2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 435 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11336521 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Necmi abi benim anlamadiyim madem senol hoca israrci degil yada istekli degil niye yonetim gorusmus anlasmis cityle?
Yani demediler hocam nasriyi alacaz ne dersin diye?

İstekli, ama ısrarcı değil. Farklı şeyler.

Ben de öyleydim, gelirse sevinirdim, ama gelmezse üzülmezdim.

Hatta gündüz herkes burada kutlama havasındayken ileri hatta çok kalabalık bir gruba sahip olacağımızı, bunu nda riskli olduğunu yazmıştım.

Hedef lig şampiyonluğuysa, Nasri falan elzem değil. Ligin kalitesi cidden vasat.

Sinerji, heyecan vs içinse ok, başarı içinse Nasri'siz de hallederiz

Çevrimdışı Forza.55

Madem transferi son güne bırakmak yönetimin bir taktiği.o zaman transferleri bitirecekler. Yok öyle fiyat arttı iş bozuldu falan.biz mi dedik son güne bırakın diye. 4-5  tane transfer son güne bırakılmaz bu tamamen bir fiyaskosdur.insanları öyle bir duruma soktunuzki millet transfere tepki veremeyecek seviyeye geldi.aboubakara bile sevinemedim.yönetim her sene aynı şeyi yapıyor.yıldım artık. Nasride gelse saha'da gelse sevinecek heves kalmadı.

Çevrimdışı cursedofdragon

bugun 30 Ağustos zafer bayramı :)

Başkan bize bayram hediyesi olarak nasri,caner'i getirecek :)

Çevrimdışı emrecakmak

bugun 30 Ağustos zafer bayramı :)

Başkan bize bayram hediyesi olarak nasri,caner'i getirecek :)

nasıl hâla bu kadar ümitli olabiliyorsunuz gerçekten merak ediyorum ya çok iyi kalplisiniz ya da bir bildiğiniz var bilemiyorum ama umarım haklı çıkarsınız..

Çevrimdışı murat baltacı

Fenerin geri alma ihtimali var. Çok uzaklara gitmeye gerek yok kanat forvet için Niasse var.
Bize lazım olan kanat forvet değil caner gelirse adriano önde kanat forvet katkısı verir zaten bize nasri gibi kanat ve on numara oynayabilen yaratıcı oyuncu lazımdı sosa nın yeri boş kalma ihtimali var talisca iyi oyuncu ama yaratıcı işler yapamazsa tek ozinin ayağına bakıcaz en azından eto alınsa kanat forvet ve forvet arkası olarak aboubakarın boşaltacağı alanlarda iş yapar ekstra goller atardı.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı 38life

Bakın ben transfer sezonu başlamadna hatta lig bitmeden önce ve sonra defalarca şunu söyledim: Hatırlayanlar olacaktır. "Kadroyu koru ve sadece defans ve kaleci al. Başka hiçbirşey istemiyoruz. Yıldız mıldız hiçbirşekilde istmeiyoruz."

Nitekim Nasri çok şart oğlu şart da değildi. Ancak "KESİN BİLGİ NASRİ BEŞİKTAŞTA" haberlerini yapan ve bu haberleri yaptıran yönetim bu taraftarı depresyona soktu. Verme abi bilgi. İmza attırmadan Bitti falan demeyin haber salmayın medyaya. Neden yapıyorsunuz bunu? Kulübün reklamını yapmak için mi? Bu kötü reklam uğruna mı bunca taraftarın hayalleriyle duygularıyla oynuyorsunuz? Demeyin ya. Nasri haberleri çıktıktan sonra medyaya diyin ki "Malesef anlaşamadık görüşmeler sürüyor ama olma ihtimali çok düşük" diyin. Bakın prensip anlaşmasına varsanız bile bunu diyin. Neden hayallerimizle oynuyorsunuz?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı GÖRKEM

canerin esas mevkisi kanat zaten bekliğe sonradan evrildi ve gramda becerebildiği bir şey değil
sadece isabetli ortaları sayesinde ve arkasında açığını kapatacak iyi bir sol stoper varsa eh işte iş görür
adriano da şu anda bence en iyi sol açık oynayacak oyuncu elimizdekiler içinde

Caner en son ne zaman kanatta oynamis? Bu Faktör cok kücümseniyor Adam'in alisik oldugu Pozisyon degil bir kere. Ortalari iyi de olsa Pozisyon bilgisi zayif üstelik Teknigi ve Oyun görüsü eksikligi ile Pas Oyunumuzu bozar. Doldur bosalta mahkum edebilir. Arkada oynat Adriano'yu öne al desen Caner'in Savunmasi da zayif. Hem Adriano'dan da o mevkide bekledigimiz verimi alamayiz. Karekter konusuna daha gelmedim bile. Olmamasi gereken bir Transfer bence.

Çevrimdışı Yasin02

Başta murat özen olmak üzere medyaya olumsuz haberler kasıtlı olarak servis edildi bu transfer 3 gün önce tamamlandı olumsuz haberlerin servis edilmesinin amacı nasri transferinin çok ani hızlı bitmesiydi

Yarın nasri geldiğinde şu olumsuzlukların üzerine ne kadar büyük bir sevinç olacağının farkındamısınız işte bunlar Fikret ORMAN büyüklüğüdür
Abi şu sözde fotoğrafı at bari hala orda kaldim ben

GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aquila non capit muscas.

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi benim anlamadiyim madem senol hoca israrci degil yada istekli degil niye yonetim gorusmus anlasmis cityle?
Yani demediler hocam nasriyi alacaz ne dersin diye?
kim diyor onu milletin Beşiktaşı karıştırmak için ortaya attığı şeylere kanıpta
ekmeklerine yağ sürmeyin hoca başından beri kanat forvet istiyor sürekli dile getirdi bunu
nasride bu iş için biçilmiş kaftan kim reddedebilirki. Beşiktaş taraftarı kızgın hedefi hocanın üzerine yönlendirip
dönen çarka çomak sokmak istiyorlar. Şenol hoca durduğu sürece Beşiktaş her halükarda
tehlikeli bir rakiptir şampiyonluğun ilk adayıdır. Beşiktaşa zarar vermek istiyorsan ilk şenol hocanın
dibini dinamitlemek gerekiyor. Hala şampiyonluğun en büyük adayıyız. Sosanın yerine talisca gibi çok yetenekli bir
oyuncu geldi gomezin yerine abubakar geldi onunda kalitesi tartışılmaz ismail gitti yerine adriano geldi
bizim aslında geçen seneye baktığımızda sayısal olarak tek eksik yerimiz stoper aleksis in yerine birinin gelmesi
her halukarda daha iyisi gelir fazladan fabri geldi Gökhan geldi belki caner gelecek biz geçen seneden daha zayıf değiliz
bir tıkta olsa daha güçlüyüz bir top ustası kaybettik yerine 4-5 tanesi geldi gomez kaybettik tamam yerini doldururmu bunu göreceğiz ama
bence nicelik olarak daha iyisi geldi niteliğinide göreceğiz

Çevrimdışı autopsy

Kesinlikle. Hoca dobra çünkü, Carvalhal gibi Polyannacılık oynamıyor. " Siz yazdınız, siz yaptınız " diye suçladığı zaman kimse ağzını açamıyor. Geçtiğimiz toplantıda Övünç'ü haşladığında soru bile soramadı Övünç. Ve o Övünç 2 gün önce hem Nasri hem de Caner transferlerini son dakika olarak Ntvspor ve ntv gibi büyük kanallarda verdi. Peki şimdi ne oldu ? Yönetim ve teknik direktörü zor durumda bıraktılar. Bu insanlar Beşiktaş'lıyım diye ortalıkta gezen insanlar.

Hemen gaza gelip Şenol Hoca'yı yem etmeyin bu insanlara. Az sahip çıkın. Böyle hoca zor buluruz.

Kesinlikle çok doğru bir tespit . Şenol Güneş şu anda sahip olabileceğimiz en iyi yerli hoca . Bazı hataları, beğenmediğiniz yanları da olacaktır vs ama artıları kesinlikle çok daha fazla.
Şu anda Beşiktaş'ın yükselişini durdurmanın en kolay yolu Şenol Hoca'yla camia arasındaki sinerjiyi bozmak olur. Akıllı olmak lazım bu konuda .

Çevrimdışı Culpable

@Necmi Abi

simdi gelelim bu twitter daki duyumculara :
ortaya bir jet bileti  attilar  istanbul- luton  5 kisi luton istanbul 6 kisi
ve  tutar 26.500 euro gidis gelis :)
istanbul luton gidis gelis 26.500 euro ya  Jet kiralayamazsin kim olursan ol  yani jet hikayesi kulliyen yalan

istanbul Ercan max 1 saatlik bir ucus  ve Jet kiralamak istersen verecegin rakam  minimum 12.500$ ve sadece gidis [bu rakami kesin ve net bir sekilde soyluyorum  2 sene oncenin fiyatidir ]
istanbul luton  kac saatlik bir yolculuk ? ve birde  ercan a kullandigin jet ile  luton a kullandigin jet ayni olamaz  luton icin agir hava sartlarini kaldiricak 2 3 tik ustunde jet kullanman lazim

ben hala nasri konusunda iyimserim    duyum olmadigini soyledim zaten  ve nasri  bizde

M city 4 oyuncuyu gondermek zorunda
 kaldi 2 gun  1 tanesini ispanyaya kiralik gonderiyorlar [bu kesin]
Mangalayi porto ya kiralik vericekler ama kesin degil

geriye kaldi  gondermeleri gerekenj 2 oyuncu

Mangalayi porto ya gonderirse Nasrinin EPL de oynama sansi var ama CL de oynama sansi hic yok

Çevrimdışı 38life

Tepkiler muhabirlere değil yönetime verilmeli... Her ne kadar çoğundan hazetmesemde bu haberleri onlara yaptıran Beşiktaş yönetimidir. Onların bu olayda bi suçu yok. Suç yönetimin.

Çevrimdışı 38life

Manoel alınırsa vallahi sevinirim. O noktadayım. Hücumlara falan katılıyor. Uzun paslar atıyor. Nasri depresyonunu unutturmaz ama bu saatten sonra Manoel'e sevinirim.

Çevrimdışı Kalyoncu

Haber1903'ün edindiği bilgiye göre; Beşiktaş Yönetiminin sezon başında listesine aldığı Gökhan İnler'i bitirmek için düğmeye bastığı öğrenilirken, oyuncuyu bonservissiz kulübünden transfer etmeye çalışıyor.

Öte yandan Caner Erkin transferi içinde İnter Kulübü ile görüşen Siyah Beyazlılar oyuncuyu kiralamak için çalışmalara devam ediyor.

Bu iki transfer için girişimler devam ederken, kısa bir süre içerisinde olumlu yada olumsuz cevap bekleniliyor.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı AmaralGürses

Tepkiler muhabirlere değil yönetime verilmeli... Her ne kadar çoğundan hazetmesemde bu haberleri onlara yaptıran Beşiktaş yönetimidir. Onların bu olayda bi suçu yok. Suç yönetimin.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Sonu ne olur bilemiyoruz ancak umutlandırıp utandıran sadece ve kesinlikle Beşiktaş yönetimi içinden veya yakınından bazı kendini bilmezlerdir.

Çevrimdışı RevivaL

Ozi'nin forvet  arkasına geçme ihtimali artıyor.

Her ne kadar son 2 gün olsa da El Kaddouri ihtiyacımızı fazlasıyla karşılayacaktır

Çevrimiçi Samet Ç

Transfer döneminin kapanmasına sayılı günler kala Beşiktaş Yönetimi, Samir Nasri'nin transferinin gerceklesmemesinin ardından rotayı Gökhan İnler'e çevirdi.
Haber1903'ün edindiği bilgiye göre; Beşiktaş Yönetiminin sezon başında listesine aldığı Gökhan İnler'i bitirmek için düğmeye bastığı öğrenilirken, oyuncuyu bonservissiz kulübünden transfer etmeye çalışıyor.

Öte yandan Caner Erkin transferi içinde İnter Kulübü ile görüşen Siyah Beyazlılar oyuncuyu kiralamak için çalışmalara devam ediyor.

Bu iki transfer için girişimler devam ederken, kısa bir süre içerisinde olumlu yada olumsuz cevap bekleniliyor.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

Çevrimiçi Samet Ç

Stoper almayacağız herhalde.

Çevrimdışı AmaralGürses

Transfer döneminin kapanmasına sayılı günler kala Beşiktaş Yönetimi, Samir Nasri'nin transferinin gerceklesmemesinin ardından rotayı Gökhan İnler'e çevirdi.
Yasaklı Link'ün edindiği bilgiye göre; Beşiktaş Yönetiminin sezon başında listesine aldığı Gökhan İnler'i bitirmek için düğmeye bastığı öğrenilirken, oyuncuyu bonservissiz kulübünden transfer etmeye çalışıyor.

Haber Kaynağı: Yasaklı Link ÖZEL HABER

şu transfer dönemlerinde en sinir olduğum şey birbiriyle uzaktan yakından alakası olmayan oyuncu tiplerinin sanki birbirlerinin ikamesiymiş gibi gösterilmesidir.

Çevrimiçi Necmi

Caner en son ne zaman kanatta oynamis? Bu Faktör cok kücümseniyor Adam'in alisik oldugu Pozisyon degil bir kere. Ortalari iyi de olsa Pozisyon bilgisi zayif üstelik Teknigi ve Oyun görüsü eksikligi ile Pas Oyunumuzu bozar. Doldur bosalta mahkum edebilir. Arkada oynat Adriano'yu öne al desen Caner'in Savunmasi da zayif. Hem Adriano'dan da o mevkide bekledigimiz verimi alamayiz. Karekter konusuna daha gelmedim bile. Olmamasi gereken bir Transfer bence.
ben sana canerin aslında gerçek mevkisini söyledim adam solbek falan değil ersun hoca devşirdi oraya
diğer konuya gelince kesinlikle katılıyorum bana söyleme ben başından beri karşıyım tranfere
ismail ikiyi alıyoruz birinden zor kurtulduk ortalarıda dediğin gibi hiç bir işimize yaramaz
direk ön tarafı bypas eder. Tabi bunu geçen seneye göre konuşuyoruz ama bu sene sanki oyun sistemimiz
değişecek gibi duruyor biraz daha geriye çekilip savunma güvenliğini önde tutup ileriye hamle yapacağız gibi geliyor
bu sene takım şutörlerle ve kontra oyuncularıyla takviye edildi hep farkında değilmisin top tekniği yüksek isabetli şut atan
uzun ortalar yapabilen adamlar alıyoruz hava hakimiyeti iyi forvet lazım abubakarı bilemiyorum bu konuda nasıl
ama görünen hem kutuda pas oyununa uygun hem kontrada hızlı bir forvetimiz oldu oyunun iki yönünüde oynuyor.

Çevrimdışı 38life

Sinirlerim hopluyor! Öfke doluyorum...

Çevrimdışı Kuntz

Onunda helvası yakındır :)

Şu iki gün bir geçsin hele sonrasında çok güzel helva tarifleri yapar konu dışı konu içi bu mevzuları işleriz  :evillol:

Çevrimdışı BJKTÜRK23

El insaf... 2 gün önce Nasri gelmez ümitlenmeyin duygularınızla oynatmayın demiyor muydun sen ? Şimdi en çok sen mızmızlanıyorsun senin duygularınla oynamadılar ki bırak kimin duygularıyla oynadılarsa onlar üzülsün.

Yönetim manyak mı garanti olmayan adamın haberini yaptırsın, bir adamı isim çıktığı an ya olmuyor ya fazla para çıkıyor bizden başkan kendi söylüyor bunu ki doğru. Yönetim yaptırıyorsa yemdir o zaman Nasri gibi adamı anca Messi ye yem yaparsın o zaman Messi bizde... Alamazsa yönetim, benim suçum değil abv yönetimin...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi Necmi

Ozi'nin forvet  arkasına geçme ihtimali artıyor.

Her ne kadar son 2 gün olsa da El Kaddouri ihtiyacımızı fazlasıyla karşılayacaktır
bence yerinde kalmalı rakip stoperler arasında kayboluyor on numaraya
talisca geçmeli zaten kendiside en rahat ettiğim yer on numara dedi bazı şeyleri zorlamamak gerekiyor
caner geride adrianoda ilerde denenebilir. caner geride olurmu zor soru ama adriona ilerde cuk oturur
quaresma bu sene güçsüz duruyor olcay aras yedekler kanatları aslında kötü bir durumumuz yok ama
iyi bir sol stoper şart oğlu şart

Çevrimdışı talha

Kİmse kusura bakmasın Talisca falan eyvallah ama eğer stoper alınması cidden düşünülmüyorsa bu resmen başarısızlığın ötesine geçer. 1 yıldır sorunlu olduğu bilinen ve 6 aydır resmen boş duran pozisyona adam bulamadılar demek istemiyorum ama hakikatten bulamadılar.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Etiketler: