kimyasını bozman sahadaki oyuncuların yarısı tek bir değişiklikle mevki değiştirmen
adam paylaşımı yapana kadar golü yediler. resmen 1-0 ın üstüne yatma operasyonuydu eline yüzüne bulaştırdı.
talisca forvet olduğu için değilki love oyunda olsada o golü atacaksa atar bunun forvet olmayla ne alakası var kaldıki daha öncede forvet
oynadı ilk değil ve hiç birindede tutmadı. sürekli aynı hataları yapıp doğru sonuç beklenmez ikinci yarının modasıda
böyle takımın dengesini saha dizilişini bozan oyuncu değişiklikleri oldu. love hiç oyunda görünmese dahi her an gol atabilecek bir
forvet senin tehlikeli oyuncularından biri sahadaysa rakip rahat edemez onu çıkartmak rakibe nefes aldırır sen love
çıkartırsın rakip fofanayı oyuna sokar

Çevrimdışı FedericoGiunti

forvet çıkartıp savunma sokuyorsun olur tabi bu hata değil hata sonrasında on dakikada oyuna tekrar forvet alman
ilk yaptığın değişiklikle oyunun bütün kimyasını bozman sahadaki oyuncuların yarısı tek bir değişiklikle mevki değiştirmen
adam paylaşımı yapana kadar golü yediler. resmen 1-0 ın üstüne yatma operasyonuydu eline yüzüne bulaştırdı.
talisca forvet olduğu için değilki love oyunda olsada o golü atacaksa atar bunun forvet olmayla ne alakası var kaldıki daha öncede forvet
oynadı ilk değil ve hiç birindede tutmadı. sürekli aynı hataları yapıp doğru sonuç beklenmez ikinci yarının modasıda
böyle takımın dengesini saha dizilişini bozan oyuncu değişiklikleri oldu. love hiç oyunda görünmese dahi her an gol atabilecek bir
forvet senin tehlikeli oyuncularından biri sahadaysa rakip rahat edemez onu çıkartmak rakibe nefes aldırır sen love
Abi Şenol hocanın bu yıl iyi olmadığı aşikar zaten. 6-7 puan farkla liderlik yoksa. Ancak konya ve bursa maçları hocanın hatalarına rağmen kazanılabilirdi. Hakemler izin verseydi. Burda birinci sorumlu hakemler maalesef.
BEŞİKTAŞK

Çevrimiçi Necmi

talişka ilerde tek bırakıldığı hiç bir maçta performans koyamadı ki, aynştaynın bir sözü varya aynı şeyi deneyip farklı sonuç beklemekle alakalı biraz o hesap. orta saha düşmüştü rakip fofanayı alınca etkinliği artmıştı tolgay kötüydü ikinci devre illa sertlik ve direnç koyacaksak talişkayı veya tolgayı çıkarıp necipi sahaya sürmek daha efektif bir çözüm, hem daha evvel denenmiş ve başarılı olmuş bir metod bu.
aynı şeyleri yazmışız

Çevrimdışı Koa_lAA

medel i ortasahaya çekmek yerine necip i oraya koymanın neresi efektif yahu.. necip bu necip... hocaya sallamak için element uydurmayın a dostlar...

Çevrimdışı Koa_lAA

ya bunlar amatör takım topcusumu mevki deişince on dakka adam paylaşamıcaklar, dengeleri bozulcak... bu maç hocaya yazmam ben yazan yazsın... gerçi ben çoğu maçı hocaya yazmıyorum ya neyse :D fikrimi özgürce belirteyim dedim sadece...

Çevrimdışı Koa_lAA

aynı şeyleri yazmışız

naptınız haftasonu söz birliğimi yaptınız ben forumda yokken :D

Çevrimdışı tangaz

medel i ortasahaya çekmek yerine necip i oraya koymanın neresi efektif yahu.. necip bu necip... hocaya sallamak için element uydurmayın a dostlar...

nesi yanlış daha evvel kaç defa necipi ortaya koyup pozitif katkı aldık böle maçlarda, necip ilk 11 başlasın demedik ki sonradan girip direnci arttırsın dedik bunu defalarca da yaptı hatta oyuna 1-0ken girip sonrasında 3e 4e giden maçlar dahi oldu.

Çevrimdışı savaş altay

Sen Hoca'yı eleştirenlerin bu kadar mesajı fasa fiso karalıyosunuz mu diyorsun ben mi yanlış anladım ?  :bandit:
Hangi devirde kime karşı Fw çıkarıp Stoper sokmuşuz ?
Orta sahan göçtü, yoktu. Git - Gelli ''ha hu'' maça döndü hangi orta saha güçlenmiş ? Talisca hiç bir maç en uç'da iş yapamadı bunu
bile göremiyor durumda.Bahanesi Hoca'nın uzun top atıyorlarmış  :lol: Önde bassalar derim ki @mylife1903 abi benim schuster'den
vazgeçti Pep soktu Hoca'nın içine  :D Hoca'nın soktuğu yedeklerden gol bulması 15/16 sezonunda nasıl taktik sonucu ise ben bunun
arkasındayım aynı şekilde kendisi yine kendi hamlesi ile golü yedi.
Kalenin önünü doldurarak skor korunmaz, konyadaysan yapılmaz, Yaparsan o Beşiktaş Olmaz  :biggrinking:

Çevrimiçi Necmi

Abi Şenol hocanın bu yıl iyi olmadığı aşikar zaten. 6-7 puan farkla liderlik yoksa. Ancak konya ve bursa maçları hocanın hatalarına rağmen kazanılabilirdi. Hakemler izin verseydi. Burda birinci sorumlu hakemler maalesef.
iyide 25 puanı konya bursa maçlarındamı kaybettik kaldıki sorun dediğin maçta kaç tane pozisyonu değerlendirememişsin
atsan gene kazanacaksın. işi hakeme bırakma bitir bir tane atıp savunma oyuncusu sokup ben başka atmayacağım
bir golün üstüne yatacağım algısı yapma rakibe cesaret verme. sene başından beri aynı şeyler bir gol at
korumaya geç. savunma futbolu oynuyor denen fener bizden fazla gol atıyor. biz savunmuyoruzda hücumda yapmıyorduk
aslında hücum yapmaya ikinci yarı başladık. 1 go latıp üstüne yatmaya çalışırsın rakip kitler sonra ikinci bulmak için deli dana gibi saldırırsın atarsan 2-1 biter
atamadın gelsin puan kaybı bazen senin yerine rakip atar yenilirsin bizim durum bu bizim durum bu golü attığımız an bizim için maç bitiyor.
bu yıl değil hoca iki yıldır kötü geçen sene az söylemedik kaldıki bu seneki oyun aslında geçen seneki oyundan iyi geçen sene
şampiyon olduysak resmen başak ikram ettide olduk yoksa kaç maç puan kaybettikte başak kopamadı gitti o haftalar
puan kaybı yaptı. Birinci sorumlu hakemler dersek bu seneden sonra gelecek seneyide kaybederiz yoksa hakemin derdi konya
maçı değil bir hafta sonraki fener maçıydı çok bizim puan kaybımızı istese konyanın golünüde verirdi rahatlıkla bizimkinede
ofsaytı çalardı hiç yapmadıkları şey değil yan hakem golden sonra orta hakeme üstüne basa basa bende dedi. kaç tane pozisyona
giriyorsun ilk yarıda kaçan 7 pozisyon var birini ikisini at bakalım hakem ne yapacak. kolay yol hakeme suç bulmak
bu sadece kendi beceriksizliğini maskeleme oyuncuya bahane vermedir. 7 tane pozisyon çoğuda net pozisyon
atacaksın kardeşim atamayıp sonra hakem demeyeceksin pepe nin kartı hakeme ne diyebilirsin oyuncuya şarz yaptığı
yere bak stoper orda faul yapıp kart yermi ne oldu taliscaya kart gösterincemi oyunu verdik sığınmasınlar böyle
ucuz şeylere puan kaybımızın nedeni o değildi hakem germiş oyunu gerilme kardeşim bunun için milyonları alıyorsun
işine bak sen at golünü hakem saymasın. sen konyanın üstüne gitsen golü attıktan sonra adamlar yarı sahayı geçemezler
fark yememek için sen ne yapıyorsun geriye yaslanıyorsun oda yetmiyor forvet çıkarıp savunma sokuyorsun
bu rakibe gel demek.

Çevrimdışı savaş altay

nesi yanlış daha evvel kaç defa necipi ortaya koyup pozitif katkı aldık böle maçlarda, necip ilk 11 başlasın demedik ki sonradan girip direnci arttırsın dedik bunu defalarca da yaptı hatta oyuna 1-0ken girip sonrasında 3e 4e giden maçlar dahi oldu.
Necip görünmüyor bu sezon ortalarda pek forma giyemedi fakat dediğine katılır gibiyim abi. Sonradan girdiği maçlarda orta sahada rahat vermedi rakiplere.

Çevrimdışı tangaz

Necip görünmüyor bu sezon ortalarda pek forma giyemedi fakat dediğine katılır gibiyim abi. Sonradan girdiği maçlarda orta sahada rahat vermedi rakiplere.

gibiyim ne yahuu, ya benimsin ya kara toprağın  :D

Çevrimdışı mylife1903

Forvet cikiyorsa forvet girer
Stoper cikiyorsa stoper
Tolgay cikiyorsa oguzhan girer
Atiba cikarsa nejipjan girer

Aya fuze atmiyoz, hoca bu subat aylarinda dagiliyir cok nadir tutarsiz hareketleri olan bi insan ama sacmalaya basladimi durdurulamiyor

Iletiler mevcut ben hocanin tercihlerine cok elestiri getirmem ama futbolunda yazili olmayan kurallari vardir bunlara uymazsan futbol tanrilari yardim etmez.

Benzer seyleri ilk sampiyonlukta da yasadik
Gecen sene de hep bu subat sonu mart basi

Kedidir kedi

Çevrimdışı mylife1903

ya bunlar amatör takım topcusumu mevki deişince on dakka adam paylaşamıcaklar, dengeleri bozulcak... bu maç hocaya yazmam ben yazan yazsın... gerçi ben çoğu maçı hocaya yazmıyorum ya neyse :D fikrimi özgürce belirteyim dedim sadece...
bi anlik yadirgama olur, saga sola bakarken sokarlar adama acimazlar verirler kuskuyu

Zaten 5 dakika daha olsa tolgay yerine negredo girecekti ve tikir tikir oynamaya kitir kitir dogranmaya devam edip golu yiyecektik

Çevrimdışı savaş altay

gibiyim ne yahuu, ya benimsin ya kara toprağın  :D
Sendeyim abi  :lol:

Etiketler: